Rüya yorumu

Yat Taşı Kullanımı: Etkili Yöntemler

Pin
Send
Share
Send
Send


Yakhont yakut ve safir, ametist ve sümbül eski adıdır. Bu, herhangi bir taşı karşılaştırmanın imkansız olduğu değerli taşlar minerali arasında bir ilktir. Taş gizemi ve mistik parlaklığıyla fetheder, duyuları heyecanlandırır ve sevinçle doldurur. Mineralin renk aralığı farklı değildir - bordo, kan kırmızısı, garnet, mavi ve mavi tonları vardır. Taşın rengi parlayan közlerin gölgesiyle veya yanan bir muma alevi ile karşılaştırılır.

Geminin büyülü özellikleri

Yatın temel özelliği kişinin ruhuna etkisi olduğu düşünülür - kalbi alkışlar, üzüntü ve endişeyi ortadan kaldırır, cesaret verir ve kendine güvenir. Yaontovy süsü sahibi asla pes etmez, cesurca kadere karşı çıkar.

Yatın taşı:

 • aşık zafer;
 • hayatta iyi şanslar;
 • mutluluk ve refah;
 • cesaret ve dayanıklılık;
 • servet ve güç.

Bu taş aşka mutluluk, kariyer başarısı, zenginlik ve şöhret getiriyor. Güçlü, yetkili ve etkili insanların bir mineralidir. Eskiden kullanılan sevginin karşılıklılığını garanti eden bir yüzük veya mücevher, sevdiklerinize mücevher verdiler.

Yakhont, cesur bir tılsımdır - sizi yaralanmalardan, şimşekten ve boğulmadan korur. Önceleri, at takımları taşlarla süslenmişti, böylece at düşmeyecek veya sakatlanmayacaktı. Ancak, yalnızca dürüstçe elde edilen mineraller bu özelliklere sahiptir ve çalınmaz veya bulunmaz.

Aşırı derecede temperlenmiş ve itici insanlara yat taşı giyilmesi önerilmez: karakterin doğal olumsuz özelliklerini arttırır. Kötü bir kişinin parmağına takılan yat, onu kana susamış şeytani bir varlığa dönüştürebilir. Mineral, insanların hedeflerine ulaşmak için dengeli ve sakinleşmelerine yardımcı olur. İktidar ve sevginin tılsımlarını yaptılar. Taş aynı zamanda yeteneklerinden emin olmayan, onlara enerji ve coşku veren bireylere de yardımcı olacak.

Yat taşı - iyileştirici özellikler

Bu mineral öncelikle ruhu iyileştirir. Melankoli, özlem ve kederi rahatlatır. Vücut sert kıştan yorulduğunda yachon mevsimsel bozulmalarla iyi bir iş çıkarır. Bunu yapmak için, sadece güneş ışığında bir mücevher düşünmek veya mum ışığında yüzün ışıltılığını izlemek için tavsiye edilir.

Kemiğin kırmızı rengi bağışıklık sistemini harekete geçirir, ayrıca mineral:

 • gastrointestinal sistem hastalıklarını iyileştirir;
 • hafızayı geliştirir;
 • görme keskinleştirir;
 • işitme problemleriyle savaşır;
 • beden ve ruhtaki yorgunluğu giderir;
 • uykusuzluk savaşır;
 • gücü geri yükler.

Kalp üzerinde yakhont pozitif etki. Bunun için kalp kesiminde (kolye) granat veya macenta minerali yıpranmalıdır. Taşın büyüklüğü önemli değil - küçük çakıl taşları ile serpiştirilmiş mücevherler takabilirsiniz. Ayrıca kalbi güçlendirmek için sol elin parmağında bir yakut bulunan bir halka takarlar.

Yakhontami ile Küpeler baş ağrısı üstesinden yardımcı olur. Hamile kadınlar fetusun iç organlarını düzgün bir şekilde oluşturmak için yakutları kullanır (ilk trimesterde). Son üç aylık dönemde, basınç dalgalanmaları riski nedeniyle yatçıların takılması önerilmez.

Bu, enerjik, neşeli insanların bir taşıdır. Hindistan'da felç, epilepsi ve sinir sisteminin diğer hastalıklarını tedavi etmek için kullanılır. Eğer boğaz yerine yakut uygularsanız, ağrı ve tahrişi giderir. Ancak, tekne hipertansiyon ile kullanılamaz - kafaya kan akışını arttırır.

Herhangi bir taşla uzun süredir takılan takıların önerilmediği unutulmamalıdır: İnsan enerjisinden dinlenmeleri gerekir. Taşın aurasını eski haline getirmek için, yarım saat / saat akan suda tutulmalıdır. Doğal bir kaynak ise daha iyidir. Güneş taşları güneşi enerji ile doyurur ve ay - ay enerjisi ile. Yat güneş taşlarına ait olduğu için gün batımına kadar gün boyu güneş ışınlarıyla şarj edilmesi gerekiyor.

Yat kimin için?

Mineralin çoğu Yay ve Kanser'e uygundur. Yaylı yat, gurur ve izin verilebilirliğin tezahür etmesini engeller ve Kanserler cesaret verir ve ruh eşinin bulunmasına yardım eder.

Yat ve Lviv üzerinde olumlu bir etkiye sahip, onlara aristokrasi ve çekicilik özelliklerini sunuyor. Akrep yat, tutarsızlığın, kaotik düşüncelerin üstesinden gelmeye yardımcı olur: amaçlanan hedefe yönlendirir ve aşırı karışıklıktan kurtulur.

Pin
Send
Share
Send
Send