Rüya yorumu

Gerçek hayatta cadı nasıl olunur?

Pin
Send
Share
Send
Send


Cadı nasıl olunur? Ve böyle bir cadı gerçekte kim olduğunu nasıl anlayabilirim? Bu yazıda sorulan soruları ele alacağız.

Cadı kim o?

Eski zamanlardan beri, insanlardan gelen bilgileri okuyabilen ve aynı zamanda enerji sanatına sahip olan adil seks, cadı olarak biliniyordu. Onlara karşı tutum uygun - biraz çekingen, ama çoğunlukla biraz hayranlıkla.

"Cadı" kelimesi eski bir Rus kökenine sahiptir, "hepsi" - "bilmek", "bilmek", "bilmek". Sanskritçe'den tercüme edilen "Veda", "kutsal bilgi" anlamına gelir. Bu kelimenin daha önce negatif bir değere bağlanmadığı ortaya çıktı. Aksine, kadınları kutsal bilgiyle tanımladı.

Başlangıçta, "cadı" kelimesi "her şeyi bilen" anlamına geliyordu. Daha sonra, cadılar "cadılık" olarak adlandırıldı. Cadılar - yani, bilerek (bilerek) ayrı yaşaması gerekiyordu. Bu nedenle, doğal olayları gözlemleme sürecinde gerekli bilgiyi biriktirmek daha kolaydır.

Ek olarak, Cadı'yı ziyaret etmenin yalnızca yardıma gerçekten ihtiyaç duyulan durumlarda izin verildiği belirtilmelidir. Cadılara (veya vedunam'a) büyük saygı duyan sıradan insanlar, onları boşuna rahatsız etmemeye çalıştı.

Cadı güçlerini nereye götürüyor?

Doğumdan hediyelerini alan cadılar doğuştan gelebilir veya yıllarca süren eğitim ve uygulama sırasında paranormal yetenekler geliştirebilirler.

Doğal cadıların bile yaşam için doğaüstü güçler geliştirmek için bilgilerini sürekli olarak arttırmaları gerekir. Bunu yapmak için özel kapalı okullara, topluluklara katılırlar ve sakral örgütlerin üyeleridir. Ve yine de - kişisel öğretmenlerden (gurular) bilgi edinin.

Buna inanmayabilirsiniz, ama dünyamızda çok sayıda cadı yaşıyor. Her zaman olmuştur, öyle ve olacaktır. Tabii ki, şimdi çoğu, açık nedenlerden dolayı, ritüel giyim ve mücevher giymeyi reddetti. Toplumumuzda, sıklıkla yanlış anlaşılma riski taşıyan kalabalıktan sıyrılanlar.

Ayrıca, bu kadınlarla ilgili doğru bir klişe yoktu. Sadece bize kötü bir baba Yaga-Bone ayağı şeklinde bir cadı sunan çocuk masallarını hatırlayın. Bebeklik çağındaki bir çocuğa sihir ve tasavvufla ilgili her şeyin her zaman kötü, kötü ve ondan uzak tutulması gerektiği öğretilir.

Ve ebeveynleri veya öğrencileri gibi olmak isteyen çocuk, büyücülüğünün bir tehlike olduğuna inanan ya da sadece doğada bulunmadığına inanan kendi tarafını tutuyor. Sonuç olarak, doğumdan çocuğa verilen mistik yetenekler tamamen yok olana kadar yavaş yavaş kaybolmaya başlar. Sadece az sayıda insan yukarıdan verilenleri kurtarmayı başarır ve geliştirir.

Gerçek hayatta cadı nasıl olunur?

En güçlüsü, mistik yetenekleri doğumda kazanılmış büyücülerdir. Aile aynı zamanda kadın hattından güç aktarıyor. Bu nedenle, eğer anne veya büyükanne için bir hediye mevcutsa, kızı / torununda kendini göstermesi için çok büyük şanslar vardır.

Ve kalıtsal büyü en güçlü olarak kabul edilir, çünkü bu durumda, kuvvetler yüzyıllar boyunca yığılmış. Çocukluk ve genç yaşta, kuvvetler yavaş yavaş kendini göstermeye başlar ve yıllar geçtikçe artmakta ve artmaktadır. Eski nesil, sihrin temellerini oluşturacak ve yavaş yavaş tüm kutsal bilgilerini genç bireye aktaracaktır.

Ancak büyücü olmak için başka bir fırsat var. Öldüğü zaman başka bir cadıdan hediye alacak. Bunun için taraflar arasında karşılıklı bir anlaşma yapılması önemlidir. Her ne kadar bazı durumlarda, güç rastgele bir insana bırakılıyor.

Kural olarak, büyülü bir hediye alırken uygun bir ritüel gerçekleştirilir - bir kadın cadı olarak düzenlenir. Kendi kendine yetişen cadı bilimi de gerçekçidir, ancak yeterince zaman ve çaba harcayacaktır. Ve elbette, her şeyden önce, içten arzunun varlığı!

Nasıl büyücü olunur? Tıpkı bir cadı gibi - ya doğumdan yetenek kazanmak, ya da kendi içinde bağımsız olarak geliştirmek.

Cadı nasıl olur?

Cadı sanatını incelemek için, bir öğretmen bulmanız önerilir (guru, mentor vb.). Böyle bir kişi size gerekli bilgileri verecek, tasavvufun temellerine girmenize yardımcı olacak, size bilmesi gereken birçok ince nüansı söyleyecektir, ancak yeni başlayanlar için gizem ve karanlık içinde yer almaktadır.

Ek olarak, ilgili literatürü, herbalizm sanatının çalışmasını (bazı bitkilerin iyileştirici gücünün yardımı ile hastalıkların tedavisi) okumalısınız.

Ayrıca, gelecekteki cadı aktif olarak başka yetenekler de geliştiriyor: bu beceride son derece önemli olan duygusal alanın kontrolünü kavrar. Onsuz, iyi bir sonuç elde etmek için çalışmaz. Ve elbette, önemli olan altıncı duygularını, empatinin gelişmesini (başkalarının duygusal durumlarını okuma ve doğru anlama yeteneği) geliştirme çalışmasıdır.

Önde gelen bir annenin (bazen cadı da denir) gece rüyalarının doğru yorumlanması sanatını anlaması beklenir. Cadıyı ve çeşitli servet kartlarını, runlarını ve diğer destekleyici materyalleri anlar.

Cadı, güçlü bir enerji alanı ile ayırt edilir, yani enerji endüstrisi üzerinde çalışmaya ihtiyaç duyulacak demektir. Enerji potansiyelini arttırmak doğada sık sık kalmaya yardımcı olur - ondan hem beyaz hem de siyah büyücüler güç alır. Ayrıca, değişik meditatif uygulamaların yardımı ile, bilinçli bir bilinç durumuna girme, berrak rüyalar ile çalışma ve çok daha fazlası.

Ve kesinlikle hatırlamanız gereken en önemli şey, sihrin yalnızca çeşitli ritüellerde ve ritüellerde değil aynı zamanda doğru bilgiyi yanlış mesajı taşıyan yanlış olanlardan ayırt etme yeteneğini içermesidir.

Bu konuyla ilgili ilginç hikayeleriniz varsa, onları makalenin altındaki yorumlarda paylaşmanızı öneririm.

Sonuç olarak, videoyu izlemeyi öneriyorum:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send