Rüya yorumu

Sevgili bir adamı çekmek için etkili mantralar

Pin
Send
Share
Send
Send


Aşk, bir insan için hayattan tamamen zevk alamayacağı ve mutlu olamayacağı çok önemli bir duygudur. Ne yazık ki, aşkı bulmak çok zordur, çünkü bunun için geleneksel olmayan yöntemlere (çeşitli büyü ritüelleri, komplolar, vb.) Dönmek gerekir. Sevgili bir adamı çekmek için olan mantralar da bu konuda yardımlarını sağlayacak, daha sonra daha detaylı olarak konuşacağız.

Mantralar erkekleri çekmek için nasıl çalışır?

Sesler - evrene bir tür hitap. Mantrayı düzenli olarak uygulayan bir kişinin yaşamı, daha iyiye doğru radikal bir biçimde değişir ve bu yardımcı metinlerdir.

Bazı mantralarda, ilahi güç kurtarmaya gelir, bazılarında ise doğanın gücü kullanılır, ancak hepsi için bir özellik karakteristiktir. Bir kişinin ilahi ilahilerin sözlerine gerçekten inanması önemlidir. Evren, insan inancının gücünü hissedebiliyor ve arzu edilenin gerçekleştirilmesi buna bağlı olacak. Örneğin, sizin için bir şeyin gerçekten gerekli olup olmadığı konusunda şüpheler varsa, o zaman mantra hiç çalışmayabilir.

Tanrılar adlarının mantralarda kullanılmaları nedeniyle, inançla birlikte, arzu edilen elde etmek için istenen frekansı ayarlamanıza yardımcı olacak olan kutsal kodu aktive etmek mümkün hale gelir.

Aşk için mantra okumaya hazırlanıyor

Erkekleri çeken mantraların etkilerini kazanmaları için, okumaları için belli kurallara uymak gerekir.

  1. Sessiz bir yer seçin, rahat bir pozisyonda oturun, istediğiniz motifi ve kutsal metni seçin.
  2. Mantra sabah ve akşamları günde iki kez dinlenmeli veya söylenmelidir.
  3. Büyülü bir sürece başlamadan önce 2 derin nefes alın ve nefes verin.
  4. Okuma sürecinde, vücudunuzun parlak güneş ışığı ile dolu olduğunu düşünün.
  5. En iyi sonuç için, mantra ayda birkaç kez okunur.

Mantra metinleri antik kutsal dilde yazılmıştır - çeviri yapmadan orijinali okumanız tavsiye edilir. İlk kez, her kelimeyi dinleyerek ses kaydını kullanmak daha iyidir. Ve zamanla hafızanın metnini öğrenebileceksiniz.

Sevginin ses titreşimlerinin düzenli uygulamasıyla, yaşamınıza yeni bir anlam kazandıracak ve sizi daha uyumlu hale getirecek, samimi ve karşılıklı bir his yakında yaşamınıza çekilecektir. Bu uygulamayı çok ciddiye almanız ve olumlu bir etkiye inandığınızdan emin olmanız önemlidir.

Aşk mantralarına örnekler

Sonra size gerçek aşkı vermek için tasarlanan mantra örneklerini veriyoruz.

Mantra "Bahçe Patimi"

Metni aşağıdaki gibidir:

"PATIM DAYHI PARAMESHWARA BAHÇE".

İlahi bir şarkı, tam olarak bir kişinin tam yıllarının sayısı kadar söylenmeli ve bir hafta daha eklenmelidir.

Örneğin, şu an 25 tam yılsanız, bu mantranın 26 hafta sizin için olduğu anlamına gelir. Ve eğer 42 yaşındaysanız - analojiye göre 43 hafta vb. Olacaktır.

Krishna Mantra (Aşk Mantrası)

Bu mantranın sözleri, kaynak suyu gibi, dağ kadar yüce, gün batımı ve şafak kadar güzel, kokulu, şarkı söyleyen kuşlar gibi saf ve içten sevgiyi kişileştirir ... Bu ilahi şarkı ruh eşinizi hayatınıza çeker ve çeşitli mutlu etkinliklerle doldurur.

Mantrayı okumak, kapalı gözlerle kendimle yalnız kalmak ve mutluluk durumuna konsantre olmak için yapılmalı. Sakinleşmek için rahatlatıcı tütsü kullanabilirsiniz.

Böyle büyülü bir metni telaffuz etmek gerekir:

"JAI RADHA MADHAVA

JAI KUNJA BIHARI

JAI GOPI JANA VALLABH

JAI GIRI VARA DHARI »

İlahi Sevgi Mantrası

İlahi sevgi veren Mantra. Uygulaması, bu mükemmel hissi elde etmenize ve onu en uyumlu şekilde gerçekleştirmenize izin verecektir. Bu kutsal şarkının doğrudan koca ile tanışmaya yardımcı olmadığı, yalnızlığınızı ve kaderinizi beklediğiniz sürenin çok acı verici hale getirmeyeceği unutulmamalıdır.

"Om Parama Prema Rupaya Namah"

İlahi Mantra şöyle çevrilmiştir:

"Prema" - bu parça Sevgiyi sembolize ediyor.

"Parama" - "yüce", "ilahi" den bahseder. "Parama Prema" nın kombinasyonu - "en yüksek (ilahi) aşkı" anlatıyor.

"Rupa" - "form".

"Namaha" - "selamlama" olarak tercüme edilmiş, aynı zamanda açıklıktan söz eder.

Kelimenin tam anlamıyla, mantra "Bana, anlaşılabilir bir şekilde tezahür ettirilmiş Yüce Sevginin Tebrik Edilmesi" olarak çevrilebilir. Aşk, fiziksel tezahüründe kendini gösterir - bir çocuk, ebeveynler ve hatta bitki ve hayvanlarla ilgili olarak arkadaşça olabilir.

Mantra "Om Sri Krishnaia"

Bu ilahi şarkıyı söylemek veya dinlemek sizi neşe, zevkle, sevgiyle doldurmak, nazik ve güven verici ilişkiler kurmaya yardımcı olmak, kaderinizle tanışmak ve kendinizi en iyi yönden ifşa etmek için yardımcı olacaktır.

"Sri Krishnaia Govindaya Gopijan Valabhaya Namah"

Tibet aşk mantra

Bu çok güçlü bir aşk mantrasının bir çeşididir. İlk defa, dolunayda okumaya başlamak daha iyidir. Öğleden sonra saat 3'ü tekrarlayın ve her cuma başvurun (aşk büyüsü için en iyi gün o kabul edilir).

Sadece mantrayı okurlar, önce yaşamlarında büyük ve parlak bir hissin gelişini görselleştirirler. Bir ilişki için arzunuzu ifade etmenin yanı sıra tüm sevinç zevklerinin tadını çıkarmaya çalışın. Yüksek Kuvvetlerin seni duyduğuna ve yardım etmeye hazır olduğuna inan!

Ve sonra kutsal metni 4 kere söyleyin:

"Yapılacaklar SIRO AN-KDV MONO-RAS"

Bundan önce, bütün gün boyunca, sadece iyiliği düşünmeniz gerekir ve fazla abartmamanız önerilir (tüketilen yiyecek miktarını azaltın ve daha fazla dinlenin). Akşam olduğunda, mumları yakmak (pembe) ve mantrayı dört kez tekrarlamak gerekir. Bu mantra çok etkilidir.

Mantra Kama Gayatri

Bu, duygusallığınızı artırmanıza, cinsel gücü ve cinsel haz almanıza ve ayrıca hayati enerji, canlılık, dayanıklılık ve dayanıklılığa sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

"AUM KAMADEVAYA VIDMAHA,
Pushpavanaya Dhimahi
TANNO KAMAH DRAINAGE "

Hassasiyet ve sevgi mantra

Bu ilahi şarkının yaşamınıza sevgiyi çektiği gerçeğinin yanı sıra, en içsel arzunuzu yerine getirmeye yardımcı olur. Pazar okumak için en iyisidir. Telaffuz zamanı sabahtan erken, yataktan kalkmadan önce.

Toplam tekrar sayısı bu şemaya göre on üç kezdir:

  • yüksek sesle yedi kez;
  • fısıldayarak beş kez;
  • bir kere - zihinsel olarak.

Mantrayı en son okuduğunuzda, dileğinizi yüksek sesle yapmanız ve ardından bırakmanız gerekir.

"AUM - JAYA - JAYA - SRI - SHIVAYA - SWAHA"

Aşk ve tutku mantra

Bu mantrayı uygulamaya başladığınızda, vücudunuz belli bir frekansta titremeye başlar. Bu titreşimleri izlemek oldukça zordur, çünkü Ego'mız tam olarak tezahür etmelerine izin vermez, ancak zamanla daha görünür hale gelirler.

Mantra sihirli sözler:

“OM KLIM KAMA DEHI SWAHA

OM MITRAYA OM MITRAYA

AHAM PREMIUM AHAM PREMIUM »

Her gün on bir veya yirmi bir gün boyunca her gün bir mantra okumak gereklidir.

Telaffuzu yükselen kuvars işleminde elinizde tutarsanız, ilahi şarkının etkisini artırabilirsiniz.

İnsanları cezbetmek için mantraları uygularken, onların gerçekten hareket edebilmeleri için, yeni ilişkilere, sevgiye, ikinci yarınızla tanışmaya gerçekten hazır olmalısınız. Gerçekten, aksi takdirde etkileri sıfır olacaktır.

Makalenin sonunda, sevilen ve mutlu olayları çekmek için mantrayı dinlemenizi öneririz.

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send