Rüya yorumu

İhanet nasıl tanınır - doğru işaretler

Pin
Send
Share
Send
Send


On sekiz yıldır psikolog olarak çalışıyorum. Bu süre zarfında farklı anlar okudum ve farklı vakalarla çalıştım, ama sonuçta sadece bir alana odaklandım - aile psikolojisi. Uygulamamdan on yıl sonra, çoğu zaman birlikte olan evli çiftlerle çalıştım.

Psikoloğa verdikleri tedavinin en yaygın nedeninin ne olduğunu biliyor musunuz? İhanet. Daha önce erkeklerle daha sık ilgilenirse, şimdi kızlar da kendi ailelerini mahvetmeye başladı. Genel olarak, durumlar çok benzerdir - birkaç yıl süren evlilikten sonra, özellikle çocuklarla eşler biraz sakinleşir ve kadınlar taze izlenimlere çekilir. Genellikle bu duyguları kontrol edemezler ve çok açık bir şekilde sır davranışlarını ortaya koyarlar. Bu yazıda karının sizi aldattığını gösteren belirtileri anlatacağım.

Cihazlarda herhangi bir şifre var mı?

Telefonlar ve sosyal ağlar çağında, ihanet hakkında bilgi edinmek çok kolaylaştı - bir ortağın sosyal ağlarında sadece birkaç dakika. Bir insan aniden telefonda otururken ve onu hiçbir yere bırakmazsa, saklanacak bir şey olduğu anlamına gelir.

Oldukça tipik ve çok açık bir işaret.

  • Olmadan önce, şimdi var. Karın, hayatı boyunca hiç şifre kullanmadı. Telefonunda hafıza, çocukların ve kedilerin fotoğraflarıyla doluydu. Ve şimdi bir şifre belirledi ve kişisel alan istedi.
  • Ayağa kalkardı ve onunla konuşmayı reddediyordu. İsteğe bağlı olarak size sosyal ağlarını göstermeyi reddeden bir insanla neden yaşadığı çok net değil. Muhtemelen en başından beri senin arasında güven yoktu.

Keskin görüntü değişimi

Klasik ve katı şeyler parlak ve modaya uygun değişti? Antrenman pantolonu aniden elbiselere mi döndü? Bu değişikliğin nedenini düşündün mü? Çoğu zaman, erkekler bunu sever - karısı güzelleşir ve çiçek açar. Anlamak önemlidir - bazı dış nedenlerden dolayı oldu mu ya da sadece aşık oldu ve başkası için güzel olmaya mı çalıştı?

Sana yabancı arkadaşlar arkadaşlar

Karınızın ayda bir kez tanıştığı üç arkadaşı vardı. Ve şimdi birçok kişi aniden ortaya çıktı - spor salonundan gizemli Masha, çocuğun anaokulundan Katya. Eşinizin yeni arkadaşları varsa - onlarla tanışmaya çalışın, arkadaş canlısı ve açık olun. Sizi onlarla tanıştırmayı reddederse, o zaman onlar da yok olur ve size yalan söyler veya sizden utanır. Her ikisi de soruların nedenidir.

Seninle durur yemin ederim

Erkeklerin düzenli olarak içine düştüğü tuzak. Eşler aniden saldırgan kurnazlar olmaktan vazgeçip, şefkatli ve uyuşuk hale geldi. Bağırmazlar, görmezler ve önemsememeye yemin etmezler, evi izlemeye başlarlar ve sessiz ve yumuşak bir sesle konuşurlar. Erkekler ilişkilerin daha iyi ve rahatladığını düşünüyor.

Bunun sebebi aslında bir kadının aşık ve memnun olması, küçük iç meseleler onu endişelendirmeyi bırakıyor. Eksikliklerinin çok farkında değil ya da hiç farketmiyor - karakterin bu kadar keskin bir şekilde değişmesinin nedeni bu.

Yeni şeyleri veya süslemeleri var.

Bariz bir işaret, eğer karınız, özellikle düzenli olarak ve çok, yeni pahalı şeyler varsa - mücevher veya kıyafetler varsa, o zaman kesinlikle soruyu sormalısınız - nereden geliyorlar. Erkekler çoğu zaman bu özelliği özlüyor, çünkü kadınlarına gerçekten bakmıyorlar ve bir elbiseyi diğerinden ayırt etmiyorlar.

Dikkatli olun - çünkü pahalı hediyeler sadece sevgili ve sevdiklerinize verir. Eğer karısı yeni kolye veya küpelerinin nereden geldiğini söylemeyi reddederse, büyük olasılıkla sevgilisi tarafından sunuldu.

Cinsiyette keskin bir şekilde değişen tercihler

Uzun süredir beraberseniz, muhtemelen karınızla ilgili her şeyi biliyorsunuzdur. Hangi arabaları seviyor, hangi hızda, hangi hızda ve ne sıklıkla seks yapmak istiyor. Size hemen borçlu olan an - görünürde bir sebep olmadan ciddi şekilde değişmişse. Tam olarak olabilecekler için aslında üç seçenek var:

  • Hiç seks istemiyor. Bu, ailelerde ve sevgilisi olmadan düzenli olarak gerçekleşir, ancak karınız sizi beş yıl boyunca reddetmediyse ve aniden aniden başlamaya başladıysa - bu, soru sorma zamanıdır. İlk olarak, sağlık konusunda herhangi bir sorunu olup olmadığını kontrol edin ve kendini iyi hissediyor mu. Her şeyin yolunda olduğunu söylüyorsa - belki bir sevgilisi vardır.
  • Sıra dışı bir şey istiyor. Madalyanın diğer tarafı, son üç yıldır ayda bir kez seks yapmayı kabul eden karınızdır ve haftada birkaç kez onu istemeye başlamıştı. Bunun nedeni her zaman aşk ya da sevgili değildir, ancak bu seçenek oldukça mümkündür.
  • Tercihi değiştir. Son on yılda arkadan seks yaptın ve şimdi senden zirvede olmanı mı istiyor? Sürücünün duruşunu hiç beğenmedi ve şimdi sana tırmanıyor mu? Belki de bu başka bir erkeğin zevkini değiştirmesini sağlamasıdır.

Kısaca ana şey hakkında

Videoyu izle: Kadınların Aldattığını Gösteren 10 İşaret (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send