Rüya yorumu

Aura'yı görmeye başlıyoruz: en iyi teknolojiler

Pin
Send
Share
Send
Send


Herkes Ortodoks ikonlarında azizlerin başı üzerinde bir halının görüntüsünü bilir. Başın etrafındaki yağmur burcu bir auradır - parlayan oval bir şekil. Aura fiziksel dünyanın bir nesnesi değildir, bu yüzden onu sıradan bir bakışta görmek mümkün değildir.

Aura'yı görmeyi nasıl öğrenirsiniz ve yapmanız gerekenler? Süper duyarlı bir algı geliştirmeye ve aura adı verilen insan biyofieldinin bir bölümünü görmeye yardımcı olacak birkaç basit alıştırma düşünün.

Aura ve eterik vücut

Aura'yı görmek için, tam olarak nasıl göründüğünü ve neyden oluştuğunu bilmeniz gerekir. Kişinin veya herhangi bir nesnenin etrafında, enerji alanının oluşturduğu görünmez bir kabuk vardır.

Kirlian, ilk kez insan aurasını ve nesnelerini aşırı duyarlı bir filme yerleştirebildi ve insanlar gizemli bir aura'nın varlığını doğrulayabildiler. Sadece canlıların kendi biyo alanları değil, aynı zamanda cansız doğadaki nesneler ve nesneler vardır.

Belirli şartlar altında, herkes basit kuralları izleyerek havayı görebilir. Bazen aura, görülmesi en kolay olan eterik gövdeyle karıştırılır. Bununla birlikte, eterik gövde genel biyolojik alanın ayrılmaz bir parçasıdır ve gözlem nesnesinden birkaç santimetre uzaklıktaki beyaz veya hafif mavimsi renkte yarı saydam bir pus şeklindedir.

Aura daima renklidir ve bir insandan veya bir nesneden yarım metre ve daha fazla bir mesafede bulunur. Şekildeki aura ve eterik beden arasındaki farkı görebilirsiniz.

Aura'yı görmeyi öğrenmek nasıl

Auranın renkli kısmını ayırt etmeyi öğrenmeden önce, eterik bedeni görmeniz gerekir. Bunu yapmak çok kolaydır:

  1. Okuldaki öğrenciler gibi herhangi bir elinizi kaldırın.
  2. Parmaklarınızı bir yumrukta bükerek işaret parmağını aynı pozisyonda bırakın.
  3. Şimdi işaret parmağınızı bükün ve düzeltin, hızını değiştirin - yavaş, hızlı.

Bir noktada, parmağınızın arkasında izleyen şeffaf bir beyaz tren göreceksiniz - bu eterik yapıdır. Eter izi izini karanlık bir arka plan üzerinde izlemek daha iyidir, ancak bir beceri uygularken, eterik çizgiyi herhangi bir arka plan üzerinde görebilirsiniz.

Şimdi görevi karmaşık hale getirebilir ve bir hedef belirleyebilirsiniz - eter devresini aynadaki görmek için. Aynaya iyi ışıkta gidin, önündeki hareketleri yapın - kollarınızı kaldırın ve indirin, kafanızı eğin, vb. Yakında ellerinizin arkasında şeffaf bir sis göreceksiniz - bu eterik bedendir. Ve bir süre sonra eterik zarfı başka insanlarda gördüğünüzü fark edeceksiniz.

Şimdi soruyu düşünün - insanın aurasını görmeyi nasıl öğrenirsiniz? Bunu yapmak için deneye katılmaya hazır birisiyle aynı fikirde. Beyaz bir ekrana veya beyaz bir duvara ve iyi aydınlatmaya ihtiyacınız var - diyelim, masa lambası.

Bir kişiyi beyaz bir duvarın veya ekranın arka planına yerleştirin ve dağınık ışık akışını yönüne doğru yönlendirin. Şimdi aşağıdakileri yapmanız gerekir:

  1. Başının hemen üstünde olan bir adamın arkasında belli bir nokta düşünün.
  2. Bu noktaya odaklan, konsantre ol ve gözünü kırpma.
  3. Bir nesnenin kafasının kulübesi boyunca koyu renkli bir hayali şerit düşünün.
  4. Şeride bakmaya devam ederken, altındaki yanardöner ipliği göreceksiniz.
  5. İpliklere göz kırpıp bakmadığına bakın ve daha yükseğe kaldırmaya çalışın.
  6. Göze bir iplik geçirip kaldırmayı başardıysanız, parlak renkli bir parlaklık yakında açılacak - bu bir aura.

Bu alıştırmada neler önemlidir? Yanıp sönmemek önemlidir, aksi takdirde uygulamaya baştan başlamak zorunda kalacaksınız - bir noktaya ayarlama, üzerinde düşüncelerin yoğunlaşması vb.

İlk başta, bu uygulama zor görünecektir çünkü ayarlama ve konsantrasyon gerektirir. Bununla birlikte, birkaç kez çıkma seansından sonra daha kolay olacak ve artık bir insanın kafasının üstünde karanlık bir taslak hayal etmenize gerek kalmayacak - tek ihtiyacınız olan hayali bir noktaya konsantre olmak.

Uygulamada, başınızın üzerindeki aura parçasını değil, bir insanın tüm aurasını - baştan ayağa görebilirsiniz. Sadece 60 saniye veya daha az bir sürede aurayı görmek için bir hedef belirlemeniz gerekir!

Nesnelerin ve yaşayan nesnelerin aurasını görmeyi öğrenmek

Bu egzersizler, iç mekan bitkilerinin, hayvanların ve cansız nesnelerin aurasını görmenizi sağlayacaktır. İlk önce, kitaplarla ilgili bir deneme yapın:

Kitapları doymuş mavi ve kırmızı kağıda sarın. Onları hafif bir arka plana koyun ve parlak fakat dağınık bir aydınlatma oluşturun. Kitaba değil, arkasına bakın - duvarın arkasına. Bir süre sonra renkli kağıttan gelen havayı görebileceksiniz: ondan farklı bir renk olacak. Genellikle, mavi sarı bir aura yaratır ve kırmızı bir yeşil yaratır.

Masanın üzerine saksı çiçeği olan bir vazo veya saksı koyun, parlak bir ekran oluşturun ve aydınlatma için bir lamba yerleştirin. Arka plandaki çiçeğe yakından bakın, göz kırpma yapmayın. Bir süre sonra bitkinin etrafında titreyen fark edebilirsiniz - bu onun aura veya yaşam gücüdür. Beyaz şeffaf bir pus ve turuncu bir parıltı göreceksiniz. Kapalı bitkiler ile eğitim almış, güneş ışığı altında doğada ağaçların ve çalıların auralarına bakmaya başlayabilirsiniz.

Hayvanların aurasını görmek için alıştırmalar. Bir biyo-evcil hayvan alanını görme prensibi aynıdır. Aydınlatma ve ışık arka planı yaratıyorsunuz, hayvanın vücuduna bakmıyorsunuz, bunun içinden veya üstüne. Evcil hayvanın sessizce uzanması veya uyuması arzu edilir. Sağlıklı hayvanlarda aura renkli ve parlak, hastalarda çamurlu ve gri olacaktır.

Kendi havamı görebilir miyim

Bu uygulama beyaz bir arka plan ve bir ayna gerektirecektir. Aynayı, beyaz bir arka planı yansıtacak şekilde yerleştirmeniz gerekir. Desensiz beyaz bir duvar veya beyaz bir tuval olabilir. Duvarın arkasında, aynanın karşısında durun ve kendinize değil, arka planınıza bakın.

Başınızı bir yandan diğer yana sallayın, vücudunuzu hareket ettirin ve aynanın arkaplanına bakmaya devam edin. Bir süre sonra renkli bir kabuğun ortaya çıktığını farkedebileceksiniz: vücudunuzla birlikte hareket edecek. Bu bir aura.

Şimdi bu deneyi yap. Derin nefes alın ve yavaşça nefes verin. Nefes verirken auranın büyüklüğünün arttığını fark edeceksiniz. Auranızın ve duygusal durumunuzun ana renklerini hatırlayın. Duyguları değiştirirken, auranın renkleri değişecektir.

Bu alıştırmada nelere dikkat edilmesi gerekiyor? Aydınlatma çok parlak veya çok karanlık olmamalıdır. Parlak aydınlatma aura renklerini koyulaştıracak ve loş - onu görme fırsatı vermeyecektir.

Pin
Send
Share
Send
Send