Rüya yorumu

Kızlar ve erkekler için meme uçları nelerdir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Vücudun en hassas bölgelerinden biri meme uçlarıdır. Antik çağlardan beri, ani şiddetli kaşıntı da dahil olmak üzere birçok işaret ve batıl inançla kredilendirildiler. Periyodik olarak, meme bölgesinde ciddi bir kaşıntım var, ama uzun zamandır bunun basit bir işaret olmadığından şüphelenmedim. Eski efsanelere göre, kaşıntı yakın bir gelecekte önemli bir olayın gerçekleşmesi durumunda ortaya çıkar. Bu yazıda, neden sağ meme başının veya solun çizik olduğunu ve kızlar ve erkekler için ne anlama geldiğini anlatacağım.

Kızlar için işaretler

“Kaşıntılı meme ucu” işaretindeki büyülü arkaplan, yalnızca bu onlardan biriyle gerçekleşirse araştırılmalıdır. Başka bir durumda, kaşıntı nedeni genellikle doğal fizyolojik süreçlerdir ve bu genellikle kadınlarda görülür.

Kızlarda sağ meme ucunun neye kaşındığını anlamak için, öncelikle, sağ tarafın rasyonel bir başlangıçtan sorumlu olduğu unutulmamalıdır, bu nedenle, genellikle olumsuz yönleri gösterir. Örneğin, şiddetli uzun süreli kaşıntı, kızın birisini kıskandığını gösterir. Bir çift içinde olanlar için, güçlü meme başı uyuzları, adamın romanı yana döndürdüğünü veya bunun hakkında düşündüğünü gösterebilir.

Bu işaret, kaşıntı hissinin hızla ortadan kalkması durumunda olumlu bir anlam kazanır - bu genellikle sempati duyduğunuz kişiyle buluşmayı müjdeliyor. Meme başı birkaç gün kaşınırsa, kız yakında kıskançlığın reddettiği talihsiz dedikoduyu öğrenir.

Kadınlarda sol meme sezgi ve duygularla ilişkilidir, bu nedenle, bu taraftaki kaşıntı hissi temel olarak kişisel yaşamın yönlerini gösterir. Aşık bir aşık bir kız hakkında düşündüğünde, çoğu zaman uyuz da ortaya çıkar. Kim olduğunu bulmak için - sezgine dönmelisin. Bir kural olarak, hayranı, ilk adı kızın aklına gelen kişidir. Yakında bir hayranla buluşmak için, bir pencere camına veya bir aynaya 3 kez vurmanız gerekir.

Evli bir kadında, sol meme başı kocası onu özlediğinde o anlarda kaşınıyor. Fakat bu işaret aynı zamanda arzunun yerine getirilebileceğini de vaat edebilir, bu nedenle uyuz ortaya çıkar çıkmaz, samimi bir şeyler düşünmek gerekir. Gebe kalmak, gerçekleştiği sürece kimseye söyleyemez.

Bir kızın sol meme ucunun neden kaşındığı sorusunun cevabı, sadece kişisel alanla değil, aynı zamanda finans ile de ilişkilendirilebilir. Şiddetli kaşıntı, hızlı bir parasal kar olduğunu gösterir ve toplam tutar, yoğunluğuna ve süresine bağlıdır.

Erkekler için işaretler

Çocuklar, rasyonalizmlerine ve pragmatizmlerine rağmen, nadiren batıl inançlara da inanıyorlar, bu yüzden, kendilerine neden aniden güçlü bir kaşıntı hissederken sağ meme başı veya sol birinin kaşındığını soruyorlar.

Sağ meme başı bölgesindeki uyuz, genellikle erkekler için iyi şans veya şans getirir. Bazı durumlarda, bu beklenmeyen bir galibiyetten kaynaklanmaktadır, bu nedenle güçlü bir kaşıntı hissederseniz, piyango bileti almanız önerilir. Ayrıca, bu işaret aşağıdaki olayların yakında bir erkeği beklediğini gösterebilir:

 • beyaz çizginin hayattaki taarruzu;
 • sevgili yakında karşılık verecek;
 • beklenmedik iyi haberler;
 • ani finansal kazanç;
 • kullanması gereken sevilen birinden değerli tavsiyeler almak;
 • gürültülü bir şirkette eğlence dolu eğlence;
 • tatile çıkmanın ve işten dinlenmenin zamanı geldi;
 • kardinal değişiklikler, örneğin, yer değiştirme, iş değişikliği, evlilik, çocuğun görünümü vb.

Doğru meme ucu, genellikle zor bir seçim yapmak zorunda kaldıkları anlardaki adamlar tarafından çizilir. Durumu düşünmeliyiz ve doğru karar verilirse kaşıntı derhal durur.

Sol meme ucundaki uyuz, erkeklerin işlerini değiştirdiğini gösterir. Ayrıca, bu işaret şu anda kendisinde bazı arzuları bastırmaya çalıştığını gösterebilir, ancak büyük olasılıkla ayartmaya karşı koyamayacak.

Soldaki şiddetli kaşıntı, nadiren birisinin bir adamı aldatmak veya yerine koymak istediğine dair bir uyarı değildir. Meme ucundaki kısa süreli uyuz, bazı kızların şu anda adam hakkında düşündüğü anlamına gelir. Bu kişinin kim olduğunu, kızların işaretlerinin yorumunda belirtildiği şekilde belirlemek mümkündür.

Günün zamanı

“Meme başı için neyin kaşınıyor” belirtilerinin anlamını netleştirmek için, günün kaşıntı saatinde hissedilmeye başladığına dikkat etmeniz gerekir.

 • Sabah. Uzun zamandır hayalini kurduğumuz başarıyı bulma şansımız olacak, asıl şey kaçırmamak. Uyuz yemeğe daha yakın gözüküyorsa, hoş bir etkinlik sizi bekliyor ve bekar insanlar için bu ikinci yarıda aşinalık vaat ediyor.
 • Günü. Daha sonra ertelenemeyecek önemli ve ciddi meselelerle uğraşmamız gerekecek. Nakit makbuzlar hariç değildir.
 • Akşam. İkinci yarı, ilişkiyi sonlandırmayı düşünüyor ama onun kararını etkileyebilirsin. Meme başı akşamları bekar insanlarla kaşınırsa, sizi seven kişinin ilk adımda karar veremeyeceği anlamına gelir.
 • Gece. Sevilen biriyle olan ilişki yakında bitecek çünkü daha fazla özgürlük istiyor ve taahhütlere hazır değil.

Haftanın günleri

Yaklaşan olaylar hakkında daha fazla bilgi edinmek için, haftanın hangi günü meme başının tarandığını dikkate almak önemlidir.

 • Pazartesi. Yeni bir fan sürekli olarak seni düşünüyor ve yakında kendini hissettirecek.
 • Salı. Sevilen biriyle veya aile üyelerinden biriyle çatışmalar ve yanlış anlamalar. Ayrıca, rutin işler yapmanız veya mevcut sorunları çözmeniz gerekebilir.
 • Çarşamba. Biri seni kıskanıyor ve dedikodu yayıyor. Meme bölgesinde kaşıntı kuvvetli ise, dedektörler planlarınızı gerçekleştirmenizi engellemeye çalışacaktır, ancak bunlardan hiçbir şey gelmeyecektir.
 • Perşembe. Bir iş gezisi veya seyahat var, ancak her durumda seyahat başarılı olacaktır. Uzun süreli şiddetli uyuz - büyük finansal giderlere.
 • Cuma. Rahatlatıcı bir ortamda hoş bir eğlence. Şehir dışına olası yolculuk.
 • Cumartesi. İkinci yarının davranışına dikkat edin, belli ki bir şeyi gizler. Cumartesi günü hafif kaşıntılı bir meme havalarda bir değişiklik gösterebilir. Erkekler için böyle bir işaret genellikle kârı öngörür.
 • Pazar. Temel değişiklikler zaten eşiktedir ve yaşamın herhangi bir alanına dokunabilirler. Ancak, bu gün sol meme başı kaşıntılıysa, büyük olasılıkla sorunların üstesinden gelmek zorunda kalacaktır.

sonuçlar

Pin
Send
Share
Send
Send