Rüya yorumu

Aytaşı: Fotoğraf, büyülü özellikleri, uygun olan

Pin
Send
Share
Send
Send


Aytaşı mavimsi-gümüş bir renk tonuna sahip yarı saydam bir feldispattır. Bu ayın adı “ay” olup, ince lamelli bir yapı tarafından oluşturulan mavi veya gümüş-beyaz taşmaların varlığını alır.

Ama ay taşının adlarının başka çeşitlerini de bulabilirsiniz - "adular" ve "selenit". Hindistan ay taşının sakinleri, "ayın parıldaması" anlamına gelen "jandarakand" adıyla bilinir. Dünya uydusunun hayranları aynı adı taşıyan taşı takdir etmiyorlar. O zaman ay taşının temel büyülü özelliklerini öğrenebilir ve fotoğrafını tanıyabilirsiniz.

Aytaşı Şifa Özellikleri

Dünyadaki birçok ülkede ezoterikler, ay taşının insanları ay diskinin olumsuz etkilerinden koruma yeteneğinde doğal olduğuna inanmaktadır. Litotetapevatlar (geleneksel olarak taşlarla çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanılan uygulamalara dahil olan kişiler) ay taşlı ürünlerin (hatta sadece kristal parçalarının) bu gibi durumlarda kullanılması gerektiğinden emindir:

  • epileptik nöbetleri hafifletmek;
  • saldırganlığı azaltmak;
  • korkudan kurtulmak;
  • uyku normalleştirmek;
  • genitoüriner sistemin durumunu iyileştirmek;
  • sindirim normalize, lenf akışı;
  • Hipofiz bezinin çalışmasını sağlamak;
  • doğum sürecini kolaylaştırmak.

Ayrıca ay taşının kalp çakrasının (anahata) çalışması üzerinde etkisi vardır.

İlginç bir gerçek. Doğada aytaşı süt beyazı, mor, altın rengi çeşitleri bulabilirsiniz. Ayrıca yıldız şeklinde resimli seçenekler ve "kedinin gözü" etkisine sahip seçenekler var - ama bunlar çok nadir örneklerdir.

Ay taşlı tılsım ve muska

Aytaşı yaratıcı bireyleri korur: yazarlar, müzisyenler, ressamlar. Yeteneklerin keşfine katkıda bulunacak, yaratıcı ilham verecek ve yüceltilmiş dürtülere yol açacak.

Ay taşının mutluluk verdiği kabul edilir, sevenler için ideal bir hediyedir, çünkü insanlarda hassas duyguları uyandırmaya yardımcı olur.

Ay, tam bir faza girdiğinde ay taşı özel kuvvetini gösterir. Büyülü ışıltısı sayesinde insanlar gerginlikten, saldırganlıktan, aşırı özgüvenden kurtulur, hassaslaşır, yumuşaklaşır, dünyaya daha olumlu bir bakışla bakmaya başlar.

Ay taşı özellikleri uygun

Hindistan sakinleri için ay taşı kutsal bir öneme sahip. Hint efsaneleri bu mineralin donmuş ay ışığının bir parçası olduğunu söylüyor.

Tapınakların hizmetçilerinden, ay taşını karanlık bir odada bırakırsanız, bir süre sonra "ay çiy" olarak adlandırılan ve etkileyici büyülü güçlere sahip olan nem yaymaya başlayacağına dair şaşırtıcı hikayeler duyabilirsiniz.

Daha sonra, bir taşın farklı yaşam alanlarındaki temel özelliklerinin neler olduğunu ve kimin kullanılması tavsiye edilir.

Selenite aşk büyüsünde

Bu mineralin aynı zamanda “sevginin taşı” olarak da bilinmesi - onunla mücevher kullanan insanlar hiçbir zaman karşılıklı olmayan duygulardan muzdarip değildir.

Ek olarak, adulyar, sevdiklerinizin her birine sıcak bir tutku ve derin bir duygusallık vererek aşıkları birbirine sıkıca bağlar.

Ancak taşın size yardım etmeye başlaması için düzenli olarak giymeniz gerekir. Bu nedenle, her zaman vücutta olması gereken selenit ile mücevher almaya değer.

İlginç bir gerçek. Eğer adular parlak rengini yitirdiyse, bu Yüksek Güç'ten bir partnerle ilişkinizin uyumlu olmadığı ve size mutluluk veremeyeceği yönünde bir uyarıdır.

Yaratıcılık alanında ay taşı

Selenite insanlarda yaratıcı dürtüleri harekete geçirir. Ayın taşını sürekli taşıyan kişi, kendisini çevreleyen gerçeklikten biri olduğunu hisseder ve şeylerin gerçek özünü anlamaya başlar.

Yaratıcı yeteneklerinizi daha iyi açıklamanız için, yüzüklere bir ilan takın ve evde fotoğraflarınızın yanında saklayabilirsiniz.

Ay taşı, yalnızca yaratıcı yeteneklerin keşfedilmesine katkıda bulunmuyor, aynı zamanda sürekli olarak kamuoyuyla konuşan konuşmacılara yardımcı olacak.

İş için aytaşı

Adular aynı zamanda işadamları için güvenilir bir asistandır. Taş, zihni ve ruhu bir uyum haline getiren çok yumuşak, göze çarpmayan bir enerjiye sahiptir. Ay taşını iş görüşmeleri sürecinde kullanmak, iş ortakları arasında sempati uyandırmaya ve onların bakış açınızı kabul etmelerine yardımcı olacaktır.

İşinizi başarılı bir şekilde yürütmek için sağ elinizde ay taşlı ürünleri kullanmanız gerekir (yüzük veya bilezik şeklinde). Ayrıca çok güçlü bir tılsım, zodyak takımyıldızınızı gösteren selenitli bir kolyedir.

Aduler'in büyülü özellikleri, herhangi bir alanda ticari başarının yanı sıra iyi bir finansal getiri elde etmenize de katkıda bulunur.

İlginç bir gerçek. Ay taşının büyüsünü arttırmak için ayın büyüme safhasında yeni işlere başlamanız önerilir.

Ekstensensoriyelde Selenit

Adular, çeşitli törenler yürütme sürecinde sihirbazlar arasında çok popülerdir. Ay taşlı tılsımlar, bir kişinin enerji alanını temizlemenin yanı sıra havayı güçlendirir.

Sihirbazların ağızlarında bir parça ay taşı tutmaları ve gelecekteki olayları tahmin etmeleri oldukça ilginç bir yoldur. Bu meditasyondan da yararlanabilirsiniz. Burcunuz aktifken bunu yaparsanız etkisi daha da güçlü olacaktır.

Aytaşı bile kabuslarla başarılı bir şekilde baş eder, astral varlıklardan korur ve yastığınızın altına koyarsanız, peygamberlik rüyasını görmenize yardımcı olur.

Ay taşı hakkında ilginç bilgiler

Hindistan'da, eski zamanlardan beri selenit, iyi şans getiren kutsal bir taş olarak saygı görüyor. İhale tutkusunu uyandırdığı için sevgili için bir hediye olarak sunuldu.

Yunanlılar mitolojisinde, bu inci renkli serçe efsanevi Hyperborea ile ilişkilendirildi. Ne de olsa, bu Kuzey Bölgesinden, içinde bulunan gelecekle ilgili vahiyleri olan ilk ay taşlarının dünyaya teslim edildiği anlaşıldı.

Büyü yapan insanlar her zaman ay taşlarına saygı duyuyorlardı, ancak muazzam güçlerini kızdırmaktan korktukları için onları çok dikkatli kullandılar.

Seylan halkı aynı zamanda bir selenit mutluluğunu taşıdı.

Ortaçağ Avrupasında talep görmekten vazgeçmedi. Burada selenit, "sevilenlerin taşı" adını aldı ve onlara aşık olduklarını düşünen ve onlara umut vereceğini uman kızlar tarafından aktif olarak kullanıldı.

Ayrıca kar beyazı bir mineralin ay gecelerinde ağlamaya başladığına ve “gözyaşlarının” ateşden iyileşebileceğine dair yaygın bir inanç vardı.

Eski efsanelerde ay taşının mükemmel bir doğal psikoterapist olduğuna dair bilgi var: melankoliyi rahatlatıyor, depresyonlar, korku duyguları, zor duygusal durumlarla baş etmeye yardımcı oluyor.

Güçlü cinsiyetten pek çok temsilci, selenitin kadınlarını histerik nöbetlerden kurtardığına ve ayrıca, nymphomaniac kadınlarının tutkulu şehvetini serinletmeye yardımcı olduğuna inanıyor.

Ay taşı ile ilgili çok sayıda efsane bulabilirsiniz. Örneğin, üstünde beyaz bir benek göründüğüne, dolunay gelinceye kadar parlayan ayın büyümesiyle artacağına inanılır (ve sonra taş büyülü gücünü geri kazanacaktır).

Wilkie Collins, 1868'de Aytaşı romanını yayınladıktan sonra, bu gizemli kristalin insan kaderleri üzerindeki etkisini ortaya koyan görüntüsü, mistikleri ve kıymetli taşları seven herkesi heyecanlandırmaktan asla vazgeçmez.

Konunun sonunda ilginç bir video klip izlemenizi öneririz.

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send