Rüya yorumu

Bir rüyadaki bacakları traş etmek: Farklı rüya kitaplarının anlamı nedir?

Pin
Send
Share
Send
Send


İnsanlar hayallerine büyük önem veriyor, çünkü aslında, gece rüyalarımız bilinçaltımızın bir yansıması. Genellikle, telaşlı yaşam olaylarına her zaman dikkat etmediğimiz önemli şeyleri göstermeye çalışırlar, bizim için önemli sorunları çözmemize yardımcı olur, yaşamdaki olası tehlikeler ve sıkıntılar hakkında bizi uyarırlar.

Hayallerin algısına dair daha ayrıntılı bir anlayış bize bir rüya kitabını verir. Tıraş bacaklarını neden hayal ettin? Bu rüya belirsizce yorumlanabilir, çünkü vücudumuzun bir parçası gibi ve tehlikeyle dolu keskin bir nesneyle bağlantılıdır. Ancak, rüya sayesinde, bu rüyanın değeri çözülebilir.

Uykunun genel yorumu

Bacakların kendisi, yaşamdaki güvenilirliğin ve desteğin bir sembolüdür. Bir rüyada tıraş olurken temiz ve sağlıklı bacaklar görmek çok iyi bir işarettir. Böyle bir rüya, bir kadının ayağa sıkıca dayandığını, yaşamdaki tüm sıkıntılarla bağımsız olarak baş edebildiğini ve sevdiklerine yardım edebildiğini sembolize eder.

Rüyada başka pek çok insan varsa, gerekirse, sizin tarafınızdan zamanında herhangi bir yardım alınacağı anlamına gelir. Eğer bir rüyada bacaklarınızı herhangi bir yaralanma ile traş ederseniz, o zaman gelecekte önemli problemlerle karşılaşacaksınız.

Uykunun yorumlanmasında büyük önem, bacaklardaki kılların ortaya çıkması ile oynanır:

  • bacaklarında çok saç varsa - yakında büyük bir mutluluğa sahip olacaksın;
  • bacaklarınızdaki saçlar kıvırcıksa - cinsel yaşamınız çeşitli ve parlak olacaktır;
  • eğer ayaklarında gri saç varsa - gerçekte hepiniz çok sık ölüm ve yaşlılık düşünürsünüz;
  • Bir rüyadaki bacaklardaki saçlar negatif bir reaksiyona neden olduysa - yakında uzun zaman önce unutulmuş akrabalarınızla buluşacaksınız.

Bacaklarınızı gerçek hayatta olmayan bir rüyada tıraş etmek, karakterinizin tutarsızlığı anlamına gelir ve bir rüya yakın çevrenizde skandal bir sonuçla kesin bir durum olarak yorumlanabilir.

Bir rüyada bacaklarınızı çok donuk bir bıçakla tıraş ederseniz, takımdaki davranışınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekir. Belki de ilişkiniz, keskin köşeleri yumuşatmamanız ve ödün vermemenizden muzdariptir.

Gece rüyasında bir insan bacaklarını tıraş edip aynı anda kesilirse, maddi yoksunluk onu yakında bekleyecektir. Bunun nedeni aşırı özgüven ve haksız hırslar olabilir. Bu sorunlardan kaçınmak için, davranışlarını ve sonuçlarını dikkatle tartmak, sevgili insanların görüşlerini dinlemek gerekir.

Rüyasındaki bir adam bacaklarını traş eden bir kadın görürse, hayatında durumunu ciddi şekilde etkileyebilecek bir kadın vardır.

Bir kadının rüyasında bir bacak traş ve kalın saç veya diğer kıl ise, o zaman yakında boşanma onu bekliyor. Bunun nedeni, eşi veya hayatındaki başka bir kadının görünüşü üzerinde çok fazla baskı olabilir.

Bir erkeğin bir kadının bacağını tıraş ettiği bir rüya, şu anlama gelebilir: Hareketleriniz, aileyi her zamanki rahatlıktan mahrum eder. Sevdiklerine daha fazla dikkat etmeleri gerekir, aksi takdirde aile dağılır. Ayrıca yakın gelecekte, kayda değer miktarda para ya da iyi ödeme yapan bir işi kaybedebilirsiniz.

Eğer bir yabancı bir rüyada seni tıraş ederse, o zaman sana yakın olanların arasında bir hakaret belirir. Aldatma, iftira veya ihanetle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Farklı rüya kitaplarının yorumlanması

Miller'in rüya kitabına göre

Miller'in hayal kitabının rüyasında saçlarını ayaklarında tıraş etmek kötü bir işaret olarak kabul edilir. Eğer bir kadın bu sürece katılırsa davranışlarındaki hatalarından bahseder. Böyle bir rüyanın ardından, gereksiz harcamaları ortadan kaldırmak için önemli kararlar almaktan kaçınmak bir süre gerekir.

Hayal kitabına göre Hasse

Bu rüya kitabı, bacaklarınızı traş ettiğiniz havayı bir rüyada hatırlamanızı önerir. Tıraş sırasında senet hakkında pişmanlık varsa, o zaman gelecekte büyük kayıplar beklersiniz. Rüyadaki bir kadın için hoş bir mesleğe sahipse, yaşamdaki kargaşanın ardından parlak bir çizgi olacaktır.

Modern rüya kitabına göre

Bir kadının bacaklarındaki kılları tıraş etmek, kaçırılan servet ve güvenliği öngörür. Genellikle yanlış yorumladığı olaylar buna yol açar. Eylemlerine ve sözlerine karşı daha dengeli bir tutum olmalıdır. Nitekim, varlığınız nedeniyle, harika bir koca veya gelecek vaat eden bir işi kaybedebilirsiniz.

Doğu rüya kitabına göre

Bu rüya bir kadın için elverişsiz bir semboldür. Bir kadın bacaklarını ustura ile tıraş ederse, rüya onu bazı kötü isteklilerle ilgili tehlikeli durum hakkında uyarır. Yaklaşan felaketten kaçınmak için bilinçaltınızı dikkatlice dinlemelisiniz. Olumsuz sonuçları önlemek için, tüm eylemlerinizi ve kelimelerinizi dikkatlice tartarsanız mümkündür.

Freud'un rüya kitabına göre

Freud'un rüya yorumu, evlilikle ve cinsel yaşamla bacaklarla ilgili bütün vizyonları ele alıyor. Bir kadın kıllı bacaklarını tıraş etmeyi hayal ederse, aile ilişkilerinde ana rolü oynar. Bu rüya gibi genç bir kız komuta edebileceği zengin bir koca olduğunu tahmin ediyor.

Doğu rüya kitabına göre

Bu rüya kitabı traş bacaklarıyla uyumayı kötü bir işaret olarak görüyor. Bir kadın için, böyle bir rüya, ondan uzaklaşacak cömert, sevgi dolu ve sadık bir hayran olan anlamsız eylemler vaat ediyor.

Bir erkeğin bacaklarını traş ettiği gece rüyalar, bilgelik ve deneyim eksikliğinden kaynaklanacak parasal kayıpları önler. Rüyada bacaklarını ustura ile tıraş ettiyseniz, o zaman önünüzde zor bir durum vardır. Çevrenizden biri sizi tatsız bir hikayeye çekmeye çalışıyor. İç sesinize dikkatlice bakmak ve kolay para vaat eden tüm teklifleri düşünmek gerekir.

Pin
Send
Share
Send
Send