Rüya yorumu

Çeşitli ünlü rüya kitaplarında kürtaj rüyalar

Pin
Send
Share
Send
Send


Kürtaj yaptırdın ve bunun ne anlama geldiğini bilmek istiyor musun? Burada kürtajın farklı rüya kitaplarla yorumlanmasını öğrenecek ve dikkat etmeniz gerekip gerekmediğini, aksine böyle bir işaretten keyif alacağınızı anlayacaksınız. Ancak, uykunun yalnızca gördüğünüzün doğrudan anlamı ile değil, genel duygusal renklendirme, bir hayalin olduğu zaman ve diğer pek çok ayrıntıyla da yorumlandığını unutmayın, bu yüzden yorumu kalbe almamalısınız.

Kürtajla ilgili rüyalar

Kürtaj, eğer evlenmemiş bir kızı hayal ederse, gelecekte olumsuz sonuçlara yol açacak itici bir karar anlamına gelir. Hayal edilen kürtaj, kızı daha bilinçli kararlar almaya başlamanın değerli olduğu konusunda uyarır. Psikologlar sık ​​sık böyle bir rüya görmüş kızların felaketleri abartma, olumsuz imajları düşünme eğiliminde olduklarını söyler.

  • Bununla birlikte, kürtaj, genellikle rüyalarda olduğu gibi, anlayış ve doğum gibi, tamamen zıt bir anlama sahip olabilir. Bu nedenle, böyle bir rüya gördüğünüzde panik yapmayın.
  • Kürtaj bir adamı hayal ederse, ikinci yarısının da dikkatini çekmemiş demektir. Böyle bir rüya, bir erkeği kadınıyla daha fazla zaman geçirmeye teşvik eder. Bir erkeğin sevdiği bir kadını olmazsa, uyku arama zamanı geldiğini gösterir.
  • Evli bir adamı hayal eden bir kürtaj, ona sevgilisinin tehlikede olabileceğini söylüyor. Bu tehlikenin ne olduğunu çözmek için, uykunun diğer ayrıntılarını yorumlamaya çalışmak faydalı olacaktır.
  • Kürtaj, bakireyi hayal ediyorsa, birisine karşı şefkatli hisleri hissederse, bunu kendisine itiraf etmemelisiniz, çünkü tanıma muhtemelen skandala ve gelecekteki iletişimin kesilmesine neden olacaktır.
  • Rüya gereksiz yere rahatsız edici ve huzursuzsa, sağlığınızı izlemeye başlamalısınız. Kürtaj sonrası bir rüyada komplikasyonlar olsaydı, bir kadının genital organlarla ilişkili hastalıkların varlığı için incelenmesi önlenemezdi.
  • Tıbbi bir memurun hayal ettiği bir kürtaj, çalışmalarına daha özen göstermesi gerektiğini söylüyor.
  • Bir kişinin zor seçimlerle karşı karşıya kalması durumunda, kendi rüyasına ve ahlaki niteliklerine dayanarak böyle bir rüyanın seçilmesi tavsiye edilir.
  • Eğer bir kadın hamileyse ve kürtaj görmeyi hayal ediyorsa, çevresine bakmalı - belki de sevdiklerinin arasında güvenemeyen biri vardır. Eğer uyuduktan sonra endişeli hissetmiyorsa, gerçekte bütün sorunlarını çözebilecek.

Miller'in rüya kürtajı

Miller’in rüya kitabına göre, eğer bir rüyadaki bir kadın kürtaj yaptırma kararı aldıysa, gerçek hayatta bu nahoş sonuçlar doğuracaktır. Kendi kararınız değilse, bunu rüyamda yapmanızı tam olarak kimin tavsiye ettiğini anlamak önemlidir, çünkü belki de bu kişiye güvenilmemelidir.

Genç bir gelin kürtaj rüyasını görürse, gelecekteki kocasından şüphe ettiği ya da sadece evlilikten korktuğu anlamına gelir. Tüm şüpheleri ortadan kaldırmak ve aile hayatına doğru ilerlemek ya da hiç hazır değilseniz bu girişimi bırakmak gerekir.

Bir rüyanın tıp alanıyla ilgili birini hayal etmesi durumunda, mesleki görevlerini ihmal etmemesi gerektiği konusunda uyarır.

Denise Lynn tarafından Kürtaj Rüya

Bir kişinin kürtaj hayalini gerçekleştirmesi durumunda, gerçekleşmemiş fırsatlardan söz eder. Belki bir tür planınız ya da fikriniz vardı, ama bir nedenden dolayı reddettiniz. Ancak üzülmeyin, çünkü rüya defteri Denise Lynn de yakında başka bir şans olacağını söyler; bir kişi, kullanmaya değer benzersiz bir düşünce tarafından beklenmedik bir şekilde ziyaret edilebilir.

Bir rüyadaki kürtaj kendiliğinden ise, bir değişime hazır olup olmadığınızı kendinize sormalısınız? Çünkü onlar yapacaklar ve direnmelerine gerek yok.

Mahkemeyle ilgisi olanlar için, rüyasındaki kürtaj, kişinin zaten tahmin ettiği kusurunu gösterebilir. Masumları cezalandıracaklar veya suçluyu serbest bırakacaklar.

Günümüz Düşünde Kürtaj

Kürtaj yaptırdığınızı hayal ediyorsanız, kabul edemeyeceğiniz bir durumda olduğunuz anlamına gelebilir, ancak şartlara uymanız gerekir.

Genç bir kadın, kürtaj yaptırmak istediği, ancak sonunda onu daha iyi düşündüğü bir rüya görürse, yaklaşmakta olan evlilik hakkındaki düşüncelerden eziyet çeker ve seçim yapamaz.

Eğer bir rüyasında kürtaj konusunda pişmanlık duyuyorsan, o zaman hayatta hedeflerine ulaşmak için daha fazla çaba sarf etmen gerekiyor, yarı yolda vazgeçmiyorsun.

Diğer rüya kitaplarında kürtaj

Navlun Rüya Yorumu

Hamile bir kadının kürtaj olması durumunda, çocuğun doğum için henüz hazır olmadığı ve bu gerçek hayatta olabileceği anlamına gelir.

Bir kürtaj bir adamı hayal ederse, o zaman gerçekten çocuk mu istiyor yoksa istemiyor mu merak ediyor.

Aile rüyası

Eğer bir kadın kürtaj yaptığını hayal ediyorsa, o zaman sorun yaratabilecek döküntü kararlarına ve eylemlerine dikkat etmelidir.

Erotik rüya kitabı

Artık hayatında siyah bir çizgi var, başarısızlıklar her yerde, ama arkadaşlarına ve akrabalarına düşmemelisin. Bu durumda, siz kendiniz arasındaki ilişkiyi zorluyorsunuz ama buna hiç ihtiyacınız yok. Sakinleşmeye, olumlu duygulara yenilmeye çalışın ve sonra kara çubuk fark edilmeden geçecektir.

Ezoterik rüya kitabı

Bir rüyada nasıl kürtaj yaptığını gören bir kadın, davranışlarının sonuçlarından korkar.

Kürtaj gören doktor çok yoruldu ve dinlenmesi gerekiyor.

Amerikan rüyası kitabı

Kürtaj görmeyi hayal eden, büyük olasılıkla hayatında ortaya çıkacak yeni bir şeyi kaybetmekten korkuyor. Kürtaj, aynı zamanda adaletin düşüklüğüne de işaret ediyor.

İngilizce rüya kitabı

Erkekler rüyası rüya, kadınlarına dikkat etmeleri konusunda uyarır, çünkü eğer bir kürtaj hayal ettiyse, o zaman muhtemelen başı belada ve kadınlarda - sağlıklarını izlemek.

Pin
Send
Share
Send
Send