Rüya yorumu

Ayrılmadan sonra uzlaşma - bir kızın nasıl geri kazanılacağı

Pin
Send
Share
Send
Send


Sevgili ile ayrılmak, bir erkek için zor bir sınavdır. Bununla birlikte, bazı durumlarda gerçekten istiyorsanız uzlaşma mümkündür. Psikolojik tavsiye, yeni bir ilişki kurmaya yardımcı olacaktır, ama hepsi size bağlı.

Uzlaşma mümkün mü

Yine kavga eden, uzlaşan, parçalanan ve birleşen bir çift var. Onlar için kavgalar ve uzlaşma ilişkinin bir parçasıdır. Burada iyi ya da kötü olup olmadığını değerlendirmeyeceğiz. Ancak böyle bir durumda sıradan kavgalardan biri olsaydı barış yapmak için her türlü şans var.

Her şeyin sakin olduğu çiftler var, neredeyse hiç çatışma yok, sonra ayrılık ciddi sorunlardan kaynaklanabilir: ihanet, yeni aşk, güçlü suç.

Bir uzlaşma planı geliştirmeden önce, kendiniz için karar vermeniz gerekir: Kızı iade edip etmemesi. Telafi etme arzunuz neye sebep oldu: sevgi ve yakın olma arzusu veya yalnızlık ve alışkanlık korkusu?

Bir kızı gerçekten seviyorsanız ve onunla birlikte olmak istiyorsanız, ilişkiyi yenilemek için mümkün olan her şeyi yapın. Bu sadece bir alışkanlıksa veya kiminle çıkacağınızla ilgilenmiyorsanız, eski tutkunuzu iade etmemelisiniz. Onun mutluluğu bulmasına izin verin, çünkü gerçekten ihtiyacınız yok. Ve yeni bir ilişki kurmadan önce kendini anlamalısın.

Uzlaşmanın mümkün olması için, her iki ortağın da daha ileri ilişkilere devam etmek istemesi gerekir. Evet, bir kavga anında, birlikte olma arzusunun farkına varmak zordur, ancak duygular düştüğünde, duygular ve değişim için hazır olma duygusu içinde kalmalıdır.

Ayrılma nedeni bir ihanetse, bir kıza vurursun, ona hakaret ettin veya bazılarının yeni bir aşkı varsa, ilişkinin yenilenmesi imkansız olabilir.

Bunu gerçekleştirmek için durum hakkında düşünmeniz gerekir:

 • Olanların sebepleri.
 • Dayanacak bir arzunuz var mı?
 • Gelecekte benzer davranışları önlemek için değişime hazır mısınız?

Ayrılma sebebi ciddiyse, o zaman sizi birbirinizden büyük ölçüde yabancılaştırdı. Genellikle bu tür durumlarda telafi etmek, yeni bir ilişki kurmaktan daha zordur.

Aynı ilişkiyi geri döndürme arzusu olduğu zaman, hatalarını kabul etme ve değiştirme istekliliği olmadan, bu, bir şekilde veya başka bir şekilde, ilişkinin sona ermesine yol açacak olan çıkmaz bir yoldur.

Bir kızla nasıl barış yapılır

Sevdiklerinizi geri getirmeye kararlısınız ve birlikte ciddi bir ilişki kurmaya hazır olduğunuzdan eminsiniz. Şimdi onunla barış yapmalısın. Ama önce ikinizin de soğuması gerekir. Duygular azalıyorsa, birbirlerini çok fazla iftira edebilirsiniz, bu da yeniden birleşme umudunu mahveder.

Sevgilim temas kurmak istemiyorsa, telefonu açmıyorsa, toplantılardan kaçınırsa, telefona veya sosyal ağlarda ona bir mesaj yazmayı deneyebilirsiniz. Ancak, bu çok etkili bir yol değil. Bununla birlikte, erkekler sadeliği için görünüşe göre onu çok seviyorlar. Ne de olsa, "beni affet" diye SMS yazmak her zaman daha kolay yüz yüze görüşmek ve bunu gözlerinize bakmaktan daha kolaydır.

Bir kızı dostane bir yürüyüşe, sinemaya, tiyatroya, restorana davet etmeye çalışın. Bir kızla örneğin evinde buluşabilir ya da çalışabilirsiniz. Ancak girişte her gün topuklu ayakkabılarına ya da izlemesine gerek yok. Bu davranış sadece onu korkutacak. Konuşmak istemiyor ve ayrılmak istemiyorsa, peşinden koşmanıza veya elinizi tutmanıza gerek yok.

Özür dilemek ve konuşmak için tanışmalısın.

Toplantının iyi geçmesi için düşünmeniz gerekenler:

 1. Toplantı, rahat bir ortamda yapılması daha iyidir. Bir kıza neyin uymadığını öğrenin. Sayfada, ilişkide var olan tüm sorunları yazmak ve bunları çözmek için yollar bulmak mümkündür.
 2. Özür dilerim. Eylemlerinin nedenlerini açıkla. Özürler resmi olmamalı, yanlış yaptığını anlamalısın ve bu tür davranışlardan kaçınmaya devam etmelisin. Özür dileyin, sonra aynı tırmıkla üzerine basmak için tekrar gerekli değildir.
 3. Hediye ver. Bir buket çiçek, şeker veya oyuncak olabilir. Bir hediye mutlaka pahalı olmayabilir, ancak kız arkadaşınız için özel olarak seçilmesi daha iyidir. Mesela, en sevdiği kitap, güzel günlük ya da ne almak istediği. Böylece, onun ilgi alanlarını hatırladığınızı ve duygularınızı anlatan bir hediye arayarak zaman geçirebileceğinizi gösterirsiniz.
 4. Samimi olun. Kızlar bir yalan hissederler ve sizin elinize geçer.
 5. Sevdiklerinizi hangi özelliklerin çektiğini hatırlayın ve onları tekrar göstermeye çalışın. Tabii ki, her şey yerinde olmalı.
 6. Toplantıya hazırlanın. Kendini sıraya koy. Eşiniz sizi en iyi ışıkta görsün ve anız ve ağzınızla duman çekmeyiniz. Birlikte olmak istediğin adama göstermek zorundasın.
 7. Ne söyleyeceğini düşün. Konuşmak için bir kızı ararsan, başlamalısın. Aynı zamanda, itirazlarını, suçlamalarını ve cevap verebileceğini düşünmek, duygularına düşmek ve her şeyi bir seferde tartışmaya çalışmak için daha iyidir.

Ve şimdi biraz ayrıldıktan sonra kesinlikle yapmamanız gerekenler hakkında:

 • Eski sevgilisi hakkında herkese şikayet etmek, ne kadar kaltak olduğunu söylemek. Sözlerini aktarabilir. Olmazsa, birleşme sonrası arkadaşlarının onunla nasıl ilişki kuracağını düşün. Evet, özellikle de onunla kalırsa, kız arkadaşı hakkında dırdır eden adama saygı göstermez.
 • Uzlaşmanızı istemek için onu ve tüm tanıdıklarını arayın. Böyle bir saplantı yalnızca tutkunuzu korkutacaktır.
 • Kıskançlığa neden olmaya çalışıyor, arkadaşları ile flört ediyor. Bu davranış onu kızdıracak.
 • Onu arayın ve hiçbir şey olmamış gibi iletişim kurmaya devam edin. Bu, problemlerin ve onların eylemlerinin sorumluluğunu üstlenmedeki isteksizliği önler.
 • Geri hediyeler isteyin. Bunun değersiz davranış olduğunu anlıyorsun.

Sen uydurdun. Sırada ne var?

Bazıları uzlaşmayı problemlerin sonu olarak görüyor. Kız döndü, yani daha önce olduğu gibi davranabilirsin. Ancak bu durum böyle değil. İkinci bir şans verildiğinde, onu kullanmanız ve rahatlamanız gerekmez. Sevgili artık davranışlarını izleyecek öncekinden daha fazla. Ayrılığa neden olan eylemler tekrarlanırsa, size başka bir şans vermeyecektir.

Genel olarak, eski ilişkileri düzeltmek değil, yenilerini kurmak daha iyidir. Bunu yapmak için her şeyi kızla konuşmalı, birbirleriyle nasıl daha iyi davranacağına karar vermelisin. Dürüst konuşma, sorunlara yol açabilecek birçok sorudan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Yeni çatışmalar nasıl önlenir:

 • Endişelerini tartış. Kendinizde memnuniyetsizlikten kaçının, size neyin mutlu olmadığını söylemeye çalışın ve birlikte çözümler arayın. Ama her şeyde hata bulmana gerek yok. Unutmayın, siz ortaksınız ve her ikiniz de ilişkinizden siz sorumlusunuz.
 • Özellikle yabancıların huzurunda eleştirmeyin. Benlik saygısını incitir ve skandallara yol açabilir.
 • Daha sık iltifat edin, sizinle ilgilendiğiniz için kız arkadaşınıza teşekkür edin.
 • Birlikte zaman geçirin. Ortak bir hobi bulun ya da sadece film izleyin, yürüyün, birbirinize olumlu hisler verin.
 • Birlikte gelecek için planlar yapın. Tek yönde hareket ettiğinizi anlamalısınız. Biriniz bir yıldız olmak ve bir turnede yaşamak istiyorsa ve ikincisi için, mutluluk köyde rahat bir evse, hayallerin geleceğine doğru birlikte hareket etmeniz zor olacaktır.

Ana bulgular

Videoyu izle: Kıdem tazminatları ile ilgili 10 soru ve 10 yanıt: (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send