Rüya yorumu

Eski kız arkadaşımı unutamıyorum ve acı çekmeyi bırakamıyorum

Pin
Send
Share
Send
Send


Zor bölümlerden sonra sadece kızların acı çektiğini düşünürdük, ama böyle değil. Erkekler de, acımasızca acı verici bir deneyim yaşamaktan ve başarısız bir ilişkiyi özlemekten vazgeçmek için, birincisini nasıl unutacağımızla ilgileniyorlar. Bu yazımda sadece gerçek yolları paylaşıyorum.

Bilinçaltı ile çalışın

Yaşamınızda beliren her insan bilinçaltı kurulumlarınızın ve programlarınızın bir yansımasıdır. Bu nedenle, başlangıçta, bu kızın size özel olarak verdiği dersi ve senaryoyu aşağıdaki açılardan tekrar etmemek için ne yapılabileceğini analiz etmeniz gerekir.

Örneğin:

 1. Kızın sadece para yüzünden seninle buluştuğu ortaya çıktıysa, bilinçaltında "Tüm kadınlar ticaret" anlamına geldiğine dair bir ifade olabilir. Bu programa göre, yaşam size karşılık gelen insanlara yol açar. Bu ayarı “Sevgiyi böyle hakediyorum” olarak değiştirirseniz, o zaman tamamen farklı genç bayanlarla tanışacaksınız.
 2. Eğer bir kız fikrinizi düşünmediyse, aşağılanmış ve hakaret etmişse, benlik saygısı ve bir kendini sevme hali üzerinde çalışmak faydalı olacaktır. Belki de yeterince emin değilsin, kendini çekici ve aptal düşün. İlişkinizin bu şekilde gelişmesinin nedenini analiz edin ve anlayın.
 3. Ve böylece, adım adım, önceki ilişkideki tüm sorunları analiz edin. Hangi bilinçaltı programlarınızın bu açığa neden olduğunu belirleyin. Olumlu olanlar için olumsuz tutumları değiştirmeye başlayın.

Önemli: Bu suçluluk hakkında değil, sorumluluk hakkında. Kendi ilişkinizi kurduğunuzu itiraf etmelisiniz. Sadece böyle bir kızı seçtiler, sorunları kendi yollarına çözdüler, tam anlamıyla serbest bırakılan duyguları yaşadılar. Ve ayrıca, durumu kökten değiştirmek için sizin elinizde.

Öneri: Olumsuz duygulardan kurtulmak ve sona eren ilişkiden vazgeçmek için Colin Raip'in “Radikal Affetme” kitabını okuyun, artık tüm ölümcül günahların kadınlarına acı çektirmeyin ve suçlanmayın. Davanız çok çalışmıyorsa, bu yeterli olabilir.

Olumsuz duygularla kendiniz baş edemiyorsanız, bir psikoloğa başvurun. Uzman yalnızca eski sevgiliyi unutmak için değil, gelecekte yeni bir taneyle tanışmak ve onunla tamamen farklı, mutlu ve uyumlu ilişkiler kurmak için de yardımcı olacaktır.

Fiziksel aktiviteler

İkinci aşamada, hayatınızı aktif eylemlerle doldurmanız önemlidir. Bu, zihinsel çalışmanın sonuçlarını pekiştirir ve sizi acı ve acı çekmeyen gerçek dünyaya döndürür.

Psikologların önerdiği:

 1. Yöneticiden sizi işe almasını isteyin. En iyi yüzde yüzünüzü yapın, oyalanmak ve planı fazla yerine getirmek için tembel olmayın. Emek duygusal deneyimler için en iyi ilaçtır.
 2. Daha önce hiç yapmadıysanız spor yapın. Ya da sizin için egzersiz yapmak normal bir şeyse yükü artırın. Olumsuz duyguları en iyi gideren fiziksel zor bir iştir. Ağır bir yükten sonra acı çekmeyeceksiniz, kuvvetler sadece yatağa ulaşmak için kalacak.
 3. Yeni dene Bilinçaltı, sizi rahatınız için dışarı çıkaran büyük bir açık hava etkinlikleri ve eğlencenin yeniden doğuşu. Örneğin, bir paraşütle atlayabilir veya daha önce hiç yapmadıysanız sahnede sahneye çıkabilirsiniz. Eylem başlamadan önce korkman gerekir - bu korkuyu yen.

Bu tavsiyeler, eski tutkuyla ilgili acılardan, duygulardan ve düşüncelerden çok hızlı bir şekilde kurtulmanıza yardımcı olur. Ek bir bonus var - tüm puanları tamamlarsanız daha çekici, daha güçlü ve daha zengin olacaksınız. Bu da yeni bir kızla tanışmanın daha kolay olacağı anlamına geliyor.

Kama kama

İnternette, örneğin, erkek forumlarında, "Yeni bir kız edinin ve el gibi her şey silinecek!" Gibi ipuçları bulabilirsiniz. Bu yöntemi kullanmalı mıyım? Psikologlar bunun imkansız olduğunu söylüyor ve ben de onlara katılıyorum.

Neden böyle bir yöntem tehlikelidir:

 1. Aynı tırmağa basma ve bir öncekinin kopyasını alma riski vardır. Hayat bize sadece belirli insanları göndermez. Her insan bir öğretmendir. Ve eğer dersi almadıysan, öğretmene daha da zorlaşırsın. Bu nedenle, yeni bir “işkenceci” bulmadan önce, eski kız arkadaşına duydukları duygularla başa çıkmanız gerekir.
 2. Eğer yeni bir kız sana aşık olursa ve eski tutku hakkında hala duyguların varsa, o zaman sadece kendini mutsuz hissetmeyeceksin, aynı zamanda senin sorunlarından suçlu olmayan başka birini de. İlişkileri başarısız olan herhangi bir kimsenin haksızlığına karşı tüm kadınların intikamına gerek yok.
 3. Özlem ve üzüntünüzü yeni bir kişiyle iyileştirmeyeceksiniz. Bu bir ilaç değil, ağrı kesici. Er ya da geç, kendinizi hala anlamak zorunda olduğunuz ve eski sorunlardan kaçınmadan yeni ilişkilere koşmamanız gereken bir dönem gelecek.

Özetle: Önce yaralarımızı tedavi ederiz, yalnız başına mutlu olmayı öğreniriz, eski kız arkadaşını unuturuz. Ve ancak o zaman yeni ilişkiler hakkında düşünmeye başlarız. Sadece böyle bir algoritma işe yarıyor, ancak sadece hafif bir entrikaya sahip olmaktan daha karmaşık.

Gestalt nasıl kapatılır?

Gelecekte herhangi bir problem yaşanmaması için ilişkiyi doğru bir şekilde tamamlamak çok önemlidir. Psikolojide buna gestalt kapanması denir. Bu, kızlarla birlikte i'leri işaret ettiğiniz ve dünyaya veda ettiğiniz anlamına gelir.

Ayrılmanız dağınıksa, bu adımları atmanız çok önemlidir. Ama sonra zaten sakince eski konuşabilirsin.

Ne yapmalı:

 • Toplantı veya aramayı teklif edin.
 • Sakince ilişkinizi barışçıl bir şekilde sonlandırmak istediğinizi söyleyin.
 • Bir sohbete başla, teşekkürler. İyi anları hatırlayın ve içtenlikle onlar için teşekkür ediyorum.
 • Ona yol açtığınız rahatsız edici anlar ve şikayetler için affetmeyi isteyin.
 • Kızın konuşmasına izin verin - durumu hakkında da görüş bildirmesine izin verin.
 • Huzur içinde elveda deyin ve dağılın.

Kız buluşmayı reddettiğinde, bu programa göre ona bir mektup yazabilirsiniz. Göndermek gerekli değildir. Zihinsel olarak bir son vermeniz ve her şeyi söylemeniz önemlidir.

Pin
Send
Share
Send
Send