Rüya yorumu

Para çekmek için tılsım: özellikleri ve türleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Para çekmek için tılsım, finansal başarının teşvik edilmesi gerektiğinde kullanılır. Bu tür kalemler, sahiplerinin finansal refahı elde etmek için mümkün olduğunca fazla fırsat açmasını sağlamak için “ücretlendirilir”.

Para maskotları: amaç nedir?

Modern insanın sorunu, arzularının sıklıkla olasılıklarla örtüşmemesidir. Fakat bazı insanlar devam edip gerekli olanı bulursa, gerisi kolay değildir.

Ancak bu, finansal istikrarsızlığa mahkum olduğunuz ve asla gereken gelir kaynaklarını bulamadığınız anlamına gelmez. Bir tılsım içerisindeki düşüncenin gücü, gerekli sorularla Evrene dönmeye yardımcı olacaktır. Ve Yüksek Kuvvetler, sırayla, finansal gerçekleştirme için gerekli tüm fırsatları gönderecek.

Para tılsımları yeteneklidir:

 • Piyango kazançlar sağlayın veya başka bir şekilde maddi şansınızı artırın.
 • Olumlu koşullar yaratın, finansal sorunlarınızı çözdüğünüzü kullanarak şans verin.
 • Hem aktif hem de pasif olarak yeni gelir kaynakları bulabileceğiniz için mevcut refahı artırın

Tabii ki, sadece para gücünün gücüne güvenmek, buna değmez. Bir düzine tılsım giyebilirsin ama aynı anda hiçbir şey yapamazsın - para gelmeyecek. Evrenin size her türlü yararı göndermesi için, parasal enerjiyi sihirle çekmek değil, aynı zamanda çeşitli olasılıkları aramanıza izin vermek de gereklidir. Ve her durumda şans size eşlik edecek.

Şimdi, hangi tılsımcıların finansal bir akış açmasına ve refahınızı arttırmasına yardımcı olduğunu konuşalım.

Borsa dışı not

Bu, en popüler para tılsım türüdür, ki bu çok basit bir işlemdir. İhtiyacınız olacak:

 • Fatura veya madeni para. Mezhep ne kadar yüksek olursa hayatında o kadar fazla para çekeceksin. Bu yüzden cimri olmayın. Hem ruble hem de döviz kullanabilirsiniz
 • Beş kopek para alabilirsin, ama hayatında aynı önemsemeyi çekecek. Ancak, böyle bir madeni para ile başlayarak pratik yapabilir ve ancak o zaman daha büyük paralar için gidebilirsiniz.

Paranın hayatınıza girmesi ve tılsımın harekete geçmesi için şu kuralları izleyin:

 1. Mutlu şartlar altında alınmış olan tasarıyı al. Mesela, doğum gününde sevilen birinin hediyesiydi. Ya da aniden bir ödül kazandın, piyango kazandın. Bu ilk maaştan "para" olabilir, yeni işdeki kar
 2. Seçili faturayı kullanmadığınız cüzdanda saklayın. Fatura, sürekli ödeyeceğiniz diğer paralarla temas halinde olmamalıdır.
 3. Ayin yapmak, sadece büyüyen ay için gereklidir. Bu dönemde, cennetsel vücudun enerjisi her şeyin büyümesine, servetinin artmasına, finansal sorunların çözülmesine yoğunlaşmıştır.
 4. Faturanızı cüzdanınızdan çıkarmadan önce, gece geç saatlerde ay ışığının altında tutun. Bu muska gerekli enerjiyi yükler ve aktive eder.

Gerekli tüm adımları tamamlamak önemlidir. Bir şeyi görmezden gelindiğinde, parasal tılsımı büyülü gücünden mahrum edersiniz.

Runik tılsımı para çekmek için

Antik runik sembollerin görüntüleri muazzam büyülü özelliklere sahipti. Feu runesi para çekmek için kullanılır - tüm dipnottan maddi refahtan sorumlu olan ve bir kişinin hayatına para çekmek için yardım eden kişidir.

Benzer bir tılsım nasıl olur:

 • Hayatta maddi kazanç elde edebileceğiniz, bağımsızlık kazanabileceğiniz ve meşhur "hava yastığını" güvence altına alabileceğiniz durumlar çekiyor
 • Mevcut finansal zorlukları çözer, ilk bakışta çözülemez durumlardan bile kurtulmaya yardımcı olur. Örneğin, bir ipotek, bir kaç kredi ile borçlanıyorsunuz, beslenecek çocuklarınız var ve aniden işinizi kaybetti.
 • Mevcut sabit geliri arttırır. Paranın enerjisini aniden maaş ekleyebileceğiniz, zam önerebileceğiniz şekilde ayarlar. Yeni müşteriler, karlı ortaklar vb. Olacak.

Para çekmek için bir rune maskotu yapmak çok basittir. Feu runesinin görüntüsünü bir ağaç veya taş üzerine uygulayın ve ardından etkinleştirin. Muska çalışmaya başlaması için aktivasyon gereklidir.

Etkinleştirmek için dört elementten birinin enerjisine ihtiyacınız vardır (uygun yöntemi seçin):

 1. Su - muska daha önce konuştuğunuz suya serpebilirsiniz
 2. Dünya - bir gece toprakla dolu bir tankta bırakın.
 3. Ateş - bir mum mum alevi
 4. Hava - Tütsü ile Fümigasyon

Para tılsımlarının üretimi ve aktivasyonu ile ilgili videoyu izleyin:

Paradan tasarruf etmenize yardımcı olacak kurallar

Sadece hayatınıza girmek için değil, aynı zamanda oyalanmak için de para istiyorsanız, bazı kurallara uymalısınız. Finansal enerjiyi korumaya ve arttırmaya, kayıpları önlemeye yardımcı olurlar:

 • Akşamları çöpleri çıkarmayın. Sabah yap
 • Pencere açıklığına herhangi bir cisim atmayın. Bu şekilde çöp atmak sadece çirkin değil, aynı zamanda maddi refahınız için de tehlikelidir.
 • Güneş ufkun ötesine geçtikten sonra parayı saymayın ve mali işler yapmayın.
 • Acil bir ihtiyaç duysanız bile, borç vermeyin ve borç vermeyin. Evren sana başka seçenekler gönderecek, bırak gitsin.
 • Masada oturamazsın. Çocukların ve evcil hayvanların masaya tırmanmasına izin vermeyin.
 • İhtiyaçlarınıza harcadığınız paradan pişmanlık duymayın. Faturaları kolayca ve neşeyle geri çekin

İlk bakışta, bu kurallar sadece batıl inançlar gibi görünüyor. Ancak onlara inanıp inanmamanıza bakılmaksızın, yaşamınız ve ailenizin finansal durumu üzerinde büyük bir etkisi var.

Pin
Send
Share
Send
Send