Rüya yorumu

Kendinizi insanların negatif enerjisinden nasıl koruyabilir ve mekanı nasıl temizleyebilirsiniz

Pin
Send
Share
Send
Send


Hayatta sorun istemiyorsanız, kendinizi etrafınızdaki insanların negatif enerjisinden nasıl koruyacağınızı bilmek önemlidir. Eğer ortamınız tamamen size iyi davranan olumlu kişilikleri içeriyorsa, endişelenecek bir şey yoktur. Aksi takdirde, enerji bloklarının nasıl yerleştirileceğini öğrenmeniz gerekir. Bunun nasıl yapılacağı hakkında konuşun.

Enerji koruması ne içindir?

Hepimiz vücudu soğuktan veya sıcaktan, bağışıklıktan - hastalıklardan korumak için kullanırdık. Ancak, enerji koruması genellikle zorunlu önlemler listesine dahil değildir. Ve boşuna - aslında çok sık "toksik insanlar" yaşam yolumuzda buluşuyor. Bunlar size yeterince ciddi zarar verebilecek enerji vampirleri.

Enerji vampirleriyle tehlikeli temaslar nelerdir:

 • Şikayet, kıskançlık, olumsuzluk, bu şahıslar çok yorulabilir. Bu tür insanlarla konuştuktan sonra duygusal yorgunluk, endişe, hoş olmayan düşünceler ortaya çıkıyor.
 • Toksik kişilerden kaynaklanan zihinsel zarar bir kişinin fiziksel kabuğuna aktarılır - sağlıkta bir bozulma olduğunu fark edebilirsiniz, sık sık hastalanmaya başlayacaksınız
 • Enerji vampirlerinin eleştirilmesi, kınanması veya tarafsız bir şekilde konuşulması yaşamınızın gidişatını etkileyebilir. Kelimenin tam anlamıyla şansı ellerinden alıyor, sizi enerjiden mahrum ediyor, bu da maddi ve kişisel konularda birçok soruna neden olabilir.

Bu kişilerle olan temasların tamamen ortadan kaldırılması mümkün değilse, kişinin kendi alanını ve enerji zarfı arıtmasının tüm olumsuz etkilerden arındırılmasında fayda vardır.

Negatif enerjiyi kendinizden nasıl uzaklaştırabilirsiniz: 2 kanıtlanmış yol

Başkalarının enerjisinin olumsuz etkilerini yaşıyorsanız, aşağıdaki yöntemlerden birini veya birkaçını kullanın. Oldukça basittirler - sürekli egzersiz yapın ve kullanın.

Birinci yöntem: sınırları belirleme

Bu yöntem, enerjisel olarak “toksik” bir kişi olduğunda kullanılır:

 1. Yaşam hakkında şikayetçi olmak. Etrafındaki her şeyi yalnızca siyah ışıkta görüyor. Her şeyden ve herkesden şikayet ediyor, sızlanıyor, sorunları hakkında konuşuyor, sempati duymak istiyor
 2. Diğerleri hakkında olumsuz yorumlar. Hükümet kötüdür, patron bir aptaldır, çocuklar itaatsizdir, eş ten içindeki şeytandır. Her şey suçlamak, sadece "vampir" - aferin

Başkalarının şikayetlerini ve kınanmasını dinlemek zorunda değilsiniz. Git ya da kendi işine bak. Ancak, sohbeti durdurmak mümkün değilse, cümle-koruyucularını kullanın:

 • “Başarılı olacaksınız, kesinlikle tüm sorunları çözeceksiniz.” Hevesli olmaya ve şikayet etmeye devam ediyor - "Hayır, inanmıyorum, bunlarla başa çıkabiliyorsunuz, kesin olarak biliyorum"
 • Konuyu çevir: "Bu arada, dün yeni bir film çıktı, izledim mi?"
 • Ve hepsinden önemlisi, sınırları açıkça tanımlayın: “Üzgünüm, ama bunu dinlemekle ilgilenmiyorum.”
 • Ya da: "Cidden, peki? Ve bunu yapmayı ne düşünüyorsun?" (eğer şikayet ederse)

Vampir ne yazık ne de sempati size gelmeyeceğinin farkına vardığında ve diğer insanların günahları hakkında konuşmayı desteklemiyorsanız, arkanızda kalacak ve başka bir "kurban" arayacak.

İkinci yöntem: farkındalığı açmak

Bilinçaltınızı nasıl kontrol edeceğinizi öğrenmek, negatif negatif enerjiden güçlü bir koruma almak demektir. Olumsuz insanlarla iletişim sürecinde ortaya çıkan duygularınızı kontrol etmeniz gerekir.

Kaba kabaca cevap vererek kaç kez kırdın? Bir kişinin kasıtlı olarak sizi duygulara kışkırtdığı durumlarda histerikler? Böyle anlarda yaşadığınız tüm olumsuz duygular, enerjinizi büyük ölçüde çalıyor.

Bu nedenle, farkındalığı "dahil etmeyi" ve durumu gereksiz duygular olmadan sakince algılamayı öğrenmeniz gerekir.

Nasıl yapılır:

 • Diyelim ki biri öfkenize sebep oldu. Tekrar gönderilmeden önce, bağırdığınızda veya yanıt olarak kaba davranmadan önce bir saniye düşünün, duraklayın
 • Cevap olarak ne söyleyebileceğinizi düşünün. Örneğin, şefiniz size çok kaba davranıyor: “Binlerce değişiklik sizi nerede bulacak, burada seyahat ettin, zengin insanlar!”. Skandal yerine sakince ve gülümsemeyle parlar: “Maalesef küçük param yok, ancak bir değişiklik bulacağınızdan eminim, çok minnettar olacağım.”
 • Ham, beklemediği bir tepki alır - ya sakinleşir ya da arkanızda kalır

Sizi olumsuz etkileyebilecek herhangi bir durumda farkındalığı da dahil edin. Sürekli hatırlayın: Sakin kalmak, olumsuz duygularınızla toksik bir kişiyi “beslemekten” daha önemlidir.

Alanın negatif enerjiden ve varlıklardan arındırılması

Alanın negatif enerjiden arındırılması hakkında da konuşmalıyız. Yeni bir eve veya daireye taşındıysanız ve geçmiş kiracıların yıkıcı enerjisinden kurtulmak istiyorsanız bu teknikler kullanılmalıdır.

Ayrıca, bu tür uygulamalar yerli ile olan çatışmalardan sonra veya sadece enerjinin önlenmesi için de yapılabilir.

Negatif enerji evinin nasıl temizleneceğine ilişkin videoyu izleyin:

Temel yollar:

 • Olumlu onaylarla temizlik. Tüm eski çöpleri attığınız ve kiri temizlediğiniz genel temizlik - odayı negatif enerjiden temizlemek için harika bir yöntem. Etkisi arttırmak için, zihinsel olarak şu onaylamaları söyleyebilirsiniz: "Ailemin tüm üyeleri sağlıklı, başarılı ve mutlu" "Her gün daha sağlıklı ve daha iyi oluyorum." Ve benzeri
 • Kırılmış olan her şeyi onar. Sızdıran musluk, kırılmış kilitler, kilitli dolap kapakları - tüm bunlar pozitif enerji akışını engeller. Bu nedenle, evde bir şey kırılırsa hemen düzeltin.
 • Aynaları ve pencereleri temizleyin. Saflıklarını sürekli korur ve parlak bir parlaklığa sürtün. Bu aynı zamanda diğer yansıtıcı yüzeyler için de geçerlidir.

İnananlar, aynı zamanda evde aziz simgeleri asabilirsiniz.

Videoyu izle: Evlerimizdeki Negatif Enerjiyi Tespit Etme ve Arındırma Yöntemleri (Mayıs Ayı 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send