Rüya yorumu

Dua hasar ve nazardan nasıl kullanılır

Pin
Send
Share
Send
Send


Dua Nedir? Dua'nın zarardan ve nazardan nasıl yararlanacağını, böylece olumsuz bir etkisinin size zarar vermeyeceği bir şekilde nasıl kullanılacağını açıklayacağız.

"Dua" kavramı bize İslam'dan geldi ve burada Allah'a doğrudan itiraz etti. Aslında, bu sıradan bir duadır, ancak olağan Hristiyan değil, başka bir dini hareketin destekçisidir. Ancak Ortodoks duaları ve Duas arasında aşağıdaki gibi kesin farklılıklar vardır:

 1. Dua, Kuran'ın kurallarına uymayan Gentiles veya günahkarlar tarafından kullanılamaz.
 2. Her sura (yani, Dua) ​​kendine özgü bir anlama sahiptir, belirli bir durum için kullanılır. Mesela, kayıp sağlığınızı geri kazanmak için duadan gelen zararı kullanamazsınız.
 3. İslam dualarının telaffuzu yalnızca Arapça olarak yapılabilir ve kelimeler her zaman hafızaya alınır. Kutsal metni yüksek sesle değil, zihinsel olarak tekrarlamak mümkündür.
 4. Surah'ı eğlenmek için kullanamazsınız - önce duanın sizin için gerçekten gerekli olduğundan emin olmalısınız.

Hangi Dua'yı seçerseniz seçin, Kur'an-ı Kerim'in ilk suresi her zaman ilk olarak telaffuz edilir. Adı “kitabı açmak” olarak çevrilebilir.

Metni aşağıdaki gibidir:

Bu sura aynı zamanda Yüce'ye yardım ve cömertliği için şükranları ifade eder ve aynı zamanda bir kişinin kendisini doğru yola sokması için dua ettiğini ifade eder. Ek olarak, ilk Dua arzularınızı yerine getirmek için İlahi enerjinin akışına katkıda bulunur.

Açılış suresini okuduktan sonra, çeşitli problemleri çözmek için tasarlanan sureleri telaffuz etmeye başlanabilir. Daha sonra, bir insanın enerji planından olumsuz etkilerini ortadan kaldırmanın mümkün olduğu yardımı ile kutsal metinlere örnekler veririz.

Kuran, meşru Müslümanların kutsal kitabıdır. İslam'a her inanan her inanan, onu baştan sona bilmek zorundadır. Kur'an'ın kendisi kelimenin küresel anlamda kötülüğe karşı çok güçlü bir savunma sağlar. Bu nedenle, İslam’ı idrak eden birçok kişi, dua eden ve Kuran’da belirtilen tüm emirlere sıkı sıkıya bağlı olan kişinin samimiyetine sahip bir kişi için nazardan yardımcı dualar söylemeye gerek olmadığına inanmaktadır.

Ancak buna rağmen, Kur'an'ın telaffuzu% 100 hareket etmiyor, negatif bir enerji mesajı ile yüzleşmenin ve yıkıcı etkiden muzdarip olmanın mümkün olmadığını garanti ediyor.

Örneğin, Al-Falyak Suresi'ne dönersek, Allah'ın Hz. Muhammed’e insanları Yahudi Labidinin bir yaya bağlanmış on bir düğümü kullanarak verdiği zarardan kurtarması için nasıl öğrettiği hakkında bir hikaye bulacağız. .

Allah, peygambere Du'a "Al-Flayak" ve "An-us" yazmasını tavsiye etti ve Muhammed, kutsal metni okuma sürecinde tüm düğümlerin serbest bırakıldığını ve onun için çok daha kolay olduğunu gözlemledi.

Yusuf adındaki sura, Muhammed’in İslam taraftarlarını nasıl eğittiğini (Aisha ve Yakub’la eşleri) zaten anlattı, onlara nazardan bahsetti ve ona ayahları (Kur'an’da kayıtlı ayetler) telaffuz etmesini ve koruyucu muska kullanmasını tavsiye etti.

Kendiniz ya da bebeğiniz üzerinde olumsuz bir etki belirtileri bulursanız ve tahminleriniz talihsiz kişiler tarafından onaylandıysa (asıl şey gerçek oldukları ve verilen yardım için belirli miktarları belirtmedikleri), özel Dua'yı hasardan ve nazardan okumalısınız.

Kuran'ı incelerken, her inanan, düşmanın neden olduğu kötülükten sadece 3 temel savunma namazı olduğunu öğrenir:

 • Suresi İkhlas;
 • "Felak Suresi";
 • "An-Nas".

Birbiri ardına bir kompleks içinde telaffuz edilirler. Kutsal metinlere örnekler veriyoruz.

Suresi "Al-Ikhlas" (samimiyet ister). Metin:

Bu Dua'ya dönerek dua, En Yüksek'den kendisini, ailesini ve arkadaşlarını olumsuz yönden, çeşitli günaha, kötü ruhlardan, cinlerden ve düşmanlardan korumasını ister.

Suresi "Al-Falak" şu sözlerle temsil edilir:

Ve Suresi "An-Nas" telaffuz edilir:

Kuran'da yazılanlara inanıyorsanız, Muhammed düzenli olarak yatmadan önce yukarıda açıklanan Dua'yı dile getirdi. Ondan sonra, avuçlarının yardımıyla tüm gövdesini baştan ayağa sürdü. Bu ayin sayesinde, peygamberin sabaha kadar şeytani güçlerin eyleminin bütünlüğünü ve erişilemezliğini koruduğu görüldü.

Çocuklar için nazardan dua

Çok sık durumlarda, İslami kadınlar, Al-Adiyat adını taşıyan Kur'an'ın suralarını, çocuklarının yataklarının üzerinde telaffuz ediyorlar. Geleneksel olarak, çocuğu kötü enerjiden kurtarmanıza izin verir.

Sura, 11 ayah tarafından temsil edilir. Kelimelere göre, metni ona çevirmek için, o zaman bu analojiyi Rusça olarak alacaksınız:

Sur'un yıkıcı enerjiden yüksek etkinliğini sağlamak için, okumaları için bazı önerilere uymak gerekir.

 • Her şeyden önce% 100 emin olmanız gerekir. Küçük sorunları dikkate almayın, muhtemelen ruhunuzu güçlendirmek için yukarıdan gönderilirler. Ancak, orada bitmeyen hayatın her kesiminde düzenli olarak sürekli başarısızlıkla karşılaşırsanız, bu hasarın varlığını gösterir.
 • Kişi sabah saatlerinde (Ortodoks dininde olduğu gibi) değil, güneş ufukta kaybolduğunda yardım için Yüksek Kuvvetlere başvurmalıdır. Dua okuma güneş doğmadan önce tamamlanmalıdır. Bunun nedeni Yüce kişinin gün içinde kendisine yapılan çağrıları dinleyememesi ve bu nedenle kişiye yardım etmemesidir.
 • Olumsuz etkilenen kişiye zarardan veya nazardan bir dua okumak gerekir. Eğer hasta bunu yapamayacak kadar yorgunsa, ailenizdeki yaşlı kişiye emanet edilebilir. Duanın sonunda, hastanın yüzüne üflenmelidir.
 • Çölde suras telaffuz etmek en iyisidir. Ancak şu anda pek fazla Müslüman bunu karşılayamıyor. Bu nedenle, evinde surelerin söylenmesine izin verilir, ancak her zaman tam yalnızlık içinde izin verilir. Dünyanın seslerinden tam izolasyon sağlayın.
 • Kutsal metinler çevrilmez. Orijinal belgede özel olarak okunurlar (kolaylık sağlamak için Rusça transkripsiyonu kullanabilirsiniz).
 • Yüce'den bir talep için başvururken, Kuran'ı elinizde tutun.
 • Bozulmaların iyileşme sürecinde alkol ve tütün kullanımı yasaktır.
 • Şehvetli ve ahlaksız düşüncelerden kurtulmak önemlidir.
 • Sure telaffuzu için en başarılı gün Cuma.
 • Hiçbir durumda surelerin sırasını hasardan ve nazardan değiştirmeyin. Kuran'ın ilk surasından zarar vermeye başlayın ve bu işlemi yüz on dördüncü olarak tamamlayın. Otuz altıncı surahın ortasına yerleştirilmesine izin verilir, ancak yalnızca çok güçlü bir olumsuz etkisinin olduğu durumlar için.
 • Bir gün (veya daha doğrusu gece), hasarı veya nazarlığı ortadan kaldırmak için yeterli değil, törenin yedi gün boyunca tekrarlanması gerekir.
 • Böyle bir fırsatla, iyi dilek isteyen herkesi dua okumaya bağlayın.

İslam dualarının metinlerini telaffuz ederken kendinden emin olmak için, aşağıdaki video klibi izlemenizi tavsiye ediyoruz. İçinde, inananlar kutsal Suras telaffuz eder, onlardan Dua okuma tekniğini öğrenebilirsiniz. Allah seninle olsun!

Marissa

Videoyu izle: Vücut ve Ev Temizligi İçin Güçlü Rukye (Haziran 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send