Rüya yorumu

Şans ve iyi şanslar için oldukça etkili törenler

Pin
Send
Share
Send
Send


Şans, bir insanın hayatında çok önemli bir rol oynar. Çoğu zaman, onun sayesinde bazı insanlar kolayca başkalarının tüm yıllarını, hatta on yıllarını harcadıklarını yapmayı başarırlar.

Şans ve iyi talih ayini, büyülü güçlere inananlar arasında her zaman yüksek talep görmüştür. Bu materyalde iyi şanslar ve maddi refah için etkili törenleri sunacağız.

Tarot kartları ile şans ayin

Bunun için hazırlanmanız gerekir:

 • Tarot güverte;
 • turuncu ve siyah mum;
 • kumaş çantalar turuncu ve siyah.

Güverte ele alınırsa, kurtulmaya çalıştığınız bir şey düşünürsünüz. Ortadan kaldırmak istediğiniz en olumsuz 3 alışkanlığı (veya karakter özelliğini) seçmeniz gerekir.

Ardından desteden 3 arkanas seçilir (kısır taraflarınızı kişiselleştirirler).

Örneğin, mali sıkıntının olması durumunda, Beş Pentacles'i (yoksulluk kementini) alır, sadakatsiz kocadan muzdarip - Asılı Adam’ın kartını hazırlar, genellikle kavga eder - her bir silahın sembolizmine dayanarak Üç Kılıç toplar ve benzerlerini yapar.

O zaman tüm kartlar yeniden çizilir veya kopyalanır, çünkü daha sonra onları yok edersiniz.

Kart destesi tekrar ele geçirilir, şimdi ne elde etmek istediğinizi düşünün ve sonra bunun için geçerli olan üç arcana'yı seçin.

Örneğin, maddi refah için, İmparator'un kementini, yeni aşkı çekmek için - Kupa Şövalyesi, araba satın almak - Hermes Savaş arabası vb.

Önünüze koyun 3 adet arcana ve siyah kumaş torbasının fotokopisi. Ayrıca siyah bir mum yaktı. Kartlar dönüşümlü olarak ele alınır, her birinin anlamından kurtulduğunuzu görselleştirin. 3 arcana'nın tümü bir çantada olacaksa, şu kelimelerle bağlanması gerekir:

Bu sözlerden sonra, en içten dileklerinin üç arcanası önlerine yerleştirilir (fotokopiye gerek yoktur) ve turuncu bir çanta. Aynı renkteki bir mum yanıyor. Kartlar birer birer ele alınır, aynı zamanda istenenleri elde etme ve kementleri çantaya koyma isteğinizin ne kadar güçlü olduğunu hayal edin. Üzerinde arsa okumak gerekir:

Sonra, bir çantayla, evinizin ön kapısına kadar yürüyün ve düşündüğünüz her şeyin içine girmeye başladığını hayal edin. Sonra çanta turuncu mumun yanına yerleştirilir, söndürülmez - kendi kendine yanmasına izin verin.

Çantanın sonunda gizlenir ve bir yıl boyunca tılsım olarak depolanır.

Siyah mum da sönmüş ve siyah renkli bir çanta ile birlikte evden çıkarılmıştır. Atıp attığınızda, bu şekilde hayatınızdaki tüm sıkıntıları ve kötü şansı ortadan kaldırdığınızı hayal edin.

İyi şanslar için ritüel

Herhangi bir engelin üstesinden gelmek istiyorsanız, bir çatışma anlaşmazlığı kazanın, bir sonraki ayine başvurmanızı tavsiye ederiz. Onun için, iki yeni uzun bıçağı stoklayın ve yüzünüz kuzeye dönük olacak şekilde ayağa kalkın.

Aşağıdaki metni söyleyerek ikinci bir bıçağın bıçaklarını çalmaya başlayın:

“Keskinle keskinliği keskinleştireceğim, kötüyü kötüyle berbat edeceğim, bana karşı olan her şey düşmana dönecek, bana açılmayacak. Güç elimde, güç ellerimde ve sonsuza dek sonsuza dek elimde olacak.”

Tamamlandığında, bıçaklar tenha bir yere gizlenmeli ve bir daha asla kendi amaçları için kullanılmamalıdır.

Komplo kar etmek

On iki farklı çamdan oluşan bir koninin küçük bir sepetinde toplanması gerekir. Bunu yapmanın en kolay yolu büyük bir çubukla.

Ayın büyüme evresindeyken ritüeli yaz aylarında, gündüz vakti yapmak gerekir. Tümsekleri yere düşürmeden önce, ağaca gidin, sarılın ve şu kelimelerle ilgili yardım isteyin:

Tüm oniki koniyi aldığınızda, sepeti geçip şunu söylemeniz gerekir:

"Benim küçük sepetim doludur, benim için kar, Tanrı'nın kulu (ismim) yakındır. Sen, kar, küçük sepete gir, benimle kal. Her zaman ve her zaman. Amin."

Daha sonra, çarpmaların uzandığı sepet, evinizin kırmızı köşesine yerleştirilir, bir yıl boyunca dokunamazsınız. Kırmızı köşe, simgelerin genellikle bulunduğu evdeki onur yeridir. Ancak, sepeti mutfağa, belirgin bir yere yerleştirebilirsiniz.

Kum altıgen

Bu komployu gerçekleştirmek için bir çam, huş veya meşe dal veya dal hazırlamanız gerekir. Ancak kavak kesinlikle yasaktır!

Tenha bir yere çekilin. Töreni yapmak için en iyi zaman, henüz rahatsız edilmemiş bir gölette sabahın erken saatleri.

Kıyıda durmanız, suya yakın durmanız ve adınızı takip etmeniz gerekiyor. Yazarken, su elementine itirazınızı söyleyin:

Suyun yazılanları temizlemesini bekleyin, daha sonra geriye bakmadan gitmeniz gerekir. Bir dal veya dal yanınıza alınır ve üç gün boyunca yastığınızın altında tutulur. Sonra onu atmak - işlevini çoktan yerine getirmiştir.

Şansla uğraşma ritüeli

Bu törenin çok güçlü bir etkisi var, daha başarılı olmak isteyen herkese uygulanabilir.

Kurşun zamanı, ayın büyüme aşamasına girdiği ilk üç gündür. Şu anda ideal, inanılmaz şanslı ve mutlu yaşamınızı hayal etmeniz gerekiyor. Tüm hayallerinizin nasıl kolaylaştığını hayal edin.

Dördüncü gün, bir tel ile, yüzük parmağınızın kapsama alanına eşit bir mesafeyi ve uçları bağlamak için biraz daha fazlasını ölçmeniz gerekir. Ayrıca önceden cam boncuklar hazırlayın.

Her biri aşağıdaki sözcüklerle söylenen, bir tel ölçme teli üzerine gergin olmalıdır:

Sonunda, boncuklardan bir daire çizin ve sağ elinizdeki yüzük parmağına takın.

Mumlarla iyi şanslar için ritüel

Bu ritüeli uygulamak için fotoğraflarınızı, ayrıca 4'ü yeşil, 1'i beyaz olan 5 mum hazırlamanız gerekir. Ayrıca tütsü, 10 adet defne yaprağı, 2 adet yeşil florit taşı, madeni para ve bir kase ile stoklayın.

Ayin kendisi aşağıdaki gibi yapılır:

 1. Ellerini yıka ve kurut.
 2. Yerde büyük bir yeşil mum karesi yapın. Orta kısmında beyaz bir mum bulunur.
 3. Solunda tütsü var.
 4. Kaseyi defne yaprağı, taş ve madeni paralarla doldurun ve mumu sağ tarafına yerleştirin.
 5. Resimler mumun altına konur.
 6. Sonra yerde yeşil mumları birbirine bağlayacak şekilde bir daire çizmeniz gerekir, orta kısmında olur.
 7. Beyaz bir mumdan tütsü tutuşturulur ve fotoğrafın üstüne birkaç damla mum damlatılır.
 8. Fincanı elinizle alın ve aşağıdaki cümleyi üç kez söyleyin:

"Şans çabuk bana geliyor, refah bana akıyor - öyleyse ".

 1. Ondan sonra, ilk önce beyaz güveç mumları söndürün.
 2. Tütsü tamamen yanıncaya kadar bekleyin ve kalanını toprağa gömün.

Şans ve finans çekmek için Hex

Ay, ayın büyüme evresinde olduğu zamanlar haftanın her günüdür.

Bir madeni para veya banknot alınmış, mezunu eşit bir değerdir ve bu kelimelere iftira atılır:

Tutarsız para odanızın sağ köşesine yerleştirilir ve yedi gün boyunca orada saklanır. Bundan sonra boşa. İstenilen efekti elde etmek için yukarıdaki manipülasyonu üç kez tekrarlayın.

Büyü sayesinde, Lady Luck'u yanınıza çekebilecek ve hayatınızın çeşitli alanlarında onun pozisyonunu elde edebileceksiniz. Gerçekleştirilen ritüel eylemlere inanmanın yanı sıra, ayinlerin tüm koşullarına uymanız istenecektir.

Şansın sırlarını ortaya çıkaran bir video klip izlemenizi öneriyoruz

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send