Rüya yorumu

Rune Tyr - atalarımızın antik koruyucu sembolü

Pin
Send
Share
Send
Send


Runa Tyr veya Teyvaz - savaş tanrısının sembolü, gücün ve gücün kişileşmesi. Kelimenin tam anlamıyla "Ruhun Savaşçısı" olarak çevrilmiş ve koruyucu bir semboldür. Savaş enerjisinin Mars himayesinde. Bu runik sembolün anlamını daha ayrıntılı olarak anlatın.

Runes resmi Tyr

Bu rune sembolü, anlamını daha iyi anlamak için ilişkilendirilebilecek resimlerde yer alır:

 • Bu bir savaşçı, anavatanı üzerinde nöbetçi duran bir savunucu, bir vatansever ve görev kavramının en önemli olduğu bir adam
 • Bu, kadını koruma altına alan ve onu tüm kötülüklerden koruyan bir adam. Örneğin, zorbalardan korur
 • Bu, yarışmada ekibinin onurunu savunan, zafer için çabalayan bir atlet
 • Bu, yavrularını çocuklarını, yaşamlarını ve sağlıklarını ele geçiren düşmanlardan tutkuyla koruyan bir dişi aslan.
 • Bunlar yırtılmasına ve bozulmasına izin vermeyen narin bir gülün dikenleridir.

Kısacası, koruma sağlayan her şey bu: vücuda dokunulmazlık, şövalye zırhı, devlet ordusu, kaleye duvarlar, yılana zehir vb. Birleştirici imgeler, runenin anlamını daha derine sokmaya ve kutsal anlamını anlamalarına yardımcı olur.

Runelerin değeri Tyr

Söylediğimiz gibi, rune sembolünün en önemli önemi korumadır. Bir tür negatif kaynak bile olabilir, ancak taşıyıcısını dış kötülüklerden korumak için gerekli. Örneğin, bazı hayvanların zehirlenmesi, kendilerini yırtıcılardan korumalarına yardımcı olur.

Tyr, herhangi bir dış tehdidin bir yansımasıdır. Engellere rağmen koşullara direnmeye, savunmaya, savaşmaya, haklarını ve sınırlarını savunmaya, hedeflere ulaşmaya yardımcı olan güçlü, cesur ve militan bir rune.

Runelerin büyülü kullanımı Tyr

Eski zamanlarda, savaşçılar üniformalar ve silahlar üzerine runes Tyr imajını boyadı. Bunun, kişiyi düşmanlardan koruyan, sihirli bir koruma sağladığına inanılıyordu. Kılıçlara ve oklara direnmeye, savaşta hızlı, çevik ve güçlü olmaya yardımcı olur.

Runa Tyr, kararlılık geliştirir, irade kazanır, başarısını ayarlar ve başarılar için gerekli olan bireyin potansiyelini ortaya çıkarmaya yardımcı olur.

Kehanetteki runik sembolün yorumu şöyle olabilir:

 • Nihayetinde potansiyelin ortaya çıkmasına ve her alanda başarıya ulaşılmasına yardımcı olan kişisel gelişim ve öz-bilgi ihtiyacı olarak maneviyat sembolü
 • Bu muazzam bir içsel büyüme, irade ve ruh, bilgi ve başarılara giden yoldur.
 • Bu, özveri, iyimserlik ve bilgelik, tutkulu deneyimler ve macera aşkıdır.
 • Tersine çevrilmiş pozisyonda, runenin değeri olumsuz olarak değişir - karamsarlık, maneviyat eksikliği, birinin kendi gücüne olan inancı ve hatta bir şekilde bencilliktir.

Farklı durumlar için düzenlerde, rune aşağıdaki değerleri alabilir:

 • Düz pozisyonda: rekabet ve kavgaların yaşam döneminde. Ruhları güçlü ve ilkeli olan mentorları, müşterileri, insanları hayata geçirmek gerekir. Akıllıca liderlik ve yeni deneyim kazanma ihtiyacı. Sonuç - otoritenin gelişimi, refah, kişisel nitelikler. Güçlü enerji büyümesi
 • Ters konumda, rune şunları gösterir: yanlış yolu seçerek boşuna enerji ve enerji harcarsınız. Çoğu zaman işe yaramaz şeyler yapıyor. Eski, ancak gerekli bağlantılar, yıkım ve boşluğun sona ermesi

Gelecek için şans eseri olarak, rune çeşitli olanaklar sunar:

 • Doğrudan bir pozisyonda: Otorite, etki ve güçte bir artış vaat ediyor. İrade geliştirebilecek, ruhunu güçlendirecek ve kazanacaksın. Sektördeki asistan yardımcılar, ilkelerine sadakat ve ahlaki ve manevi yasalara sıkı sıkıya bağlılıktır.
 • Ters çevrilmiş durumda, değer elverişsizdir: gerekli bağlantıların kaybı, mutlu bir ilişkinin sona ermesi, hedeflere ulaşmada zorluklar. Bütün bunlar - kendi ilkelerini görmezden gelmek, geçmişe bağlı kalmak, eskidir. gereksiz

Fleece uyarır ve tavsiyelerde bulunur:

 • Basit bir pozisyonda: kendi gücünüzü, kaynaklarınızı ve başkaları üzerindeki etki derecenizi abartmamaya çalışın. Herhangi bir durumu değerlendirmek ve doğru kararlar almak için sadık bir yaklaşım benimsemeye çalışın, kafanızla düşünün ve duyguların yönlendirilmemesini sağlayın.
 • Tersine çevrilmiş bir konumda: size birçok sorun düştü, ancak kalbinizi kaybetmeyin. Siyah şerit sadece öyle görünüyor - bu, değerli bir deneyim kazanmak ve önemli dersleri almak için gereken yaşam dönemidir.

Tyr runesinin anlamı ve yorumlanması ile ilgili videoyu izleyin:

Rune problemleri

Eğer rune kehanette görünüyorsa, hayatında var olan bazı problemleri gösterebilir. Bunların nasıl çözüleceğini anlamak için, sembolün yorumunu anlamak önemlidir.

Dik konumda:

 • Hiçbir şey yapmamak mümkün değil, aksi takdirde ilerleme kaydedilmeyecek. Sabır ve bekleme, şu an hayatta en iyi strateji değildir. Problemleri değil çözümleri düşünmeye çalışın
 • Kendi davranışlarını izle, farkındalık yarat, duyguları kontrol etmeyi öğren ve isteğini geliştir. Yine, tüm bunlar yalnızca belirli eylemler sırasında gerçekleştirilebilir.
 • Olumsuz, hatta olumsuz olan herhangi bir durumu değerlendirmeye çalışın. Bu olayın ya da olayın neden hayatında olduğunu anlamaya çalış.
 • Kendiniz için sorun ve engel oluşturmayın, tüm kısıtlamalar ve parazitler sadece kafanızda bulunur ve etrafınızdakilere bağlı değildir.

Ters konumda:

 • Kendinize güvenmeyi ve başkalarının görüşlerini dinlemeyi öğrenmelisiniz. Fakat güven, kör değil, bilinçli bir şekilde, her olayı adil biçimde değerlendirir.
 • Şimdi yaşamda, kayıp bağların yeniden başlatılması için en iyi dönem, eski yararlı temasların restorasyonu

Rünelerin tavsiyesi: Sadece kalitatif eylemler, düşünülmüş, doğru sonuca yol açacaktır. İşe yaramaz ilişkiler ve anlamsız davranışlar üzerinde enerji kaybetmeyin.

Pin
Send
Share
Send
Send