Rüya yorumu

Tüm işlerde başarı için Polar şans

Pin
Send
Share
Send
Send


Şans rune, refahın ve iyiliğin hayatınıza getirilmesine yardımcı olacaktır. İstediğiniz kadar çalışabilirsiniz, ancak şans eksikliği ile, tüm çabalarınız boşuna olacaktır. Runik büyünün başarıya ulaşmak için nasıl yardımcı olduğu hakkında konuşalım.

Bu arada! Sitemizde var Runes anlatan online servet koleksiyonu - sağlık kullanmak!

Şanslı Tılsım

Net hedefler koymanız ve uygulanması için somut bir plan ortaya çıkarmanız durumunda, herhangi bir girişim başarı ile taçlandırılacaktır. Runik büyü, eylemlerinizin etkinliğini arttırmaya yardımcı olacak. Onun yardımıyla kaprisli bir Kaderin desteğini alacak ve hayatınıza iyi şanslar çekeceksiniz.

Münferit tılsım imalatında mümkün olan en iyi şansları bulmak için runes kullanın. Bunun için malzeme doğal olmalı - deri, kumaş, tahta boşluklar. Ayrıca iyi bir şey, her zaman yanınızda olan kişisel bir şeydir - örneğin dekorasyon.

Tılsımın rengi önemli. Her gölgenin kendine özgü bir anlamı vardır:

 1. Turuncu tahta boyunca çalışır ve hayatınızın her alanında başarıyı çekmenize yardımcı olur. Renk evrenseldir
 2. Finansal fırsatları çekmeniz gerektiğinde yeşil kullanılır. Aydınlanma veya şifa ararken de uygundur.
 3. Kırmızı renk - aşık ilişkilerdeki patron. İyi bir ortak arıyorsanız, kırmızı tılsımları seçin.
 4. Mavi renk, uzun süreli hastalıklardan iyi bir sağlık kazanmaya veya iyileşmeye yardımcı olur

Tılsımınıza rune sembolleri yazmak için bu dört renkten birini seçin. Belirli bir hedef yoksa - turuncu gölgeli seçimi durdurun.

Her konuda iyi şanslar için runes

Runik büyü çok etkilidir ve runelerin muazzam bir gücü vardır. Bu eski sembollerin imgeleri küresel sakral anlamlara sahiptir, doğanın kuvvetlerini çekmeye yardımcı olur ve insanın potansiyelini uyandırır. Yüzyıllar boyunca, runeler etkinliğini kanıtladı.

İyi şanslar çekmek için en uygun pist:

 1. Fehu - servet ve şansı kişileştirir. Finansal fırsatları çekmek. Zaten sahip olduğunuz paradan tasarruf etmenize yardımcı olur. Mevcut sermayeyi arttırır
 2. Kenaz, yaratıcı insanlar için ideal bir semboldür. Hareketsiz yetenekleri ortaya çıkarmaya ve yaşamda kullanım olasılığını bulmaya yardım eder
 3. Vuno, sihir dileklerini yerine getirmek için çalışan bir rune. Kader, mümkün olan en kısa sürede yerine getirilmesi istenenlere fırsatlar sunmaya başlayacaktır. Ayrıca rune, basit şeylerden zevk ve neşe elde etmenize yardımcı olur.

Bir tılsım oluşturmak için, doğal bir malzemeden uygun bir boşluğa bir rune çekebilirsiniz. Ancak özellikler var:

 • Fech rune görüntüsü tılsımlara üç kez uygulanmalıdır. Üç rakamın kendi sihirli anlamı vardır ve art arda runogramın etkisini arttırır.
 • Vuno, Kenaz ve Fehu'nun runeleri, sırayla sırayla tılsım üzerinde tasvir edilebilir. Böyle bir muska sadece şans çekmeye ve dilekleri yerine getirmeye yardımcı olmaz, aynı zamanda bir meslek arayışına da katkıda bulunur.

Her zaman yanınızda bir tılsım taşıyın ve tüm yeni şeyler, başlangıçlar kesinlikle başarılı bir şekilde sonuçlanacaktır.

İyi şanslar çekmek için rungramlar

Bir rungram, üç veya daha fazla karakterden oluşan bir kombinasyon içeren birkaç runden oluşan bir komplekstir:

 • Yaşamdaki mutluluğu ve başarıyı çekmek - Ansuz, Yaro, Uruz ve Ansuz. Bu kombinasyon sadece maddi refahı sağlamak için değil, aynı zamanda mutluluk bulmak, hayattan keyif almayı öğrenmek için yardımcı olur. Ayrıca bu runogram meslek, bir ömür boyu çalışma bulmak için yardımcı olur.
 • Para çekmek ve iyi şanslar - Fehu, Inguz, Odal. Özellikle maddi zenginlik çekmek için çalışan etkili bir para birleşimidir.
 • Zenginlik ve iyi şanslar çekmek için - Gebo, Perto, Fehu, Odal. Bu kombinasyon finansal hayatta her şey oldukça kararlı olduğunda kullanılmalıdır. Runes, tasarrufların korunmasına ve sermayenin artırılmasına yardımcı olacaktır. Aynı zamanda herhangi bir yeni girişimden gelir elde edilmesine yardımcı olur.

Rune sembollerinin başka kombinasyonları da var, ancak bunlar en etkili ve verimli.

İyi şanslar çekmek için Rune uygulama yöntemleri

Runes kullanmanın birçok yolu vardır. Size en çok uyanı ve beğenmeyi seçebilirsiniz. Örneğin:

 • Semboller vücutta gösterilebilir - dövme yaptırmak. Bu en zor, ama aynı zamanda en etkili yöntemdir. Bununla birlikte, bir dövme yapmadan önce dikkatlice düşünmelisiniz - yaşamınızdaki olayların seyrini etkileyecektir
 • Resim kişisel eşyalarda yayınlanıyor. Her zaman kullandığınız şeyleri kullanmak önemlidir.
 • Tılsımlar üzerindeki sembollerin görüntüsü. Sürekli yanınızda olmaları gerekmez - örneğin, ön kapıya bir tılsım asabilirsiniz, örneğin
 • Görselleştirme rune sembolleri. Insignia düzenli bir zihinsel temsili olan çok basit bir yol.
 • M-cüzdanın üzerinde runes görüntüsü. Finansal problemleri en önemlisi çözerseniz, bu yöntem uygundur.

Hayata iyi şanslar getirmek için runelerin nasıl kullanılacağına dair bir video izleyin:

Görselleştirme için sade su kullanabilirsiniz. Mükemmel bir enerji iletkenidir ve içine yerleştirdiğiniz tüm bilgileri emer.

Sıvıyı bir bardağa dökmek ve rune sembollerinin suyun yüzeyinde nasıl göründüğünü hayal etmek yeterlidir. Konsantre edin ve birkaç dakika görselleştirin ve sonra su için.

Bu önemlidir: ruhunuza en çok cevap veren runeleri kullanma yöntemini seçmelisiniz. Kendinizi rahat hissetmeli ve zorla tılsımlar üretmeye veya görselleştirmeye katılmaya zorlamamalısınız.

Ve elbette, koşulsuz olarak rune sihrinin gücüne inanmalısınız. Sadece koşulsuz inanç tılsımların etkinliğini sağlayacak ve başarıya ulaşmada yardımcı olacaktır.

Pin
Send
Share
Send
Send