Rüya yorumu

Tarot kartları: Her kartın düzende anlamı ve yorumlanması

Pin
Send
Share
Send
Send


Tarot kartları kullanıyorsanız, her bir kartın anlamını ve yorumunu bilmeniz gerekir. Güvertede 22 ana arcana var - kod çözmeleri en önemlisi. Ancak destede ek kartlar var. Her birinin anlamını kısaca düşünün.

Bu arada! Sitemizde varTarot kartlarında çevrimiçi kehanet koleksiyonu - sağlık kullanmak!

Tarot Kartları: Major Arcana

Tüm kıdemli arcana 22. Değerleri aşağıdaki gibidir:

 1. Soytarı (Fool, Fool) - manevi yolun başlangıcındaki insanın sembolü. Bu harita gelecekteki tüm hayata bağlı olacak yön seçimini yansıtmaktadır. Söz: "Yeni izlenimlere açığım ve evrene güveniyorum"
 2. Büyücü - yönetim gücünün kişileştirilmesi, Destiny. Bu ve sıkıntı, sıkıntı ve sıkıntıdan korur. Kart gönderimi: "Ne istediğimi biliyorum ve istediğimi aldım"
 3. Rahibe, kadın ve kadınlığı sembolize ediyor. Bu sezgi, bilinçaltı, kişiliğin önseziler, bilgelik ve bilgi ile açıklanmasıdır. Kartın mesajı: "Sezgilerime güveniyorum ve beni hayal kırıklığına uğratmayacağına inanıyorum"
 4. İmparatoriçe, yaratıcılığın ve yaratılışın tezahür ettiği dişil enerjiyi sembolize eder. Bu uyumun kişileşmesi, sisteme etrafta olan her şeyi getirme yeteneğidir. Mesaj kartı: "Yaratıyorum ve başarılı oldum"
 5. İmparator, zihni ve diğerleriyle ilişkilerini sembolize eder. Bu, kişinin kendi yaşamı için eril kazanma ve sorumluluk enerjisinin kişileşmesidir. Kartın mesajı: "Hedeflere ulaşıyorum, nereye gittiğimi biliyorum"
 6. Hiyerophant (Rahip), insanın yaşamın anlamını anlama ihtiyacını kişileştirir. Bu sorumluluktur, yasalara göre her şeyde düzen. Kartın mesajı: "Geleneğe inanıyorum ve ustalıkla onları takip ediyorum"
 7. Arkan Aşıklar - neşe, sevgi, içten duygulara ihtiyaç. Kartın mesajı: "Uyum sağlamam için bana yardımcı olan her şeyi seçiyorum"
 8. Savaş arabası, çelişkileri çözmek için yeni olan her şeyi öğrenme isteğidir. Bu bir hedefe yönelik bir eylemdir. Kartın mesajı: "Nereye gittiğimi biliyorum ve bunun için her şeyi yapıyorum."
 9. Güç Haritası gücü, gücü, beceriyi ve birliği sembolize eder. Bu insan ihtiyacı başarı için gerekli hayati enerji ile doludur. Kartın mesajı: "Güç ve enerji doluyum"
 10. Keşiş - bilgelik ve sabır kişileştirme. Bu bir itici güçtür, bir insanı yaşam yolunda aydınlatan parlak bir iç ışıktır. Kartın mesajı: "Şeylerin özünü anlamak için gerekli bilgiyi edinmeye çalışıyorum"
 11. Tekerleğin Çarkı, yaşamın değişkenliğinin, değişiklikleri doğru algılamanın ve gerektiğinde onlara tepki vermenin bir sembolüdür. Kartın mesajı: “Mutluluğa yaklaşmak için doğru bir şekilde geçiyorum ve tüm yaşam aşamalarını tamamlıyorum”
 12. Adalet doğruluk ve denge, mantık ve akıl, kendini duygulardan soyutlama ve tek doğru kararı verme yeteneğidir. Kartın mesajı: "Sadece kendime olan her şey için doğruluk için çaba sarf ediyorum ve suçluyorum"
 13. Asılmış adam - harita mantık prizması altındaki durumun görünümünü sembolize eder. İyilik zihniyetinde bilgiyi algılayabilme, farklı görüşleri kabul etme ve dinleme becerisi. Kartın mesajı: "Akıl ile olanları takdir ediyorum"
 14. Ölüm her şeyin sonu. Olumlu anlamda - eski yaşam evresinin tamamlanması ve yenisine geçiş. Gereksiz olan tüm gereksiz, gereksiz. Kartın mesajı: "Ayrılmam gereken her şeye veda ettiğim iyilik için veda ediyorum"
 15. Moderasyon bir kavşağı sembolize eden bir harita: kişisel yaşamınızı bulmanız ve bir sonraki yere nereye gideceğinizi bulmanız gerekiyor. Kartın mesajı: “Gereksiz duyguları unutuyorum, manevi ve fiziksel enerjiyle doluyum”
 16. Şeytan, kişiliğin gölge tarafının, mengenelerin kişiliğinin, bağımlılıkların, insanda karanlık olan her şeyin bir sembolüdür. Kartın mesajı: "Kişiliğimin karanlık taraflarını kabul ediyorum ve biliyorum"
 17. Kule, bir insanın hayatında bizzat diktiği her türlü engeldir. Sınırlamalar ve olumsuz tutumlar, ikiyüzlülük ve yanlışlık. Kartın mesajı: "Neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlıyorum ve yanlış görüşlerden kurtuluyorum"
 18. Yıldız, iyimserlik, umut, özünün manevi yönünün bilgisi, Evrenin yasalarına uygun bir yaşamdır. Kartın mesajı: "Kendime ve düşüncelerimin gücüne inanıyorum. Bütün arzularımın yerine getirildiğini biliyorum"
 19. Ay - kendinden şüphe duyma, karmaşıklaşma, insanın iç sorunları, bilinçaltının olumsuz yönleri. Kartın mesajı: "Geçmiş hataları tekrar etmemek için manevi dünyamı inceliyorum"
 20. Güneş doğrudur, güç, canlılık, esneklik, büyüme arzusu, kendimizi ve çevremizdeki dünyayı tanıma arzusu. Kartın mesajı: "Olumlu bence, kendimin ve başkalarının iyiliği için hareket et, yararlı olmaya çalışıyorum"
 21. Mahkeme faturaların ödenmesidir. Geçmişte ekilen karmik tohumları daima filizlenir. Kartın mesajı: "Hak ettiğimi elde ediyorum, geçmişi yok ediyorum ve geleceği kendi ellerimle inşa ediyorum"
 22. Dünya telaşlı bir yaşamın sonu, uyum ve sükunetin kazanılması, huzur ve mutluluk halidir. Kart mesajı: "Ben mutlu ve her şeyden özgür bağımsız bir insanım"

Tarot kartları ve her bir kartın değeri, arcana'ların arsada göründükleri ortama bağlı olarak değişebilir. Yorumdaki anlam, haritanın dik veya baş aşağı konumda göründüğü gerçeğine sahiptir. Ters çevrilmiş konum her zaman negatif renktedir.

Tarot kartları hakkındaki videoyu izleyin (her bir kartın anlamı ve yorumu):

Her bir kartı incelemek, zihinsel olarak heyecan verici bir soruyla ele almak. Bir Yüksek Güç ile diyalog yürüttüğünüzü hayal edin. Duyguları dinleyin - bilincin bu karta veya o karta nasıl tepki verdiğini. Duygularınızı anlayarak ve kabul ederek, her Tarot kartının gerçek anlamını daha derinden kavrayabilir ve doğru bir yorum yapabilirsiniz.

Tahminlerin sonucunu en güçlü şekilde etkileyen, falcılık zamanında içsel durumunuzdur. Hiç kimse, bilinçaltınızdan daha iyi, sorularınızın gerçek cevaplarını bilmiyor. Bunu düşünün - arcana'nın anlamını sadece mekanik olarak incelemekle kalmaz, aynı zamanda içsel "I" inizdeki hislerini de dinler.

Pin
Send
Share
Send
Send