Rüya yorumu

Uzaktaki bir adamı nasıl cezbedersiniz?

Pin
Send
Share
Send
Send


Hoşunuza giden bir insandan uzakta büyü yapmak için, bir erkeğin fotoğrafını kullanabilirsiniz: bir erkeğin görüntüsü ile olan her şey kendine yansır. Fotoğraf yoksa, öğelerin gücünü kullanarak bir büyü yapabilir. Birkaç ayin düşünün.

Büyülemenin beş güçlü yolu

Dumanda

Büyülü ayinlerde sıklıkla duman kullanılır, çünkü bir insana uzak mesafeden bilgi verebilir. Yüklü duman parçacıkları, gezegenin farklı şehirlerine bilgi iletmek için kullanılan telgraf veya SMS'den daha kötü çalışmaz. Sadece dumanla yapılan bilgiler, bir insanın bilincinde değil, duygu ve hislerinde de etkilidir.

Aşk büyüsü için hücrelerin ve kenelerin olmadığı boş bir kağıda, bir kalem, bir solucan sapı (veya doğranmış çimen), küller için kibrit ve tabaklara ihtiyacınız olacak. Aşk büyüsü büyüyen ayda veya dolunayda yapılır. Kırmızı bir mum yak ve yapraklara aşk büyülerini yaz:


Yaprak bir saman ile rulo ve kuru bir pelin içine koyun. Şube yoksa, yaprağı küçük bir torbaya katlayın ve içine bir avuç pelin çimi yerleştirin. Poşeti mum alevi bir ucundan ateşleyin ve duman üzerindeki arsa metnini okuyun. Tören sırasında, pencerenin dumanın camdan dışarı çıkması için açık olması gerekir.

Yanıyor

Ateşin büyüsü, insanlar elementi kendilerine göre ayarladığı için kullanılmıştır. İtfaiyeyi kullanan ritüeller, onunla pazarlık yapabilirseniz hızlı ve güvenilir bir şekilde çalışır. Manevi ateş bir şey dışında bırakılmalıdır - un, şeker, tahıl. Alevi ateşe sokan bir şey var ki toprağa yanacak.

Ayin için huş ağacı kütüklerinden yapılmış bir ateş yakmanız gerekir. Alev patladığında, şuna bak ve arsayı hafızadan oku:


Grafiği okuyarak, sevilen birinin görüntüsünü temsil etmeli, sürekli kafanızda tutmalısınız. Metni okuduktan sonra, aleve bir yazı tura atın ve sessizce evde bırakın. Yatmadan önce, mumdan önce 9 kez “Babamız” bölümünü okuyun. Aynen üç gün sonra, küllerin bulunduğu yere geri dönün ve bir bozuk para bulmaya çalışın. Onu bulmayı başarırsan, o zaman ateşin yardımına güvenmemelisin. Bozuk para bulamazsanız, büyünün işe yaradığı anlamına gelir.

Ekmek kırıntılarında

Bir erkeği uzaktan büyülemek için, ekmek kırıntısı, toprak ve kumla bir tören yapmanız gerekir. Sevgili ayaklarıyla yere yürüyor, ekmek ve darı yiyor - bu malzemeler ayin içinde mevcut. Kulübeden çıkan çöp, doğru kişiyi evin içine çekecek bir "mıknatıs" olacaktır.

Yükselen ayda, aşağıdakileri hazırlayın:

  • bir avuç darı ve bir avuç ekmek kırıntısı;
  • bir avuç kum ve bir avuç toprak;
  • evin tabanından bir miktar çöp;
  • Fırından biraz kül (ekleyemezsiniz).

Ayin eski, bu yüzden fırın külü açıklamada mevcut. Törenin bu eşyasını yapmak isterseniz, gaz ocağından biraz kurum alabilir veya mumdan kurum toplayabilirsiniz. Bir çorba kaşığı mumun alevi üzerinde tutun ve bir süre sonra kurum ortaya çıkar - toplayın ve ekleyin. Listelenen malzemeler odanın ortasındaki bir gazete veya kağıda (zeminde) koyulmalı, sonra arsa üzerinde üç kez okunmalıdır:


Malzemeleri bir torbaya sarın ve dışarı çıkarın. Torbanın içindekiler yere dökülmeli ve bırakılmalıdır. Açık arazileri seçin, avluların yanına veya anayol üzerine eşya dökmeyin. İnsanların biraz yürüdüğü bir yer bulun - parkta, orman kuşağında, koruda ve doğanın diğer kısımlarında yapabilirsiniz.

Özlem günü

Bir adamı büyülemek için onun fotoğrafını kullanmalısın. Tören için kalın kırmızı bir mum al - üç tören eylemi için yeterli olmalı. Akım ayrıca lavanta esansiyel yağı satın alır. Bu aşk büyüsü, büyüyen ayın ilk günlerinde başlamalı ve arka arkaya birkaç gün geçirmelidir.

Geceleri, yalnız odada kal, saçını çöz ve kıyafetlerini çıkar (veya gecelik olarak). Odanın ortasına bir masa koyun, kendi fotoğrafınızı ve fotoğraflarını çekin, mumu lavanta yağıyla fırçalayın. Bir kibritten bir mum yak, eline tut ve üç daire için masanın etrafında dolaş. Saat yönünde hareket et.

Masanın üzerine bir mum koyun, sol elinizin parmağını bir şırıngadan bir iğne ile delin ve adamın kafasına bir damla kan sıkın. Bu kelimeleri söyle:

Her iki fotoğrafı da birbirine bakacak şekilde yerleştirin ve normal bir zarfa yerleştirin. Mumları parmaklarınızla çıkarın ve uyuyun. Ertesi gece, ritüeli tekrarlayın, sadece adamın kalbine bir damla kan damlatın. Üçüncü gece kan, cinsel organlara damlatılmalıdır.

Töreni üçüncü gece tamamladığınızda, fotoğrafın kenarlarındaki mumdan balmumu damlatın ve her iki çekime yüzleri de içeriye gelecek şekilde birleştirin. Mumları zarfa koyun ve balmumu ile kapatın.

Bu kişiyle ayrılmak istiyorsanız, zarfı ateşe yakmanız yeterlidir. o zaman olumsuzdan arınma töreni yapmak gerekli olacak.

Bir ay boyunca

Eğer sevgili senden uzak yaşıyorsa, gökyüzünde yeni beliren yeni aya yardım isteyebilirsin. Arsa geceleri sokakta veya balkonda okunur. Bir ay gördüğün en önemli şey. Öyleyse yeni aya bak ve şu sözleri üç kere söyle:


Ancak, bir ay boyunca bu komplo olduğunu her yeni ay üst üste okunamıyor hatırlıyorum. Bir süre sonra sevgi etkisini güçlendirmeniz gerekirse, başka bir ayin yapın.

Videoyu izle: Erkekler nasıl azar 7 baştan çıkarıcı taktik (Mayıs Ayı 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send