Rüya yorumu

Mantra Satürn olumsuzu etkisiz hale getirmek için

Pin
Send
Share
Send
Send


Hint mantra Saturnu veya Shani, yaşamdaki olumsuz olaylardan kaçınmaya yardımcı olur. Bu tür mantraları okumak ve dinlemek, yaşam boyunca karşılaşılan sınırlamalar, engeller ve zorluklarla kolayca başa çıkacaktır. Bu, bilinçaltı ve insanın iç dünyası ile muazzam bir eserdir.

Mantra Satürn: özellikleri

Mantra Satürn özellikle astrolojik tablodaki hayret verici bir Satürn olan insanlar için etkilidir. Ayrıca, kutsal metni dinlemek ve şarkı söylemek, bir kişinin duygusal zorluklar yaşadığı bir dönemde de yardımcı olur.

Mantranın özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • Dinlemeniz veya okumanız gereken mantranın tüm döngüsü 23.000 tekrardır. Gerekli sayıda tekrarladığınızda, istenen sonuç gelecektir.
 • Cumartesi günü uygulamaya başlamak gereklidir. Bu, cuma gün batımından sonra gelen ve cumartesi günbatımında sonlanan zamanı ifade eder. Dikkate almak son derece önemlidir
 • İstediğiniz tekrar sayısını saymayı kolaylaştırmak için tespih kullanabilirsiniz. Skoru korumaya ve doğru ritmine girmeye, meditasyon durumunu “yakala” ve zihni rahatlatmaya yardımcı oluyorlar
 • Mantranın tekrarı sürekli olmalı ve bilinç mümkün olduğunca kapanmaya çalışmalıdır. Duyusal bir algı durumuna girmelisiniz, duygusal olarak dahil olmalısınız, ama aynı zamanda her türlü düşünceden ayrılmalısınız.

Mantra Satürn çok sakin ve melodik. 9 kez tekrar eder ve tam sesi 4.6 dakika sürer.

Satürn mantrası kimler içindir?

Satürn mantrası, burçtaki Satürn gücü ya zayıf ya da çok güçlü olan insanlar tarafından dinlenmelidir. Bu, bazı özellikler ile anlaşılabilir:

 • Sürekli bir endişe hissi yaşarsınız; bu durum tamamen yaşamayı ve stresle başa çıkmayı zorlaştırır.
 • Uykusuzluktan acı çekiyorsun, çünkü uyumaya gitmeden önce düşüncelerin, duyguların ve duyguların telaşı tam anlamıyla aklına geliyor. Ayağınızın altında toprak eksikliği hissi var.
 • Sürekli bir endişe hissi yaşar, kendini dış dünyadan korumaya çalışır, ondan yalnızca olumsuz şeyler beklersiniz. İnsanlar müttefik değil tehdit kaynağıdır.
 • Gerçeklik algısı bozuk, pratiklik eksikliğinden kurtulmak, dünyayı gül renkli gözlükler olmadan görmeyi öğrenmek gerekiyor
 • Bir dizi sıkıntıya girdiniz, yetkililerle veya diğer resmi kurumlarla etkileşim ile ilgili sorunlar
 • Ebeveynler veya yaşlı akrabalarla iletişim kurmak mümkün değildir
 • Doğru hedefleri belirlemek için yeterli yetenek yok, bu hedeflere ulaşmak için enerji yok. Olumsuz dış koşullara direnme cesareti eksikliği
 • Hızlı bir şekilde yeni fikirlerle ateş yakarsınız, ancak sonuna kadar baştan sona getirmek için yeterli coşku ve enerjiniz yoktur. Kısa vadeli iş tamamlandı ve uzun vadeli hedefler olamaz
 • Çok para sıkıntısı var: bir kariyer iyi gitmiyor, kazançlar arzulananı bırakıyor. Kural olarak, son derece yorucu olan zor fiziksel emeğe dahil olmak için çok çalışmak zorundayız.
 • Düşüncelerinizin olumsuz tutumlarla sınırlı olduğunu hissediyorsunuz. Bilincin kapsamını genişletme ve konfor bölgesinin dışına çıkma ihtiyacını hissedin
 • Sağlık durumu son derece zayıf. Vücut tıkanıklık, zayıf bağışıklık, kabızlık olarak ifade edilir. Hastalıktan uzun iyileşme

Zayıf Satürn'ün insan enerjisi üzerinde olumsuz bir etkisi vardır. Azalan fiziksel ve zihinsel potansiyel. Genellikle astrologlar bunu doğum haritasından gösterir.

Satürn'ün enerjisini neden arttırmanız gerekiyor?

Yukarıda belirtilen işaretler size uyuyorsa, yaşam kalitesini iyileştirmek için Satürn'ün enerjisini bir mantra yardımıyla artırmak gerekir.

Mantra kullanımı ile yapılan düzenli manevi pratik:

 • Kader, ruhsal gelişim ve hedeflerin gerçekleştirilmesi için birçok fırsat göndermeye başlar.
 • Artan yaşam beklentisi. Vücut güçlenir, çabuk restore edilir. Hem fiziksel hem de zihinsel sağlık geliştirir
 • Duyguları kontrol etme yeteneğini gösterir. Mantra zihni sakinleştirmeye, soğumaya yardımcı olur, yaşam yolunda ortaya çıkan durumları ayıkça değerlendirir.
 • İrade, mantıksal düşünme, öz kontrol ve disiplin gelişir

Bu önemlidir: Sadece Satürn tüm sorunları için suçlanamaz. Her durumda, kendi hayatınızın sorumluluğu sadece size aittir. Sert gezegen, karmik mekanizmanın sadece bir parçasıdır. Geçmişte işlenen aksiyonlarınızın ve aksiyonlarınızın meyvelerini yansıtır.

Videoda Satürn mantrasının nasıl okunacağını görün:

Mantranın etkisi nasıl güçlendirilir?

Satürn'ün mantralarını kullanan düzenli manevi pratiklerin sonuçlarının özellikle güçlü olmasını sağlamak için aşağıdaki ipuçlarını kullanabilirsiniz:

 1. Sabbath'ı hızlı takip et. Sadece abur cuburdan uzak durmaktan değil, olumsuz düşünceleri reddetmekten de ibarettir. Mümkünse bir gün sessiz kalmanız önerilir.
 2. Kuşları veya başıboş hayvanları besleyin. Bu, doğru karmik tohumları “ekmeye” yardımcı olacaktır. Mükemmel mal size birçok kez dönecek
 3. Aynı ilke, hediyeler ve sadaka için de geçerlidir. Lütfen sevdiklerinize yardımınızla, huzurevine para bağışlayın veya hasta bir çocuğun ameliyatı için para toplayın.
 4. Cumartesi aktivitesinden vazgeç. Bütün günü sadece kendini geliştirmeye adamak. Ya da iyi şeyler yapın - gönüllü temizliğine gidebilir, yetimhaneyi ziyaret edebilir ve çocuklarla oynayabilirsiniz
 5. Bir quandary olan insanlara yardım edin. Maddi olarak yardım edemezseniz, onlara bir parça sevgi ve sıcaklık verin
 6. Alkolden ve diğer toksik maddelerden uzak durmaya çalışın, bir süre vejetaryen olmaya çalışın.

Bu adımlar oldukça basittir. Bu ipuçlarını takip ederek, bir süre sonra hayatınızın daha iyi bir şekilde nasıl değiştiğini fark edeceksiniz.

Pin
Send
Share
Send
Send