Rüya yorumu

Arzuların uygun tasarımı - temel ilkeler

Pin
Send
Share
Send
Send


Her insanın arzu ettiği ve değişik derecelerde gerçekleştiği hayaller ve arzular vardır. Bazı insanlar arzularını daha çabuk yerine getirmeyi başarırlar, çünkü bunun için önkoşullar vardır, örneğin: kendi işlerinin gelişimi için başlangıç ​​sermayesi veren zengin ebeveynler veya bir anda tüm umutları haklı çıkaran başarılı bir evlilik.

Her insan, arzuların ve hayallerin yerine getirilmesini özel bir teknikle sağlayabilir - buna dilekçe denir. Bu, sihir ve psikoloji arasındaki, dünyada en çok istediğinizi anlamada yardımcı olan bir tür kavşaktır. Birkaç arzu olabilir ve en önemlisi, bu yöntem gerçekten işe yarıyor.

Dilek görselleştirme panosu nasıl çalışır?

Beyniniz öyle düzenlenmiştir, bir şey hakkında ne kadar çok düşünürseniz, çalışması o kadar yoğun olur ya da bu bilginin işlenmesidir. Kendi evinizi alma düşüncesiyle işkence görürseniz, onu nasıl uygulayacağınız fikri daha güçlüdür. Bazen bir insanın kendisini besleyen düşüncelerden dolayı uykuya dalması zordur, bunlar beynin doğal verileridir - durumdan mümkün olan en kısa sürede bir çıkış yolu bulmak.

Yaşamdaki belirli olumlu değişikliklere odaklandığınızda, iradenizin yanı sıra, ayrıntılarla ilgili bir kayma vardır, arzu ile ilgili bazı konular, gerçekleşmesiyle birlikte, fantezi içinde çözülür. Yeni fikirler ve olası çözümler üretildi. Bu sürece görselleştirme denir. Örneğin: yeni bir araba almayı hayal ediyorsunuz.

Zihninizde, nasıl göründüğünü, hangi renge ve markaya sahip olduğunu, kendi arabanızı zihinsel olarak kontrol ediyor ve gerçek bir vızıltı hissedebiliyorsunuz. Görselleştirme, geçici tatmin yaşamanızı ve gerçekte nasıl olacağına dair güven kazanmanızı sağlar. Arzuların gerçekleşmesini sağlar, zihinsel olarak da görselleştirilirler.

Mutluluk ve mutluluk, her insanın hayal ettiği iki ana rüyadır. Bununla birlikte, olumsuz düşünce ile arzuların oluşumunun engellenmesi meydana gelir. Yalnızca olumlu bir tutum hedefe ulaşmada yardımcı olabilir, olumsuz düşünceler onları kayıtsızlaştırır.

Negatif bir rüyanın güzel resmine karışmaz ve sizi şaşırtmaz, böylece bir görsel arzuların bir tahta yapmak için önerilmektedir. Herkes ihtiyaç duyduğu her şeyi yapabilir, sabır, dikkatli ol, iyimser bir tavır sergiliyor ve planlarının uygulanmasına inanıyor.

Kendi elinizle bir dilek kartı yapmak

Acele bulmaca toplamayın. Tahtayı yapmak için hazırlanmalı ve ilham verici fotoğraflar, resimler veya çizimler bulduğunuzdan emin olmalısınız. Arzularınızı düşünün, en güçlüleri seçin ve bunlara odaklanın. Onları ilk ve yıl boyunca uygulayalım. Potansiyel müşterileri düşünmemelisiniz, küçük başlamalı ve başarılı bir uygulamadan sonra, yaşam için küresel planlar düşünebilirsiniz.

Önemli ve gerçekleşmemiş

Hedeflerin başarılmasının zor olduğunu, aksine kolay ulaşılabilir olduğunu düşünmemelisiniz. Aşağıdaki ilkelere rehberlik edin:

Çok fazla çaba sarf edilemeyecek, karta ekleme yapmak mantıklı geliyor mu, bir önemsememek sadece gerçek hayallerin görselleştirmesini engelleyecektir. Bir partide kurulda arkadaşlarınızın fotoğrafını eklememelisiniz, çünkü bu hafta sonu yine de onları görebilirsiniz.

Zaten sahip olduğun şeyi de eklemek zorunda değilsin, örneğin: eşinizle çok iyi bir ilişkiniz var, ancak ortak fotoğrafınızı tahtaya koymaya karar verdiniz. Neden? Mutluluğun yok mu? İlişkiyi daha iyi analiz etmek ve sadece bir twist eklemek. Ama genel fotoğrafınızı Maldivler'in arka planında yoğurursanız, bu tamamen farklı bir uyumdur. Ancak bunun için aynı adalara gitmek istemeniz de gerekiyor.

İsterseniz en çılgın rüyalarınızı, dolar çantalarınızı, büyük evlerinizi, hatta başkanınızla görüşme kartınızı bile ekleyebilirsiniz. Engellerden korkma, eğer gerçekten istersen, her şey gerçekleşir.

Kaynak malzemenin toplanması

 • Kartın tabanı yoğun olmalıdır, bu da bir çizim kağıdı ya da bir karton parçası alabileceğiniz anlamına gelir. Tabanı kendi elinizle yapmak, enerjinizi zenginleştirecek, en güçlü manevi arzuları özümseyebilmenizi sağlayacaktır.
 • Bazı pratik insanlar üssü manyetik veya mantar tahtası yapar. Bu, uygulandıktan sonra isteği hızla güncellemenizi ve yeni rüyalar eklemenizi sağlar.
 • Bilgisayarda uzun zaman geçirmek isteyenler için, kabul edilebilir bir dijital seçenek olabilir. O zaman bir grafik editörüne ve çevrimiçi bir servise ihtiyacınız olacak.

İlk iki seçenek ofise evde yerleştirilebilir ve size sürekli olarak kendinizi hatırlatabilir. Tasarımları için güzel temalı resimlere, kişisel veya aile arşivlerinden fotoğraflara, gazetelerden veya diğer süreli yayınlara ait kupürlere ihtiyacınız var. Kalemleri, kalemleri, kalemleri ve boya kalemlerini hazırlayın. Dilek kartını renkli doldurmak için kullanışlı olabilecek herhangi bir şey kullanışlı olabilir. Arka plan ekran koruyucuları veya kolajları için kullanışlı renkli kağıt veya eski albüm sayfaları. Buna ek olarak, elinde tutkal ve makas olduğundan emin olun.

Hiç kimsenin sizi rahatsız edip rahatsız etmeyeceği bir zaman seçtiğinizden emin olun, lütfen iyi bir ruh hali içinde olun. Rahatlamak için en sevdiğiniz melodiyi veya müziği açabilirsiniz. Düşüncelerinizi gerçekte ne istediğiniz üzerine yoğunlaştırmaya çalışın. Çalışırken, kendinizi bir resimde hayal edin, koku almaya çalışın, gitmek istediğiniz yerden gelen sesleri.

Mümkünse, rahat, özgür ve pozitif olmaya çalışın, böylece düşünceler yalnızca haritada görünmeyecek, aynı zamanda Evrene de yükselecektir.

Feng Shui: Bir dilek kartı için onların şartlarından biri

Çin Feng Shui tekniğinin yöntemleri, çevre enerjisini uyumlaştırmaya büyük ölçüde yardımcı olmaktadır. Haritanın belirli alanlarına, yaşam alanlarına karşılık gelen fotoğraflar koyarsanız, çekim yalnızca artacaktır.

Doğru alanı nasıl seçip doldurabilirsiniz:

 • Haritanın tüm alanı dokuz eşit sektöre bölünmelidir. Ortada merkez sektör ve ondan sekiz ek alan var.
 • Bir sektörü seçin ve önce başkaları tarafından rahatsız edilmeden doldurun. Arzunuza konsantre olun ve uygun renkle doldurun.
 • Negatif parçacık veya metin içeren "değil" ifadesi içeren negatif görüntüler veya metinler çekmeyin.
 • Tüm sektörler dekore edilmelidir.

Merkeze, fotoğrafınızı yerleştirin, sevdiğiniz en başarılı ve en güzel olanı seçin. Üzerine mutluluk yaymanız gerekir, merkez, çekirdek, tüm arzuların somutlaşması olacaktır. Merkezi sektör sağlığı kişiselleştiren bir bölgedir. Kilo vermek istiyorsanız, başınızı süper modelin bildiği vücuda yapıştırabilirsiniz, bu korkutucu değildir.

 • Güney sektörü - şöhret, tanıma, onur. Mesleki ve kişisel gelişim, yaratıcılık ile ilgili arzuları buraya yerleştirmelisiniz. Buraya sizinle ünlüleri içeren bir kolaj göndermek isteyebilirsiniz.
 • Üst köşe üst - para, zenginlik, zenginlik bloğu. Villa, yat, konak veya havalı arabanın fotoğrafını koyabilirsiniz. En son model arabaların arka planında fotoğraflarınızla kolajlar - bu sektör için neye ihtiyacınız var. Kendi fantezilerini almaktan çekinmeyin.
 • Sağ üst köşe - aşk, aile, kişisel ilişkiler. Eğer evli değilseniz, buraya herhangi bir düğün resmi koymalısınız, ancak yabancılar olmadan, sizinle bir ilgisi yok. Bu herhangi bir düğün öznitelikleri olabilir.
 • Aile sektörü aşağıda yer almaktadır. İçine yerel kişilerin fotoğraflarını yükleyebilirsiniz.
 • Bunu çocuklardan ve yaşamdaki uygulamalarından sorumlu olan alan izlemektedir. Hayalleriniz bir bebek ise, resimlerin teması uygun olmalıdır.
 • Kariyer kuzeyde. Kariyer özlemlerin burada gerçekleşebilir. Buraya çalışmak istediğiniz şirket veya kuruluşların logolarını yapıştırın.
 • Kuzeydoğu köşesi - zeka, bilgi. Öğrenciler için ilgili diploma veya mezuniyet sertifikası olacağım, kitabın geri kalanı için, kaydırmalar veya bilgeliğin diğer özellikleri.
 • Sağ alt kare en favori olanıdır, seyahat ve seyahatten sorumludur. Buraya gitmek istediğiniz yerlerin fotoğraflarını yerleştirin. Genellikle bu sektör resimlerle ve arzularla doludur, plajlarla, manzaralarla ve çeşitli şehirlerin güzel manzaralarıyla doludur.

Bir arzu haritasını nereye yerleştirmeliyim

Kart tamamen doldurulduktan sonra, düzenli aralıklarla göz atmak için üst raftan çıkarmak gerekmez. Görünür olmalı, ama yabancılar için değil, sizin için. Mükemmel bir yer, işyerinde veya evde, yatak odanızdaki yatağın üstünde yer alan duvar olacaktır. O zaman her akşam ve sabah kendinizi programlayabilirsiniz.

Diğer insanlar haritayı görmemek daha iyi, hatta arkadaşlar veya akrabalar bile olumsuz tepki verebilir. Bu nedenle, yabancıların ziyaretleri sırasında çıkarılabilir.

Sonuç

Videoyu izle: Temel Tasarım 01 - Format, Kareler ve Inception (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send