Rüya yorumu

Hayalindeki boncuklar: Hayal dünyasının değerleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Rüyalarda genellikle parlak ve renkli nesneler meydana gelir. Hangi rüyaların boncuklarını anlamak için tüm detayları genişletmeniz gerekir. Renk, malzeme, dekorasyonun uzunluğu, boncukların boyutu, ürünün taşının türü. Ne kadar çok bilgi hatırlarsanız, yorum o kadar derin ve doğru olur, rüya kitaplarında olacaktır.

Tahmin edildiği gibi bir rüyada boncuklar

Yakından ilişkili olan ardışık olayların sembolü. Bu, koşullarla başarılı bir şekilde başa çıktığınızda, bir dizi olumsuz anlar veya tersine beyaz bir çizgi olabilir. Çok satırlı süslemeler birçok etkinlik vaat ediyor.

Parlak ve zarif ürünler yaşamda iyi bir şerit sağlar. Boğumlu ve göze çarpmayan - kasvetli hafta içi, küçük kavgalar ve sıkıntılara. Korkunç, çirkin kaybedilen bir çizgi söz veriyorum. Bir dize üzerinde daha fazla boncuk, olaylar daha uzun olacaktır.

Dağınık veya yırtılmış boncuklar sizin suçunuz değil - yaşamda planladığınız olayların altüst olacağının bir işareti. Eğer dağınık olanı aramaya ve toplamaya çalışıyorsanız, her şey başarısızlıkla sonuçlanır, durur, yapılmayan her şey en iyisidir.

Kasıtlı olarak ipliği kırdılar ve yere düşen top demetleri yere düştü - çok iyi bir işaret, sorunlarınızı geri attılar.

Ayrıntılara girmezseniz, bazı modern rüya kitapları boncukları gözyaşlarıyla ilişkilendirir. Belki hayalperestin duygu ve ruh rolünü oynayabilir. Ürünü boynunda hissetmek - uzun süre bozulmaya neden olan sağlık durumunun sinyallerini yoksaymak. Boğulma, boyun gerginliği veya ağırlık hastalığın bozulmasında ve ihmalinde kesin bir faktördür. Yaşam hızınız ve çalışma şekliniz gözden geçirmek için çok geç, zaten yıkıcı eylemde bulundu.

Boncuklar erkekler ve kadınlar için ne diyor

Bir erkek bir kolyeyi deneyecek ve tereddüt edecektir - olumsuz: içsel tükenme, güç ve enerji kaybı büyük sağlık sorunlarına neden olabilir. Sabahları zihinsel olarak boncukları koparmalı ve o andaki programı ve günün modunu tekrar gözden geçirmelisiniz.

Bir erkek, bir mücevher parçası hediye olarak seçtiğini rüyasında görüyor, ancak bir seçim yapamıyor - yarışmacıya bir teklif yapmakta tereddüt etmiyor ve evliliği geciktiriyor. Şimdiki zamanda yaşamayı bırakıp durmaya ihtiyacın var, yoksa zamanı özlüyorum.

Sevilen bir tanesini veren boncuk rüyasını görmüş genç bir kız için - zarafet dönemi geliyor, mutlu bir aile hayatına gidiyor. Ancak dağınıksanız - sıkıntıyı ve kendisi için yarattığı sorunları bekleyin. Döküntü davranışlarınız ve davranışlarınız mutluluğu kıracak.

Kızın bir hediye olarak boncuk seçimiyle ilgili tereddüt etmesi, hayatta hayranlarından birinin tercihini durduramayacağına işaret ediyor.

Mücevher satmak veya almak, paketlerden geçmek, boş işler ve işe yaramaz şeyler için hazır olduğunuz anlamına gelir.

Bir dükkanın penceresinde parlak ve güzel boncuklar gördünüz, ancak bunları karşılayamazsınız - bu beklenmedik ama oldukça maddi bir hediye verir.

Bir kadın boynundaki büyük taşlardan boncuk demetleri görüp onlara hayran kalırsa, belki de emlakla ya da pahalı bir araba satın alarak büyük bir anlaşma bekliyor.

Kız bir boncuktan bir bağlantı elemanı kaybetti - sevgili ile kavga uzun sürecek.

Renk, kompozisyon ve diğer özellikler

Hayalperestler, parlak çekici taşlar, hayalperestin lüks ve doyurucu yaşamıyla ilişkilendirilir.

Amber bir kadının rüyasında görünürse, aile hayatı sadece sizi memnun edecektir. Sadık bir koca ve itaatkâr çocuklar, ocağınızı çevreler.

Akik - Finansal gelire kar, ortaklardan hediye veya lotoda nakit para ödülü olsun, beklenmedik şekillerde gelebilir.

Boncuk boncukları - girişimlerinizin geleceğine dair bir uyarı, faaliyetinizin yönünü değiştirmeye değer. Bu bir meslek değişikliği veya hobi değişikliği ve muhtemelen farklı bir işletme özelliklerinin açılması olabilir.

İnciler ortaya çıkar - yaşamın her alanında başarı bekler. İş arkadaşları sizi kıskanacak, çünkü her şeyi çok iyi yapıyorsunuz, yönetim sizin için değerlidir, gerçek aşk kapınıza gelir.

Eğer incilerden geçerseniz, kararsızlığınızı gösterir. Pek çok cazibemiz var ama er ya da geç ikinci yarıda bir seçim yapmanız ve bir karar vermeniz gerekiyor.

Beyaz - size doğru parlak ve iyi niyetlerin bir işareti. Etkili bir kişi, kariyerinizin büyümesini veya gelişmesini teşvik ederek sizi destekler. O bencilce ve nezaketsiz bir şekilde hayatınızın kalitesini daha iyi hale getirmeye çalışır.

Dekorasyonun kırmızı rengi - duyguların ısısına. Tutku ve arzu, sevgili ile taşma. Ve bu, yıllarca birlikte yaşamış çiftler için de geçerlidir.

Siyah renk iki şekilde algılanabilir. Bazıları için, bu üzüntü ve kederin bir işaretidir ve bazıları için güç, güven ve sabittir. Burada hayalperestin tercihlerinden ve geleneklerinden devam etmeliyiz.

Yazarın rüya kitapları

Gustov Miller

Parlak ve yeni boncuklar - teşekkür ve evrensel kabul almak için. Zemin dekorasyonundan yeni bir baş döndürücü romanın beklentisine kadar bulun.

Yırtık ve dağınık boncuklar, problemin ve depresyonun çöküşüne işaret eder. Mücevher takma - kararın doğruluğu, açılmanızı ve karmaşıklığa neden olmanızı engelleyen önceliklerin ve yaşam ilkelerinin gözden geçirilmesi hakkındaki şüpheleriniz.

Sigmund Freud

Süslemede sahte taşlar - eşinizin sahte duyguları hakkında bir uyarı, o tarafında eğlence ve çeşitlilik arıyor. Kayıp - sevgili ayrılmak için. Çiftler için - boşanma sürecine.

Bir hediye olarak almak - kız için bir tanıma işareti olarak, erkek onun için ideal cinsel partneri görür ve onun için pek çok şeye hazırdır. Dekorasyon ne kadar büyük olursa, aşık o kadar cömert olacak ve hediyeler de o kadar pahalı olacaktır.

Bir rüyalardaki kolyelerinizi koparırsanız, yakınında bir yerde bir erkekle olan ilişkinizi kesen ve sizi ortadan kaldırma hayalleri olan bir rakip var.

Wang

Çok renkli büyük ürünler, çocuklarınızın ve diğer akrabalarınızın hayatlarında eğlenceli etkinlikler getirecektir. Bir demet boncuktan geçmek karar vermenin sembolüdür, doğru seçimi araştırıyorsunuz ve bir dönüm noktasındasınız. Ne seçim yaparsan yap, doğru olacak.

Mağazada satın almak iyi bir işaret, iyi bir anlaşma yapmak mümkün olacak. Boncuk satmak, sizin için ve uzun zamandır sizin için bir yük olan şeyden kurtulmak demektir.

Evgeny Tsvetkov

Üzüntü ve gözyaşlarını kişileştirir. Dekorasyon ufalandı - sevdiğinizden ayrılmanızdan umutsuzluğunuz. Ek olarak, planlarınızın ve niyetlerinizin çöküşünün öncüsü olabilir. Boncuk topladıysanız ama hepsini bulamadıysanız, bir dizi sıkıntıdan kurtulmak için hızlı bir şekilde gelmiyor.

Pin
Send
Share
Send
Send