Rüya yorumu

Bunu yapan kişiye nasıl geri getirilir

Pin
Send
Share
Send
Send


Bu makalede, hasarı yapan kişiye nasıl iade edeceğimizden bahsedeceğiz. Bir kişiye zarar vermeye karar vermiş insanlar, sihirde bir geri vuruş kavramı olduğunu unutmamalı. Bu, büyücülük ritüellerinin kullanımının neden olduğu kötülük için kaçınılmaz bir intikamdır. Gönderilen hasarı nasıl yansıtacağınızı ve bu tür bir etkiden sorumlu olan kişiye yönlendirmeyi öğrenelim.

Hasarın iadesi nasıl

Düşmanlarının yardımı ile düşmanlarına zarar vermeye karar verenlerin, herhangi bir olumsuz eylemin geri geleceğinden emin olduğunu hatırlamaları gerekir. Bu, enerjinin ya da karma korumanın yasası gereğidir. Kural olarak, hasarı yok etmek isteyen bir kişi, sihirbazın yardımına başvurur. Kendisini riske atmak istemeyen müşteriye bir misilleme ihtarı gönderir. Şimdi göndereni, sihirbazı değil, eyleminin tüm sorumluluğunu üstlenecek.

Hasar mağduru, bir şeylerden şüphelenildiği ve özel törenler yardımı ile iade etmeye çalıştığı takdirde, müşteri olumsuz bir şekilde üçe katlanır. Etkinin tam olarak neye yönelik olduğuna ve gücünün ne olduğuna bağlı olarak, hastalık, yalnızlık, işteki sorunlar ve hatta ölümle şımartılabilir.

Her durumda, müşteri, şüphesiz bu büyülü etki zamanında ortadan kaldırılmadıkça, davranışlarından mağdurdan daha fazla acı çekecektir.

Her ne kadar indüklenen negatifin kendisi her zaman gönderene geri dönse de, hasarın iadesi için birçok ritüel vardır.

Sihirli bir darbe aldığından şüpheleniyorsan, hemen harekete geçmelisin. Olumsuz etkiden kurtulup müşteriye iade etmek için özel törenler düzenleyebilirsiniz.

Müşteriye verilen hasarı iade etmeye çalışırken hatırlamanız gereken en önemli şey - herhangi bir durumda, sihirli etkilerin tepkisi ile ona zarar vermeye çalışmayın. Aksi takdirde, yaptığınız işlemlerden siz de sorumlu olacaksınız.

Astarda hasar nasıl yansıtılır?

Astarın rolü herhangi bir nesneyi oynayabilir: toprak, tuz, kömür, balmumu damlaları, iğneler, anlaşılmaz demetler veya sıvı. Sadece genellikle görünmezler. Kapınızın önünde böyle şüpheli şeyler olduğunu fark ederseniz, bunlara dokunmayın. Onları dikkatlice bir süpürgeyle toplamanız ve yakmanız veya evden çöpe atmanız gerekir.

Şimdi hasarı gidermeniz ve gönderene geri vermeniz gerekiyor. Şu ana kadar hiçbir şey sizi rahatsız etmiyor olsa da, hayat her zamanki gibi devam eder. Astara hemen yanıt vermezseniz, çok geç olabilir.

Ön kapıda veya geçide şüpheli nesneler bulmak, on iki kez geçip konuşmanız gerekir:

Grafiği okuduktan sonra, astarı dokunmadan ve konut içine getirmeden çıkartabilirsiniz. Ona da dokunduğun tüm eşyalar atılmalı ya da yakılmalıdır.

Bir süpürgeyle astardan kurtulma ayin

Genellikle evden çıkarken şüpheli bir nesne gördüğünüz durumlarda kullanılır. Bir süpürgeye, tuzlu suya veya devedikeni infüzyonuna ihtiyacınız olacak.

Ayin gerçekleştirirken, bu sırayla devam edin:

 • Süpürgeyi sol elinizle tutarak komplo kelimelerini okuyun:

Merhaba anne sorun. Kapıyı senin için açıyorum, ama eve bir şeyden giremezsin. Yani sana iyi davranmıyorum.

 • Dışarı çık ve ön ya da arkandaki kapıyı kapat. Pedi bir süpürgeyle toplayın ve araziden yakıp gömün.
 • Eve döndükten sonra, ev temizliğine devam edin. Diğer şüpheli şeyler için odayı dikkatlice inceleyin, çünkü astar bir olmayabilir.
 • Suyu ısıtın ve üzerine tuz ekleyin. Çözüm çok tuzlu olmalı. Devedikeni, kekik veya ısırgan otu gibi bu ritüel bitkisel infüzyonlar için de kullanabilirsiniz.
 • Bu arsa okurken, tüm evin etrafında saat yönünde, duvarlara, her köşeye ve kapıya tuz serpme:

Bu ritüel boyunca, pencereler ve kapılar tamamen açık olmalı, böylece negatif enerji serbestçe evden ayrılabilir.

Tuz ve biberin yol açtığı hasar nasıl iade edilir

Çok sık hastalanmayanlar tuz ve karabiber üzerindeki zararlara başvururlar. Bu durumda, mağdur kapıda veya kişisel eşyalarında büyülü bir ritüelin bu özelliklerini bulabilir. Bu tür bir hasarı, harekete geçinceye kadar mümkün olduğunca çabuk gidermek gerekir. Negatifleri iade etmek için böyle bir ayin gerçekleştirin.

Ayin için nehirler, göller ve bir kuyu gibi üç kaynaktan su çekmek gerekir. Ancak kirli sulardan su kullanmayın. Ayrıca herhangi bir çakıl taşı alın ve bu sıraya göre hareket edin:

 • Toplanan suyu bir kaba koyun ve buraya bir çakıl atın.
 • Öyleyse bir mum yakıp şu arsa okumalısınız:

 • Su ile komplo kurmak, pedin bulunduğu yeri yıkamanız gerekiyor. Taş üç gün boyunca kapısında bırakılmalıdır. Bu süre zarfında yerden kaldırılamaz.
 • Üç gün sonra, çakıl taşı, bulunduğunuz yere taşınmalıdır. Ortaya çıkan hasarın şimdi üzerinde hiçbir gücü yoktur ve gönderene geri döner.

Göndereni biliyorsanız nasıl hasar iade edilir

Belirli bir kişinin size zarar gönderdiğinden eminseniz, böyle bir ayin yardımı ile iade edebilirsiniz.

 • Taze bir ev yapımı yumurta hazırlayın.
 • Bu grafiği okurken tüm vücudu saat yönünde bu yumurtayla yuvarlayın: "Hasar alıyorum, bir yumurtaya sokuyorum! Şans döndürüyorum, unutacağım!"
 • Bundan sonra, yumurta, geciken kişinin kapısının altına konmalıdır. Ayrıca müşterinin yumurtanın üzerindeki hasarı bozmasını sağlamak için başka bir yolla gelebilirsiniz. Asıl mesele bu adımın masum, akrabalarından ve tanıdıklarından biri tarafından gerçekleştirilmesine izin vermemektir.
 • Bundan sonra, yumurta kırılmalı ve tuvalete atılmalıdır. Olumsuz etki gönderene gidecek.

Hasarın iadesi için ritüeller gerçekleştirirken, bu etkiden kimin suçlu olduğundan emin olmalısınız. Hasarı masum bir kişiye iade ederseniz, siz kendiniz hasarın müşterisi olacak ve yapılan zarardan siz sorumlu olacaksınız.

Ayini gerçekleştirmeden önce, suçlunu affetmek, ona karşı öfkeyi ve nefreti bastırmak, intikam için susuzluk ve kötülük düşünmemek arzu edilir.

Size tam olarak kimin zarar verdiğinden emin değilseniz, biyogaz alanınızdan negatif enerjiyi çıkarmak ve onu Yüksek Kuvvetlerin takdirine bırakmak daha iyidir. Kime yönelik olduğunu senden daha iyi biliyorlar.

Bunu yapan videoya verilen zararın iadesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için:

Videoyu izle: 6 Madde Ile At Gibi Giden It Gibi Doner ! (Ağustos 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send