Rüya yorumu

Ailenin yarık ve boşanma zararları - nasıl belirlenir ve kaldırılır

Pin
Send
Share
Send
Send


Bu makalede, ailenin anlaşmazlığına ve boşanmasına verilen zararı kendi başına nasıl tespit edeceğimize bakacağız. Her zaman başkasının mutluluğu ve iyiliğini ahlaki olarak acı çektiği insanlar oldu. Onlardan kurtulmak için kara büyücülük yöntemlerini kullandılar - evi ve bütün aileyi mahvetti. Böyle bir felaketle karşı karşıya kalırsanız, ailenizin huzuru için savaşmanız ve beyaz büyü yöntemlerini kullanarak uyumunuzu yeniden sağlamanız gerekir.

Siyah cadılık belirtileri

Evdeki ve mali kargaşadaki kavgaların - büyücülük etkilerinin bir sonucu değil, rastgele bir dizi sorun nasıl belirlenir? Kural olarak, geçici kötü şans uzun sürmez ve kısa sürede yaşam normal seyrine girer. Sorunlar dizisinin neden olduğu etki sona erdikten sonra, ev ve hayvanlar sürekli hastalanmaya başlar. Buna finansal problemler eklendi, borçlar ortaya çıkıyor.

Evde ve aileye yapılan sihirli saldırının diğer işaretleri:

 • hayvanlar olağandışı davranmaya başlar, evden ayrılmaya çalışılır;
 • ev çiçekleri solmaya başlar ve yeni bitkiler onlar için en iyi koşullarda kök salmak istemez;
 • bazen evin yıkılmayan duvarlarında sıradışı desenler ortaya çıkar;
 • Dostlar ve tanıdıklar size gittikçe daha az sıklıkta gelmeye başladı ve herhangi bir bahaneye girdikten sonra veda etmeye çalıştılar;
 • hane halkı “maviden” yaralanır - yanıklar, uzuv yaralanmaları, morluklar ve çarpmalar;
 • Evdeki baskıcı atmosfer, neşe gitti, kahkahalar kayboldu.

Bu, aileye ve eve verilen zararın etkisidir. Her durumda bireysel oldukları başka işaretler de var. Bir şeylerin yanlış olduğunu düşünüyorsanız, aile fotoğraf albümlerini dikkatlice inceleyin; delinmiş gözler veya gövdesi olan şımarık fotoğraflar varsa.

Resimler sağlamsa, evde çizilen bir nesne olabileceği anlamına gelir - bir iğne, bir iğne, makas veya başka bir şey. Genel temizlik yapın ve çekmecelerdeki, kilerdeki ve dolaplardaki her şeyi gözden geçirin, yastıklardaki tüyleri çözün, şiltelerin altına bakın.

Teşhis ve evi tuzla temizleme

Tuz herhangi bir bilgiyi emebilir, bu nedenle genellikle sihir etkilerini teşhis etmek ve temizlemek için kullanılır. Evdeki hasarı belirlemek için yeni bir tuz paketi almanız ve dökme demir tencereye birkaç avuç atmanız gerekir. Bu amaç için modern tavaları değil, kaplamalı, yani dökme demir alaşımlarından alın.

Sert bir ateş yakın ve tuzu tutuşturun, bir tahta kaşıkla ya da bir tahta sapla karıştırın. Tuz kararırsa hoş olmayan bir koku ya da ateş çıkarmaya başlar - odaya zarar verir. Tuzu en az on beş dakika kireçlendirin. Şu anda, "Babamız" ı okuyabilirsiniz. Tuzu tuvalete yıkadıktan sonra, tavayı durulayın ve ateşte ısıtın.

Büyülü öğeyi algıla

Maddenin evde büyülü olup olmadığı nasıl kontrol edilir? Bunu yapmak için kilise mumunu kullanın. Bir mum yak, "Babamız" kitabını oku, mumu nesneye getir ve yavaşça bir kenara çek. Siyah bir tren ateşten çekilirse, şey olumsuz bilgilerle doldurulur ve evden temizlenmesi veya temizlenmesi gerekir. Evin etrafında bir mumla yürüyün ve "kötü" yerleri ve nesneleri kontrol edin.

Hanehalkı bozulmasının belirlenmesi

Ailenin her bir üyesi için keten bir kese dikin ve yarıya kadar kaba tuzla doldurun. Torbanın üst kısmını gizli bir dikişle dikin. Tuz teşhis için özel olarak satın alınır, kalıntıların çöpe atılması gerekir - yiyecek olarak kullanmayın. Çantaları, kişinin uyuduğu odaya koyun. Birkaç gün sonra, tuzun durumunu kontrol edin - bir taşa sıkışmışsa, hasar görür. Tuz ufalanırsa, endişelenmemelisin.

Dua evde temizlik

Evi hasardan temizlemenin en uygun yolu dua okumaktır. Dua kelimesi güçlüdür ve kurtuluşa inanırsanız herhangi bir kara büyü etkisiyle başa çıkabilir.

Her odada büyük bir kilisenin mumunu yak, tütsü yak. Odadan odaya yürüyün ve aşağıdaki güç ve duaların daha yüksek güçlere itirazını okuyun:

Evde temizlik için dualar belli bir zamanda okunmalıdır: Gün doğumu, öğlen veya gün batımı. Evin atmosferinde olumlu değişiklikler hissedene kadar günlük okumak gerekir. Dualardan sonra, tüm odalara kutsal su serpmeniz gerekir - bir demet yeşillik kabı içine suyla doldurun ve köşeleri, kapıları, pencereleri, duvarları çapraz olarak serpin. Bir bohça ile bir haç yaptığınızda "amca" olmadan "baba, oğul ve kutsal ruh adına" deyin.

Evin dolunayda mısır gevreği ile temizlenmesi

Odanın zarar görmemesi için yedi tahıl püresi alınacaktır:

 • yulaf unu;
 • arpa;
 • pirinç;
 • darı;
 • buğday;
 • bezelye.

Bezelye önce ıslatılmalıdır. Yulaf lapası güneş doğarken dolunayda pişirilmeli ve her bir mısır gevreğini bir çorba kaşığında almalıdır. Yulaf lapasına tuz ve tereyağı ekleyin. Bütün evi yulaf lapasıyla dolaşın, pencerelerin ve kapıların önünde durun. Püresi vaftiz ve arsa okumak:

Evden yulaf lapasıyla gitmeniz ve çorak bir kaseyle ya da insanların gitmediği bir yere gömmeniz gerekiyor. Zemine derin kazın ve üstüne bir dal kavak ya da kavak yapıştırın. Aynı zamanda:

Eve sessizce dönmen gerekiyor, etrafa bakamıyorsun. Evde, ellerinizi musluğun altında yıkayın ve saat 12'ye kadar tek bir kelime söylemeyin. Evinizi çok sayıda insan ziyaret ediyorsa, bu temizlik aylık olarak yapılmalıdır.

Aspen şubeleri ile ev temizliği

Bu törene ayın ilk pazar günü başlanmalı - birkaç kavak dalını topla. Bir dalı kırmadan önce, ağaçtan kaygı ve izin için bağışlama istemeniz gerekir. Köklerin altına bir şey bırakın - madeni para, ekmek, bal, süt.

Pazartesi günü, dalları emaye bir kova içinde kaynar su ile buğulamanız gerekir. Buhar geldiğinde, arsa 12 kez okuyun:

Su soğuduğunda evin büyülü temizliğine başlayın. Su ve yeni bir bezle yıkayınız, önce camları, sonra kapıları ve sonra zeminleri ve evin eşiğini. Düz bir elbise giyerek bir kavşağa su dökülmelidir. Kavşağa giderken ve kavşaktan kimseyi selamlamamak önemlidir. Sokakta çok az insan olduğunda bir zaman seçin - sabahın erken saatlerinde. Eve dönüş, ellerini musluğun altında yıka. Duş almak ve kir enerjisini yıkamak daha iyidir.

Özel koşullar. Evinizde, Tanrı'nın Annesi'nin simgesi olmalıdır. Ayin onun için dua etmeden önce, akathist'i oku. Sadece ondan sonra dalları ısıtın ve evi yıkayın. Aynı zamanda evin normal temizliğinin arifesinde, odayı fiziksel kirlerden arındırılmış olmalıdır.

Evin Trinity'de ve İyi Cuma'da arınması

Bu günler, hissedilmese bile, evin olumsuzdan korunmasını önlemelidir. İyi Cuma günleri, servisteki bir mumla ve eve getirmek için bir mumla savunmalısın. Bir mum yak ve "Babamız" yazarak odanın çevresinde dolaş. Mum içeceği yerde oyalanıp dinlenin. Etrafta bir mumla yürüdükten sonra, odaya kutsal su serpin.

Trinity'de evi nane ile temizlerler. Güzel kokulu nane kabuğunu soyun (veya piyasada birkaç salkım alın) ve zemine saçılın. Zeminler süpürülmeli ve yıkanmalıdır. Sabahları, dağınık ve akşamları kepçe üzerinde bir süpürge ile nane toplayın ve evin dışında yakın. İnsanların yürümediği yerin derinliklerine gömülebilirsin. Dışarıdaki çöp kutusuna süpürgeyi ve faraşını atın.

Evde anlaşma yoksa

Kilise mumları, kutsal su ve “Yaşam veren Haç” a yapılan bir dua, aileden gelen kavga skandalının giderilmesine yardımcı olacaktır. Saat tam olarak saat 12'de, 12 kilise mumunu yak ve arsayı 12 kez oku. Gökyüzünün açık olması önemlidir - yıldızlarla. Törenin tütsü ile fümigasyona uğramadan önce evin İsa ve Bakire'nin ikonları olmalı.

Yaşam veren Haç'a yapılan duayı okuduktan sonra, 12 kez fikir verir:

Mumların önüne kutsal su koyun ve arsa okuduktan sonra, tüm hane halkını ve tüm odayı onunla birlikte serpin. Kendi bahçeniz varsa, bahçeyi çapraz serpin.

Videoyu izle: Zahide ile Yetiş Hayata Dr. Feridun Kunak ve Serap Kunak (Ocak 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send