Rüya yorumu

Hayal kitaplarından kırılmış yemekler: hayallerin doğru yorumlanması

Pin
Send
Share
Send
Send


Herkes neyse ki bulaşıkları yediklerini biliyor, ama bu gerçek. Rüyalarda, mutfak eşyaları, aile ilişkileri, evin sıcaklığıyla ilişkilidir. Bu nedenle, hayal kitabı tarafından bildirildiği gibi kırılmış yemekler, hayalperest ilişkideki sorunların ortaya çıkması ile ilişkilidir. Doğru, bu tüm gece olayları için geçerli değildir, bir rüyada oynanan senaryonun nüanslarını netleştirmek önemlidir.

Yemeklerin vizyonlarla genel olarak yorumlanması

Tabakların ve bardakların, genel bir ev eşyası olarak, gece uykusu resimlerinde ortaya çıkması endişe verici bir simge olarak kabul edilmez. Bu nedenle, genellikle görüntüye çok fazla önem vermezler, ancak kırık yemekleri görmek bir rüyada gerçekleştiğinde, böyle bir olay zaten endişe vericidir.

Yemekleri ile rüyalar

Genel durumda, ev eşyaları ile vizyonlar aşağıdaki gibi yorumlanır:

 • Gerçeklikte sürprizlerin habercisi olarak, ev içi sıkıntılar ve bazen - ikamet değişikliği;
 • gece görüşünde bulaşıkların bolluğu, yan taraftaki ploys nedeniyle kendi evinize dikkat eksikliği olduğunu gösterir;
 • eğer kırılmamış yemekler bir rüyada hayal edildiyse, ama yeni ve temizse, görüntü aile, zenginlikteki düzeni ve düzeni önemser;
 • yeni ürünler almak daha iyiye doğru bir değişiklik vaat ediyor, eski gemileri shcherbinka ve çatlaklarla görmek, yoksulluğun habercisi.

Önemli: Hayal kitabında belirtildiği gibi, kırık yemekler ailede yaklaşmakta olan ciddi çatışmalar hakkında güçlü deneyimler eşlik edecek bir uyarıdır. Dahası, hem yakın hem de uzak akrabalar, hayalperestin varlığından şüphelenmediği anlaşmazlığa dahil olacak.

Kırık nesneler

Gece rüyasının doğru yorumlanması için detayları hatırlatarak, ev tipi mutfak eşyalarına dikkat edilmelidir. Örneğin, kırılmış bir cam sevenler arasındaki anlaşmazlıkları önler, bir daire - evle kavga eder, kırılmış bir vazo arkadaşlardan unutulma konusunda uyarır.

Hayal edilen resmin anlamını anlamak için, kırılmış tabakların bir rüyada hangi malzemeden yapıldığını anlamak önemlidir.

 • Porselen - bir dostluğa değer vermeli, en iyi dostları kırmaya değil Hayalperest temiz tabakları veya bardakları kırmayı başardıysa, kasıtsız bir hakaret onu bekliyor. Kirli bulaşıkların zarar görmesi, bir arkadaştan aldırış etmeyen geri bildirimlere yol açmaz.
 • Cam eşyalar Kristal camdan kırık cam eşyalar görmek kötü bir işaret olarak kabul edilir, gerçek hayatta böyle bir resim sevdiklerinizle ciddi bir çatışmayı öngörür. Dahası, hayalperestin hatasında kötü sonuçlara sahip bir yanlış anlama ortaya çıkacaktır.
 • Ahşap, metal Ne kırık ahşap kap hayalleri? Bu, daha fazla para kazanmak için daha deneyimli meslektaşların görüşlerini dinlemenin gerekliliği hakkında bir uyarıdır. Kırık alüminyum tava beklenmedik misafirlere bağlı olarak zimmetiriyor.

Genel olarak, hayali kitabı uyarır, yemekleri yıkar - zor bir başarısızlık döneminin başlangıcıdır. Hayalperestin yeteneklerindeki belirsizlik, maddi zenginliklerin bozulmasına ve kariyer büyümesinin yetersizliğine yol açacaktır. Ev eşyalarının kazara hasar görmesi, kendi dikkatsizliği nedeniyle gece başarısızlığı yanılsaması düşünürünü ön plana çıkarır.

Resmin popüler yorumlarının çeşitleri

Negatif transkriptlerin fonunda, rüyadaki kırık yemeklerin sembolü, hasta rüya gözlemcileri için hızlı bir iyileşme için iyi bir alâmet sayılır. Bununla birlikte, düşmüş bir damardaki bir çatlak, hasta olan biri için sağlıkta bir bozulma olacağını öngörmektedir. Gece görüşünün çeşitli kayıplar konusunda uyarmasına rağmen, mutfak eşyalarına zarar verme süreci hayalperest tarafından göz ardı edilebilir.

Bazı rüya kitaplarına göre hangi kırık yemek rüyalar?

 • Sonic Miller’e göre, rüyanızda ellerinle bir tabak almak iyi şansın alâmeti sayılıyor. Bununla birlikte, plakaların düşmesi, özellikle plakalar kırıldığında, başarılı bir dönemin kısa süresini vaat etmektedir. Kirli yemek öğeleri kasvetli bir gelecek, temiz yemekler - bir refah dönemi gelecek uyardı.
 • Freud'un rüya yorumu, kırık tabakları görmenin cinsel alanda ciddi sorunlara ve cinsel organların olası hastalıklarına neden olduğunu bildirmektedir. Kadınlar özellikle bunu düşünmelidir, çünkü psikanalist kadın başlangıç ​​ile bir dizi yemek kabını birbirine bağlar. Bu nedenle, parlak nesnelerin tefekkür hayalperestin cinsel sağlığını sembolize eder.
 • Sonic XXI'e göre kırılmış yemekler nelerdir? Mutfak eşyaları porselen ise, hayalperest kendi hayallerinden dolayı ölümcül davranışlardan kaçınamaz. Rüya tabirleri XXI gece rüyası sofra imajı, özellikle eski ve boş olmadığı zaman iyi işaretlere işaret eder. Boş yemekler, rüya kitabı bir şeye olan ihtiyacı ve hizmetin tefekkürini - etkili insanların desteğiyle birleştiriyor.

Bir rüyada, küçük parçalarla parçalanmış yemekleri görmek, gözyaşı ve hayal kırıklığı yaratan bir kadına kehanet eder ve erkekler için böyle bir rüyanın konusu, hizmetteki problemler hakkında uyarır. Bir kız, rüyasındaki nesneleri, hamileliği beklemeye değeceğini ima eder ve gece resminin kırık kopyaları, hamilelik ve doğum ağırlığını ön plana çıkarır.

Yazarın hayal kitaplarına göre yemeklerle hayal kurmak

 • Sonny Hasse'ye göre, rüyadaki kırık yemekler hayalperest için bir arkadaşla ayrılığa dönüşecek.
 • Rüya yorumu Grishina, bulaşıkların neden olduğu zararın nedenlerini dikkate almayı teklif ediyor. Bir rüyada plaka dikkatsizlikten koparsa, gerçekte dikkatli olmayı unutmamalısınız.
 • Çin Prensi Zhou-Gong'un rüyasına göre, sorun için kırılmış tabaklar görün. Dökme demir kazanın zarar görmesi durumunda - zor zamanlar geliyor. Kaybedilen çizgi uzun süre dayanır, hatta yas bile mümkündür.

İlginçtir ki, her rüya kitabı kırılan yemekleri aynı şekilde yorumlamaz. Bu, özellikle geceleri tabloların yayınlanması sırasında hayalperestin izlediği yemeklerin yenilmesi süreci için geçerlidir.

Örneğin, Dreamwalker'a göre bardak veya tabakları yenmek için mutlu bir aldatmacadır. Bununla birlikte, Ezoterik Rüyaya göre, rüyadaki kırık mutfak eşyaları gerçekte çökmeye (aile, servet, iş) neden olur.

İnsanın gece yanılsamasını tasarlamanın psikolojik tipine bağlı olarak hangi kırık yemek rüyalar? Görüntünün bir iyimser tarafından yorumlanmasının yönü kesinlikle olumlu olacaktır - yemekler mutlu bir şekilde atıyor, yaşam sorunları, maddi ve ahlaksız lütufta rahatlama sözü veriyor.

Karamsar için, rüyadaki kırık yemekler gelecekteki olumsuz ev sorunları hakkında bir uyarı olacaktır. Ancak, hayalperestin psikolojik kişilik tipine rağmen, zemine sürekli düşen yemekleri içeren bir rüyanın, yeni bir sayfadan hayata başlanması gereğinin habercisi olduğu düşünülebilir. Değişim zamanı geliyor, yönü gece görüşünün en küçük detayları ile anlatılacak, ev eşyaları ile eylemler.

Videoyu izle: İtiraz Et, Hayal Kur, İlerle! Selçuk R. Şirin. TEDxIstanbul (Mayıs Ayı 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send