Rüya yorumu

Değer 5 Beşgen (5 Coins) Elinde Tarot

Pin
Send
Share
Send
Send


Pentacles Haritası 5 Dünya'nın elementini, Toprak enerjisini kişileştirir. Bu temelli bir şeydir: bir kişinin ihtiyaç duyduğu veya almak istediği maddi değerler. Her zaman zorluklarla dolu olan bu deneyim. Kartın yorumunu detaylı olarak düşünün.

Bu arada! Sitemizde varTarot kartlarında çevrimiçi kehanet koleksiyonu - sağlık kullanmak!

5 Tarot Pentagramı - Anlamı

Geleneksel anlamda beş Pentacles problemler, zorluklar ve zorluklar, her zaman maddi dünyayla ilişkilendirilen heyecan verici duygulardır. Her şeyden önce, yorum finansal meseleleri ilgilendirir.

Ancak kart her zaman bir finansal krizin başlangıcını vaat etmiyor. Servetini kaybetmekten korkan, iflas eden birinin içsel korkuları hakkında konuşabilir. Bu nedenle, sık sık harita, işleri değiştirmeye ya da yeni bir iş organize etmeye hazır olduğunuz andaki düzendedir.

Yorumunu ileri ve ters pozisyonda biliyorsanız, kartın değerini daha doğru bir şekilde belirleyin.

Ana anlamı: Beş Pentacles Tarot düz bir pozisyonda

Düz pozisyondaki çoğu tarot kartı uygun değerlere sahiptir. Ancak Beş Para'da bu kural geçerli değildir. Çoğu zaman, zorunlu olarak maddi sıkıntıların da eşlik edeceği, yaşamda olumsuz bir dönem vaat ediyor.

Geleneksel değerler 5 Tarot Düz pozisyonda göründüğü zaman pentacles:

 • Beklenmedik bir işten çıkarma veya ciddi bir para kaybı geliyor. Bu kaçınılmazdır, bu yüzden borç almamaya ve yeni projelere yatırmamaya çalışın. Kredilerden kaçınmalı - zamanında ödeme yapamayacaksınız
 • Olumsuz sağlık etkileri: kart, ciddi bir hastalık, ameliyat vaat ediyor. Bu zaman diliminde, refahınızı etkileyen akut bir hayati enerji sıkıntınız var.
 • Hayırlı bir işaret: Yaşamınızda problemlerinize ve zorluklarınıza duyarlı olacak bir kişi görünecektir, çünkü kendisi de benzer bir şey yaşamaktadır. Bütün akrabalar sizden uzaklaşsa bile, o orada olacak. Ancak tuzaklar var - sizi destekliyor, çünkü kendisini daha iyi hissetmesine yardımcı oluyor.
 • Ayrıca, ortamınızda yardımınıza ihtiyaç duyacak bir kişinin görünmesi de olasıdır. Omuzlarına kendi sorunlarını koymaya çalışıyor çünkü onlarla başa çıkamıyor.

Falın söyleyişinin amacı, ilgilendiğiniz soruya "Evet" veya "Hayır" cevabını almaksa, değer her zaman negatif olur. Ve büyük harcamalara hazır olun.

5 Tarot Pentacles: değer baş aşağı

Beş Pentacles Tarot baş aşağı aşağıdaki anlama gelir.

Çok fazla hayati enerji harcıyorsunuz, ancak rezervlerini yenilemek için zamanınız yok. Bu nedenle, bir boşluk hissi tarafından musallat olursun. Sağlık durumu kötüleşir, çok fazla korku ve diğerleriyle ilişkilerde sorunlar ortaya çıkar. Suçlama, durumu düzeltmek için ne yapılması gerektiğini anlamadaki umutsuzluk ve yetersizliktir.

Kart ipucu: kendinizi bir araya getirin ve başkalarından destek beklemeyin. Sadece durumu daha iyi duruma getirebilirsin. Çok dikkatli ve dikkatli olun, sahip olduğunuz her şeyi kaybetmemek için risk almayın.

5 Tarot Pentagramı: İlişkilerde Önemi

5 Tarot sikkelerinde ve mizanpajlarda ilişkinin olumsuz değerleri vardır. Harita, kendinizi terk edilmiş ve işe yaramaz hissettiğinizi, acil bir desteğe ve ilgiye ihtiyacınız olduğunu gösteriyor.

Eğer bu baskıcı duygu ile baş edemezseniz, sizi içeriden "yutacak" olacak. Dönüm noktası geldi: sadece bu yükü kendinizden düşürüp yeni ve mutlu bir hayata adım atmanıza ya da çıkma şansınız olmadan gömülü bulmanıza bağlı.

İşte Beş Sikkelerin ilişkideki elindeki ortak değerleri:

 • Umutsuzluk duygusuyla savaşmaya çalışın. Yalnızlığınızdan kurtulacak ve aşık olacak bir insanın hayatınızda görünmesini beklemeyin. Sadece içsel değişimler ve öz-sevgi, mutluluğu hayatınıza çeker.
 • Bazen bir harita var olan bir ilişkide bir krize işaret eder. Bunu felaket olarak kabul etmemek önemlidir. Sıklıkla, tam da böyle bir kriz, dönüm noktası olan ilişkiler gelişmeye başladıktan sonra yeni bir seviyeye geçiyor. Her şey yoluna girecek - şüphe etme

Tavsiye kartları: sorunlardan soyutlanın, her şeyde olumlu anlar arayın. Siyah çubuğun sonsuza dek sürmeyeceğini unutmayın. Ne kadar doğru davranırsanız, mutlu değişiklikler o kadar hızlı gerçekleşir.

Tarot kartı 5 Paralarının değeri hakkındaki videoyu izleyin:

Kart kombinasyonları

Tecrübeli tarolog biliyor: Kartın değerini yorumlayamıyor, dikkat etmiyor, çarşıyı çevreleyen şey. Tarot 5 Pentacles'in diğer kartlarla kombinasyonlarındaki değerleri göz önünde bulundurun:

 • Şakacı - yoksulluk geliyor, büyük miktarda para kaybı aniden
 • Büyücü - her şeye ilgisizlik ve ilgisizlik hali gelecek. Kararlı eylem için güç yok
 • Yüksek Rahibe - edinilen beceriler işe yaramayacak, tonda bir şeyler öğrenmelisin
 • İmparatoriçe - yeni bir işe yatırım yapmaya karar veriyorsunuz, ancak oyun muma değmeyecek. Doğru yönü seçip seçmediğinizi düşünün.
 • İmparator - mevcut ilişkinin kopması: ticari veya kişisel
 • Hiyerophant - davranışınızı düşünün, ahlak normlarından çok uzaktır. Başkalarına karşı tavrınızı değiştirmezseniz, herkes tarafından küçümsersiniz.
 • Aşıklar - seçtiğiniz kişi sadece kendini düşünüyor, hiçbir konuda sizi desteklemiyor
 • Savaş arabası - kazanma şansı her zaman var, ancak bu sizin açınızdan inanılmaz çabalar pahasına olacak
 • Güç - devam etmen gerekiyor ama kesinlikle istemiyorsun
 • Keşiş - zihinsel ıstırap yaşamak, yalnız ve yararsız hissetmek
 • Çarkıfelek - şans seni unutacak, hayatın her kesiminde bir kriz çıkacak

Haritanın elverişsiz değerlerine rağmen, göründüğü kadar kötü değil. Aksine, krizden korkmaktan vazgeçmeniz, korku ve şüphelerden kurtulmanız, olumlu bir şekilde ayarlama yapmanız ve aktif olmanız gerektiğini gösterir.

Çeşitli düzenlerde kart değeri

✚ Hizalama "Bir kart"

5 pentagramı
Toplam değer
Bir falcı çirkin bir endişe ve endişe duygusu tarafından işkence görecek, çeşitli kısıtlamalar da onu bekliyor.
ilişkiler
Ortaklar sevgi ile değil ortak problemlerle birleşiyor. Çözülür çözülmez, çift dağılır.
sağlık
Bu sağlık konusunda en kötü kement. Tedavi edilemez bir hastalığı veya bazı organ veya uzuvların kaybı ile ilgilidir.
işler
Olumsuz bir dönem geliyor. Tahmin, işten çıkarılmayı ya da harabeyi bekleyebilir. Katkısı başarısız olacağı için yatırıma katılmanız tavsiye edilmez.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Gelecek için

5 pentagramı
Size imkansız görünen acil bir karar gerektiren çok zor bir durumunuz var. Durumunuza farklı bir bakış açısıyla bakın. Böylece, çözümün tam yüzeyde durduğunu anlayabilirsiniz. Çok uzun zaman önce kaybettiğinizin huzuru kazanmak için problemleri olabildiğince çabuk çözmeye çalışın. Hiç kimse size uzun zamandır beklenen yardımı vermeyecek, yaşam durumunuzu kendi başınıza iyileştirmeye çalışınız. Sadece kendiniz yeni bir yaşam şeridinin başlangıcı olabilir.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Relationship İlişki hakkında

5 pentagramı
Beş pentacles, sorgulayıcının içinden geçmesinin zor olduğu bazı engelleri olduğunu, zayıf yönlerinin üstesinden gelemediğini, onu içeriden yediklerini ve yeni bir hayata açılan kapıyı kapattıklarını göstermektedir. Belki geçmiş, bu insanı bırakmaz, belki de yaşamın diğer alanlarındaki problemleri. Kartın önerileri şudur: Kendinizi şimdiden rahatlamak ve kabul etmek gereklidir, o zaman kesinlikle hayatta yeni bir kişi görünecektir. Bir ilişki içinde olanlar için, bu tavsiye de ilgili olacaktır - yalnızca kendinizi ve ortağınızı kabul etmek ilişkiyi çöküntüden kurtarabilir.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Bugün

5 pentagramı
Endişe, sürekli başarısızlık ve zorluklar dönemi, kendi kendini imha etme, zaman kaybı ve çeşitli kısıtlamalar. İşyerinde sürekli gerginsiniz, kaybetmekten korkuyorsunuz ve iyi bir sebepten dolayı: kovulabilirsiniz; para kaybı ve ihmal edilebilir kar. Sağlıkta, depresif durum, vitamin eksikliği ve zayıf bağışıklık; olası ciddi bir hastalık. İlişkilerde problemler var ama onlar için çözümleri bulmak kolay, bu yüzden endişelenmeyin. İçinde bir çıkış yolu bulmanız gereken çok bunalımlı bir durumdasınız!
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ yarın

5 pentagramı
Kayıp ve bazı kaybedilen kaygı, maddi düzeyde daha sık görülür. Bununla birlikte, geçici bir düzenin tüm sorunları, belli çabalarla, çözülebilir.
Yarın, aşk meselelerinde duyuların geçici olarak soğutulmasını sağlar, ciddi ve trajik bir şey değil, sadece geçici bir durgunluk.
Profesyonellik meselelerinde, bir tür kriz, belki de bir şey üstlenmek için bir fırsat veya geçici iş eksikliği yoktur.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Me Benim hakkımda ne düşünüyor?

5 pentagramı
Siz çocukluktan beri birbirinden farklı tamamen farklı insanlarsınız. İlişkide eşitlik hissetmeni sağlamaz. İnsanların eşitliği, ortaklar eşit bir temelde sorunları çözmeye çalıştığında ve birbirlerinin girişimlerini desteklediğinde uyum sağlamaya izin verir. Bu bileşen aşkını özlüyor. Parasal bir temele dayanan, çoğu zaman ailelerin bile kırılmasının nedeni olan ciddi çatışmalar olabilir.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ dilek

5 pentagramı
Dilek hızla gerçekleşecek. Ama ruhunda çok fazla şüphe ve endişe olacak. Bunun başarısızlıkla ve düşün tam olarak gerçekleşmemesiyle ilişkili olacağı gerçeğinden uzak. İstediğini aldın. Ancak, düşünmek gerekli - hayalim gerçekten ve gerçekten arzu edilebilir mi? Ve belki de hayatta, arzunun artık uymadığı değişiklikler olacak. Kalbinin önerdiği gibi hayatınızı düzenleyin.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Durumda

5 pentagramı
Finansal kriz ve maddi kayıplar başladı. Bir problem dönemi. Hedefe engeller. Kriz aşaması. Destek, benzer problemi olan, benzer düşünen bir insanın ortaya çıkması olacaktır.
Problemleri çözmek için enerji eksikliği var. Tüm çabalar boşa. Finansal kaynakların kaybı. Büyük masraflar. Durumun olumsuz çözümü. Hiçbir şeye yatırım yapmayın! Başkalarının sorunlarını üstlenmeyin.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Bet Nişanlının üstünde

5 pentagramı
Beşinci Para, bir ilişkiyi ele geçiren bir kriz olduğunu gösterir. Sinirlilik ve ikinci yarının sevgisine duyulan güvensizlik, kalbi içerden yakacak ve gelecekteki bağların oluşumunu olumsuz yönde etkileyecektir. Bundan korkmamalısın, ilişkilerle uğraşmalı ve onları geliştirmelisin. Böyle bir yatırım tamamen haklı çıkarılmıştır ve en fazlasını bulduğunuzu fark edebilirsiniz.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Angel Koruyucu Melek Kurulu

5 pentagramı
Şerefler kişi üzerinde kötü bir etkiye sahiptir. Kibir etrafta gizlenen tehlikeleri görmeyi zorlaştırır.
Görünüşe göre durumun efendisisin ve her şey uyanıklığın kontrolünde. Gurur ruhu ele geçirdi. Düzeltmek için hala zaman var. Bilgelik ve sağduyulu göstermek, yakın olanları ihmal etmeyin. Başarının zirvesine çıktınız ve şimdi böyle bir yükseklikten ne kadar acı vereceğini anlayacaksınız.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Kralın

5 pentagramı
Seçtiğiniz kişi muhtemelen uzun vadeli bir ilişki ile ilgilenmiyor. Belki de zor bir finansal durumunuz var ve bu onu korkutuyor. Şu anda "güçlü bir omuz" aramayın, daha iyi bir iş bulmaya çalışın veya yeteneklerinizi geliştirmeyin. Şimdi gereksiz durumlardan ve ilişkilerden kurtulmanın zamanı geldi. Manevi gelişim için zaman ayırın, eğlenin.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Trea ihanet için

5 pentagramı
5 Pentacles'in görünümü aldatma ve gizli ilişkilerden bahseder. Sendikanız en kolay zamanları yaşamıyor, krizin ortasında, birbirleri için duygular köreldi ve ortaklar yanlarında rahatlık bulmak istiyor. İşte olan bu.
Bu bağlantılar ciddi değil. Büyük olasılıkla, geçicidir. İlişkinizdeki krizi geçirerek, sevdiklerinizle kolayca iletişim kurabilir ve gelecekte çok mutlu bir şekilde yaşayabilirsiniz.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Hizalama "Üç kart"

5 pentagramı
Beşinci pentalar bir çeşit test periyodu olduğunu gösterir. Ama onlar ruhunu güçlendirmeyi hedefliyor ve seni kırmayı değil. Bu bakımdan endişe ve endişe duyguları olacaktır. Muhtemelen, işteki sıkıntılardan, büyük yüklerden ve risk olasılığından kaynaklanacaklardır. Fobileriniz de yükselecek.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Aşk Üçgeni

5 pentagramı
Ortaklar sevgi ile değil, ortak talihsizliklerle bağlantılıdır. Durum düzeldiğinde ve sorunlar ortadan kalktığında, çift ayrılacak. Arcana'nın bir başka anlamı da anlayışın olmaması veya yok olmasıdır. Kartın üçüncü bir anlamı var - bir ortak intiharla ayrılması durumunda diğerine şantaj yapıyor.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

F Kader hakkında

5 pentagramı
Mali kriz - öncesinde kemerlerini sıkmalı. Şimdi rezervlerinizi yeniden hesaplamanın ve tüketimini önümüzdeki zor dönemde planlamanın zamanı geldi. Uygun ekonomi ve öngörü ile daha iyi zamanlara kadar uzatabilirsiniz. Makul güç, duygu ve mali harcamalar size arkadaşlarınızın desteğini takdir etmeyi öğretecektir.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Work Çalışmak

5 pentagramı
Kart, harabe, iş kaybı, başarısız yatırım habercisi. Bu bağlamda, finansal zorluklar ortaya çıkar. Arkan, borç para alamayacağınızı söylüyor. Kredi durumu iyileştirmeye yardımcı olmayacak, ancak gelecekte büyük sorunlar yaratacak.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Pregnancy Hamilelik ve çocuklar için

5 pentagramı
Gebe kalmayacak. Büyük olasılıkla nedeni hamilelik almak için finansal yetenek eksikliği olacaktır. Hamileliğin planlanmasının borç olmadığı ana kadar ertelenmesi, mali durumun en azından ortalama bir gelirle yaşamanıza izin vermesi, ne olursa olsun, anne ve çocuk için doktorların yetenekli yardımının ne olduğunu tam olarak bilmek için biraz para biriktirmeye çalışmanız
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Back Bana geri dönecek mi?

5 pentagramı
Tahmin eden kişi artık dünyadaki en yalnız insan gibi hissediyor - işte sorunlar, para, sağlık ve kişisel yaşamda sorunlar var. Hayata karşı bu kadar karamsar bir tutum, ortağı bir erkeğin ilişkisinden uzaklaştırır ve bu nedenle bir kız bir erkeğin geri gelip ona destek olmasını isterse, hayata daha iyimser bakması gerekir.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Videoyu izle: Calling All Cars: The September Killer Hard to Kill Noblesse Oblige (Temmuz 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send