Rüya yorumu

Natalya Pravdina'nın her şeyde başarı için verdiği mantralar

Pin
Send
Share
Send
Send


Hint mantraları her zaman sıradan bir kişi tarafından anlaşılmaz, ancak Natalya Pravdina mantra herkese uyacakları yarattı, uyarladı ve seçti. Tüm durumlar için meditasyon için metinlerin "tariflerini" okuyun.

Kariyer Gelişimi ve Başarı için Natalya Pravdina Mantraları

Bir iş aramaktan sıkıldınız mı? Tüm teklifler, makul ücretler veya sadece ilginç olmayan şeyler hakkındaki fikirlerinizi karşılamıyor mu? Tibet mantralarını kullanın.

Profesyonel alanda büyük başarılar elde etmelerine yardımcı olacaktır. Mülakattan önce 7 kez söyleyin ve önemli bir sözleşme imzalayın. Özgeçmiş gönderirken veya önemli bir toplantıdan önce bunları okuyun.

Mutlak başarının büyük mantığı şuna benzer:

Yüksek Kuvvetlerin desteğini alacaksınız ve ihtiyacınız olan sonuç ile önemli yaşam aşamasını başarıyla aşabileceksiniz.

Bir insanı tam anlamıyla olumsuz koşullardan uzaklaştıran başka bir zafer mantra var. Buddha Shanyamuni'nin kutsal metnini kullanarak tüm engelleri başarıyla aşacak, olumsuz duygulardan kurtulabilecek ve korkularla baş edebileceksiniz.

Zafer mantrası ve özellikleri için faydalı olan:

  1. Ay boyunca her gün 108 kez söylenmelidir. Ya da önemli şeyleri yapmaya başlamadan hemen önce.
  2. Zaferin tadını hissetmek ve zaferin tadını çıkarmak istediklerinde, bir yığın başarısızlıkla mücadele ve başa çıkmaktan bıkmış insanlar için uygundur.
  3. Gururu, korkuyu ve acıyı ortadan kaldırır

Mantranın metni şöyledir:

İnsan hayatındaki tüm başarısızlıkların ve sorunların hayati, güneş enerjisi eksikliğinden kaynaklandığına inanılmaktadır. Ne kadar büyük olursa, bir insanın kazandığı başarı o kadar ciddi olur. Ve eğer Güneşin enerjisi yeterli değilse, kişi güçsüz, pozitifin düşüşünden yoksundur, kendine güvenmez ve yeteneklerini nasıl doğru şekilde göstereceğini bilmiyor.

Ay boyunca 108 kez böyle bir mantra okuyun, güneş enerjisiyle dolacaksınız ve tüm konularda size eşlik edecek.

Natalya Pravdina'nın mutluluğu ve dileği yerine getirmesi için mantraları

Natalia Pravdina ücretsiz dinleyebileceğiniz ve izleyebileceğiniz mantraları derledi. Kutsal metinlerin çeşitlerinden biri, bir insanın en değerli arzularını yerine getirme yeteneğini hayata geçirmesine yardımcı olan mantralardır.

Örneğin, bu:

Bu mantra hayallerinizi gerçekleştirecek kadar hızlı gerçekleştirecek ve sizi şaşırtacak. Yaşamın tüm alanlarında kar için evrenin nimetini alacaksınız. Önemli olan, arzunuzun çevre dostu olması, yani gezegenin yaşayan hiçbir canlısına zarar vermemesi gerektiğidir.

Bu metni bir ay içinde 108 kez oku, sihir gibi sanki tüm arzular gerçek olmaya başlayacak.

Tüm arzuların gerçekleşmesi için başka bir mantra var. İnanılmaz derecede güçlü, bu yüzden metni tekrarlamak 9-27 kez yeterli.

İşte başka bir mantra - büyük Shiva'ya bir çağrı. İlk bakışta imkansız olsa bile, herhangi bir yaşam hedefinin uygulanması için başarılı fırsatlar yaratılmasına yardımcı olur.

Ay boyunca 108 kez tekrarlayın ve hayat inanılmaz hız ile daha iyi için değişmeye başlar.

Karmanın arıtılması için kutsal mantra

Bir insanın hayatındaki birçok sorunun işlenmemiş karmadan kaynaklandığı düşünülmektedir. Geçmişte işlenen suçları öder, atalarınızın günahkar davranışlarından siz sorumlusunuz.

Bu mantra, negatif karmayı etkisizleştirir, yaşamı kısaltan ve günahların cezalandırılmasını sağlayan tüm karmik engelleri kaldırır.

Mantra hayatı uzatır ve insani ince bedeni her seviyede arındırır.

Aşkı çekmek için mantralar

Bazen yaşamdaki sevginin olmayışı, bazı kusurlara sahip olmanız veya karşı cins için yeterince çekici olmamanızdan kaynaklanmaz. Belki de Destiny, değerli bir ortakla tanışma fırsatını sağlamaz.

Çıkma fırsatını yakalamak ve Evrenin yanınızda olmasını sağlamak için, özel aşk mantraları yardımcı olacaktır.

Örneğin:

  • Hint mantra "HUM STREAM CRIM KROM VUE AUM ÜZERİNDE VUICH" kendisi ve bütün olarak koşulsuz sevgiyi uyandırır. Sonuç olarak, sizi içtenlikle sevecek ve kabul edecek bir kişiyi hayatınıza çekersiniz.
  • Mevcut aşk ilişkilerinin uyumlaştırılması için, "OM SRI KRISHNAYA GOVINDAYA GOPIJANA VALLABHAYA NAMAH" mantığı uygundur. Yanlış anlama ilişkisini ortadan kaldırır, zina ve ihanete karşı korur
  • Cinsel enerjiyi arttırmak için "AUM SHIAM KUM PURTA DENİ BAHÇE SHIVAYA NAMAH" mantrasını okuyun. Karşı cinse inanılmaz derecede çekici ol. Bir erkekle olan ilişkilerden mutluluk ve neşe almayı öğrenin

Hayatınızı nasıl değiştireceğinize dair bir video izleyin:

Zenginlik çekmek ve korumak için mantralar

Para mutluluk değildir - ifade doğrudur. Ancak tüm ihtiyaçlar için yeterli para olmadığı zaman, bir insanın mutlu olması pek mümkün değildir. Bu nedenle, finansal refahı ve refahı çeken mantralar oldukça önemlidir.

Natalia Pravdina, aşağıdaki servet mantralarını paylaşıyor:

  • “OM SRI GANESHAYA NAMAH” Ganesh'e yönelik çok güçlü bir metin. Hedef önündeki engellerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur, iş ve finans işlerinde başarı verir, zindelik ve bilgelik verir. Sabit bir nakit akışı sağlar
  • Tibet mantrası, Servet Jambala tanrısına seslendi: "OM PADMA KRODKHA AYA JAMBALA SRI DHAYA YHUM PE". Bu bolluk ve refah akışının hayatını çekiyor. Ancak, hangi amaçlarla para harcamayı planladığınızı söylediğinizden emin olun.
  • "KLIM KRISHNA KLIM" mantrası, yaşamın tüm alanlarında uyum ve mutluluk elde etmek için yalnızca maddi değil, aynı zamanda manevi faydalar kazanmaya yardımcı olur. Enerji cazibesi ile doldurur ve karizma verir. Yararlı iletişim kurmaya ve onları hayatında tutmaya yardımcı olur

Önemli: sadece seçilen mantranın metnini mekanik olarak tekrar etmek değil, aynı zamanda büyülü gücüne kesinlikle inanmak için de gereklidir. Sanki hayatınıza girecek enerji akışını harekete geçirecek ve onu daha iyi hale getirecek olan inancıdır.

Pin
Send
Share
Send
Send