Rüya yorumu

Kalın, hasta, açık veya koyu saç rüyalar

Pin
Send
Share
Send
Send


Başarısız bir saç kesiminin ardından, saçlarımı hayal etmeye başladım. Gerçek dünyada, aynadan chelle kutusuyla bir çeşit minik serçe baktım, ama bir rüyada uzun ve kalın kestane, bazen sarışın ve kırmızı buklelerin mutlu sahibiydi.

Bu rüyalar talihsiz patlamalarım (pahalı kozmetiklerin yardımı olmadan) tekrar büyüdüğünde bile devam etti, bu yüzden rüyaların arzularım tarafından değil, başka bir şey tarafından dikte edildiğini fark ettim. Belki kader? Bu nedenle, mağazada bulunan en büyük hayal kitabını satın aldım. Ve ben de öyle öğrendim.

Neye benziyorlardı?

renk

 • beyaz (Işık). Bir rüyada kafanda çok sarı saçlar görürseniz, yakında hastalanırsınız. Arkadaşlarından veya akrabalarından biri aniden sarışın olursa, hastalanabilir.
 • siyah. Bu iyi bir rüya: bir hediye alıyorsunuz, yoksa kader bir çeşit sürpriz sunacak. Ve bu saçın nasıl olduğu önemli değil. Hayalperest sarışınsa, kardinal koyu siyah saçlar ciddi bir hastalık tehlikesi konusunda onu uyarabilir.
 • Aynı anda hem karanlık hem de aydınlık. Böyle bir orijinal tabloyu kendi başınızda görmek - sonraki yaşamı etkileyecek zor bir seçim.
 • kırmızı. Kafanda birisini kıskanıyorsun (belki de kendine itiraf etmek istemiyorsun). Birinde - bu kişi seni kıskanıyor ve belki seni aldatmaya çalışıyor.
 • gri. Başın uyurken beyazlaştı mı? Çok yorgun ve dinlenmeye ihtiyacınız var. Eğer rahatlamazsanız, tedavi edilmek zorunda kalacaksınız; Vücudun çanlarını görmezden gelirseniz ve doktora gitmeyi reddederseniz, her şey ölümle sonuçlanabilir. Eğer bir rüyamda sadece tapınaklar beyaza döndüyse, tam tersine, bu iyi bir rüyadır, yani toplumda iyi bir pozisyona sahip olursun, saygı görürsün ve dikkate alınırsın.

uzunluk

uzun saçlar ilerideki yolun bir işaretidir. Teller ne kadar uzun olursa, o kadar çok kader seni taşıyacak.

Rüyadaki uzun saçlı bir kız bir erkeğe hayran kalırsa, bu, gerçekte belirli bir büyücünün parmağını dolaştıracağı anlamına gelir.

kısa saç modeli para ile ilgili sorunlar hakkında uyarabilir. Yani ne satın aldığınızı (özellikle kredi ile) ve paranızı nereye yatırdığınızı iyi düşünün. Özellikle dikkatli, uzun saçlı insanlar olmalı.

Kısa saçlar çok güzel bir saç stilinde dekore edilmişse, bu en kötü rüya değil - iş dünyasında başarı vaat ediyor. "Canlı yaratıklar" (yani bitler) ile hasta gibi tıraş oldularsa, sorundan kaçmayacaksınız.

Özel bir yorumlama, kılların içinde olduğu bir hayali vardır gözlerimizin hemen önünde büyüyün. Çok sayıda "komisyon" bulacaksın, ama onları geçtikten sonra kendi hedefine ulaşacaksın.

yoğunluk

Saçların olsaydı çok kalınBir rüya, sert iç çekirdeğinizi, büyük ruhsal gücünüzü anlatır. Yaşamınızın size attığı görev ne olursa olsun, üstesinden gelebilirsiniz, bu yüzden utanma, kendiniz için büyük hedefler belirleyin.

Kafanızda birçok kıvrılma gördüğünüz rüya aynı anlama geliyor.

Saç olsaydı ince, ince, kötüYoksulluk ya da ciddi bir hastalık sizi bekliyor.

Güzel saç modeli

Kafanın üzerindeyse, bu harika bir işaret: sadece enerji ve enerjiden fışkırıyorsunuz ve hiçbir şey sizi amaçlanan yoldan atmayacak.

Aynı yorum, saçların örtüldüğü (en azından kapak çekiminde), şık bir şekilde uzatılmış veya sadece çok güzel, bakımlı bir görünüme sahiptir.

Saç modeli olsaydı Düzgün, pürüzsüz, düz bile, bu da iyidir: açık bir insansınız ve etrafınızdaki samimi arkadaşlarla çevrilisiniz.

Saçların olsaydı kıvırcıkyani, kafanızda bukleler gördünüz, uzun süredir görülemeyen bir arkadaşınız olan çok hoş bir adamla buluşacaksınız.

Ve bir rüyadaki doğal bukleler bir kabiliyet işaretidir. Diyelim ki yakında bitecek olan romanı döndürebilirsin. Genç bir kadın böyle bir rüya görürse, dikkatli olmalı - bazı sinsi insanlar onu bir aldatmacaya çekmeye çalışacaklar.

Giymek peruk Bir rüyamda - aldatma ve yeni bir şeye başlarsanız, fiyaskoya kapılırsınız. Bir rüyada peruk kaybetti - düşmanlar seninle dalga geçebilir. Peruklar başkaları tarafından takılıyordu - etrafınız katı planlarla çevrili.

Saç problemleri

Pis, karışık

Bu kötü bir rüya. Kafanızda gerçek bir karmaşa görmüşseniz veya saçınız çok yağlıysa, yaşamınızda çok şerefsizlik etmek. Ne yaptığını iyi düşün, aksi takdirde mutlak aptallık yüzünden tövbe ve utançtan kaçamazsın.

Ama saç, pudra kepek (veya omuzlardaki beyaz pullar), rüyasında almayı planlamadıkları bir servet görüyorlar.

Düşmek

Uykunda saç kaybetmek - bunlar gerçek hayattaki korkuların. Gücünüzü ya da gücünüzü kaybetmekten, hastalık nedeniyle kafesten düşmekten, kaybetmekten korkarsınız. Ancak, banal yorgunluk ve geri dönüşüm hiç kimse için iyi değildir. Zayıflamak istemiyorsanız, iyi bir dinlenme ve uyumak için zaman ayırın, son çare olarak, bir tatile çıkın.

Ayrılma işlemini görmediyseniz, ancak zeminde veya saç fırçasında saç telleri görmüş veya birileri onları çektiGerçek hayatta, sizin için önemli bir kişiyi kaybedebilirsiniz - bir iş ortağı, bir arkadaş. Ve ölüm olması olası değildir - büyük olasılıkla sadece kavga. Başkalarına söylediklerinize dikkat edin ve bundan kaçınabilirsiniz!

Keçeleşmiş parçalama finansal zorlukların saç rüyalar. Onları çözeceksiniz, fakat problem için çok zaman harcamanız gerekecek.

Bununla güzel kıvırmak (diyelim, tam olarak kesilmiş ve bir kurdele ile bağlanmış) - bu sevgili / sevgili ile buluşmak için umut verici, olumlu bir işarettir. Ama eğer böyle bir kilitlenme olsaydı, ama onu kaybettiyseniz, o zaman tam tersine, sevgili biriyle kavga edebilirsiniz.

Saç yok, kel kafa

Bir rüyada kendinizi kel (kel) görmek - para, yoksulluk veya hastalık eksikliği.

Kel kahramanlar ile hayallerin daha fazla yorumlanması bu videoyu anlatacak:

Vücut saç

Bunu bir rüyada hatırlarsan ayaklarının üstünde Çok fazla saç vardı, endişe etmeyin. Bu, güçlü ve cesur bir karakterinizin olduğuna dair bir işarettir. Ve günümüzde genç bir kız bile bundan memnuniyet duyacaktır, çünkü ısrarcı, sarsılmaz bir eğilim ile, herhangi bir yaşam engelini aşabilirsiniz (popüler şakaların dediği gibi, “Herhangi bir zorluk için köylü kal, Natasha”).

Tek şey: aile insanlarıyla iletişim kurarken tutuşu zayıflatmayı unutma. Eski ebeveynler, eş, çocuklar - onlar için en cesur aslan bile sevimli bir kediye dönüşmelidir.

Saç büyürse avucunun içinde, kar etmektir. Doğru, eğer bir rüyada onları keserseniz, düşük özgüven nedeniyle karlı bir işi reddedebilir ve hiçbir şey alamazsınız.

Ne yaptın

Bir saç modeli ile bir şey yapmadıysanız, bir rüyanın sadece saçın rengine ve durumuna göre yorumlamanız gerekir. Ancak, hareketlerinizden herhangi biri, rüyaya yeni anlamlar getiriyor.

 • Örgülü örgü. Bir erkek veya evli bir kadın için, bu yeni bağlantıların bir işaretidir (ve genellikle samimi olabilirler). Genç bir kız için - el ve kalbin gelecekteki önerisi hakkında bir mesaj.
 • tarak. Gerçek hayatta karışık bir durum içindesiniz ve işleri sıraya koymak istiyorsunuz. Sabırlı ol, her şey senin için işe yarayacak.
 • Kafasını yıkadı. Yakında vicdanını başaracak veya temizleyeceksin ve kendi gözlerinde yükseleceksin, ya da başkalarının saygısını kazanacaksın - ve sonra da - toplumda iyi bir konum. Giysilerle yaptıysanız, bu bir uyarıdır: aptalca, sizin için önemli bir kişiyle mali kayıplar veya tartışmalar yaşayabilirsiniz.
 • Kurutulmuş saç kurutma makinesi. Aklınızdan çıkmayan sorun o kadar da kötü değil. Onun hakkında düşünmeyi bırak ve eskisi gibi yaşa. Zaten birkaç hafta sonra bu sinir bozucu yanlış anlama hakkında unutacaksınız.
 • Jel ile tarz saç: Tazminat yapmak istediğin için kendini suçlu hissediyorsun. Bir seçenek olarak: "köşeleri" düzeltmek istediğiniz bir çatışma var.
 • Bir saç tokası ile sabitlenmiş saç. Her halükarda bir rüya, kişisel yaşamınızda iyi şanslar vaat ediyor. Bir ilişkideki bir insana, bu ilişkinin daha "eşit" olacağını söyler. Bir rüyadaki yalnız adam iğnesi, kaderiyle buluşmayı garanti eder.
 • Boyalı saç: Kasıtlı olarak birini kandırabilirsin. Eğer bir rüyamda hemen boyayı saçlarınızdan çıkarmaya çalıştıysanız, komşunuza karşı dürüst olmayan bir şekilde davrandığınız için pişman olacaksınız.
 • Bir şey için çengel saç: kişisel yaşamında tamamen karışıklık. Ona düzen getirmenin zamanı geldi, yoksa daha da kötüye gider.
 • Saç uzatma. Yakında ek iş düşecek, bu da çok fazla enerji ve güç gerektirir.

Saç kesmek

sadece kesmek Bir rüyanın içindeki saç bir uyarı işaretidir. Sen tehlikesin, o yüzden dikkatli ol.

Başka birinin saçını kısalttıysan, çok şanslısın.

Rüyada seni kestiler: başarısızlığa mahkumsunuz.

Bu videoda bir rüyada saç kesimi işlemi hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz:

özetlemek gerekirse

Pin
Send
Share
Send
Send