Rüya yorumu

Paranın enerjisi - onu hayatınıza çekmek

Pin
Send
Share
Send
Send


Finansmanın paha biçilmez bir rol oynadığı şeylerin maddi dünyasında yaşıyoruz. Yüksek ruhsal idealler elde etmek, kendimizi ve diğer ruhsallaştırılmış şeyleri geliştirmek için ne kadar çaba sarfettiğimiz önemli değildir - parayı unutmamalıyız, çünkü onlar sayesinde yaşar, yemek yiyir, giyinir, gerekli olanları edinme, seyahat etme, geliştirme ve kendimizi geliştirme fırsatımız olur. Bu yazıda size paranın enerjisinin ne olduğunu ve onu hayatınıza nasıl çekeceğinizi anlatacağız.

Fiziksel olarak, para içsel gücünüzün ve yaratıcı kabiliyetinizin ifadesidir. Paranın enerjisinin şekli sınırsızdır, hem yaratma amacıyla hem de imha amaçlı kullanılabilir.

Finansal refah tam anlamıyla ruhunuzun halidir. Müreffeh bir kişinin bolluk içinde yaşaması gerekli değildir, ancak kendisi için ihtiyaç duyduğu her şeye sahip olacağına dair kesin bir inancı vardır.

 1. Maddi dünyadaki para, kağıt faturalar veya fiziksel bedenleri gibi hareket eden küçük şeyler şeklinde ortaya çıkar. Onlar sadece kendilerine karşı saygılı tavırlara bayılırlar, bu yüzden onlara düzgün bir görünüm kazandırmak ve onları rahat, güzel bir cüzdanı olan evlerine koymak çok önemlidir.

Cüzdan farklı bir şekle, boyuta sahip olabilir, malzemesinde farklı olabilir (deri, süet, kumaş). Ancak asıl işlevi paranın depolanmasıdır. Buna ek olarak, cüzdanlar finansmanı çekme kabiliyetine sahiptir. Aktif bir para akışı için “ücret alan” özel ritüeller ona birçok yönden yardım eder.

 1. Hiçbir durumda parayı cebinizde tutmazsınız - bunlara dayanamazlar, buruşuk veya yırtık faturalardan da kaçınırlar.
 2. Paranın duygusal bedeni, onlarla ilişkimizin özelliklerini hissetmelerini sağlar. Onlara saygıyla davranan, sevgiyle, değer finanse eden ve düzenli olarak anlattıkları kişilere çekileceklerdir.
 3. Ve zihinsel bedenimizi kullanarak, para onlar hakkındaki düşüncelerimizi “öğrenebilir”. Ve bir kişi büyük paraya sahip olmanın kötü bir insanın işareti olduğunu, dürüst olmayan, aldatıcı olduğunu düşünmeye başladığında, o zaman bu tür bir insanı aktif olarak finanse ettiği için şaşırmamalısınız.
 4. Para konusunda başkalarıyla konuştuğunuzda, fazla kazandığınız miktarda kazanç elde etmeyin (ya da yeterince büyükse, gerçek). Asla gelir seviyen hakkında övünme - parasal enerjiyi yok eder. Birisi sizi sıkıntıya sokuyorsa, toplamı gerçek olandan daha az adlandırmak daha iyidir - sadece başarınızı sarsmak değil.
 5. Paraya saygısızlık gösterenler yokluğu ile beklenir. Bu nedenle, cüzdandaki parayı her zaman katlanmamış bir biçimde tutmalı, kırmamaya, kıvrılmış köşeleri yavaşça pürüzsüzleştirmeye ve yırtık banknotları normal olanlarla değiştirmeye çalışmalısınız. Ayrıca cüzdanınızdaki parayı, faturaları küçük şeylerden ayırarak ayırın.
 6. Mağazada bir satın alma işlemi yaparken, faturaları daima doğru ceplere yerleştirin. Bunu yapmak için, birisini tutuklayacağınız için endişelenmeniz yeterlidir. Birincisi, buna çok fazla zaman harcamazsınız ve ikincisi, diğer insanların fikirleri sizin probleminiz değildir. Unutma ki, finansmana karşı tavrınız ne kadar saygılı, düzenli olarak daha fazla miktarda para alacaksınız!
 7. Bir kişi para eksikliğini değil, kendini programlayabilir. Bunu yapmak için fazla bir şeye ihtiyacınız yok - geleceğiniz ve kriz durumlarıyla başa çıkma konusunda isteksizlik konusunda yeterince belirsizlik var. Bu durumdan çıkmanın tek bir yolu var - en kısa sürede yaşam tutumlarını değiştirmek, onları daha doğru ve olumlu davranışlarla değiştirmek.

Bazı para miktarları için, daha hızlı “sızıntı yapma” ve geri dönme eğilimi yoktur. Her rakam veya sayı bir şeye "kışkırtır". Örneğin:

 • İki (yirmi, iki yüz, iki bin vb.) - geri dönmeden ayrılma eğilimindedir;
 • Troika - birikmez, ancak şans getirebilir;
 • Dördüncü - Finansal istikrarın kişileştirilmesi, ancak kapsamlı bir durum değil;
 • Beş - aktif para sayısı, tılsımlarda kullanılabilir, kumar, mutluluk getirecek;
 • Altı, para cinsinden yüzsüz bir sayıdır;
 • Yedi çok şanssız bir sayıdır;
 • Sekiz - seçenek "veya başarı ya da yenilgi";
 • Dokuz - daha manevi bir sayıdır ve bu nedenle para biriktirmeyi garanti etmez.

Finansal refahınızı sağlayacak olan, buna bağlı kalarak, bazı kurallar vardır:

 1. Akşamları borç para veremezsiniz.
 2. Pazar, pazartesi ve salı günleri borç vermeyin.
 3. Epiphany için Şubat ayının on üçüncü günü diğer tatillerde borç vermeyin.
 4. Birine borç para verdiğinde, sağ elinle yap ve sol eline geri götür.
 5. Parayı kesinlikle başvurucunun eline, böylece düşürmemesi için dikkatlice yerleştirin.

Bununla birlikte, mali borç devri sırasında onları düşürürse veya bir başka olayla karşılaşırsa (örneğin, borçlunuz beklenmedik bir şekilde çağrılır), derhal kendinize aşağıdaki ifadeyi 3 kere söylemelisiniz:

"Herhangi biri suçluysa ve param geri dönerse!"

Aksi takdirde borcu çok uzun bir süre iade edersiniz.

Ve eğer parayı düşürürsen, şunu söylemelisin:

"Güçlü, güçlü, hazinem!"

 1. İkilik olarak ifade edilen tutarı ödünç veremezsiniz. Sana geri dönmeyecekler.
 2. Büyük miktarda para ödünç verin, istediklerinden daha fazlasını vermeye çalışın, ama elbette, değişiklik isteyin. Borçlu değişiklik yapamazsa - sizden herhangi bir faturayı değiştirmenizi istemeniz gerekir (bunun için makul bir sebep düşünün).

Değişim için size verilen fatura, borç geri ödenene kadar saklanmalı ve saklanmalıdır. Bu kişiye artık borç para vermek istemiyorsanız, bu mektubu herhangi bir bahane kullanarak kendisine iade edin.

 1. Borç verme, rehin talep! Tabii ki, hepimiz incecik ve utangaçız. Ancak akrabaların ve arkadaşların bile kendilerini en iyi şekilde maruz bırakamadıklarını unutmayın. Bu nedenle, bir kez daha kendinizi tekrar yerine koymanızı şiddetle tavsiye ediyoruz - daha huzur içinde uyuyacaksınız.
 2. Başkalarıyla paylaşmayı unutma. Hayır işlerine katıl, ihtiyacı olanlara yardım et. Unutmayın, ne kadar çok verirseniz, o kadar çok karşılığında.
 3. Kendi gelirinizin onda birinin feda edilmesi gerektiğine dair bir kural var (bu yabancıların veya yakın ve sevdiklerinizin yardımı olabilir). Ancak bu yardım miktarının toplam gelirinizin yüzde otuzundan fazla olmadığından emin olun. Aksi takdirde, mali durumunuzda bir bozulma riski vardır.
 4. Başkaları için para kazanmaya çalışmayın. Çocuğunuzun eğitimi için ödeme yapmak isteseniz bile, bu bağlamda düşünmeniz gerekir: "Ben kendim için para kazanıyorum, çünkü bir ebeveynim ve ebeveynlik görevimi yerine getiriyorum, çocuğumu ayağımın üstüne koyuyorum."
 5. Çok fazla para istemeyin, daima harcayacağınız hedefleri belirtin. Para, farklı yaşam alanlarında kullanılabilecek bir enerjidir. Kişisel olarak sizin için uygun olanı kurmanız önemlidir.
 6. Yaşamın sağladığı fırsatları görmezden gelmeyin, daima en üst düzeyde kullanın. Bu nedenle, gelirinizde bir artış talep ediyorsanız, tüm beklentilerinizi karşılamasa bile, önerilen işi kaybetmemelisiniz. Aksi halde, Yüksek Kuvvetler yukarıdan çok yardım edemeyeceğiniz için gerçekten paraya ihtiyacınız olmadığını görecektir.
 7. Yeni fırsatlar için aktif ve bağımsız bir arama yapın. Bilginizi, becerilerinizi ve yeteneklerinizi pratikte uygulayın, çekici bir özgeçmiş yapın, partilerinizin iyi bir iş bulmanıza yardımcı olacağı konusunda düşünün. Aramanız uzun süre ertelense bile - asla umutsuzluğa kapılmamalısınız, davanın nihai sonucuna olumlu bir tutum ve inanç sağlamak önemlidir. Bazen istediğinizi düşündüğünüzden elde etmek biraz zaman alabilir, ancak asıl şey bu değil - ama sonunda elde ettiğiniz şey değil mi?

Artık paranın egregorunun yerini nasıl elde edeceğinizi ve başarı ve maddi faydalar dalgasını nasıl ayarlayacağınızı biliyorsunuz. Sonunda, parasal sihrin diğer sırlarını ortaya çıkaracak bir video izleyin.

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send