Rüya yorumu

Evde fotoğrafın aşk büyüsü nasıl okunur

Pin
Send
Share
Send
Send


Sevilen birini büyülemek için, falcılara dönmek gerekmez - evde bir fotoğraftan aşk büyüsü yapabilirsiniz. Bunu yapan herkes iyi yorumlar bıraktığında başarılı olacaksın. Kanıtlanmış yöntemleri paylaşacağız ve size aşk büyülerini doğru şekilde nasıl okuyacağınızı söyleyeceğiz.

İpuçları ve püf noktaları

Aşk büyüsünün çalışması için bazı kurallara uymak önemlidir. Öneriler aşağıdaki gibidir:

 1. Fotoğraftaki aşk büyüsü büyüyen ayda okunmalıdır. Göksel bir vücut büyümeye gittiğinde, ay enerjisi yoğunlaşır ve yaratıma yönelir, sevgi ve başarıyı bir insanın hayatına getirir. Aşırı durumlarda, yeni ayın ayinini yapın
 2. Seçilen birinin veya seçilen birinin fotoğrafı yüksek kalitede olmalıdır, net olmalıdır. Resimde sadece büyüleyeceğiniz bir kişi var, diğer insanlar bunun üstünde olmamalı. Sevilen gözlerin kamera merceğine çevrilmesi arzu edilir.
 3. Evli bir erkeğe aşk büyüsü yapamazsınız - başka bir kadından mutluluğu almaya çalışan, hayatınızdaki olumsuzları çekeceksiniz
 4. Metnin sözcüklerini açıkça ve tereddüt etmeden söyleyin. Onları önceden ezberleyebilirsiniz, böylece önemli bir anda hiçbir şeyi unutmamanız için.
 5. Eğer güçlü olumsuz duygular yaşarsanız büyüyü okuyamazsınız - kızgınlık, öfke, kıskançlık. Bu tür duygular aşk büyüsünün sonucu için çok kötüdür ve olumsuz sonuçlar doğurabilir.
 6. Sevgi sihrinin işe yaradığına içtenlikle inanmalısınız. Şüphe duyduğunuzda veya şüpheniz varsa, ayini yapmaktan kaçınmak daha iyidir.
 7. Kimseye büyü yapacaklarını söyleme. Sadece sen bunu bilmelisin.

Bunlar en temel kurallardır. Onları takip et, büyü istenen sonucu getirecek. Ardından, aşk büyülerinin özel yollarını ele alacağız.

Fotoğraflardaki basit aşk büyüsü

Sevgilinizi bu şekilde büyülemek için aşağıdakileri yapın:

 • Boş bir kâğıt parçası alın ve dileğinizi çoktan gerçekleşmiş gibi yazın. Örneğin: "İskender beni tüm kalbiyle seviyor", "Michael beni özlüyor", "Vasily beni sürekli düşünüyor." Özellikle ne elde etmek istediğinizi düşünün
 • Dilek parçasını tüpün içine katlayın, kırmızı bir mum ışığı ve kağıdı alevinden aydınlatın. Tüm manipülasyonlar kesinlikle seçilen fotoğrafın üzerinde yapılmalıdır
 • Kağıt yanarken çerçevenin metnini okuyun.

Metin aşağıdaki gibidir:

Bu ayin üzerinde ele alınır. Tüm kullanılmış eşyaları toprağa gömün ve bekleyin - birkaç gün içinde büyünün etkisi olacak.

Evde fotoğraf çekmenin güçlü yolu

Sevgilinizi bu şekilde büyülemek için aşağıdakileri hazırlayın:

 • Seçilen fotoğraf
 • Balmumu kilisesi mum. Sabahları kilisede, cuma günü satın almak gerekiyor.

Akşamları pencerenin yanında oturun ve tüm düşüncelerinizi seçtiğiniz bir yere odaklayın. Sizi içine çeken özellikleri hatırlayın. Zihinsel olarak, sizin için yaptıkları veya yapacakları iyilik için adama teşekkür edin. Ortak bir geleceğin mutlu resimlerini hayal edin.

Sonra resmi ters çevirin ve hayal gücündeki sevgili görüntüsünü görselleştirmeye devam ederek mum alevi üzerinde sürmeye başlayın. Fotoğrafı mumun üzerine yazın, külleri toplayın ve tenha bir yere saklayın.

Hiç kimsenin aşk külü bulamaması çok önemlidir. Birkaç gün içinde büyünün etkisi olacak.

Üçüncü yol

Aşk büyüsünün bu hali en iyi gün batımından sonra akşam yapılır. Bu süre zarfında ayın büyüme evresinde olması şarttır. İki fotoğraf hazırla - senin ve erkekler. Ayrıca güçlü bir kırmızı ipliğe, bir iğneye de ihtiyacınız olacak.

Masada otur, fotoğrafı önüne koy. Zihinsel olarak, siz ve bir erkeğin birlikte olduğunuzu hayal edin. İyisin, mutlusun ve birbirinizi seviyorsunuz. Bu zamanda, odanın sessizliği tamamen hüküm sürmeli.

Adamın resminin arkasına tam adını yaz, doğum tarihini belirt. Fotoğrafınızın arkasına seçilen aynı verileri yazın.

Fotoğrafları bir araya getirin ve köşeleri bir iplikle dikin. İşiniz bittikten sonra düğümü bağlayın, kelimeleri okuyun ve ipliği koparın:

Ayinden sonra fotoğrafı beyaz bir zarf içerisinde çıkarın. Üstünü örtün ve kimsenin bulamayacağı tenha bir yere koyun. Hafta boyunca büyü harekete geçecek.

Dolunayda

Bu tören, diğerlerinden farklı olarak, en güçlü etkiyi elde etmek için kesinlikle dolunayda yapılmalıdır.

hazırlayın:

 • sizin ve seçtiğiniz birinin fotoğrafı
 • her zaman giydiğin mücevherler - gümüş mücevher töreni için en uygun
 • saf su ile cam kap - doğal bir kaynaktan su kullanmak daha iyidir

Fotoğrafları birbirine doğru yönlendirmek için fotoğrafları suya batırın. Fotoğraf kağıdı ıslanırken birkaç dakika bekleyin. Bir mum yak ve yakındaki bir yere. O zaman zihinsel olarak sevgilinizle nasıl tanıştığınızı hayal edin.

10-15 dakika içinde geleceğin mutlu görüntülerini birlikte görselleştirin. Sonra fotoğraflarını çek ve kalın bir kitaba koy. Fotoğraflar içinde kaldıkça, büyü geçerli olacaktır.

Videodaki başka bir yolu görün:

Muhtemel sonuçlar

Aşk büyüsünün her zaman olumsuz sonuçlarının olduğunu bilmek önemlidir. Aşağıdaki gibi olabilirler:

 • Büyülenmiş karakter, daha kötüsü için değişiyor. Sinirlenir ve saldırganlaşır, kıskanç bir adama ve bir tirana dönüşür.
 • Çok sık sağlıkta bir bozulma var
 • Büyülenmiş bir kariyeri ile sorunları olabilir ve hayatında siyah bir şerit başlayabilir.

Unutmayın: Büyü, yalnızca seçilen bir çare olarak, başkalarına aşık olmak için başka bir yol çalışmazsa yapılmalıdır.

Pin
Send
Share
Send
Send