Rüya yorumu

Taş karbür: sihirli özellikleri ve uygulama yöntemleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Infernal fire carbuncle, mistik parlaklığını kendine çekiyor. Eski peri masallarında, ejderha avı yapan şövalyelerin objesi olan kan kırmızısı karbonhidratlardı: canavarın kafası kesildikten sonra, şövalye değerli bir taşa dönüşen bir ışık yığını aldı. Karbuncle taşı sadece cesur savaşçılara sunuldu, bir başkasının kestiği bir ışık demetinin kaçırılması ölümle cezalandırıldı. Mineralin mistik özelliği, dürüst olmayan ve açgözlü insanlara sıkıntı getiriyor.

Taşın büyülü özellikleri

Günümüzde, mineral ejderhanın kafasından değil madenlerden çıkarılmaktadır. Bu "narin kömür" anlamına gelen bir nar türüdür. Taşları güneş ışığı altında veya mum ışığında düşünürsek, parlayan bir köz gibi olur.

Hristiyanlıkta, karbür taş, kurtuluş için döken İsa'nın kanının bir sembolü haline geldi. Sihirde, altın olarak ayarlanan mineral, geleceği peygamberlik etmek için kullanılır. Gümüş çerçevedeki taşlar geçmişin olaylarını görmenizi sağlar.

Büyücünün alt (infernal) dünyasına kendi amaçları için gitmesi gerekiyorsa, pentagramın merkezine bir avuç dolusu karbon döker - bu onu infernal varlıkların saldırısından ve şeytanın baştan çıkarmasından korur.

Mineral aynı zamanda, insandan dikkatle gizlenmiş, insanın gerçek özünü açığa çıkarabilmesiyle ünlüdür. Bu taş yalan ve güçlüklere karşı korur. Bununla birlikte, karbunkülün bu özelliği, bir kişi üzerindeki etkisi ve iradesinin alt yapısı olarak da bilinir. Bu nedenle, mineral ile dikkatlice iletişim kurmanız gerekir. Fotoğraf karbür taşına bakın:

Aşk büyüsünde kullanılan Carbuncle, duygularını değiştirebilir ve tutkuyla buluşmak için kalbi açabilir. Antik çağlardan beri, sevdiklerinize tapınma ve sadakat belirtisi olarak ateş taşlarıyla süslemeler verilmiştir. Bu, aşkın en iyi tılsımlarından biridir. Mineral sevgisini ayrılmaya yardım etti, kalbi gelecekteki toplantıların neşesiyle doldurdu.

Tılsımlar, savaşta kendilerini koruyan ve cesaret ve cesaret veren savaşçılar için yapılan karbürlerden yapıldı. Tılsım yaratıcı insanlar için de uygundur - oyuncular, şairler, müzisyenler. Tılsımı ve yolcuları talihsizliklerden korur.

Bir madeni olan bir dekorasyon bir insana diğerine güç verebilir, ancak kişisel çıkar olmaması koşuluyla - bir taş ruhsal olarak ahlaksız insanları cezalandırır. Taşın yardımıyla ailede barış ve ahenk kurabilir, akrabalarla olan hasarlı ilişkileri eski haline getirebilir ve çocuklara itaat edebilirsiniz.

Tıbbi özellikleri

Bu mineral bir kişide canlılık aşılar ve enerji verir. Bu nedenle, sağlığı geliştirmek ve bağışıklık sistemini uyarmak için kullanılır. Taş kadınlar tarafından doğumda doğar - çocuğun doğumunu kolaylaştırır. Mineral enerji, soğuk algınlığını ve iktidarsızlığı iyileştirir, insan libidini arttırır. Çocuk sahibi olmak isteyen kadınlar, el bombalarıyla sürekli mücevher takarlar. Yaşlı insanların yorgunluk ve güçsüzlüğü ortadan kaldırmak için taş takmaları önerilir.

Narların sedef hastalığı gibi cilt hastalıklarına karşı mücadelede bilinen iyileştirici özellikleri. Akciğer hastalarının ve astım hastalarının nar tılsımları takmaları iyidir - hastalığın seyrini kolaylaştırırlar. Soğuk sırasında, mineral sıcaklığı düşürür ve boğaz ağrısını hafifletir. Taş kanamayı durdurabilir, kan basıncını düşürebilir ve kan kalitesini artırabilir.

Kime uygun taş

Astrologlar en çok karbondonun uygun olduğuna inanıyor:

  • akrep;
  • Oğlak;
  • Yay.

Zodyak işaretlerinin diğer temsilcileri temsilciler gerekirse taşı kullanabilirler: sezgiler size bir mineral yardımı istendiğinde haber verecektir. Bununla birlikte, hatırlanması gerekenler: taş güçlü bir enerjiye sahiptir ve bir kişi üzerinde etkili olabilir. Bu neye yol açabilir? Davranışın niteliğini ve türünü, önceliklerini ve eklerini değiştirerek. Bunu önlemek için, kesinti ile birlikte karbür takılar kullanın. Ve taşları her üç ayda bir akan su altında temizlemeyi unutmayın.

Pin
Send
Share
Send
Send