Rüya yorumu

Uzaktan seven evli bir erkeğin çekiciliği

Pin
Send
Share
Send
Send


Evli bir erkeği nasıl büyüleyeceğini öğrenmek istiyorsan, hoşuna giden, ama senden uzak olan biri, ipuçlarımızı oku! Böyle bir aşk büyüsünün sonuçları ve kuralları hakkında konuşalım ve sonra istenen adamı elde etmek için özel yollar paylaşacağız.

Aşkın olası sonuçları

Ayin yapmadan önce, sizden beklenebilecek ve büyülenebilecek sonuçları okuyun. Olumsuz sonuçlar gerekecek, çünkü evli bir erkeğin büyülü bağlanması her zaman bir başkasının mutluluğunu imha ediyor.

Sizi bekleyen üç ana sonuç:

 1. Bir erkek sana çekilecek, ama sonunda eşinden ayrıldığı gerçeği değil. İkinizin arasında bitmeden acele edecek, ona ne olduğunu anlamadan. Sonuç olarak, ahlaki işkence şiddetli alkol veya uyuşturucu bağımlılığına yol açabilir.
 2. Büyü, sağlık problemlerine başlamalıdır. Bir aşk büyüsü ile, ona hayat veren yaşam enerjisi kaynaklarını sihirli bir şekilde kestiniz. Bu nedenle, her türlü hastalık, ani kilo kaybı, bir adam tam anlamıyla gözlerinin önünde kurur.
 3. Para problemleri. Bir erkek sizi kıvamına çekerse, bir aşk büyüsünden sonra buna güzel bir cennetle ve bir kulübede inanmak zorunda olduğunuz gerçeğine hazırlanın. Enerji dengesinin ihlali bir insanın tüm parasını kaybedebileceği gerçeğine yol açacaktır. Bu aynı zamanda, tüm düşüncelerinin yalnızca sana odaklanacağı ve iş için zaman veya arzu bırakmadığı için de olur.

Her zaman, evli bir adamı nasıl büyüleyeceğinizi düşünmeden önce olası sonuçların farkında olun. Seçilmiş olanın hisleri kısa ömürlü neşe getirecektir - coşkunun arkasında böylesine büyük bir dizi sorun ve sıkıntı olacak, sadece aşk büyüsünü iptal etmek için her şeye hazır olacaksın.

Şaşkınlığın kaderi sizi biraz heyecanlandırıyorsa, sizi doğrudan etkileyecek sonuçları okuyun:

 • Aşk büyüsü aracılığıyla, adamı tam anlamıyla “kendine” bağlarsın ve onun tek enerji kaynağı olmaya başlarsın. Bu ciddi ahlaki tükenmeye neden olmakla tehdit ediyor. Sürekli yorgun hissedeceksiniz
 • Kader kesinlikle size ya da sevdiklerinize, işlenen davranıştan dolayı ceza verecektir. Bunlar hastalıklar, finansal sorunlar ve hatta ölüm olabilir.

Yapay sevginin, daha sonra karşılaşabileceklerinizden birinin seçilmiş olup olmadığını düşünün? Dahası, hiçbir aşk büyüsü gerçek aşkı yaratmaz - sadece gerçek ve içten olabilecek bir duygu çok parlaktır. Güvenebileceğiniz en yüksek miktar, uyuşturucu bağımlılığına benzer şekilde fiziksel çekim ve bağımlılıktır.

Kurallar ve Öneriler

Evli bir adamın büyüsüne karar verirseniz ve sonuçlara hazırsanız, aşağıdaki kuralları okuyun. İstediklerini elde etmek için gözlemlenmeleri gerekir.

Kurallar aşağıdaki gibidir:

 • Büyülü ayin sırasında odada yalnız başına. Kimse sizi rahatsız etmemelidir - evcil hayvanınızın odaya girmediğinden emin olun
 • Niyetini sır olarak sakla. Sadece büyünün seçilen kişiye karşı gerçekleştirileceğinin farkında olmalısınız. En az bir kişi mükemmel büyüyü öğrenirse, tören gücünü tamamen kaybeder.
 • Belirtilen işlem sırasını doğru şekilde takip edin. Aşk grafiğinin metnini değişmeyen biçimde okuyun - ne yerdeki kelimeleri ne de ritüel süreçteki prosedürü değiştiremezsiniz.
 • Ayin sırasında tüm giysilerinizi çıkarmanız, saçları çözmeniz, kozmetik ürünleri yıkamanız tavsiye edilir. Mücevher kutusuna koymak unutma
 • Büyüyen aydaki bir aşk büyüsünü yapmak en iyisidir. Bu dönemde, ay enerjisi yaratıma ve sevgiye yöneliktir, bu nedenle aşk büyüsünün etkisini büyük ölçüde artıracaktır.
 • Aşk büyüsünden 40 gün önce, cinsel de dahil olmak üzere oruç gözlemleyin. Bu süre değilse, en az 3-9 gün hızlı ve kaçının
 • Ayinin yapılacağı odada birkaç simge bulunmalıdır. Ayrıca bir kaç duayı da önceden ezberleyin.
 • Aşk arsa okuduktan sonra, ayini özel kelimelerle "kapattığınızdan" emin olun. Örneğin: amen, doğru mu

Sihrin yaratılacağı yerle ilgili bazı öneriler var:

 • Enerjiye erişim sağlamak için geniş pencereleri açın
 • Büyüye yardım etmek için daha yüksek güçleri çağırırsınız, aksine tüm pencereleri kapatın ve odadaki ışığı kapatın.
 • Amacınız evli bir adamı büyülemek olduğundan, ayin en iyi şekilde güneş doğmadan önce, diğer durumlarda - gün batımından sonra gerçekleştirilir.

Dahası, doğaçlama araçları kullanarak adamı nasıl uzaktan büyüleyebileceğimizi de anlatacağız.

Fotoğrafla büyüyü seviyorum

Fotoğraftaki bir adam için nasıl aşk büyüsü yapılacağını anlatacağız. Metni aşağıdaki gibi olan bir büyü arsa okumak için evde ihtiyacınız olacak:

Sihirli metni okumadan önce, mumları yak ve yanına bir demet menekşe menekşe yerleştirin. Taze çiçekler bulunamamışsa, kurutulmuş herbaryum çiçekleri kullanın.

Grafiği okuduktan sonra fotoğrafı mumun alevi ile yakıp küllerini toz çiçeklerle karıştırın. Karışım seçilen kişinin ceplerine dökülmeli veya yiyeceklerine karıştırılmalıdır. Aşk büyüsü adama ulaştığında, ayin yürürlüğe girecek.

Uzaktan etkili bir büyü yapmanın videosunu izleyin:

Aşk büyüsü

Bir aşk büyüsü için başka basit bir tarif sudur. Bir kaynak veya diğer doğal kaynaklardan temiz su bulmanız gerekir. Sıvıyı cam kabın içine dökün ve alttan size ait gümüş takıları alçaltın.

Güneş doğarken, sol elinizin küçük parmağını suya indirin ve halkayı saat yönünün tersine döndürerek aşk büyüsü komplosunun sözlerini tekrarlayın:

Sonra pencereye git ve sokağa su dök. Törenden sonra en kısa zamanda sevgilinizi görmeye çalışın. Bu mümkün değilse, telefonla veya sosyal ağlar aracılığıyla onunla iletişim kurun.

Pin
Send
Share
Send
Send