Rüya yorumu

Tarot kartlarında gelecek için gerçek kehanet ve aşk

Pin
Send
Share
Send
Send


"Ruh eşi" olarak adlandırılan, mutlu bir ilişki yaratabileceğiniz iyi bir erkek ya da erkek bulmayı hayal etmeyen bir kız bulmak zor. Bu arada, böyle bir kişi henüz hayatta görünmedi, Yüksek Kuvvetlerin bu kader toplantısı ne kadar sürede sunacağını bilmek istiyor. Bunu, tarot kartlarına aşk için anlatan bir servet yaparak yapmayı öneriyoruz.

Bu arada! Sitemizde varTarot kartlarında çevrimiçi kehanet koleksiyonu - sağlık kullanmak!

Tarot kartlarındaki aşk hakkında nasıl tahmin edilir?

Yapmanız gereken ilk şey kendi kart destenizi satın almak. Kartlarla çalışmaya yeni başlıyorsanız, ilk birkaç ay boyunca bir deste sizin için yeterli olacaktır. Ve zamanla bir veya daha fazla güverte ekleyebileceksiniz, ancak bunun için kendinize acil bir ihtiyaç duyduğunuzda bu yapılmalıdır.

Klasik Tarot güvertesi Rider White tarafından yaratılmıştır ve çeşitli yaşam konularında servet anlatmak için kullanılabilir.

O zaman size Tarot kartlarıyla başarılı bir etkileşim için temel kuralları sunuyoruz:

Kural 1 Tahminlerinizi yapmak için hangi kart yorumlama sistemini kullanacağınıza karar verin. Bu ürün çok önemlidir, çünkü Tarot kartları onlarla çalıştığınız kurallarla iyi hatırlanır. Ve eğer bu kuralların sık sık değişmesi durumunda - kart konumlarının değerlerinin doğru yorumlanmasında zorluk yaşayacaksınız.

Farklı yazarların aynı kartları yorumlama biçimlerini sundukları unutulmamalıdır. Örneğin, bazı ustalar faaliyetlerinde sadece doğrudan kart pozisyonları kullanır, bazıları ise onlara ters çevrilmiş olanları ekler.

Kural 2 İkinci önemli nokta, kartları değiştireceğiniz, çıkaracağınız ve açacağınız yöntem olacaktır. Güverte ile etkileşimde bulunmak ve onu değiştirmemek için kendi stratejinizi geliştirmeniz gerekir. Bu tür tavsiyelere yardımcı olabilirsiniz:

 • diğer kişilerin kartlarınıza dokunmasına izin vermeyin, bu yalnızca destenin sahibine verilir;
 • Kartları karıştırdığınızda, merak ettiğiniz kişiden bir kısmını sol elinizle kendinize doğru hareket ettirmesini istemeniz gerekir;
 • İlk olarak, kartlar gömlekleri üste bakacak şekilde yerleştirilmeli ve ardından birer birer döndürülmelidir;
 • kartlar sadece sağdan sola doğru çevrilir, bu sırayı değiştirmek yasaktır;
 • Kesinlikle her zaman hizalama yüzünü şanslıya gerçekleştirmeniz gerekir.

Kural 3 Bu gibi durumlarda kehanet yapmayın:

 • kendinizi kötü hissettiğinizde;
 • örneğin bir şey sizi üzüyor veya çok fazla heyecanlandırıyorsa olumsuz bir ruh hali içindesiniz;
 • Ay veya güneş tutulmalarının meydana geldiği günlerde.

Hizalamanın gerçekleştirilmesi, sakin ve konsantre olması önemlidir.

Kural 4 Kehanete geçmeden önce, sorunuzu mümkün olduğunca net bir şekilde formüle etmeniz gerekmektedir. Kartların sadece net soruları cevaplayacağını unutmayın!

Kural 5 Ayrıca önemli bir nokta - alınan cevaptan memnun kalmamanız durumunda, aynı soruları sıklıkla sormak kabul edilemez. Pek çok insan, uygun kartlar düşene kadar servet söylemeye devam etmeye çalışır, ancak bu büyük bir hatadır.

Herhangi bir sebepten endişe ediyorsanız, isteğinize konsantre olmanız, kehanet için en uygun zamanı seçmeniz, sorunuzu dile getirmeniz ve ardından bir çeşit uyumlaştırma yapmanız gerekir. Alınan cevaplar günlüğünüze kaydedilebilir. Daha sonra, tek yapmanız gereken kartlardan alınan önerilerin analizine katılmak, ki bu da çoğu zaman yeterince açık ve anlaşılır.

Ve aynı soruyu bir aydan sonra (yani, yirmi dokuz takvim günü) en geç olmadan tekrar sorabilirsiniz. Bu süre zarfında, eski soruna tamamen yeni bir açıdan baktığınız için çeşitli değişiklikler olabilir.

Sevginin geleceği için yerleşim örnekleri

Daha sonra, hayatınızın sonraki dönemi için en popüler aşk düzenine bakıyoruz.

Hizalama "Aşkı ara"

Ruh eşini aktif olarak arayan ve bekleyenler için tasarlanmıştır. Kehanet hayatınızdaki duruma ışık tutacaktır, neden hala yalnız olduğunuzu ve işleri nasıl düzeltebileceğinizi söyleyecektir.

Falın anlatılmasıyla durumu gerçek ışığında gördükten sonra, hangi insanın yaşamınız için en uygun olduğunu anlamanız kolaylaşacaktır.

Ama bir şey elde etmek istiyorsanız, harekete geçmeniz gerektiğini unutmayın. Eğer aşkı bekliyorsanız, evde oturmayın, fakat daha çok karşı cinsten biriyle tanışabileceğiniz ve arkadaşlarınız ya da tanıdıklarınız birisiyle tanışmanızı önerdiğinde reddetmediğiniz yerlerde olun.

"Aşk Ara" araması için, bir satıra yerleştirilmiş sadece dört kart kullanırlar.

Arkana'nın yorumu şöyle olacaktır:

 • 1. kart - şu anki ilişkinizin olmadığı ana nedeni gösterir;
 • 2. harita - hayatınıza büyük ve parlak bir his vermek için bu durumda nasıl davranmanız gerektiği;
 • 3. kart - sizin için ideal seçimi tanımlar;
 • 4. kart - kement, aşkınızı nerede bulabileceğinizi söyler: hangi yerde ve seçtiğiniz kişi.

Kehanet "Yedi Yıldız"

Hizalama, her biri kaderinizin yedi yıldızını sembolize eden yedi kartta gerçekleştirilir. Yıldızlar, sevgili ile olan ilişkiyi etkileyen gizli kuvvetler olarak hareket eder.

 • Yıldızınız - kendinizi bulduğunuz durumun açıklaması;
 • Seçilmiş Kişinizin yıldızı, sevgilinizin kişiliğinin bir tanımıdır;
 • Sevginin Yıldızı - aranızdaki hangi bağlantı var?
 • Tehlike Yıldızı - aranızda hangi engellerin ortaya çıkabileceği;
 • Good Luck Star - aşk alanında size yardımcı olabilir;
 • Gizli Düşünceler Yıldızı - sevgilinizin sizden neler sakladığını anlatır;
 • Geleceğin Yıldızı - sendikanızdan ne bekliyorsunuz?

"Kaderin İpliği" Hizalaması

Kehanet sadeliği ile dikkat çekiyor, aynı zamanda bilgilendirici sonuçlar veriyor. Onda çiftinizin tarihini izler, geçmiş, şimdiki ve gelecekteki olaylar arasındaki ilişkiyi öğrenirsiniz.

Haritalar size geçmişte bağlantınızın güçlenmesine veya tam tersine zarar vermesine katkıda bulunduğunu söyleyecektir. Ve bu bilgiyi aldıktan sonra, bir partnerle ilişkinizi geliştirecek olanı kendiniz için anlamayı daha kolay bulacaksınız.

Dikkat! Herhangi bir servet yardımı ile gelecekteki olayların en muhtemel modeli olan sadece bir tane elde edersiniz. Ancak, üzerinde tam olarak değişiklikler yapabilir ve hayatınızı doğru yöne yönlendirebilirsiniz.

Senaryoda, sadece şu şekilde yorumlanacak olan 3 kart kullanılır:

 • 1. kart - geçmişi anlatır. Sevdiğinle olan ilişkinin en başında neye dayandığını anlatır. Bu pozisyonda pozitif kartların ortaya çıkması, samimi bir aşk ilişkisine işaret ediyor. Olumsuz - tehlikeli nedenlerin (kişisel çıkar, yalnızlık korkusu ve benzeri) varlığını söylüyor.
 • 2. kart - şu andaki ilişkinizin temelini gösterir. Harita, çoğu durumda, 1'in mantıklı bir devamıdır, ancak bazen ilişkilerde köklü bir değişiklik olabileceğini söyleyebilir.
 • 3. harita gelecekteki olayların bir endeksidir. Bu kartta, ilişkinizin gelecekte hangi aşamaya geçeceğini göreceksiniz.

Bu durumda, bir kural olarak, gelecek birkaç aylık bir zaman aralığı olarak anlaşılmaktadır.

Sonunda ilginç bir video klip izleyin:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send