Rüya yorumu

Avize kırmızı külot: eve para çekmek

Pin
Send
Share
Send
Send


Simoronsky ritüelleri - komik bir şey, ama asıl şey çalışıyor. Bu arada, daha komik olan ayin, daha etkilidir. Bu tür ritüellerin saçma olduğunu düşünüyorsunuz - geçin, ama ne ve nasıl olduğunu anlamaya karar verdim.

Simoron büyüsü, ne olursa olsun sonuçta mizah ve inanca dayanmaktadır. Evet, ilk bakışta, bu tür ritüeller hala saçma, ancak sağduyulu değiller. Önemli olan, yaptığınız işe inanmaktır. Avize Kırmızı truselya - belki de en popüler ayin.

Taşıma veya asılma

Kırmızı külot hemen hemen her şeyi aktive edebilir ve parasal enerji istisna değildir. Bu durumda sihir yapmanın en kolay yolu, kırmızı renkli iç çamaşırı almak ve onu giymek. İyi şanslar ve başarı, garantilidir diyorlar. Önemli bir toplantıdan önce kırmızı şortların yardımını alabilirsiniz - evden çıkmadan önce bunları giyin ve her şeyin işe yarayacağından hiç şüpheniz olmasın.

Diğer bir seçenek ise sihir giyen iç çamaşırlarının geriye doğru kullanılmasıdır. Bu durumu değiştirmek için iyi bir seçenektir, bu yüzden inanılmaz ve olağanüstü keyifli dönüşler için hazırlıklı olun. Her zaman kırmızı olmaktan hoşlanmıyorsanız, ne zaman giyeceğinizi, ne zaman giymeyeceğinizi anlamak için çantanızda pantolon giymek zordur. Birçoğu, incelemelere bakılırsa, çok zor soruları bile bu şekilde çözmek mümkün oldu - burada herhangi bir yardım olmazdı.

Avize külot, şakalar için klasik bir öğedir, ama neden denemiyorsunuz. Sizinle yaşayan insanlar mizahı anlayamayabilir - bu durumda, gece için lambaları giyin, aksi takdirde şansı azaltacaktır. Mesele şu ki, ampul ve kırmızı iç çamaşırlarından gelen ışığın birlikte maksimum sonuç verdiğini söylüyorlar. Uygulamada yeterince kanıt var, o yüzden dene.

Ritüel kuralları

Ayin çalışabilmesi için tüm kurallara göre yapılması gerekir. Neyi almak istediğine ve hayatta neyin eksik olduğuna karar ver. Evrensel bir cevap yok - birinin paraya, biraz şans veya mutluluk, aşk, başarı, kariyer büyümesine ihtiyacı var. İstediğiniz mümkün olduğu kadar net bir şekilde sunun - kesin olarak gerçekleşir. Belirsiz dilekler belirsiz sonuçlar verir ve istediğimiz bu değildir.

Pantolon dantel seçmek - böyle bir "iş" en iyisidir. Seçilmiş olanı aramak için, kayışlar mükemmeldir - hem büyüler hem de bağlarlar. Para için, deniz topalak aşkı için, narenciye sabunla çamaşır yıkamak gerekir. Külotları gerekli enerjiyle şarj etmeyi dene - onlarla iletişime geç, konuş, istediğini söyle.

Bir avize ile Simoronsky tekniği en iyi yeni bir ayda gerçekleştirilir. Külotları kafana tak ve dans etmeye başla. Aptal, yürekten şaka - burada hiçbir kısıtlama yoktur. Kendi ritüel dansınızı kendiniz için düşünün - böylece sevin ve mantıklı olun. Dans ederken, külotları kafadan atıp avize koyup, "Üst kata uç, eve para taşı." Yüksek sesle konuştuğunuzdan emin olun: "Propped !!!" Külot olması gerektiği gibi bağlı değilse, ellerinize yardım edin, düzeltin ve düzeltin.

Seçtiğiniz için ipuçları

Bu pantolonlar size yardım edecek garantilidir. Ana özellikler:

  • Vinous külot sarhoş edici, erkekler fethetmek, ancak dikkatlice uygulanmalıdır - dikkat aşırı. Thongs - seçilen kişiye en iyi çözüm duyulardan içilir.
  • Rhinestones - her zaman sadık, güvenilir partnerlerle aynı olmayan yetenekli sevenler çekiyorlar - sizin için neyin daha önemli olduğuna karar verin.
  • Kırmızı iç çamaşırı romantikler için. Kırmızı pantolonlu bir adam sadece yumuşak, tutkulu ve şehvetli olacak.

Kırmızı bezelye dürtüsellik, hızlılık öncüsüdür. Böyle bir erkekle aşık yüzmek sonsuz olacaktır. Şeritler tahtada kendileri olan bir bayan, bir arkadaş, bir ortak ve arzulanan bir gelindir (küçük yüzüğü beklemenin uzun olmadığını söylerler). Kırmızı gölgenin çiçekleri - karşı cins için bir cazibe ve sonra meyveler. Malinka kıyafetleri eğlenceli ve eğlenceli kılar ve ailenin refahını sağlar. Kiraz evlilik için bir erkek çekmek için yardımcı olacaktır.

Bilmen gereken başka ne

İyi şanslar için kırmızı korkaklar konuşmak, arkadaş edinmeniz gereken bir tür tılsımdır. Ona almak istediğini, aksi halde nasıl tahmin edeceğini açıkla.

Ketenlerin avizede ne kadar tutulacağı tamamen kişisel bir konudur. Birisi külotu oradan hiç çıkarmaz, birileri duraklamaların hayati olduğuna inanır. Ayrı bir tane varsa en çok ziyaret edilen odayı ve hatta daha iyi yatak odasını seçin. Kırmızı külot - arzuların yerine getirilmesi için büyük bir ritüel, onu elde etmek için bir fırsat. Sezonda, ay gününde herhangi bir kısıtlama yoktur.

Unutma, ritüellerin inandıkları yerde çalıştıklarını. Şüpheciler kırmızı şortla veya başka herhangi bir şeyle çalışmamalıdır. Sihire inanmayın - hedeflerinize baştan sona ulaşın. Yukarıdan yardım gerektiğine eminiz - bunu alın ve teşekkür etmeyi unutmayın. Çantanda kendin için pantolon giy veya onlarla bir avize süsle. Evet, herkes anlayamayacak, ama farkın ne? Fakat en sonunda servet veya en çok arzu edilen kişi canlanacaktır (herhangi bir şekilde arzu edilebilir).

sonuçlar

Pin
Send
Share
Send
Send