Rüya yorumu

2 Tarot Kılıç - mizanpajlarda anlam kartları

Pin
Send
Share
Send
Send


Tarot Kılıç Kartı 2'nin şu anlamı var: Önemli bir kararın eşiğindesiniz. Seçim çok zor olacak, bu yüzden duruma akıllıca yaklaşmak, artılarını ve eksilerini tartmak önemlidir. Haritanın yorumlanması hakkında detaylı olarak konuşalım.

Bu arada! Sitemizde varTarot kartlarında çevrimiçi kehanet koleksiyonu - sağlık kullanmak!

İki Kılıç: Tarotun ileri ve baş aşağı pozisyondaki değeri

Harita kör bir kadını gösteriyor. Bu, doğru seçimi yapamayacağının doğrudan bir göstergesidir. Dışarıda sakin, ama içinde bir şüphe fırtınası azalıyor. Sorunun var olmadığı gibi davranmaya çalışıyor, ancak kendini analiz etmede kendine işkence ediyor.

Eğer 2 Tarot Kılıç düz pozisyonda görünüyorsa, şu şekilde yorumlanabilir:

 • Yakın gelecekte bir seçim yapmak. Karardan kaçmaya çalışıyorsunuz, ancak bunu yapmanın gerekli olduğunu anlamanıza rağmen. Sorunu görmezden gelmekten vazgeçmek önemlidir - hiçbir şey kendiliğinden çözülmeyecektir.
 • Sonunda bir karar vereceğiniz gerçeğine yol açacak olan vicdan azabı ve şüphe ile üstesinden gelinir. Çok zor olacak, bu yüzden gecikmemek en iyisi. Bir problemi çözmeye ne kadar erken başlarsanız, bunu yapmak o kadar kolay olacaktır.
 • İki Tarot Kılıç - bir tür sinyal. Harita gösteriyor: önemli bir seçim yapmak çok zor, ağır sonuçlar kaçınılmaz. Ancak, rahatlık alanından çıkmak gerekli - her şeyi daha iyi hale getirmenin tek yolu bu.
 • Bu nedenle acilen kendinizi bir araya getirin ve zamanı geciktirmeyin. Aksi halde kaynamış kurbağa etkisi ortaya çıkacaktır: soğuk suya indirgenmiş ve yavaş yavaş ısınmaya başlamıştır. Su ne kadar sıcak olursa, o kadar endişelenir, ama hiçbir şey yapmadı. Sonunda - kaynar suda pişirilir. Böyle bir kurbağanın içine girmenize izin vermeyin
 • Ayrıca, kart her türlü şekilde kaçınabileceğiniz ciddi bir çatışma, gergin bir durum vaat edebilir.
 • Bazen kör bir kadını betimleyen bir kart, belirli bir yaşam döneminde bilgi eksikliği yaşadığınızı gösterir. Bu nedenle, durumu ayık bir şekilde değerlendiremediler. Riski belirten belirgin işaretleri atlayın, soruna alternatif çözümler görmeyin
 • İki Kılıç - aynı zamanda uyum ihtiyacı. Şu anda, iç dünyanız buna çok muhtaç durumda. Farklı bir şekilde köpürtmeyi öğrenmelisin, problemleri çözmek için alternatif yollar aramalı ve karmaşıklıkların üzerinde durmayacaksın
 • Sorunlarla değil, kararlarıyla, tüm artıların ve eksilerin analizi, hareketlerinizi önceden hesaplamanız ve uzlaşmalar aramanız gerektiğini öğrenmeniz gerekir.

Ters çevrilmiş durumda, harita değerleri hemen hemen aynıdır:

 1. İlk bakışta kendinizi umutsuz bir durumda bulacaksınız. Zararı önceden kaybetmeyin - sizin durumunuzda hiç kazanan olmaz. Rakibinizin yanında durmaya çalışın, sizin için de onun için zor olduğunu anlarsınız.
 2. Sevilen bir kavga içindeyseniz, bir uzlaşma bulmak gerekir. Onun bakış açısını öğrenin, sorun hakkındaki görüşünüzü iletin. Birbirinizi anlamak ve çatışmayı çözmek

Kart İpucu: Perdeyi onları kapatan gözlerden çıkarın. Duruma gerçekten farklı açılardan bakmayı öğrenin. Olan her şeyi ayıkça değerlendirin. Seçimin karmaşıklığını analiz etmek? Belki de hayali zorluklar sadece kafanda var. Böyle bir yaklaşım doğru davranış stratejisinin geliştirilmesine, bilgi ve yardım kaynaklarının bulunmasına yardımcı olacaktır.

2 Tarot Kılıçları: Bir ilişkide anlam

İki Kılıç ilişkisinin ellerinde, çoğunlukla bir çatışma durumuna tarafsanız ateşkesin bir sembolüdür. Ya da tam tersine, bir ortakla olan ittifakınızdaki her şey yolunda gittiğinde çatışma vaat ediyor.

İki Tarot Kılıçının bir ilişkide nelere dikkat ettiğini düşünün:

 • Kart Geçmişte göründüyse, ilişkiniz durgun. Uzun zamandır dinamik olarak gelişiyorlar, bu yüzden hem birbirinden hem de kendisinden rahatlama zamanı.
 • Harita ayrıca ebeveynlerinizle ilgili problemlerinizi bir partnerle olan ilişkinize aktardığınızı da gösterir. Kontrol etmeye çalışıyorsunuz, direniyor, bu da her türlü soruna yol açıyor.
 • Eğer kart şu anki hizadaysa, o zaman ilişkiyi çözmek yerine, problemleri görmezden gelmeyi tercih edersiniz. Seçilen birinin fena olmayan davranışını frenler üzerinde aşağı çekin, bu da sonuçta onun tarafında daha fazla "pervaneye" yol açar.
 • Kart doğrudan, işlevsel olmayan ilişkideki hatanın tamamen size ait olduğunu gösterir. Herkesin nedeni görmezden gelmek, inkar etmek ve ilgisizliktir. İlişkiyi uçuruma doğru hareket ettiren hareketsizliğin.
 • Harita gelecekteki konumundayken, bu harika bir işaret. Daha ileri ilişkide olacak her şey - senin ellerinde. Eşinizin yanlış davranışlarına cevap olarak geri mücadele edebileceksiniz. Gerektiğinde - duruma bağlı olarak ısrar edin veya verin

Tarot kartı Two of Swords'ın anlamı hakkındaki videoyu izleyin:

Kart kombinasyonları

İki Kartın değerinin, diğer kartlarla birlikte düzende göründüğünde nasıl değiştiğini düşünün:

 • Baş Rahibe veya Adam Asmaca. Pasifsin Yalnızca sorduğunuzda konuşun, etkinlikten ve kararlı eylemden kaçının. Şaşırtıcı bir şekilde, bu davranış stratejisi, durumu kendi çıkarınıza göre yönetmenize yardımcı olur.
 • Mag. İnsanları manipüle edemez ve isteksiz davranırsınız, onlara bağımsız hareket etmeleri için fırsat verir. Başkalarının güvenini kazanmalarına ve sıcak duygularını kazanmalarına yardımcı olur.
 • Kule. Kombinasyon, sizin mutlu bir insan olacağınız için yaşamda önemli değişiklikler vaat ediyor. Kaderin gönderdiği şansı kaçırmayın.

İki Kılıç - zor bir karardan kaçınmaya çalışmak her zaman bir seçim ve şüphedir. Ancak durumu ağırlaştırmamak için zamanı sürükleyemezsiniz. Her şey sizin elinizde - kararlı olun ve size bağlı olan her şeyi yapın.

Çeşitli düzenlerde kart değeri

✚ Hizalama "Bir kart"

2 kılıç
Toplam değer
Bu kart refah için çaba göstermeniz gerektiğini söylüyor.
ilişkiler
Muhtemel bir mola ve yeni bir roman.
sağlık
Bir problem olacak. Yeni hastalıklar olabilir.
işler
Ek bir gelir kaynağı olacak.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Gelecek için

2 kılıç
Kart, diğer insanlarla iletişimde yeni fırsatları sembolize ediyor. Bu nedenle, hayatınızı daha canlı ve zengin hale getirecek yeni insanlarla tanışmaya tamamen açık olmak önemlidir. Kronik bir hastalığın tekrarlamalarının etkisi altında, çeşitli faktörlerin etkisiyle bozulabilecek vücudun genel durumuna dikkat edin. Bağışıklık sistemini vitamin ve minerallerle dolu uygun beslenmeyle güçlendirmeye çalışın. O zaman iyiliğini koruyabilirsin.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Relationship İlişki hakkında

2 kılıç
İki kılıç - ilişkisi hiç pürüzsüz olmayan insanlar için iyi bir işaret. Karşılıklı anlayışın bulunması her zaman mümkün değilse, o zaman yakın gelecekte bununla ilgili bir sorun çıkmayacak. Her türlü çatışmalar sihir gibi çözülecek ve ilişkide uygun bir dönem yaşanacak. Bir insan ruh eşini arıyorsa veya ufukta zaten birileri varsa, harita ilişkinin huzurlu ve sakin olacağının bir işaretidir. Gündelik hayatın neşesi ve ateşli tutkuları kaybolacak ve arka plana çekilecek, başlarıyla romantik ilişkileri sürdürebilecekler.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Bugün

2 kılıç
İkili gerçeklik algısı, refah için denge ve arzu, dayanıklılık. En önemli seçimi yapmak zorundasın. İş yerinde sakin bir atmosfer, önemli bir projenin başarıyla tamamlanması; Zor işlerde para kazanma olasılığı (belki de çeşitli iş yerlerinin birleşimi). Akut ataklar ve neler olduğunu ayık bir şekilde değerlendirememe. Bir ilişkide barışı sağlamak, ancak kendi duygularını belli bir şekilde muhafaza etmek; gönül rahatlığı. İçsel bir uyuma ihtiyaç duyan kararsız bir insansınız. Problemleri analiz etmeyi ve çözüm bulmayı öğrenin!
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ yarın

2 kılıç
İki kılıç - bu ikili bir kart. Bir yandan, rekabetin doğru, ancak oldukça ciddi bir yüzleşmesini, rekabet ruhunu, diğer yandan da barış arzusunu, birbiriyle anlaşmaya varma, bir uzlaşmaya varma arzusundan bahseder.
Yarın sorgulayıcının birisine müdahale etmesi gerekecek, ancak yeterli sınırların ötesine geçmeden.
Profesyonel alanda kart rekabet konusunda konuşuyor, işinizde en iyi olduğunuzu kanıtlamanız gerekiyor.
Aşk ve aile hayatı açısından, kart bir yandan anlamsız ama nahoş çatışmalardan, diğer taraftan savaş baltasını gömmek için her iki tarafın hazır olmasından bahseder.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Me Benim hakkımda ne düşünüyor?

2 kılıç
Son zamanlarda kişisel yaşamınızdaki değişikliklere karar veremediniz. Karardaki sürekli dalgalanmalar, deneyimlerinizde ve korkularınızda kilitli kalmanıza neden oldu, ruhunuzu açmanıza izin vermedi, kendiniz ortaya çıkan problemlerle baş edebilmenize karar verdiniz. Belki de yakın zamanda bir kavga oldu, bu yüzden sevdiklerinizle iletişim kurmuyorsunuz. Kart, kısa sürede ruh eşinizle olan ilişkiyi yeniden kuracağınız ve doğru kararı vereceğiniz konusunda size söz veriyor.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ dilek

2 kılıç
Öfkenizi kaybetmemeye çalışın. Şimdi en iyi şey, duyguları kısıtlamak ve mantık ve sağduyuya teslim olmak. İsteklerin yerine getirilmesi için tüm planları dikkatlice düşünün. Unutmayın - rüyalar hem yön hem de aleyhinize dönebilir. Şimdi yolunda bir ikilem var ve sen kendin de pasif bekleyiş yolunu seçtin. Ve sonsuza dek büyüyebilir. Yüzdeki engellere bakın ve anlayın - bu sadece arzunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğine bağlı.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Durumda

2 kılıç
Sorunlardan kaçınmak ve olasılıkları görmezden gelmek sizi şimdi yönlendirdi. Tam bir kendi kendine inceleme zamanı. Seçim durumu, ancak bir karardan kaçınma arzusu. Karmaşıklıklar üzerinde döngü. Şüphe hala bir karara yol açacak ve derinlemesine analiz doğru seçimi yapacaktır.
Öz-bilginin gerçek hayatta problemleri fark etmeme tehlikesi vardır. Büyük olasılıkla fırsatları kaçırmak. Eylemsizlik ile durumun olumsuz gelişme bekleniyor. Karar alırken gecikme yapmayın. Kader belirtilerini kaçırmamak için şu ana odaklanın!
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Bet Nişanlının üstünde

2 kılıç
Eşitlik ve uyum - bu ilişkinizin sloganıdır. Eşiniz sizi seviyor ve mutlu bir ruh eşi yapmak için kesinlikle her şeyi yapacak, ancak karşılığında aynı tavrı alacak. Birlikte gitmek için uzun bir yolunuz var, ancak bir ailenin yaratılmasıyla biterse - sadece size bağlı. Mükemmel dengeyi bulabilirseniz - kutlama için bir elbise seçin!
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Angel Koruyucu Melek Kurulu

2 kılıç
Rasyonel ve duygusal mücadelenin hissedildiği bir seçim ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Dualite bilinçli bir karar vermeyi zorlaştırır.
Düz pozisyonda kart bir meleğin yardımını vaat ediyor. Yeni korkuyor ve sisli görünüyor, eski tanıdık ve anlaşılabilir.
Dualite halinin ciddi argümanlara yol açtığını hissettiğinizde karar verin. Tereddütün uzun sürmeyecek.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Kralın

2 kılıç
Bir karar veremediğiniz zaman geldi. Kendin acı çekiyorsun ve ilk adımı atmaya korkuyorsun. Sevgili kişi de kararsızlığından muzdarip. "Kafaları kuma gizleme" taktiği kötü bir şaka yapabilir. İpucu: yuvarlak masa için seçtiğinizle oturun ve ilişkinizi bulun, olumlu bir durum beklemeyin. Daha sonra ne yapılacağına birlikte karar vermelisiniz. Pasif bekleme süresi geçti, seçim ve aktivite zamanı geldi.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Trea ihanet için

2 kılıç
İlişki ortakları belirsiz. Olumsuz ilişkiler, her iki ortağın da yanlış davranışının sonucudur. Belki de çocukluktan anne-baba ilişkisinin bir kopyası vardır.
Bir bağlantı kurmak istiyorsanız, o zaman her şeyi kendi elinize almanız gerekir. Durumda gezinmeniz ve eşinize göre doğru adımı atmanız gerekir. Bir yerlerde, ikna etmek için bir yerlerde, bazen şefkat ve hassasiyetten faydalanın.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Hizalama "Üç kart"

2 kılıç
Tüm dünyadan gizlenerek kapanmaya çalışıyorsunuz. Kimseden yardım istemezsiniz, ama aynı zamanda sevdiklerinizden birinin sizi anlamasını ve pişman olmasını istersiniz. Bazen yalnızlık kesinlikle iyidir, ama kabuğundan çıkmak zorundasın. Sorunlardan kaçar ve saklanırsanız, ortadan kalkmazlar, aksine kötüleşir.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

✚ Aşk Üçgeni

2 kılıç
Kart, ortaklardan birinin diğer ilişkileri koparmayı ve kurmayı düşündüğünü gösteriyor. Arkan ayrıca, bir çiftte sevgi olmadığını ve ortakların karşılıklı yarar sağlayan işbirliği veya arkadaşlıkla bağlandığını söyleyebilir. Kartın başka bir anlamı ateşkes ilişkisi içinde, ancak silahlı bir çatışma beklemek uzun sürmeyecek.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

F Kader hakkında

2 kılıç
Tüm iletişim olmadan bırakılmış gibi bir bilgi boşluğundasınız. Önemli olaylar ve önemli bilgiler sizin tarafınızdan geçer, size olanları objektif olarak değerlendirme fırsatı vermez. Tüm sinyallerin dışarıdan kaldırılması, meslektaşlara sorulması, postaları okuyup arkadaşları çağırması acil.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Work Çalışmak

2 kılıç
Arkan, aynı anda birkaç günün eşzamanlı yönetimini öngörüyor. Ana çalışma ve yarı zamanlı kombinasyon. Acil çözümler gerektiren birçok sorun olacaktır. Meslektaşları ile bir mücadele olacak. Takım iki karşıt "kampa" bölünecek. Uzun vadeli bir çatışma için hazırlıklı olmanız gerekir, ancak başarılı bir sonuç için bir uzlaşma bulmak en iyisidir.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Pregnancy Hamilelik ve çocuklar için

2 kılıç
Hamilelik sırasında, eski hastalıkların alevlenmesi ve yenilerinin ortaya çıkması. Alerji olasılığı yüksek olduğundan, bu hastalıktan muzdarip olmadığınızdan emin değilseniz, yeni olanlardan kaçının. İlk trimesterde güçlü toksemi hariç değildir, doğmamış bebeğe zarar vermemek için uzmanlardan yardım istemek daha iyidir
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Back Bana geri dönecek mi?

2 kılıç
Falcıların iç uyumu bozuldu ve sevgili ile aradan koptu, ancak kartlar uzlaşma için bir şeyler yapmalarını önermiyor. Bir kız bir erkeğin geri dönmesini istiyorsa, o zaman iç dengeyi yeniden kurma görevini yerine getirmelidir, bu durumda eylemsizlik daha verimli olur, erkeğin kendisi ilişkiyi düzeltmek için gerekli adımı atar.
Kartın tam açıklaması link >>>

Bu senaryoda servetlerini söylemek için ONLINE

Pin
Send
Share
Send
Send