Rüya yorumu

Evde nasıl hasar ve nazar kurtulmak için

Pin
Send
Share
Send
Send


Kuşkusuz, birçok kişi şu sorudan endişe duyuyor: "Yardım almak için psişiklere ve şifacılara yönelmeksizin evdeki evdeki kötü gözlerden nasıl kurtulabilir?" Bu yazıda cevabını bulmaya çalışacağız.

Ancak, her şeyden önce, böyle bir yıkıcı olumsuz etkinin gerçekten gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini belirlemek gerekir.

Çoğu zaman, rahatsız edici düşüncelerin sıklıkla ortaya çıkması bile, negatif sihirli girişime karşı duyarlılığı gösterebilir. Ve aşağıdaki metodun yardımıyla hasarı tam olarak belirleyebilir ve hızlı bir şekilde elimine edilmesi için gerekli önlemleri alabilirsiniz.

Tanı koymak için, taze bir tavuk yumurtası ve bir bardak suyla stoklayın ve ardından aşağıdaki adımlarla devam edin:

  1. Yumurta sarılı kalacak şekilde yumurtayı bir bardağa dikkatlice ayırın.
  2. Elde ettiğiniz kütle ile bardağı başınızın üzerinde tutun (bu işlem için size yardım etmesini evden birinden istemek daha iyidir).
  3. Sonra burun, boğaz, solar pleksus, karın ve uyluk aşağı bir bardak geçirin.
  4. Tanımlanan işlemlerden sonra, cama bir bez parçası konur ve gece boyunca yatağın başına bırakılır.
  5. Sabahları uyanır uyanmaz, derhal bardaktakilere dikkat edin.

Eğer hiçbir şey değişmediyse, üzerinizde yabancı bir etkisi yoktur.

Topaklar, globüller, izler, suyun bulanıklığı, sarısı donuk ve kirli bir görünüme sahip olduğunda veya içinde kan damlacıkları olduğunda su da bulanıklaşır - yıkıcı kara büyü müdahalesinden bahsedebiliriz.

Karanlık bir etkinin varlığını tespit ettiyseniz - en kısa zamanda ondan kurtulmaya özen gösterin. Aslında, aksi halde hasar (yani, çok negatif enerjinin yoğun bir pıhtılaşması) vücudunuzu yavaş yavaş tahrip eder ve çeşitli enerji merkezlerinin çalışmalarında başarısızlığa neden olur. O zaman size zarardan nasıl kurtulacağınızı ve nazardan biofieldinizden nasıl kurtulacağınızı anlatacağız.

Nazardan kurtulmanın kolay yolu

Bu yöntem çok popüler ve uygulayan insanlardan çok sayıda olumlu geribildirim almayı başardı. Yabancı etkilerden kendini kurtarmaya yönelik niyet ritüeli.

Güneş ufkun arkasına gizlenene kadar beklemeniz gerekecek, sonra masaya oturun, yanınıza saf suyun döküldüğü bir bardak, bir kibrit kutusu ve 9 kibrit hazırlayın.

İlk maç ateşe verildi, ateşe dikkatlice bakıyor ve büyülü bir iftira atıyorsun;

Ateş parmaklara ulaştığında ve sıcaklığını hissedince, kibriti suya atmalısınız. Sonra bu eylemler 9 karşılaşmanın her biri ile tekrarlanır. Görünüşe göre dokuz kez altıgen okudun.

Daha sonra, eşleşmelerde ne olacağını dikkatlice inceleyin - eğer hepsi yüzeyde yüzmeye devam ederse, o zaman nazar olmaz ve geleneksel tedaviye başvurmanız gerekir.

Suyun altında bir ila dört kibrit varsa, size olumsuz bir etki uygulanır, ancak ayin sayesinde ondan kurtulacaksınız. Diyelim ki camın dört bir tarafından bir yudum su içmeniz gerekir.

"Efendimiz, yardım edin, Efendimiz, Tanrı korusun. Amin."

Kalan su sokağa sıçradı.

Camın dibinde 5'ten fazla kibritin olması durumunda - enerjinizde güçlü bir olumsuz etki (hasar veya lanet) vardır. Ondan tamamen kurtulmak için - açıklanan işlemi ertesi gün için tekrar yapmanız gerekir. Aynı anda aynı sayıda kibrit dibe giderse, kendiniz ile negatifleri ortadan kaldıramazsınız ve güçlü bir sihirbaz veya şifacı yardımına başvurmanız önemlidir.

Bal ritüel

Onun yardımı ile çok güçlü nazar tipleri bile yok edilir. Tören için balın sıvı kıvamında ve bir kilisede mumla doldurulması gerekir.

Bunun için uygun bir zaman ayın azalan aşamasıdır, çünkü sihrin etkinliği belirgin şekilde artar.

Ritüel akşam saatlerinde yapılır. Masanın üzerine ılık bal dolu bir bardak konur ve bir mum yanar.

Ardından parmak uçlarınızı balın içine batırın ve ellerinize bakarak şifa hex'ini okuyun:

"Tatlım ve cimri balı nasıl temizleyebilirim, o yüzden nazar ve bozulma geçecek!"

Bu cümle 7 kez tekrarlanır ve sonra eller musluğun altında yıkanır. Mum tamamen yanıncaya kadar bekleyin ve dinlenmeye devam edin.

Açıklanan törenin etkisi ertesi gün kendini göstermeye başlayacak.

Evde zarar görmemesi için farklı yöntemler sunuyoruz.

Solunum egzersizleri

Bir kişi zayıf bir zarara veya kötü bir göze maruz kalırsa, özel ritüellere başvuramazsınız, ancak özel bir solunum egzersizi uygulayabilirsiniz. Negatif enerji yakar ve onu kötülük gönderen kişiye geri gönderir.

Solunum egzersizlerini bu şekilde yapın:

  • sırtın dik durur, böylece elleriniz ayaklarınızda ya da aşağıya bakar;
  • yanında ikinci bir saat olan bir saat tut;
  • tüm havayı kendinizden çıkarınız ve on beş ila yirmi saniye boyunca nefes almayınız;
  • sonra nefesini tut ve egzersizi tekrarla

Bir seansta en az beş tekrarlama yapmanız gerekir. Nefes egzersizlerine mümkün olduğunca sık başvurunuz ve sonrasında olumsuzluklar sizden ilk aşamalarda çıkacaktır.

Su ile bozulmaların giderilmesi

Bu yöntemi kullanarak bozulmayı tedavi etmeye başlamadan önce, tüketilen suyu hazırlamanız gerekir. Bu amaçla, kutsal suyu alamazsınız, ona sadece kasten söylemeniz gerekir.

Böylece büyük bir kap (veya bir kova) hazırlanmaktadır. Rahatsız su alın. Önceleri atalarımız şafakta toplanan göl ya da kuyu suyunu kullanıyordu.

Tabii ki, şimdi şehir koşullarında iyi bir şey bulamayacaksınız, öyleyse bunu yapın - hanenizden gece musluklardan birini açmamasını isteyin, böylece suyun da "bozulmasın". Sabah güneş doğmadan kalkın ve ilk güneş ışınlarının gelmesiyle musluktan su toplayın. Bu süreçte bu komployu okuyun:

Dikkat! Bir Ortodoks kilisesinde vaftiz edilmemiş birini iyileştirirseniz, onaltının metni biraz değişecek ve şöyle olacaktır:

Elde edilen su, güçlü şifa özellikleri kazanacaktır. Daha sonra, içki hazırlamak, yemek yemek (hatta hasta hakkında konuşmak zorunda değilsiniz), yıkamak, evi ve kıyafetleri temizlemek için kullanabilirsiniz.

Büyülü suların yardımıyla alkolizm, kumar veya kadın tutkusu gibi olumsuz bağımlılıklardan kurtulabilirsiniz. Bunu yapmak için, acı çeken kişinin bu suyu içmesini sağlamanız gerekir ve işler artar.

Dikkat! Su belli bir kişiyle konuştu, adı iftira metninde belirtildi, bu yüzden diğer insanlara muamele etmek için kullanılamaz. Yoksa yeni bir şekilde konuşman gerekecek. Başkalarının suya bile dokunmasına izin vermeyin, asla kaynatıp dökemezsiniz.

Aşağıdaki videoyu izlemenizi öneririz

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send