Rüya yorumu

Hemoroid komploları, nahoş bir hastalığı tedavi etmek için yapılan bir halk ilacıdır.

Pin
Send
Share
Send
Send


Hemoroitlerden bir komplo tatsız bir hastalıktan kurtulmaya yardımcı olacaktır. Ancak geleneksel iyileşmenin sadece geleneksel tıbbi tedaviye bir katkı olduğunu unutmayın. Ayin, ilaçların ve prosedürlerin etkinliğini birkaç kez hızlandırmaya yardımcı olacaktır.

Hemoroit arsa nasıl çalışır: önemli ritüel kurallar

Arsaları okumaya başlamadan önce, bu kuralları okuyun ve onları sadık bir şekilde takip edin. Ayinlerin harekete geçmesi gerekir.

Öneriler aşağıdaki gibidir:

  1. Korkma. Hayata ve sağlığa yapılan sihirli müdahalenin olumsuz sonuçlara yol açabileceğine inanılmaktadır. Ancak bu yalnızca kara büyü yöntemleri için geçerlidir ve şifa beyaza atıfta bulunur, bu nedenle yalnızca
  2. Bir inanan iseniz, öncelikle komplo duaları kullanın. Yardımlarına gerçekten ve içtenlikle inanıyorsanız, azizlere başvurmak çoğu zaman daha büyük bir etkiye sahiptir.
  3. Arsa büyülü gücüne inanın. Hiç kimse plasebo etkisini iptal etmedi - olumlu bir sonuçtan ne kadar eminseniz, komploun işe yarama olasılığı o kadar artar
  4. Psikolojik rahatsızlık ve güvensizlik hissediyorsanız, hastalık konuşmaya çalışırken pes - onlar başarılı olmaz

Ve en önemlisi: sadece komplo gücüne güvenmeyin. Ayrıca geleneksel tedavi yöntemlerini kullanın, doktorun talimatlarını izleyin.

Hemoroitlerden Ortodoks komploları

Şifa ayininin bu çeşidi vaftiz edilmiş insanlar için uygundur. Ancak bir haç giymek için yeterli değil - Tanrı'ya ve onun yardımına inanmanız gerekir.

Töreni gerçekleştirmek için Bakire'nin simgesine ihtiyacınız olacak. Hristiyan dünyasında bu aziz, insan sağlığının himayesi sayılmaz.

Töreni yapan kimsenin seni rahatsız etmediğinden emin ol. Evlerin odaya girmediğinden ve evcil hayvanların girmediğinden emin olun.

Dinledikten sonra, her Hıristiyanın üç kez bildiği "Babamız" duasını söyleyin. Bundan sonra, bir bardak su veya en sevdiğiniz yemeği hazırlayın. İdeal olarak, kutsal su kullanın.

Doğrudan nefes alabilmeniz için bir bardak su veya bir kabın üzerinde durun ve hemoroitlerden dua eden bir komplo söyleyin:

Elde edilen su içilmelidir (veya yemek yiyin). Bundan sonra, arsa yürürlüğe girecek. Hastalık tamamen azalıncaya kadar günlük tekrarlanmalıdır.

Bu önemlidir: Böyle bir ayin sabahın erken saatlerinde, şafaktan önce yapılmalıdır. Oruç emin olun. Ayin öncesi su içmeyin. Çizimi sadece ayın iniş aşamasında olduğu zaman okuduğunuzdan emin olun.

Hemoroid ile kanama arsa-dua

Bu iyileşme komplo varyantı, hastalığa kanama ve akut ağrı eşlik ederse kullanılır. Bir komplo yardımı ile saldırıyı kaldırabilir ve kanı rahatlatabilir.

Kutsal suya ihtiyacınız olacak. Sıvı, bir ilkbaharda veya temiz bir nehirde önceden toplanmalı ve ardından tapınakta kutsanmalıdır.

Su üzerinde bükülmek, duayı okumak:

Kutsal metni üç kez tekrarlayın ve sonra yavaş yavaş su için, çok küçük, telaşsız yudumlar alın. Kalan su yüzünü sulayabilir.

Bu ayin, tam kürlenene kadar günlük olarak da tekrarlanabilir.

Çam kozalakları

Arsa Bu sürümü, büyük bir güce sahiptir. Ancak, sadece hala yeşil oldukları bir zamanda taze kızılağaç konileri bulabilen ve toplayabilen insanlar için geçerlidir.

Halk şifacı ayinlerinde iyileşmek için kullanılan açık bir güdü olan bir kızılağaçtır. Bu bitkinin uzun zamandır tüm yaraları kendi içine çekerek bir insanı sağlıklı yapabileceği düşünülmüştür. Eski günlerde, hastalar genç kızağa getirildiler. Bir ağaca yaslanmış, adam güçlendi ve iyileşti.

On iki koniyi toplamalısın ve derin bir kil kabı yapmalısın. Ayrıca kilise dükkanından balmumu mumları satın alın. Tapınağa gelince satın almak için cuma sabahları olması gerekiyor.

İhtiyacınız olan her şeyi hazırlayın ve törene devam edin. Masanın üzerine bir kase koyun, içine koni dökün, bir mum yakıp yakına yerleştirin.

Bir mum alevi ile kızılağaç konileri ateşe verin ve arsa okumaya başlayın:

Darbelerin tamamen yanmasını bekleyin. Bir kase ile dışarı çıkın ve rüzgarda külleri geliştirin. Önemli: Yolda buluşacak hiçbir insanla konuşma.

Kaseyi eve götürün ve tenha bir yere saklayın. Tamamen iyileşene kadar, komplo yemekleri kullanılamaz. Hastalık çekildiğinde toprağa gömülmelidir.

Hemoroid karşıtı komploları nasıl okuyacağınıza ilişkin videoyu izleyin:

Eski Slav komploları

Putperest zamanlarda, insanlar genellikle iyileşmek için doğanın güçlerine döndü. Bu eski tedavi yöntemlerini de kullanabilirsiniz.

Komploun bu versiyonu hem kendi kendini tedavi hem de sevilenleri iyileştirmek için kullanılabilir. Sadece sihirli bir ayin çalışacağına içtenlikle inanmak önemlidir - sizden başka hiçbir şey gerekmez.

Arsa aşağıdaki gibidir:

Dolunayda okuduysanız, böyle bir komploun etkinliğini güçlendirin. Bu günlerde, ay enerjisinin tüm gücü, bir insanın gereksiz ve gereksiz her şeyden iyileşmesi, kurtarılması için “işe yarar”.

Önemli: komplolara başvurmak, olağan tedavi yöntemlerini unutmayınız. O zaman birkaç kez iyileşme hızını artıracaksınız.

Antik ayinlerin büyülü gücüne inanın, olumlu bir şekilde ayarlayın, metni açıkça ve tereddüt etmeden okuyun - önceden ezberlemek en iyisidir. Ve sonra her şey yoluna girecek.

Pin
Send
Share
Send
Send