Rüya yorumu

Tibet sağlık mantra: vücudu gençleştirmek

Pin
Send
Share
Send
Send


Tibet sağlık, uzun ömür ve bedenin gençleşmesi mantrası, herkesin kullanabileceği Vedik dua olan eşsiz bir kutsal metindir. Vedik kültürden uzak olsanız bile, mantraların düzenli telaffuzu, gençleri uzun süre korumaya, sağlıklı, dahili ve harici olarak güzel kalmaya yardımcı olacaktır.

Doğu uzun ömür ve gençleştirme mantraları

Tibet oryantal kültürü gerçekten eşsizdir. Güzellik ve gençlik tarifleri yüzyıllar boyunca uygulandı ve mükemmelleştirildi, bu yüzden inanılmaz etkili. Uzun ömür ve gençleştirme mantrasının anlamı bilinçaltınızla çalışmaktır. Enerji özüne uygun şekilde çalışmak fiziksel bedeni iyileştirir.

Uzun ömürlülük ve gençleşme mantrası, bir istek, şükran ve bir dilek ile Yüksek Kuvvetlere hitap eder. Bu, en içtekileri ortaya çıkarır, iyileşme transına girmeye ve bilinçdışı kuyruğun iyi çalışmasına yardımcı olur.

Gençliğin ve güzelliğin Tibet mantrası

Gençliğin ve güzelliğin uzun süre korunmasına yardımcı olan bir mantra tek değildir. Birkaç kutsal metin var.

Örneğin, böyle:

Bu, vücudun kuvvetlerini harekete geçiren evrensel bir Vedik duadır ve güzelliğiniz ve gençliğinizin korunması için çalışmaya başlar.

Ve bu mantra, kilo vermek ve vücudunun görünümünü geliştirmek isteyen bir kişi tarafından kullanılabilir:

Tabii ki, sadece mantraların yardımıyla, kilo vermek mümkün değildir. Aynı zamanda doğru yemeği yerseniz, fiziksel çabaya zaman ayırırsanız, etki çok büyük olacaktır.

Mahamrityyunjaya'nın gençleşmesi için bir başka mantra gençliği ve sağlığı korumaya yardımcı olur, ancak her şeyden önce hedefi ölüm ve ölüm korkusuna karşı korunmaktır. Bir insanın görünümü ve sağlığı üzerinde olumsuz etkisi olan bilinçaltındaki olumsuz tutumlarını yok eder:

Kilo kaybı ve güzellik için Tibet mantra

Sağlıklı kilo kaybı arıyorsanız, bu mantra harika çalışıyor. Yanlış güzellik ideallerini elde etmeye çalışanlara - örneğin, çok ince, yardımcı olmuyor.

Kutsal metnin çalışması için bazı yönergeleri izleyin:

 1. Abartmayın ve abur cuburdan kaçının. Mantra özellikle oruç tutan insanlarda, vejeteryanlara ve din insanlarına iyi çalışır.
 2. Mantrayı düzenli olarak uygulayın. Sabit, günlük, tekrarlanan, başarıyı sağlayan ve istenen amaca ulaşmada yardımcı olan metinlerin tekrarı.
 3. İçtenlikle mantranın işe yarayacağına inanıyoruz. Eğer meraktan metni şüphe ediyor veya okursanız, eğlence uğruna, fazla bir fayda elde edemezsiniz.
 4. İdeal seçenek doğum gününüzde her gün birkaç ay (en az iki) doğum gününüzde bu mantrayı uygulamaya başlamaktır.

Bu gibi geliyor:

Daha karmaşık bir tür mantra var. Telaffuzun tüm özelliklerini yakalamak için önce kayıtta dinlemeniz ve ardından bağımsız olarak söylemeniz önerilir:

Mantraları söylerken, rahatlamaya çalışın, bilinçten gelen tüm yabancı düşünceleri tüketin ve sürece mümkün olduğunca konsantre olun. Olumsuz düşüncelere, eylemlere izin vermemek de istenmektedir.

Mantraların eylemini güçlendirmek

Bazen sadece mantraları okumak yeterli değildir. Kutsal Vedik metinlerin eylemlerinin gücünü güçlendiren belli eylemlerin gerçekleştirilmesi de gereklidir. Örneğin:

 1. Daha sonra içer veya yemek pişirmek için kullanacağınız sudaki mantrayı okuyun. Bu tür şarj edilmiş su çok büyük bir pozitif enerji yükü taşır.
 2. Ancak, musluk suyu kullanamayacağınızı unutmayın. Saf bir doğal kaynaktan şişelenmiş veya damıtılmış suya ihtiyacınız olacaktır.
 3. "Komplike" su kozmetik işlemler için kullanılabilir: yıkarken yüzünüzü yıkayın veya bir tonikle değiştirin
 4. Yoga asanaları, mantralarla yapılan çalışmalarda da iyi çalışırlar. Sınıflar sırasında kan dolaşımı artar, vücut oksijenle doyurulur ve yaşam veren enerji alır. En ünlü güzellik asanaları Viparita Karai, Sarvangasana, Halasana, Karna Pidasana, Grivasana, Simhasana'dır.

Gençlik, güzellik ve uzun ömürlü Tibet mantraları hakkındaki videoyu izleyin:

Gençleştiren Meditasyonlar

Mantraların iyileştirici etkisini büyük ölçüde artıran ek bir araç yaşlanma karşıtı meditasyonlardır.

Bu bağlamda meditasyon, bir kişinin mümkün olduğu kadar rahatladığı ve daha sonra gerekli programları aklında bıraktığı özel bir duruma bilinçli bir giriştir.

Örneğin, ateşli meditasyon olabilir:

 • Ayağa kalk, omuzlarını düzelt, çeneni kaldır ve omurganı düzelt. Başınızı güneşe doğru uzatırken kendinizi hayal edin.
 • Ateş alması güçlü bir volkanın ağzının yanında durduğunuzu hayal edin. Sıcak havanın ciğerlerine nüfuz ettiğini hissedin, vücudunuzun hücrelerini yakan ateşin enerjisini hayal edin
 • Kanın ısındığı, damarlardan daha hızlı aktığı, kelimenin tam anlamıyla bakliyat olduğu hissi verilmelidir. Bazen yüzüne kan akar.
 • Zihinsel olarak yangını içe doğru yönlendirin. Vücudunuzun tam merkezinde bir ateşi hayal edin

Meditasyonun işe yarayıp yaramadığını kontrol etmek çok kolaydır - yüz kırmızıya döner (ya da en azından pembeye dönüşür), kanın başa ve cilde aktığı hissi vardır.

Meditatif uygulamaları mantraların söylemesiyle birleştirirseniz, sağlıklı bir yaşam tarzı sürün ve olumlu düşüncenin gelişimi için çalışın, sonuç uzun sürmeyecektir. Bu tür uygulamaların sürecinde ruh ve beden temizlenir, içsel değişiklikler başlar. Kişi enerji ile doludur, sağlık ve ruh hali artar.

Pin
Send
Share
Send
Send