Rüya yorumu

Kocasının ve eski sevginin nasıl geri döndüğü, tutku azaldı

Pin
Send
Share
Send
Send


Evlendikten yıllar sonra, kocası ona değer verdiğinde, hediye verdiğinde ve kelimenin tam anlamıyla kucağında götürdüğü zamanları geri vermek istediklerini dehşet içinde görüyorlar. Her zaman doygun ve sıcak ilişkilerden sonra düzenlilik, sakinlik ve ciddiyetleriyle ayırt edilenler başlar. Çalkantılı tutkular geri dönüşümsüz olarak arka plana kaybolur, ancak herkes buna katlanmak istemez. Hayatımda oldu, ama neyse ki pek çok evliliğin dağıldığı bir şeyi iade edebildim.

Eşi aşırdı, eğer geçmişse geri dönmek mümkün mü?

Bir insanın bir zamanlar yaşadığı aşk iade edilebilir, ancak bunu yapmak çok zordur. Psikologlar, insan davranışlarının iç duruma bağlı olduğu gerçeğiyle başlar. Genellikle bir kadın sadece kocasını, çocuklarını, düzenini ve yaşam tarzını önemser ve kendini tamamen unutur. Kendinize olan sevgi uzaklaşır ve sonra dışarıdan birinden beklememelisiniz. Kendinizi nasıl seveceğinizi uzun süredir unuttuysanız, kocasının sevgisini iade etmeye bile çalışmayın. Kendini sevme ve egoizmin tamamen farklı şeyler olduğunu anlamak çok önemlidir.

Psikologlar, başka bir aşırı olanın varlığından bahseder. Bu durumda, karısı her zaman mükemmel görünüyor, manikür, ütülenmiş elbise ve günlük stil var, ama kimin için yapıyor? Kendin için Her zaman değil, genellikle sadece bir erkek ve iyiliği için yapar ve bu durumda öz-sevgiyle ilgili değildir. Tamamen farklı bir pozisyon gibi görünüyor ve sonuç aynı olacak.

Kocanı iade etmek istediğin zaman durum çok daha karmaşık, ama o zaten bir başkasına aşık oldu. Görünüşe göre bu durumda değişebilirsin, adam diğerine gitti ve sevgisi şimdi ona ait, onu geri vermek imkansız. Ama bu durumdan uzak! Psikologlar, koca eşini sevmeyi bıraktığında, sorunun sadece bir sonraki aşaması olduğu konusunda ısrar ediyorlar. Her durumda erkeğinizi iade etmek için ana anahtar sadece kadının kendisidir. Yapılacak en önemli şey, ilginizi kendi kişiliğinize geri vermektir, gerisi zaman meselesidir.

Erkek aşkı ve dikkatine nasıl geri dönülür?

Eşinizi sevip sevmediğiniz sorusuyla başlayalım mı? Ve günlük bakım hakkında düşünmeyin, en gerçek aşktan söz ediyoruz. Neye benzediği ile ilgili hiçbir his yoksa, erkek sevgisini nasıl geri döndüğü ile güreşmek tamamen mantıksızdır. Kocasının sevgisini iade etmeye başlamadan önce, kişiliğini düşünün ve bu sevgiye ne kadar ihtiyacınız olduğunu düşünün.

Psikologlar aşkı geri getirmek için aşağıdaki hususların daha ayrıntılı olarak göz önünde bulundurulması gerektiğini söyler:

 • kendini geliştirme;
 • kendi algısı;
 • adama karşı davranışları.

Kendini geliştirme

Bir kadın ne kadar süre yeni bir şeyler öğrenmeye çalıştığını hatırlamalıdır. Sadece yeni bilgilerle değil, onun için ilginç ve faydalı olacak bir bilgiyle ustalaşmak. Kendini geliştirme, bir eşin veya başkalarının gözünde büyümeye katkıda bulunmamalı, bir kadının daha iyi olmasına yardımcı olmalıdır. Psikologlar, bir kadının bir iş veya başka bir saçmalık nedeniyle kendi kendini geliştirmesini durdurması halinde, sorunların şüphesiz hayatının tüm alanlarında tırmanmaya başlayacağını söylüyor. Kendi kendini geliştirmesinin yokluğunda, bir erkeğin aşkı iade edilemez.

Kendi algı

Kim olduğunuzu, kendinizi algıladığınızı ve neden olduğunuzu düşünmeye değer. Bu temel sorular profesyonellerin bir kadının kendisini ne kadar sevdiğini ve algıladığını anlamalarına yardımcı olur. Üç sorudan her biri 5 puanlık bir kağıda yazılabilir.

Kadın davranış

Psikologlar, ailedeki anormal davranışların, bir eşin infantil eşe aşırı özen gösterdiğine inanıyor. Bu durumda, çiftler anne-oğul veya baba-kız ittifakları olmaya başlar. Bu tür ilişkiler birbirine bağlıdır ve kesinlikle başarısızlığa yol açacaktır.

"Oğul-anne" çiftinin çiftinde, genellikle sorumsuzluğuyla ayırt edilen bir erkeğe patronluk başlar. Bu adamlar genellikle benzer bir özelliğe sahiptir:

 • sürekli ilgi ve şirket gerektirir;
 • bağımsız kararlar verememek;
 • birinin, birinin, bir şeyin mecbur olduğunu;
 • İnsanları istediklerini elde etmek için manipüle eder.

Bu çiftin eşleri aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • kocası için her şeyi yapma arzusu;
 • takıntılı davranış;
 • sık sık kızgınlık;
 • vicdanına hitap etmek.

Bir çift "baba-kız" rolünde bir öncekinin tamamen zıttı olacaktır. Adam esas kalıyor ve kadın zayıf, hatta bazen aptal bir bebek rolünü oynuyor. Bu durumda kocalar:

 • sürekli karısını büyütmek;
 • herhangi bir kadının faaliyetlerini denetler;
 • Vurgu karısının ona bağımlılığını vurguluyor.

Bu durumda karısı için tipik:

 • sık kaprisli;
 • irresponsibility;
 • kendiniz için anlayış ve özen gösterme gereksinimi.

Solmuş bir tutku nasıl ateşlenir?

Genellikle bir ilişkinin ilk aşamalarında, tutku çok büyüktür, zihni tamamen gölgede bırakmaktadır. Ondan sonra kaybolup gideceği aşama geldi ve şu anda ne yapmalı? Cevap son derece basittir, çünkü bir kadın zaten bir erkeğin tutkusundan öldüğü zaman bu davranışa sahip. Adamınızla gerçekten yakın olmak istediğinizde kendinizi hatırlayarak başlayın.

Eğer bir kadın kendini düşünmeye ve zevkine sevişmeye başlarsa, artık eski tutkusunu nasıl kazanacağını düşünmeyecektir. Bir erkeğin tutkusu, kadının başkalarının yararına fedakarlık etmek yerine, kadının süreçten zevk aldığını hissettiğinde ortaya çıkacaktır. Bu tür mağdurlar çok sık ailenin yıkılmasına neden olur ve bu da geri dönüşü mümkün değildir.

Erkeklerin zevkine sevişen kadınlar ayrı bir gruba aittir. Bir çiftin seks yapması gerektiğini hatırlamak önemlidir, fakat sadece bir koca değil. Bir erkek çalışmaları için% 97 oranında ödül alacak, ancak bir kadın kendini düşünmeli.

Özetle, ilişkilerde tutkunun iadesi konusunda psikologların tavsiyelerini listelemeye değer:

 • kocanıza karşı kendi tutumunuzu yeniden düşünün, çünkü heyecan beyinden değil, cinsel organlardan gelir;
 • görünüşünüze dikkat edin, kirli saçlar ve solmuş bir görünüm erkeğin coşkusunu vermez;
 • kendi korkularını ve komplekslerini yenmek, kocanla seks konusunu tartışmak;
 • çeşitlilik yapın, samimi yaşamınızdaki deneyleri dışlamayın;
 • Kendi hislerinize dikkat edin, sadece kocanızın memnuniyetine dikkat etmeyin.

Sonuç olarak

Pin
Send
Share
Send
Send