Rüya yorumu

Bir rüyadaki bavul: popüler rüya kitaplarındaki en ayrıntılı yorum

Pin
Send
Share
Send
Send


Bu rüya kitabındaki bavullar ve benzeri seyahat aksesuarları hayalperestin bazı olayları, eylemleri veya duygularını başkalarından saklamaya çalıştığının bir işaretidir.

Yaşamın üçte biri bir insanın rüyada geçirdiğini görür. Uyku, gündüz enerji kaynağı ve refah garantisidir. Rüyada vücut dinlenir. Birçok işlem yavaşlar. Ancak, bir rüyadaki beynin bazı kısımları, gün boyunca toplanan bilgiyi analiz ederek beynin diğer alanlarına görüntü şeklinde analiz ederek daha aktif hale gelir.

Bu görüntüleri doğru bir şekilde deşifre ederseniz, hayalperesti kesin olarak rahatsız eden sorunları tanımlayabilir ve hatta geleceği tahmin edebilirsiniz. Bir bavul mu görüyorsun? Bu ne anlama geliyor?

En popüler rüya kitapları

En ünlü rüya kitapları:

 • Miller;
 • Freud;
 • Vanga;
 • İslam

Aynı rüyayı farklı yorumlayabilecektir.

Bu anlaşılabilir bir durumdur:

 • Psikolog Miller, hayalindeki kitabı (2125 hayallerin yorumlanması) hastalarla uzun yıllar süren iletişim temelinde yarattı;
 • Psikanalist Freud, ünlü eserinde Düşlerin Yorumlanması, hayalperestin gizli arzuları olarak hayalleri ortaya koyuyor;
 • Vanga, insanların yaşamlarını ve tüm ülkelerin tarihini karşılaştırarak rüyaları çözdü. Hayal kitabı 79 yorum içermektedir;
 • İslam rüyası kitabı, doğa olaylarının ve bir Müslüman'ın iç dünyasının etkileşimini yansıtır. Bu rüya kitabının 149 yorumu var.

Bu ünlü rüya kitaplarında, bir bavulun rüyasındaki görünümünü nasıl yorumladıklarını düşünün.

Miller'in Valizleri

Amerikalı psikolog bu görüntüyü iki şekilde yorumluyor.

Ona göre, hayalperest habercisidir:

 • seyahat, uzun yol;
 • hizmette olası arızalar, aşkta ve arkadaşlıkta hayal kırıklığı.

Eğer bir hayalperest bir valiz toplar ve acelesiz ve sakince yaparsa - yol uzun ve neşeli olacaktır.

Şekillendirme işlemine stres ve olumsuzluk eşlik eder ve işler doğru sıraya girmez - yolculuk kısa, boşuna ve rahatsız olur.

Boş bir bavul, aşk veya evlilikteki hayal kırıklığını sembolize eder.

Bir hayalperest için rastgele paketlenmiş pahalı eşyaları olan bir bavul, saygın veya yakın bir kişiyle olası bir kavgayı gösterir.

Bir valizde eski veya gereksiz şeyler varsa, küçük bir kişiyle hoş olmayan bir sohbetin gerçekleşmesi bekleniyor.

Neden bir valizin hayali - Freud'a göre

Bavul imgesinin Freud tarafından yorumlanması negatiftir. Bu bir sorun yükü, bir karmaşıklık kompleksi, sevilen birine hakaret kümesidir. Ayrıca, hayalperestin yaptığı eyleme bağlı olarak, olumsuzluk derecesi değişiklik gösterir:

 1. Bir bavul satın almak, bir hayalperestin içinde bulunduğu zor görevde bir arkadaşınızdan yardım isteme isteğini gösterir.
 2. Bir valizi paketlemek, sevgisi olan bir kavga için gizli bir hazırlıktır ve bu sırada birçok asılsız iddiada bulunulur.
 3. Ağır valizlerin taşınması, bir dizi kompleks ve sorunun yaşamı zorlaştırdığını, ancak hayalperestin onları kapalı bir kapağın arkasına sakladığını gösterir.
 4. Bir valizin düşmüş bir kapağı, daraltılmış bir bagaj çantası hayalperestin zihinsel durumunun tehlikeli bir noktaya geldiğini haykırıyor.

Bavul Wangoy görüntüsünün yorumlanması

Wang, valizin gelecekteki bir değişiklik olduğuna inanıyor.

Hafif bir bavul, hayalperestin hayatındaki önemli, öngörülemeyen değişikliklerden kaynaklanan ağır ve ağır beklentilerden bahseder.

Bir insan bir bavulun içindeki şeylerden geçerse, gerçek hayattaki eylemlerinden pişmanlık duyuyor ve bazı hareketlerini değiştirmeye hazır.

Hayalperest valizini açarsa, ancak orada boşsa, romantik bir ilişkideki hayal kırıklığı önümüzde durur.

Bir bavulun İslami (Müslüman) rüya kitap görüntüsünü deşifre etmek

Bu rüya kitabındaki bavullar ve benzeri seyahat aksesuarları hayalperestin bazı olayları, eylemleri veya duygularını başkalarından saklamaya çalıştığının bir işaretidir.

Bu rüya, sırrın açığa çıkabileceği konusunda bir uyarıdır, sırrınızı korumak için tüm önlemleri almanız gerekir.

Özet olarak: Tüm kitapların yazarlarının görüşüne göre bir bavul, birikmiş bilgilere dayanarak gelecekteki bir değişikliktir. Bir rüyadaki bavulun görüntüsü hayalperesti ilişkilerdeki olası kayıplar konusunda uyarır.

Bu hayali daha doğru yorumlayabilmek için, kimin ve ne zaman rüya gördüğünü daha ayrıntılı olarak bulmak gerekir.

Kim bir bavulun hayalini kurar?

Sık seyahat eden bir adam

Hayalperest gezgin, iş gezisine çıkmadan önce bavulunu dikkatlice kontrol ederse, her şeyi özenle yerine getirirse, başarı onu hizmette bekler. Yönetim yakında doğruluğunu ve tutarlılığını takdir edecektir.

Bavulun küçük olduğunu ve her şeyi içermediğini hayal ederse, böyle bir rüya ona terfi, çabaları için bir ödül verir.

Bekar kız

Genç bir kadın, hakiki deriden yapılmış büyük bir bavulun hayalini kuruyorsa, dikkatini zengin bir adam çekmiştir.

Çantayı açma girişimleri başarısız oldu - seçkisi ona kayıtsız kalacaktı.

Bavulunu açmayı başarırsa, ilgisi ödüllendirilecek.

Bir kız bir bavulun içinde bir şeyler görürse - seçtiği kişi aşk meselelerinde okunaksızsa, ondan uzak durması daha iyidir.

Bavul sırasına göre, işler düzgünce katlanmış - seçilen kişi uzun bir aşk ilişkisi için hazır.

Rüyadaki bir kız valizini kilitleyemezse, bu onun yük haline gelen aşk ilişkisini kesemeyeceği anlamına gelir.

Bir kadın

Kayıp anahtarlı kapalı bir bavul, eşinize göründüğü sırlar hakkında konuşabilir.

Küçük bir eski püskü bavul, bir kadının akrabalarını ve ailelerini sergilemek istemeyeceği hoş olmayan bir sırrı gizleyebilir.

Tekerlekli seyahat çantası, yakın akrabalarla ilgili değişiklikler konusunda uyarabilir.

Bir kadın bavul alırsa, yakında anne olacak.

Bekar erkek

Bir bavul satın almak yakın gelecekte hoş bir yabancıyla tanışmayı vaat ediyor. Bavulun rengi, bazı rüya kitapları ne olacağını bile belirler: sarışın, esmer veya kızıl saçlı.

Yumuşak bez çantalar, seçilen kişinin yumuşak karakterinden, sert, keskin kenarlardan - istekli karakterinden bahseder.

Hayalperestin elinde açılan ve olayların düştüğü bavul, yakında seçtiği hakkında öğrendiği hoş olmayan gerçeklere karşı uyarır. Bu sevgili tanımak için ihtiyaç hakkında bir uyarı olarak hizmet verebilir.

Sonuç

Hayalleri yorumlamak şüphecilikle mümkündür. Bununla birlikte, beynimiz geçmişte gerçekte birisinin onları fark etmeden geçeceği herhangi bir bilgiyi, en küçük bilgi parçalarını bile alabilir. Uyanıklık sırasında, bu sinyaller vücudun hayati aktivitesini sağlayan diğer, daha önemli bilgiler tarafından bastırılır.

Gece analizi döneminde, beyin bu algılanamaz sinyaller arasındaki ilişkiyi bulur ve bize sezgi olarak algıladığımız görüntüleri verir.

Muhtemelen, hayattaki herkesin “peygamber” rüyaları vardı. Bu sadece hayallerin ciddiye alınması gerektiğinin kanıtıdır. Ve onları nasıl yorumlayacağınızı, hangi kitabı seçeceğinizi - hayalperestin kendisini yargılamak için. Asıl mesele panik yapmamaktır, tüm rüya kitaplarına göre bir rüya kaderdeki olumsuz değişimlerden bahsetse bile.

Rüyaların gerçek hayatta kendimize soramayacağımız soruların cevapları olduğunu söylemeleri tesadüf değildir.
Öyleyse, belki hayallerinizi inceleyerek herhangi bir değişikliğe hazırlıklı olmak daha iyidir?

Pin
Send
Share
Send
Send