Rüya yorumu

Kendine ait tazminat gelişimi için alıştırmalar

Pin
Send
Share
Send
Send


Paranormal yeteneklerin hepsinde olmasa da pek çok insanda olmasını ister. Ne de olsa, ne olacağını önceden bilerek, kendinizi ve sevdiklerinizi olası sıkıntılardan kurtarabilir, başkalarını görmeyi öğrenebilir, gerçek niyetlerini ve duygularını anlayabilirsiniz - bilinmeyene herhangi bir kapı açılacak ...

Birçoğu, onaylama armağanının ancak benzer yeteneklere sahip akrabalardan miras alınabileceğine inanıyor. Aslında, bu durum tam olarak böyle değil, isterseniz paranormal yetenekler kendiniz de geliştirilebilir.

Tazminatın gelişimi - bu yazıda tartışacağımız şey budur.

Tazminat nedir

Ayrılma, bir insanın görme yeteneğidir (etrafındakilerin çoğu tarafından algılanamaya erişmeyen başka bir şekilde bilgi alma veya alma).

Onaylayıcılar, bir kişinin enerji alanının titreşimlerini yakalayabilir, kendi aurasını görebilir ve sözde astral ışık ışınlarını ayırt edebilir. Sıradan bir kişi için mevcut olmayan her şey anında ihtiyatçılar tarafından belirlenir.

Kendine bir tazminat nasıl geliştirilir? Bu soruya daha fazla cevap vereceğiz.

Tazminat hediye nasıl geliştirilir

Tüm insanların tamamen farklı olduğu noktasını derhal açıklığa kavuşturmak gerekir ve birileri için çıkmaza girmek, diğerlerine göre çok daha kolay olacaktır. Güvenle tek bir şey söyleyebilirsiniz - kolay bir şekilde kendinizde çırpınma geliştirmek imkansızdır. Biraz çaba sarf etmeniz, sürekli pratik yapmanız, çeşitli egzersizler (konsantrasyon, rahatlama) yapmanız ve meditasyon yaptığınızdan emin olmanız gerekir.

Eğer böyle bir ihtimal sizi korkutmuyorsa, devam edebilirsiniz.

 1. Beklenmedik armağan hediyesinin gelişimi için, bir kişinin kalbinde iyi düşünceler ve saf düşüncelere sahip olması önemlidir. Negatif enerji sizden ne kadar az gelirse, sonuç o kadar hızlı elde edilir.
 2. Basiret alanında oldukça iyi bir "uzman" olduğunuzda - yani, becerileriniz, yetenekleriniz ve bilginiz yeterince gelişecek, Ego'nuz kişiliğinizi üstlenmeye çalışacaktır - bunu önlemek için hiçbir durumda önemli değildir. Her zaman büyük bir sistemin bir parçası olduğunuzu ve sahip olamayacağınız her türlü bilgiyi unutmayın - çoğu sizin için hala mümkün olmayacaktır.
 3. Uygulamanızın nihai sonucunu başarılı kılmak için, tüm egzersizleri düzenli olarak, mazeretsiz kalmanıza izin vermeden yapın.

Tazminat yetenekleri nasıl geliştirilir - alıştırmalar

Ardından, “üçüncü göz” ün açılmasının mümkün olacağı yardımı ile size birkaç etkili egzersiz sunuyoruz.

Egzersiz "Deriden bakın"

Bu uygulamaya iki kare hazırlamanız gerekiyor - beyaz ve siyah.

Egzersizin kendisi şu şekilde yapılır:

 1. Rahat bir pozisyonda oturun, vücudunuzu rahatlatın (özellikle sağ avuç içi).
 2. O zaman avucunuzu karelerden yaklaşık sekiz santimetre daha yükseğe yükseltmelisiniz. Önce bir tanesinin üzerinde tutun ve sonra diğerine aktarın.
 3. İçsel hislerine dikkat et. Nasıl hissediyorsunuz - serin, sıcak veya belki de hafif bir karıncalanma? Bu duyguların hangi renge ait olduğunu hatırladığınızdan emin olun.
 4. Tanınabilen renklerden birinde düzenli eğitim yapın. Birinden karelerden birini parmaklarınızın ucuna koymasını isteyin ve rengini siz belirleyin. Siyah ve beyazı hatasız olarak tanımlayabiliyorsanız, başka bir kırmızı kare ekleyin.
 5. En az yedi gün boyunca her gün bu alıştırmaya başvurunuz. Dört ila beş dakika boyunca her bir renge konsantre olun, duygularınızı ezberleyin.

Özel bir formül söyleyerek bunları hafızanızda daha da düzeltebilirsiniz:

“Elimin avuç içi ile renkleri kolayca belirlerim, elimin duygularını hatırlarım, hafızamda kalırlar, karşılaştırılırlar ve doğru cevabı alırım.”

"Sınır devleti" tatbikatı

Vücudun uyku ve uyanma evreleri arasındaki ara evrede olduğu çok sayıda ihtilaf sınır koşullarına başvurmaktadır. Bu duruma bilinçli olarak girmeyi öğrenebilirsiniz.

Bunu yapmak için, geceleri yatakta yatarken, uykunun size gelmeye başladığı anı pasifleştirmeniz ve izlemeniz gerekir.

Bilincinizin durumunu, içinde meydana gelen değişikliklerle birlikte kontrol edin. Tabii ki, ilk başta sizin için yeterince zor olacak, ama zamanla, azimle ve düzenli pratikle, her şey sizin için işe yarayacak.

Ara durumu tanımayı öğrenir öğrenmez, bilinçaltınızdaki zihninizi ruhunuzu rahatsız eden gece için sorun, uyuyana kadar defalarca tekrarlayın.

Sınırda bir bilinç hali içindeyken, sorunuzun cevabı vizyonlar, kelimeler veya düşünceler biçiminde gelir. İlk defa sizin için işe yaramazsa, üzülmek için acele etmeyin - çoğu durumda, birkaç denemeden sonra cevap gelir.

Yakın geleceğin olaylarını bilmek istiyorsanız, uykuya dalmadan önce, zihinsel olarak kendinize ne zaman olması gerektiğini kesin tarih (yıl, ay, gün) deyin. Bu tekniği geçmişin belli anlarını bulmak için kullanabilirsiniz.

Sorunuzun belirli bir kişiyle ilgili olması durumunda, resmini mümkün olduğunca doğru görselleştirin.

"Hipnografik Görüntüler" Egzersizi

Aşağıdaki şemaya göre gerçekleştirilir:

 1. Herhangi bir hareket yapamazken, kendiniz için rahat bir pozisyonda oturuyorsunuz. İzin verilen tek hareket nefes almak.
 2. Vücudunu gevşet ve zihni sakinleştir, nefesini normale getir ve göz kapaklarını kapat. Göz kapaklarının arkasında belirecek görüntüleri dikkatle izleyin (bunlara hipnografik denir).
 3. Şimdi, sanırım şu an bir sinema salonundaysanız ve filmin yakında başlamasını bekleyin. Boş bir ekranda “Eş”. Sonra üzerinde çeşitli bulanık çizgiler, boşanmalar, lekeler ortaya çıkmaya başlayacak - bunlar size bilinçaltınızın derinliklerinden gelen görüntüler.

Gözünüzün önündeki her forma ve harekete dikkatinizi verin. Hareketlerinin ne yönde gerçekleştiğine, nasıl değiştiğine dikkat edin.
Zamanla, kendini hafif bir trans halinde bulacaksın. Bundan kurtulmak istiyorsan - vücudun ani hareketini yap.

 1. Mesafeye bakmaya devam edin, ancak göz yorgunluğu olmadan. Sıradan bir tefekkür durumunda olmalısınız. Yirmi dakika sonra rüya görmezseniz, iç ekranınızda ortaya çıkan görüntüler daha belirgin hale gelecektir.
 2. Antrenmanı ne kadar sık ​​gerçekleştirirseniz, hipnografik görüntüler o kadar canlı ve belirgin hale gelir. Zaman geçtikçe o kadar gerçekçi olacaklar ki, onları gerçek olanlardan ayırmanız bile zor olacak. Bu, uygulamanızın başarısının bir göstergesi olacaktır. Herhangi bir sorunuz olduğunda bilinçaltınızla temas kurmaktan çekinmeyin ve güvenilir cevaplar almayı bekleyin.

Aura'yı görmeyi öğrenmek nasıl

Mevcut ihtilaf için önemli bir beceri, insanların ve çeşitli nesnelerin enerji kabuğunun vizyonudur. Düzenli olarak pratik yaparak da öğrenilebilir. Bunun için aşağıdaki alıştırmadan büyük ölçüde faydalanacaksın.

 1. Gözlerinizi kapatmanız ve "iç ekranınızda" görünen ana hatlara bakmanız gerekir.
 2. Başlangıçta, uygulama on gün boyunca her gün on dakika boyunca gerçekleştirilir.

Sonra ikinci aşamaya başlayabilirsiniz.

 1. Rahatlayın ve göz kapaklarını hafifçe kapatın.
 2. Odanızdaki küçük eşyalara bir göz atın.
 3. Ona baktığınızda, ondan gelen radyasyonu iç gözünüzle “görmeye” çalışın.

Düzenli olarak bu uygulamaya yeterli zaman ayırırsanız, sizi çevreleyen her şeyin biyolojik alanını görmeyi öğrenebilirsiniz.

Ve eğer halka açık bir şekilde eğitim verirseniz, zaman içinde, auralarının farklı renk çeşitlerini ayırt edebilirsiniz. Bu sayede, ona ilk baktığınızda muhatapınızın doğası ve düşünceleri hakkında anında bilgi edinmeyi öğreneceksiniz.

Bu materyalde açıklanan tüm alıştırmaların asıl amacı, bir kişide paranormal yetenekler geliştirmek, bilinci arttırmaktır. Bu uygulamayı yaptıktan sonra, ilgi alanlarınız hakkında bilgi göndererek ve zor bir durumdan çıkmanın bir yolunu bulmanıza izin vererek yaşamınızda size yardımcı olacak olan Yüksek Benliğiniz ile yakın bir ilişki kuracaksınız.

Artık kendi başınıza basiret yeteneklerini nasıl geliştireceğinizi biliyorsunuz. Öğrenin, pratik yapın, becerilerinizi geliştirin ve çok yakında emeğinizin meyvelerinin tadını çıkarabileceksiniz.

Son olarak, aşağıdaki videoyu izlemenizi öneririz.

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send