Rüya yorumu

Taş incinin doğasında bulunan sihir

Pin
Send
Share
Send
Send


İnciler organik olan minerallerdir. Renk varyasyonlarına göre beyaz, gümüş, beyaz, krem ​​veya doymuş pembe renkli inciler bulabilirsiniz. Daha nadir görülen inci türleri altın kahverengi veya siyahtır.

Toplamda, iki tür inci adı vardır: Oryantal (Oryantal inciler de denir) - üretim yeri Basra Körfezi veya rulodur (inciler incileri) - yuvarlak nehir incileri gibi görünürler. Denizel ve ekili inciler en popüler olanıdır, tatlı su da yaygındır ancak daha az popülerdir.

Taş incinin iyileştirici özellikleri

 1. Bu mineral ile yapılan süslemeler böbrek patolojilerini hafifletir, sindirim sisteminin (özellikle karaciğerin) çalışmasını normalleştirir ve kan basıncının düşmesine yardımcı olur.
 2. Uzun süredir inciler katarakt ve diğer göz hastalıklarını tedavi etmek için kullanılmıştır. Eski Çin sakinleri, taşın görme keskinliğini artıracağına ve aynı zamanda kulak patolojilerinden iyileşeceğine inanıyordu.
 3. Tibet tıbbı "Zhud-shi" nin iyi bilinen incelemesi, incinin hafızayı geliştirdiğini, sinir sisteminin rahatsızlıklarını ortadan kaldırdığını ve vücudun genel tonunu artırdığını gösteriyor.
 4. Ayrıca, mineral mükemmel bir hemostatik etkiye sahiptir. Bundan dolayı, bir toz halinde öğütülmüş, ondan diş etlerinin ve kan hemoroid kanamasını ortadan kaldırmak için tasarlanmış çeşitli infüzyonlar yapılmıştır. Toza dökülen inciler, 18. yüzyıla kadar herhangi bir ortaçağ eczanesinden satın alınabilir.
 5. İncilerin iyileştirici özelliklerinin abartılı olmadığı belirtilmelidir: bileşiminde bulunan mikro elementler insan vücudu üzerinde aktif ve tonik bir etkiye sahiptir. Orta Çağ'da, anemisi olan bebeklere, ezilmiş incilerin eklendiği süt içmeleri önerildi.

Bugün, gittikçe daha fazla sıklıkta, cilt bakımını iyileştirmek, yaraları, yanıkları iyileştirmek ve cildin durumunu iyileştirmek için bir diyet takviyesinin yanı sıra kozmetik manipülasyonlarda kullanılması önerilen inci tozu ve tozu ile karşılaşabilirsiniz.

 1. Litoherapistler, Ayurveda sistemine göre yapılan, tedavi edici ve sağlıklı içme suyu suyunu kullanmanızı önerirler. Antiinflamatuar, antimikrobiyal ve kan üretici etkisi vardır. Bu şifalı su, bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur, enflamatuar olaylarla başarılı bir şekilde baş eder, zehirlenme, ateş, karaciğer patolojileri, safra taşı hastalıkları, kadınlarda adet döngüsünü normalleştirir.

İnci suyu almak oldukça kolaydır - bunun için gece için bir su tankında birkaç inci bırakmanız yeterlidir. İstenirse incileri de bu suda kaynatın.

İncilerin büyülü özellikleri

 • Avrupa'da, inciler uzun bir yaş sembolize etti. Hindistan halkı onu mutlu bir aile hayatının yanı sıra refah ve refahın sembolü olarak gördü. Ayrıca, taş dürüstlüğü ve mükemmelliği kişileştirir.
 • Bu doğal mineral vücutta zihinsel süreçlerin kurulmasına, ruhsal uyumun sağlanmasına, sahibinin daha huzurlu olmasına yardımcı olacaktır.
 • Mineralin bir başka olumlu özelliği, sahibini karşılıksız bir duygudan koruyacağı ve aynı zamanda parlaklığını kaybetmeye başlayan hastalığın başlangıcını da göstereceğidir.
 • Doğu'nun sakinleri, hırsızlığa, sahtekârlık sahtekarlığına, nazar ve diğer olumsuz olaylara karşı koruyan bir taş olarak incilere ibadet ederler.

İlginç taş bilgisi

İnciler Sahasrara ve Vishuddha Çakraların çalışmasını kontrol eder.

Alıcı Yin enerjisine sahiptir (enerji toplama eğilimindedir).

Toprak ve su elementlerini ifade eder.

Madenin gezegen müşterileri Neptün ve Ay'dır.

Taş, bu tür isimlerle insanlara yardım edecek: Eugene, Oleg, Sergeyam, Valentinam, Innam, Irinam, Claudiam, Liliam, Margaritam ve Sofya.

Antik çağda (13-17 yüzyıllarda) inciler, giysiler, kadın şapkaları ve din adamlarının kıyafetleriyle süslenmiş en sık kullanılan taşlardandı. Bugüne kadar mineralden çeşitli mücevherler (yüzükler, küpeler, broşlar, kolyeler ve diğerleri) yapılır.

Zodyak işareti kim uygundur

İncili bir ürün satın almadan önce, kıymetli külçenin burç takımyıldızınızla ne kadar ilişkili olduğunu bulmak gereksiz olmaz.

 • İkizler - taş, kıskançlıktan ve intikamlardan kurtulmak için doğasında yaşadıkları huzursuzluk ve acelecilikten kurtulmaya yardımcı olur. Madenler sayesinde kadınlar, meslek yollarını daha kolay belirleyecektir.
 • Kova - Mineral sayesinde, kendilerini dışardan, dedikodudan olumsuz etkilerden koruyacaktır. İnciler, duygusal alanlarını dengelemeye yardımcı olur, duygusal dengenin yenilenmesine katkıda bulunur. Siyah bir inci, adil cinsel ilişkinin en içteki hayallerini gerçekleştirmesine yardımcı olur.
 • Balık - uyum ekler, sezgisel yetenekleri keskinleştirir, karşılıksız duygulara karşı korur ve ayrıca sahibinin zihinsel ve yaratıcı yeteneklerinin ifşa edilmesine katkıda bulunur.
 • Akrepler - sadece siyah taş kullanılması önerilir. Onun sayesinde kadınların kaderlerini karşılamaları, daha neşeli ve güçlü olmaları daha muhtemel.
 • Kanserler - Bu burç takımyıldızının temsilcileri için, mineral zamanla çeşitli patolojileri teşhis etmenize, kan basıncını normalleştirmenize ve sakinleşmenize yardımcı olur. Kadın kanserler onun sayesinde erkeklerle olan ilişkilerinde duygusallıklarını arttırıyor.
 • Boğa - mineral huzur ve denge ekler, kızlar Boğa taşı daha empatik ve özenli yapar.
 • Terazi - Bu burç temsilcileri, taşın büyülü etkisinden dolayı, kalp patolojileri ile başarılı bir şekilde baş eder, başkalarıyla uyumlu ilişkiler kurar, aşırı kibir ve gururtan kurtulur. İnsanlığın zayıf bir yarısı, sedefli mücevher kullanarak, evlilik mutluluk şansını artıracak.
 • İnciler sadece kendi yeteneklerine güvenen Devler için uygundur - onları boşuna riske karşı koruyacaktır.
 • Oğlak - aşırı inatçılıktan kurtulur, ruhsal uyuma katkıda bulunur.

Ancak, takılarla inci kullanımını bırakması gereken üç burç belirtisi vardır:

 • Yay - taş su elementine aittir, Yay kullanımı kontrendikedir. İstisna olarak, bu zodyak takımyıldızının temsilcilerinin hayatında, siyah mineral süslemelerinin giyilmesine izin verildiğinde sadece beyaz bir bant çağrılabilir.
 • Koç - Ateşli Koç gezegen Güneş tarafından himaye edilir ve Ay incilerin hükümdarıdır. Bu iki gezegenin yüzleşmesinin bir sonucu olarak, Koç sedefli anne giymeyi reddetmelidir. Daha parlak ve daha hacimli taşlar üzerinde durmaları gerekir.
 • Aslanlar - herhangi bir incinin, hatta siyah olanların kullanılması, Lviv için kesinlikle kontrendikedir. Taş, kesinlikle bu takımyıldızın güneş doğasına bağlı olmayacak ve genel olarak sağlık ve yaşam üzerinde ciddi bir olumsuz etkiye sahip olacaktır.

Sonunda, bir inci taş hakkında ilginç bir video izleyin:

Marissa

Videoyu izle: Eda'nın Yaramaz Bebekliği! - Sihirli Annem (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send