Rüya yorumu

Tematik rüya kitaplarındaki eski bir erkek hakkındaki rüyayı yorumluyoruz

Pin
Send
Share
Send
Send


Genellikle, aşk, yakın ilişkiler, kavgalar, ayrılıklar söz konusu olduğunda duygularımız çılgına döner. Ve bunların hepsi ruhumuza, bilinçaltımıza yansır ve uykusuzluk değilse de şiddetli rüyalar ile biter. Eski bir adamın hayali nedir? Sırrı sadece kanıtlanmış kaynakları açın - rüya kitapları.

Geçmişte götürülmek ya da yeni bir hayata başlamak, ortak bir yorum

Genellikle eski erkekler gençlerin fotoğraflarını çeker ve bu tesadüfi değildir. Her şeyden önce, içsel cinselliğinizin, gençliğin, aşırı duyguların kişileşmesidir. İhtiyacınız sadece uykuda hangi duyguların ve ruh halinin mevcut olduğunu hatırlamak.

Senin için ne kadar önemli olduğunu bilmeden bile, bilinçaltı seviyede, onun gitmesine izin vermiyorsun. Bazı yetersizlikler var, tam olarak çözmediniz ve ayrılma nedenini anladınız. Aptal kavga, kıskançlık ya da pişmanlık sık sık düşüncelerinizi kaydırır. Tüm bu heyecanlar gece görüşünüze geçti.

Fakat başka bir durum daha var: kız kişisel hayatından oldukça mutlu, hiçbir şey şüphe uyandırmıyor, her şey uzun ve mutlu bir evliliğe gidiyor. Ve geçmişten gelen bir başka adam, sizin tam olarak doğru olmayan eylemlerinizin, eylemlerinizin veya tam tersine eylemsizliğin bir sembolü olarak görünür.

İlişkiler çok olumlu olabilir, sadece uykunun detaylarını hatırla.

İki kez aynı nehre girmeli miyim

Bir kızla eski erkek arkadaşı - Bir kıza sık sık uyumak, tekrar bir ilişki kurmaya çalışmak. En kesin yol, tüm kızgınlığı bırakmak ve hayalet fikrinizi silmektir. Birlikte olmayacaksın.

Geçmiş bir yaşamdan gelen sarhoş bir adam, çözülmemiş bağınız ve duygusal durumu anlamına gelir. Belki şimdi yardımınıza ve iyi tavsiyenize ihtiyacı var. Onu arayın ve gerçekte her şeyi öğrenin.

Önceki adamla olan sıcak ve şefkatli ilişkinin bir rüyası vardı - başlatıcı olduğun için ayrıldığın için pişmanlık duydun. Nedenin doğru ve yeterince ağır olup olmadığından şüphe ediyorsun. Sebep onun ihanetindeyse, dualist hisleri yaşarsınız: onunla birlikte olma arzusu sonsuza dek unutmak için karıştırılır.

Bu durumda - etrafınıza bakın, şu anda sizinle ilgili olanlara dikkat edin. En iyi yol - yalnızlıktan kurtulmak - yeni tanıdıklar bulmak.

Sevgili bir adam gülümserse - bir rüya kitabı sağlığınızla ilgili sorunlarınız konusunda uyarır. Bir erkek yorgun bir görünüme sahipse, akrabalarınızdan veya tanıdıklarınızdan birinin ciddi bir hastalığından söz eder.

Onunla tartışırsanız, yakın gelecekte önemli bir karar vermeniz ve kiminle olacağınıza karar vermeniz gerekecektir. Kavga ve ayrılma - yeni bir aşkla tanışmak ve bir aile kurmak için harika bir fırsat.

Eskiyle kavga ettik, gerçekte gerçek bir genç adam sahiplenme ve kıskançlık duygusu gösterecektir.

Bir adım geri değil, sadece ileri

Başka biriyle evli olmayı hayal etmek - gerçek hayatta, önceki suçlardan birini affedersin. Seninle evli - sıkıntılı günler ve ufak tefek sorunlar.

Eski sevgilinizi tanımıyorsanız, kişisel bir cephede şaşırtıcı değişikliklerin habercisidir. Zamanı kaçırmayın, harekete geçin.

Eski sevgiliden bir hediye - hile veya ihanetle ilgili bir uyarı işareti. Bu süre zarfında tuhaf tanıdıklara, şüpheli toplantılara ve tarihlere dikkat edilmelidir.

Sesini duymak ya da telefonda onunla konuşmak peygamberlik bir rüyadır. Büyük olasılıkla sizi yakında arayacak ve eski sevgisini ve tutkusunu yenilemeyi önerecek.

Çok saf ve tertemiz olan ilk aşk görüldü - çiçekler ve dondurmayla basit ve kolay ilişkiniz yok. Belki de omzuna çarpmak ve deneyimlerini paylaşmak isteyen bir arkadaşa ihtiyacın var.

Bir zamanlar sevilen bir kişinin hayatını aldığınız garip bir rüya - başlatılan tüm projelerde büyük şansı simgeler. Cesur kararlar ve kardinal değişiklikler zamanı.

Geç kalan adam bir şeye yardım eder - iyi bir işaret, engeller kolayca aşılır ve hedefe ulaşırsınız. Sözleşmeler, işlemler, görüşmeler ve saygın bir iş sonuçlandırılması için uygun bir durum.

Geçmişteki bir arkadaşınızla yakın ilişkiler, bugün duygularınızın gerçekleşmemesinden bahseder. Uzun yoksunluk ve yalnızlık, psiko-duygusal arka planı etkiler. Eğer bir kız bir ilişki içindeyse, yakınlık alanını incelemeye ve çeşitlendirmeye değer.

Zarar, hakaret, eski suçlamaları - mevcut durumunuz hakkında konuşuyor. Bir understatement var ve bu duraklama devam etmenizi önlüyor. Bütün noktaları yay.

Kararlılık ve istikrar ya da kendiliğindenlik ve romantizm. Yazarın rüya kitapları

Sigmund Freud

Hayalperest için eski bir sevgili ile buluşma, şimdiki zamanda bir adamla anlaşmazlık habercisi. Kavgalar ve sizi son derece rahatsız edecek bir eş hakkında bazı gerçekleri bulmak. Bu aynı zamanda bilinçaltı olası ihanet ya da ihanet korkularının kanıtıdır.

Eski bir erkekle olan fantastik seks, gizli cinsel isteklerinizi gerçekte, bilinçli veya bilinçsiz memnuniyetsizlikten bahseder. Tutku kaybettiniz, romantizm ve aşk maceralarınız yok. Ve mesele eski bağlantılarınızda değil, sadece her şey çok bulutsuz ve monotondur, yenilik ve kendiliğindenlik eksikliği vardır.

Kız şu anda yalnızsa, böyle bir rüya yeni ilginç ilişkilerin habercisi olabilir.

Wang

Eski olan her şey, ayrılanların işareti, hiçbir şeyin iade edilemeyeceği anlamına gelir ve iade edilmeye değmez. Yeni bir yaşam için bu yalnızca kadınsı mutluluğunuzu yaratmanız için bir yük ya da engel olacaktır.

Yaşlı adamı gördüm - özlem, acı çekme, her şeyi iade etme arzusu.

Birlikte ve mutlu bir rüyada iyi bir alâmettir, tamamen eskisi bıraktınız ve yeni duygular ve hisler için hazırsınız. Pişman olmayacağın bir seçim yapmalısın. Bu dönemde evlilik özellikle elverişlidir.

Evgeny Tsvetkov

Eski bir erkek arkadaşı ile rüya görmek hayalperestin aşırı baş dönmesi ve cansızlığını önemser. Geçmişin eylemlerini tekrarlıyorsunuz ve bu şüphesiz bugünün tabanını etkileyecektir. Kavgalar ve senin hatanda ayrılık. Tekrar düşünmenin ve güven ve istikrarla ilişkileri dekore etmenin zamanı geldi.

Geçmişten bir adamın ölümü, bağların son kopuşunu temsil eder. Kolayca hatıraları bırakabilirsiniz ve seçimin doğruluğuna dair şüpheleriniz onlarla birlikte gider. Çok yakında değil evlilik ve bir çocuğun doğumu.

Pin
Send
Share
Send
Send