Rüya yorumu

Bataklığın Düşleri: Farklı rüya kitaplarının değeri

Pin
Send
Share
Send
Send


Rüyada çamurlu ve durgun su gören birçok insan yorumlamayı öğrenmek ve rüya kitabını almak ister. Sağlanan bilgileri gözden geçirerek, bataklığın neyi hayal ettiğini ve gelecekte neler beklediğini öğrenebilirsiniz. En iyi rüya kitaplarının sadece şu anki yorumunu seçtik.

Resmin genel yorumu

Her insandaki bataklıklar geçilmez, kirli ve güvensiz bir şeyle ilişkilendirilir. Eski zamanlardan beri, ısıtma alanında kaçınılması gereken kötü bir kuvvet olduğuna inanılıyordu. Bataklıklar ölümcül ve sağlığa zararlı olabilir. Bu yüzden "bataklık" ve "bataklık" epiteleri olumsuz bir tepki veriyor.

Bataklığın neyi hayal edebileceğini öğrenmek isteyenler, rüyanın planını hatırlamalı ve analiz etmelidir. Bu, nihai değerin doğruluğuna bağlıdır. Bataklık farklı varyasyonları hayal edebilir: yeşil ve fetiş su, hayalperest sıkışmış ya da batıyor. Her detayın belirli bir anlamı ve gizli bir anlamı vardır.

Bataklıkların genel yorumu - yaklaşan sıkıntılar, zorluklar. Çamurlu su birikmiş sorunları, sıkıntıları, şüpheleri, düşünceleri içten bastırarak karakterize eder. Sinir krizi, tükenme - bu, bilinçaltını ima eden ve bize bir rüyadaki iç “bataklığı” gösteren bu durumun sonucudur.

Sadece en küçük detaylar değil, aynı zamanda bataklığın gözünü kestiği kişinin cinsiyeti de önemlidir.

 1. Kadınlar, kendi istikrarlarını korumaya ihtiyaç duyulduğunda bataklıklarını bir rüyada görürler.
 2. Bataklık bir adam tarafından uyarılır - faaliyet seviyesini düşürmek gerekir. Nilüferlerle bataklık - tasarlanan girişimin başarısızlığı. Harita üzerinde işaretlenmiş gölet - dikkatle ele alınması gereken yeni maceralar için.

Bataklık alanda yürümek, olumsuz sonuçlara ve aşk ilişkilerinde hayal kırıklığına neden olur. Bir rüyada temiz su ile yeşil hummocks veya su birikintileri varlığı başarılı bir işlem olasılığını gösterir. Kendinizi ya da bataklığın ortasında başka birini görmek - sıkıntı ve hastalığa. Kural olarak, bataklık bölgesi olumsuz ve olumsuzu sembolize eder.

Freud'un açıklaması

Ünlü psikolog, bir bataklığı görmenin, hayatta uygun olmayan biriyle ilişkilerinizi geciktirmekte olduğunuz anlamına geliyor. Ama yalnız kalmaktan ve "son şansı" kaçırmaktan korkuyorsun. “Eldeki bir kuşun gökyüzündeki bir vinçten daha iyi” olduğu düşüncesi rahatlatıcıdır, ancak rüyanın sahibi dışardan duruma sert ve sert bir şekilde bakmalıdır.

Maya Rüyası Açıklaması

Bu kabilenin Kızılderilileri, bir rüyadaki bataklığın pozitif ve negatif bir değeri olabileceğine inanıyordu. Bir ısıtma alanının ortasında büyüyen bir ağaç, faaliyet değişikliği için uygun bir zamanın gelmesi ve finansal bağımsızlık kazanma olasılığı hakkında bilgi verir.

Maya'ya göre, bataklığın kıyısında sazlar varsa, o zaman güçler sizi terk etmeye başlar. Bağışıklığın zayıflaması hastalıklara yol açabilir. Kendi sağlığınızı acilen iyileştirmek, vitamin içmek ve daha fazla dinlenmeniz gerekir.

Büyük Seer Kitabı

Nostradamus rüya kitabının bataklığı görmesi çeşitli anlamlara gelir.

 1. Bir rüyada bataklıktan geçerek, bir dizi sıkıntı ve denemeyle yüz yüze kendinizi bulmaya mahkumsunuz.
 2. Eğer kirli suda boğulursanız veya boğulursanız, en yakın kişilerin arkasına sıkışmış bir bıçak bulacaksınız.
 3. Bataklıkta sıkışmış bir insana ulaşmak için yardım ettiğin konusunda bir fikrin var - bu senin kullanmadığın bir çok potansiyel var demek.
 4. Bir buz tabakasının altındaki bataklık, etrafınızdaki dünyanın kırılganlığını sembolize eder.

Vanga'dan gece hikayesinin yorumlanması

Wanga, bataklıkta bir yer görürseniz, kesinlikle sorun ve engellerle karşılaşacağınızı iddia etti. Rüya kitabına yorumlar yazarken, bataklığı monotonlukla ilişkilendirdi.

Hakem, bir bataklığa düşmenin, çözümü ihtiyatlı ve ihtiyatlı olmayı gerektiren ciddi sorunları önlediğine inanıyordu. Bir rüyada görmek, bir hayalperestin bir bataklıktan çıkmasına nasıl yardım ettiği, zor zamanlarda onunla destek olacak bir insan olamayacağı anlamına gelir.

Bir rezervuarın boşaltılması veya modern bir şehrin içine düşmesi monotonluğun yorgunluğunu ve kendi yaşamınızı değiştirme arzusunu gösterir.

Rüyanın Değeri Miller

Amerikalı psikolog bataklığın başarısızlığa yol açtığına inanıyordu. Hayalindeki kitabına göre, ısıtma alanında yürümek için:

 • hoş olmayan durumların oluşumu;
 • istenen kalıtımın alınamaması;
 • aşk ilişkilerinde hayal kırıklığı.

Psikolog, göletin ortasında bir rüyanın içinde olmanın kendisine verilen yükümlülükleri yerine getirmediğini gösterir. Böyle bir rüya da hastalıklar hakkında bilgi verir.

Kitap yorumlama Tsvetkova

Ezoterik Tsvetkov bu rüyayı şöyle yorumlar:

 • bataklıkta dolaşmak - iftira etmek;
 • bataklık boyunca yürüyün, engellerin üstesinden gelin - para meselelerinde bol şans;
 • çürümüş bataklığı gör - servete.

Ezop kitabında uykunun değeri

Ezop'un rüya yorumu bataklığı rutin, rutin ve bir kişiyi boğan bir sembol olarak görür. Bir rutinde yutulan, işinden memnun olmayan ve hobileri olmayan bir adam bir rüyada bir bataklık görebilir. Daha fazla renk ekleyerek hayatınızı yeniden düşünmelisiniz.

Rüyada bir bataklık gördükten sonra hayatını düşünmelisin. Günlük rutinden kurtulmak - bir tutku bulmak, eğlenceyi çeşitlendirmek, risk almaktan korkmayı bırakıp gidebiliyor olmak.

Böyle bir rüyanın değerinin hem olumsuz hem de pozitif olabileceğini unutmayın. Doğru yorumlama için tüm ayrıntılara dikkat etmek önemlidir. Negatif kabul etmeyin ve herhangi bir sıkıntı için hazır olun.

Pin
Send
Share
Send
Send