Rüya yorumu

En sevdiğiniz erkek arkadaşınızın veya kocanızın çevrimiçi ihanetine ihanet

Pin
Send
Share
Send
Send


Sevilen bir sadakatsizlikten şüpheleniyorsanız, web sitemizdeki erkeklerin çevrimiçi ihanetini ücretsiz olarak tahmin etmeye çalışın. Tarot kartları size bir kocanın veya bir erkeğin sevgisinden şüphe edip etmeyeceğinizi, zina nedenlerini keşfetmenizi ve bir şeyin düzeltilip düzeltilemeyeceğini öğrenmenizi sağlar.

İhanet için çevrimiçi kehanet kuralları:
Tahmin etmek için, zihinsel olarak erkek arkadaşınıza veya kocanıza odaklanın. Kafasına bir adam sokmaya çalış ve onun gibi düşün.
Hazır mısın Kart çekmek!

İlk haritayı seç: Daha fazla tahmin et
Henüz tahmin etmek

Falın söyleminin gerçekliğinden şüpheleniyorsanız, 5-10 dakika içinde tahmin etmeye çalışın.

Çevrimiçi hizalama şunları söylüyor:

 • Hile var mı?
 • İhanetin nedeni veya gelecekteki ihanetin önkoşulu
 • Ortak kiminle değişti (değişti)
 • Zinadan korunmak için ne yapmalı
 • İlişkinizin geleceği

Bu Tarot kartlarındaki kehanet örnekleri ve kurallarını göz önünde bulundurun.

Kocasının ihaneti için basit kehanet: Tarot ve mumlar

Sevgili eşin yanlış olduğu düşüncesi bugünkü kasvetli duruma gelebilir. Ancak, zina gerçeğine dair kanıtınız yoksa, gerçekte ne olduğunu tam olarak bilemezsiniz.

Tarot kartlarının yardımı ile sevgili eşiniz hakkındaki tüm şüphelerinizi onaylar veya reddedersiniz. Basit bir falcılık anlatıyoruz. Ne yapmalı:

 • İki balmumu mumu hazırlayın. Öğleden önce Cuma günü kilise mağazasında önceden satın alınmaları gerekecek. Başka mumlar kullanabilirsiniz, ancak kartların gerçeği söyleyeceğini garanti etmiyoruz.
 • Yanan mumlar ve hangisinin sizi, hanginizin kocanızı sembolize edeceğini tahmin edin.
 • Ardından Tarot güvertesini kaldırın, birkaç dakika tutun, avuç içi sıcaklığınızla ısıtın. Kartları dikkatlice karıştırın, eşinizi önünde duruyormuş gibi gösterin.
 • Gözlerinizi kapatın ve rastgele iki arcana'yı desteden çıkarın. Her birini mumların yanına yerleştirin
 • Sonra arkana değerlerini görün, muhtemel ihanete ışık tutacaktır.

Bu senaryoda, kartın yorumlanmasına değil, verdiği tavsiyelere çok dikkat etmek önemlidir. Tarot asla kesin bir cevap vermeyecek, tahminin gizli anlamını kendiniz deşifre etmeniz gerekecek.

Sonunda, mumların alevi nasıl yanar bakın:

 • Her iki mum da aynı hızla yanarsa ve ışık neredeyse aynı anda sönerse, o zaman siz ve eşiniz arasındaki gerçek aşktır. Duyguların aynı güçlü ve hala düzeltebilirsin
 • Eğer “senin” mumu daha hızlı yanıyorsa, ihanet, eğer öyleyse, tamamen senin suçun. Eşine fazla üşüyorsun, çok şikayet ediyorsun. Davranışı değiştirmezseniz, evlilik başarısızlıkla sonuçlanacaktır.
 • Kocayı simgeleyen mum sizinki gibi daha fazla yandıysa, evliliğin kurtarılması için neredeyse hiçbir şans yoktur. Eş size tamamen soğudu ve başka bir kadın için güçlü duygulara sahip.

Tarot tahmininin geleceğiniz için bir ipucu olduğunu unutmayın. Durumu değiştirmek için her zaman bir şans vardır, sadece düşmüş arkana'nın tavsiyelerini dinlemeyi unutmayın.

İhanete hizalama: Tarot'tan kesin cevap nasıl alınır?

Tarot ile kehanette bulunan derin ve daha ciddi işler için ihanet için önceki kehanete göre daha fazla zaman ve çaba harcamak zorunda kalacaksınız.

Öncelikle kartlarınızı yanınıza "çizmeniz" gerekir, onlardan sonra sizi ilgilendiren sorunun cevabını alabilirsiniz. Bunun için:

 • Yeni bir güverte al. Dikkatlice seç. Rahatsızlık veya rahatsızlık olmadığından emin olmak için kartları bir süre elinizde tutun.
 • İddia edilen dolandırıcıların güverteye temas etmesini sağlayın ya da onunla etkileşime geçin. En kolay yol yastığın altına bir güverte koymak ve gece bekletmektir.

Kartın mükemmel manipülasyonu sonucu, enerjisinin bir kısmını alacak ve sadece doğru cevabı verecektir. Ve servet anlatmaya devam edebilirsiniz.

Ne yapmalı:

 1. Desteyi karıştır. Eşinizi konsantre ederken zihinsel olarak hayal edin, böylece görüntüsü hayal gücünüzde olabildiğince net görünecektir.
 2. Bir kartı desteden çıkarın ve değerini görün. Büyük bir kement düşerse, ihanet etme şansı minimumdur, eğer küçük olanın endişelenmek için bir nedeni varsa
 3. "Tarot Kurulu" nun yorumlanmasına dikkat edin. Nasıl devam edeceğinizi anlamanıza yardımcı olacak.

Bu, eşinizin sizin için doğru olup olmadığını hızlı bir şekilde öğrenmenize yardımcı olacak çok basit bir anlaşma.

Tarotta ayrıntılı uyum

Bu kehanet yöntemi zaten daha ayrıntılı. Sadece ihanet sorununu cevaplamakla kalmıyor, aynı zamanda bunun nedenlerini belirlemeye de yardımcı oluyor. Ayrıca nasıl devam edeceğinizi de söyler.

Ne yapmalı:

 1. Akşamı bekleyin: Güneş battıktan sonra Tarot'ta tahmin etmek daha iyidir. Masada otur ve kimsenin seni rahatsız etmediğinden emin ol
 2. Bir güverte alın ve karıştırın, kartlardan zihinsel olarak size tüm gerçeği söylemesini isteyin.
 3. Rastgele üç kart çizin. Sadece kıdemli arcana düştüyse, Kule hariç, endişelenecek bir şey yok - şüpheleriniz haklı değil ve sevgili ihaneti düşünmüyor
 4. Eğer üç kart arasında bir Kılıç Sayfası varsa - cevap olumlu: ihanet gerçekleşiyor
 5. Kule düştüğünde - boşluk kaçınılmazdır, ilişkiyi kurtarma şansınız yoktur. Yanlış adamı bırakıp onu unutmak daha iyidir.
 6. Üç kart arasında bir kupa takımı varsa, sizin ve seçtiğiniz kartınız arasında güçlü bir manevi bağlantı varsa ve bu ilişkiyi ne pahasına olursa olsun sürdürmek daha iyidir.
 7. Pentakley zina olmadığını söylüyor, ancak ilişkiniz ideal olmaktan uzak. Uyum ve mutluluk yoktur, ancak her şeyi değiştirebilirsiniz. Bunun için, seçtiğiniz kişiye daha fazla zaman ayırmanız ve bir süre için maddi şeyleri unutmanız gerekir.

İhanet için Tarot kehanetini anlatan bir video izleyin:

//youtu.be/x6 count3q0rvxmQ

Tarot ile çalışma kuralları

Kartların doğru bir tahmin yapmasını istiyorsanız, aşağıdaki kuralları izleyin:

 • Sizden başka kimsenin dokunmayacağı yeni bir güverte kullanın. Kartların kimsenin bulamayacağı tenha bir yerde tutulmasına dikkat edin.
 • Kartlarla duygusal temas kurmaya çalışın: her servet anlatmadan önce içtenlikle soruyu yanıtlamalarını isteyin ve sonunda
 • Arccanın gerçeği söyleyeceğine inanmalısın. Tahminin doğruluğu hakkında şüpheler varsa, tahmin etmemek daha iyidir

Ve tahminin ne olduğunu, her şeyi değiştirme gücün olduğunu hatırla. Tarot kartları her zaman herhangi bir durumu düzeltmek için nasıl hareket edileceğini anlamamıza yardımcı olur.

Pin
Send
Share
Send
Send