Rüya yorumu

Çekici erkekler - ne bir kadın olmalı

Pin
Send
Share
Send
Send


Erkeklerin çoğu kadınlardan ne hoşlanır bilmek ister. Çoğunluğun bazı fikirleri vardır, çünkü mükemmel görünümlerin görüntüleri çocukluktan beri TV ekranlarından ve dergi kapaklarından izlenir. Bu nedenle de dahil olmak üzere erkeklerin arzulanan özelliklerine daha az dikkat edilir, çünkü herkes erkeklerin ideal hakkındaki fikirleriyle eşleşemez. Makalede, bir kadının gözlerinde daha çekici görünmek için, özellikle daha güçlü cinsiyet psikolojisine bakmak için dikkat etmesi gereken tavsiyeler açıklanmaktadır.

Dış güzellik

Son yüz yılda yapılan ilişkilerde yaşanan büyük ilerlemeye rağmen, birçok erkek hala ilkel içgüdüler tarafından yönlendiriliyor. Güzellik hala çocuk sahibi olma, çocuklara bakma yeteneği ile ilişkilidir. Bu nedenle erkekler sağlıklı genç kızları tercih eder, görünüşlerini izler.

Çekici bir kadının özellikleri:

 • ortalama ağırlık (aşırı zayıflık ve dolgunluk arzu edilmez);
 • parlak dudaklar;
 • uzun kirpikler;
 • parlak saçlar;
 • spor figürü;
 • simetrik özellikler;
 • geniş kalçalar;
 • enerjisi.

Listelenen özellikler sağlık belirtileri olarak kabul edilir. Aynı zamanda sarı saçlar, kadınlarda östrojen hormonu düzeyinin arttığına işaret eder, bu yüzden erkekler sarışınları bu kadar çok severler. Hormon aynı zamanda gebe kalmaya katkıda bulunur, çocuk sahibi olma konusunda yardımcı olur. Erkekler, bedenlerinden farklı olan her şeyde kadınlara ilgi duyuyorlar.

Bu sebeple, güçlü cinsiyet temsilcileri, sekonder cinsel özelliklerinin belirgin olduğu uzun saçlı kızları tercih etmektedir. Birçoğu kadınları erkeksi kılan kısa saç kesimlerine karşı protesto gösterisi yapıyor.

kadınlık

Kadınlık kavramı farklı yorumlanır, en sık olarak bu özellik hassasiyet, nezaket, nezaket ile ilişkilidir. Bir erkeğe güvenmek de bu özelliği yoğunlaştırmaya yardımcı olacaktır, bir kadın daha güçlü cinsiyete güvenmeyi öğrenmeli ve bazı durumlarda erkeğe güvenmelisiniz.

pozitiflik

Neşeli kadınlar her zaman olumlu yayar, bu durumda görünüş önemli değildir. Hayata karşı olumsuz bir tavırla manken bir görünüme sahip olmak bile beyleri etkilemeyecek. Mutlu kadınlar karşı cinsten çekici, sıvıları yayarlar. Bir kadını mutlu etmek için kimsenin bir şey yapmayacağını unutmayın. Çoğu zaman, neşeli kızlar onları geçemeyen güzel prensler çekerler.

cinsellik

Seks, kadın ve erkek arasındaki ilişkinin önemli bir parçasıdır. Kadınların unchained davranışları çok takdir edilmektedir. Erkekler güzel bir ortak olmayı sever, bu gücünün bir onayı olarak kabul edilir. İçtenlik bu durumda önemli bir rol oynar, yatakta taklit edilemez. Bir erkek simülasyonu öğrenirse, güveni tekrar kazanmak çok çaba gerektirir.

Mizah anlayışı

Gezegendeki mizahçıların oranıyla onaylanan çok fazla esprili kız yok. Bu kalite insanlarda farklı şekillerde kendini gösterir, bu nedenle bir kadının bir erkeğin şakasını anlaması önemlidir. Bu kızların gençleri, onu güldürenlerin de farkındalar. Bu durumda herhangi bir sahtekarlık da kabul edilemezdir, ateşli kahkaha hayal kırıklığına ve reddedilmeye neden olabilir.

Kendin olma yeteneği

Birçok genç kadın gerçekte olduğundan daha iyi görünmeye çalışır. Bunun partner için hayatı daha konforlu hale getireceğini düşünüyorlar. Böyle bir arzu sıklıkla ters etkiye neden olur, aşırı bakım reddedilebilir, sonuç olarak beyefendi ayrılır. Gençler gizlenmeyi protesto ediyorlar. Keskin izlenimlere bayılırlar, gözlerini bir orospu davranışına kapatmaya istekliyken, ölçüme uymak önemlidir.

acayiplik

Bir kadın ne yaptığını ve nereye gittiğini her zaman beyefendiye bilgi vermemelidir. Gizemli bir dokunuş yenilik tutumu katacaktır. Genç adam kadın hakkında daha fazla şey öğrenmek ister, bu da uzun zamandır kendi insanına olan ilgisini devam ettirir.

duyarlılık

Modern kadınlar daha kaba, daha az umursamaz, ihtiyacı olan insanları görmezden gelirler. Her gün, akrabalar, dikkat edilmesi gereken sorunlarla karşı karşıya kalmaktadır. Bu gibi durumlarda kadınlar her erkeğin takdir edeceği hassas olmalıdır. Özellikle değer, her iki insan tarafından eşit şekilde algılanan içten hislerdir.

sportiflik

Fiziksel aktivite vücutta protein üretimine katkıda bulunur ve bunun eylemi nöronların üretimini amaçlar. Bunun vücuda yararlı bir etkisi vardır, doku yenilenir, kas tonusu artar ve bilinç artar. Bir kadın görünüşte yansıyan daha neşeli hale gelir.

Yardım talebi

Herhangi bir erkek, bayana bir konuda yardımcı olabilirse daha önemli hisseder. Bu, ağırlık kaldırma, mobilya taşıma, spor salonunda ağırlık kaldırma vb. Bu tür istekler, çok kadınsı görünen bir kıza çaresizliğini göstermesine yardım eder. Aynı zamanda bir erkek onun gücünü hissediyor ve tezahür ettirebileceği bir kadının şirketini arayacak.

Şükran hissi

Tüm insanlar, özellikle erkekler için şükran duymaktadır. Güçlü cinsiyet temsilcileri birçok sorunu çözebilir, ancak nadiren doğru şekilde takdir edilen ailenin maddi desteğinden sorumludurlar.

Bu durum normal kabul edilir, ancak bir kadın sessiz olmamalıdır.

Çabalarına şükretmek, çabalarını değerlendirmek önemlidir. Minnettarlık, er ya da geç, seçilen yaşam ortağının doğruluğu hakkında düşünmenizi sağlayacaktır. Tüm erkekler, görünüşlerine, yaşlarına, burçlarına bakılmaksızın, kızlarda belli bir dizi özelliği takdir eder.

şekil

Her kadın figürü takip etmeli. Erkekler diyetleri kötüye kullanan kızlardan hoşlanmaz. Önemli bir rol dengeli bir diyet tarafından oynanır, ürünlerin gerekli miktarda vitamin, besin içermesi gerekir. Güzel bir rakam erkeklerin gözünde her zaman büyük bir artı olacak, onu yaratmanın çok sayıda yolu var. Bu bir spor salonu, yoga, aerobik, yüzme, havada yürüyüş, koşu olabilir. Zayıflıkları yemek ve pişirme işinden uzaklaşılmamalısınız.

Bireysel stil yaratmak

Kişisel bir tarz yaratırken moda önemli değil. Erkekler kadınların kendileri olma özelliğini takdir ediyorlar. Giysi ve aksesuar seçerken dış malzemenin kendine has özelliklerini göz önünde bulundurmalısınız. Uygun olmayan bir şekilde giymek, bir figürü şekillendirmek, ancak modaya uygun şeyler erkeklerin çekiciliğini arttırmayacaktır. Erkekler kendi giyim tarzlarına çok değer veriyorlar; böyle bir kız, kıyafet, kravat, saat, gözlük seçerken ona her zaman yardımcı olabilir.

samimiyet

Samimiyet aptallık veya ifade anlamına gelmez. Bir kadın taklit etmemelidir, duygularınızı hile yapmamak, açık bir şekilde ifade etmek önemlidir. Birçoğu bir tür imaj yaratmaya çalışır, doğal davranmayı bırak. Erkekler bunu hemen fark eder, kendi çıkarları olan daha özgür kızları severler. Konuşacak bir şeyleri olan kadınlar gibi güçlü kadınlar.

Sezginin gelişimi

Meditasyon sezgiyi artırmaya yardımcı olacak, rahat bir zihin halinde kendi duygularınızı dinlemek çok daha kolay. Her durumda, kendinizi dinlemek önemlidir, ilk hissine dikkat edin. Erkekler daha fazla yorulmadan anlaşıldıkları zaman sevdikleri için onu şaşırtmak ve şımartmak önemlidir.

Yemek pişirmek, yeni yemekler denemek, alışılmadık tarihler düzenlemek, masaj yapmak önemlidir. Tüm insanlar, ilişkileri farklı deneyimlemelerine, yenilerini eklemelerine izin veren yeni duyumları sever. Bir erkeğin parçası olan her küçük şey, minnettarlığı takdir etmek ve ifade etmek için de önemlidir.

Sonuç

 1. Her kadın erkeklerin dikkatini çekmekle ilgileniyor, çünkü bu evlenmeye yardımcı olacak, aile kurmaya başlayacak.
 2. Daha derine inersen, görünüşle ilgili değil, aynı zamanda önemli bir rol oynamasına rağmen, bazı karakter özellikleri hakkında.
 3. Erkekler sadece güzel ve seksi kızları değil aynı zamanda kadınsı, içten, iyimser, minnettar, neşeli olmayı da severler. Bu niteliklerin geliştirilmesi erkekleri çekmeye ve en uygun olanı seçmeye yardımcı olacaktır.

Pin
Send
Share
Send
Send