Rüya yorumu

Rune dairesi - anlam ve üretim

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir rune dairesi, belirli bir anlamı olan bir muskadır. Büyülü ritüellerde farklı amaçlar için kullanılır. Böyle bir tılsımı tüm sıkıntılara karşı her derde deva olarak almamalısınız - bu madde yalnızca doğru enerjiye doğrudan yönde yardımcı olacak, fırsatlar yaratacak ve doğru koşulları çekecektir.

Bu arada! Sitemizde var Runes anlatan online servet koleksiyonu - sağlık kullanmak!

Muska "Runik Çember" - nedir?

Rune dairesi, belirli bir şekilde yapılmış bir muskadır. Elder Futhark pistlerinin çapı 24 görüntü olan bir daireye benziyor.

Runik çemberin özellikleri, ortak bir bütüne bir kerede bağlanan tüm runelerin enerjisi sayesinde evrenseldir. daire:

 • İnsanları tüm sıkıntılardan, zorluklardan, olumsuz olaylardan ve koşullardan, olumsuz düşünen insanlardan korur ve korur
 • Tüm girişimlerde yardımcı olur, kişiyi başarı ve başarılar boyunca yönlendirir. Özellikle, sihirli becerilerin gelişiminde kendisini güçlü bir şekilde ortaya koyuyor
 • Bu, bir tür ruhsal akıl hocasının sembolüdür, farkındalığın gelişimine katkıda bulunur, olayların ve şeylerin özüne daha derine girmeye yardımcı olur.

Runik daireyi oluşturarak, her bir karakterin anlamını ve amacını açıkça anlamak önemlidir. Her runik sembol kendine has özelliklere sahiptir, bu nedenle kombinasyonlarını runların özelliklerinin birbiriyle çakışmayacağı ve yan etkilerin oluşmasına yol açmayacak şekilde seçmek son derece önemlidir.

Beşten fazla run içermeyen basit runik formüllerin aksine, daire güçlü özelliklere sahiptir ve çok çelişkilidir. Açıkça yönlendirilmiş bir anlamı olan bir muska yerine, sahibinin runik sanatına katılımının bir simgesidir.

Bu nedenle, rune dairesinden tek bir şey bekleyin: Bu, runik büyüyü okumaya başladığınızın ve onunla gitmeyeceğinizin doğrulanmasıdır. Ancak daire, her sembolün anlamını derinden anlamaya ve hissetmeye yardımcı olmaz - bu amaç için tamamen farklı uygulamalara ihtiyaç vardır.

Runik çember: muska yapımı

Rahatsız etmemek ve hata yapmaktan korkmamak için en kolay yol muska şeklinde hazırlanmış bir runik daire satın almaktır. Bu tür eserler, uzun süredir runelerin "konusu" olan ve onların uygulama ve anlamlarını iyi bilen insanlar tarafından yapılır.

Bitmiş bir muska alırken, aktif olup olmadığını açıklığa kavuşturmak önemlidir.

Ancak kendinize bir sihir tılsımı yapmaya karar verdiyseniz, aşağıdakileri göz önünde bulundurun:

 • Niyetleriniz mümkün olduğunca şeffaf ve açık olmalıdır. Net hedefler belirleyin: Hangi sonuca ihtiyacınız var? Ne elde etmek istiyorsun? Beklentileriniz neler? Hayattaki mevcut durumu mümkün olduğunca nesnel ve yeterince değerlendirmek. Hedefe ulaşmak için hangi fırsatların mevcut olduğunu ve neyin yeterli olmadığını düşünün. Sağduyu ve işlere kasıtlı yaklaşım - başarının anahtarı
 • Her karakterin özelliklerini göz önünde bulundurarak runik bir formül hazırlayın. Hazır formülleri kullanabilirsiniz. Ve eğer runik sanat hakkında yeterli bilgiye sahipseniz, gerekli kombinasyonları kendiniz seçin. Hedef ne kadar basit olursa, kombinasyon o kadar az karmaşık olur. Bir başlangıç ​​için, karışıklığa yol açmamak için bir veya üç runik sembolü ile sınırlandırmanın faydası vardır.

İşte size birkaç öneri:

 • Hedefiniz bir dizi ardışık eylem dizisini içeriyorsa, bir koşucu komut dosyası kullanın. Bu, sembollerin muska sırayla, birbiri ardına talimatlardan birinde uygulanması gerektiği anlamına gelir: saat yönünde, yukarıdan aşağıya veya soldan sağa
 • Güçlü bir büyülü efekt gerekliyse, runik formül gelecekteki muska aynasına uygulanmalıdır. Örneğin, rune dizisi 1-2-3 ise, uygulayın: 1-2-3-2-1. Fakat böyle bir programı çok dikkatli kullanmak ve çok sık başvurmamak.
 • Runostav, eşzamanlı olarak birkaç eylem yapmak istediğiniz hedefe ulaşmak için en iyi şekilde kullanılır. Böyle bir runik dairede semboller birbiriyle örtüşür. Sonuç olarak, kendine özgü bir anlamı olan benzersiz, olası olmayan bir resim ortaya çıkıyor.
 • Rune bileşiminde fazladan rune olmadığından emin olun - bu muska etkisine müdahale edebilir ve enerjisini "kötü" tarafa yönlendirebilir.

Runik çember üretimi için malzemeler

Muska yapımı için yalnızca doğal malzemelerin uygun olduğunu unutmamak önemlidir. Bunlar olabilir:

 • Taşlar. Lütfen bunun en zor seçenek olduğuna dikkat edin - özellikle runik sanat dünyasında yeni başlayanlar için, taş üzerindeki runeları anlatmak oldukça zor.
 • Kemikler. Bu iyi bir seçenektir, fakat daha ziyade "karanlık", çünkü gerçek kemikler kendi içlerinde negatif enerji taşıyorlar ve bunları elde etmek oldukça zor.
 • Ağacı. Basit bir seçenek, ancak ahşap muska en kısa ömürlü olduğunu unutmayın
 • Standart dışı malzemeler: tuzlu hamur, kil, süslemeler
 • Gümüş muska için en iyisidir - bu değerli metal son derece güçlü pozitif enerjiye sahiptir.

Büyülü ritüel "Runic circle" hakkındaki videoyu izleyin:

Bir muska yapma süreci

Gelecekteki muska için temel teşkil edecek konuyu elinize alın. Gözlerini kapat ve zihinsel olarak ona dön: merhaba de, ulaşman gereken hedefi paylaş. Yardım isteyin ve teşekkür ederim.

Doğal malzemenin tüm enerjisini hissedin, soludukça enerjinizi paylaşın ve tekrar solunmaya alın.

Muska "Şarj", bir gün boyunca tenha bir yerde çıkarın.

Ertesi gün, iş parçasına semboller uygulanabilir. Muska yapıldıktan sonra şarj edip kullanmaya başlayabilirsiniz. Ateş en çok aktive etmek için kullanılır - tılsımı bir mum alevi ile yakar, tüm enerjisini zihinsel olarak emer.

Pin
Send
Share
Send
Send