Rüya yorumu

Simoron'un ayinleri aşk ve evlilikle ilgili

Pin
Send
Share
Send
Send


Simoron'un ritüelleri eşzamanlı olarak olumludur, ancak aynı zamanda ciddi sorunların pratikte eğlenceli bir şekilde çözülmesine izin verir (örneğin, kişisel bir yaşam düzenlemeye yardımcı olurlar). Simoron, aşk ve evlilik üzerine - bu yazıda bahsedeceğiz, ruh eşinizle nasıl hızlı bir şekilde tanışacağınızı ve oyun büyüsü ile evleneceğinizi öğrenin.

Bazı durumlarda, Evren, ciddi bir ilişki için gerçekten hazır olduğunuzu ve bir erkeğin yaşamınıza girmesine izin verdiğinizi kanıtlar. Aşağıdaki ritüelden yararlanın, özellikle yalnız yaşayan adil seks için gereklidir.

Evde zaten bir adam yaşıyormuş gibi, böyle bir atmosfer yaratmak gerekir. Ona bir çift terlik getirin, yatağa iki yastık koyun, ikinci bir diş fırçasına başlayın, iki yemek takımı hazırlayın.

Ayrıca "hayali" ürününüzün erkek kozmetiklerinden veya parfümeriden, daraltılmış eşyalardan ve daraltılmış şeylerden daraltılmış bir şey satın alabilirsiniz - burada, sonuna kadar bağlanabilecek bir fantazinin yardımına gelebilirsiniz.

Daha sonra, ya hayatınızla mutlu ilişkiler kuracak ya da varolanları meşrulaştırmaya yardımcı olacak, Simoron'un çalışma ritüellerine örnekler sunuyoruz.

Evlilik töreni

Evlenmeye istekli genç bir kızsanız, bu kadar kolay kullanmanızı öneririz ancak daha az etkili bir yol yoktur.

Sadece düğüne bir davetiye yapmalısın! Bu nasıl yapılır? İlköğretim - Düğün töreni için güzel bir davetiye alındı ​​ve sanki gelinmişsiniz gibi imzalandı.

Davetiye aşağıdaki forma sahip olabilir:

Sevgili __________ (adınızı belirtin)!

Seni 2017'de yapılacak düğüne davet etmek istiyorum!

Dünyadaki en dikkat çekici adamla evlendiğimi size bildirmekten mutluluk duyuyorum (seçtiğiniz birinde görmek istediğiniz tüm olumlu özellikleri listeleyin).

Bundan sonra, kart pembe veya kırmızı bir zarf içerisinde kapatılır ve posta adresinize gönderilir.

Daveti aldıktan sonra açmanız, tekrar okumanız, içtenlikle sevinç duymanız ve evinizin güneybatı kesiminde tenha bir yere saklamanız gerekir (Feng Shui'ye göre, sevgi ve evlilikten sorumlu olan kişidir).

Pembe veya kırmızı renkli bir zarf ayrıca size sevginin enerjisini de çeker.

Gerçekleştirilen ritüelden sonra, hayatınızdaki en mutlu günün gelmesini beklemek için net bir vicdan bekleyebilirsiniz. Olumlu bir zihin çerçevesiyle kaldığınızdan emin olun.

Sevgili "sopa" nasıl bir ritüel

Küçük bir yaprak almak, üzerine sevdiğiniz adını yazmak gereklidir. Daha sonra, yaprağı ılık su altında iyice yıkayın (böylece erkeğinizi “yüzersiniz”) ve sonra güneşte kurutun (bu, iç çekimlerinizin nesnesi üzerinde kurumasını gösterir).

Tanımlanan işlemlerden sonra, kağıdın ütüyle yardımı ile ütüleyin (bu, seçtiğinize "ipek" davranışını verir). Ve daha sonra broşüre bir ip bağlayın, kemerinize takın ve dairenizden sonra "beyefendinin" "kaçmasına" izin verin.

Bir yaprağı doğrudan vücudunuza yapıştırmak için bir viski bandı kullandığınızda ve ek alanını istenen efekte göre seçildiğinde de bir seçenek vardır:

  • Amacınız romantik duygular ise, o zaman kalbe bağlı olmalıdır;
  • Hamilelik hakkında rüya mı görüyorsun? Karnınıza bir yaprak tutun;
  • Ve tutkulu aşk gecelerini hayal ediyorsanız - bikini bölgesine bir yaprak yapıştırmanız gerekir.

Terlik ile ayin

"Terlik" ritüel sayesinde, bir erkeği hayatınıza kolayca çekebilirsiniz, üstelik beklentilerinizi tam olarak karşılayacak biri.

Çünkü törenin ön kapının yanına evinize koyduğunuz yeni erkek terliklerini stoklaması gerekecek. Aynı zamanda, sevdiğiniz kişinin bu terlikleri giydiğini görselleştiriyorsunuz. Boşta duracaklarından korkmayın - yakında Evren onlar için bir usta bulacak.

Ama önce terliklere ne tür bir insana ihtiyacın olduğunu söylemelisin:

  1. Kendiniz için çalışan bir eş istiyorsanız, terliklerinizi birkaç kez yanınıza almalısınız.
  2. En yakıcı soruları tartışacağınız ilginç bir konuşmacının hayalini kuruyorsunuz - o zaman bir tiyatro turu veya terlik sergisi düzenlemeye değer.
  3. Amacınız güçlü bir adamsa, terlik içinde bozuk para veya banknot saklamalısınız.

Önemli bir koşul, hiçbir koşulda bu terliklerin evinizi veya ev üyelerinizi ziyaret eden misafirlere verilmemesidir. Terlikler ya ön kapıda ya da yatağınızın yakınında olmalıdır.

Simoron ayini kırmızı şort aşık

Toplantı günü herhangi bir ayın 11. günüdür. Giydiğin güzel bir kırmızı külot almalısın, ama iyi durumdalardı. Onları suya batırın, mümkün olduğu kadar yoğunlaşın ve bir erkeği hayata geçirme arzunuza odaklanın ve avize kurumasını bekleyin. Bunu üç denemeyle yapın.

Etkisi arttırmak - üç kez arzu duymak ve ek olarak - parmaklarınızı tıklayın ve ayağınızı üç kez damgalayın (asıl şey komşuları korkutmak değildir). İç çamaşırları en az üç gün avize üzerinde bırakın.

Ayin "Erkekleri severim"

Ayinlerin özü, erilleri gerçekten sevmeniz gerektiğidir. Bu size birçok basit pratikte yardımcı olacaktır. Bekletme süresi üç haftadır.

İlk hafta boyunca, kendinize düşecek olan güçlü seks temsilcilerine bir "sevgi" hissi aşılamanız gerekir. Bakışınız ne zaman bir erkeğe (her yaşta) düşecekse, konsantre olmanız ve zihinsel olarak şunu söylemeniz gerekir:

"Bu adamı seviyorum."

Birkaç erkek varsa, o zaman "sevginin" tezahürü, her birine ayrı ayrı ele alınmalıdır. Bu uygulama sayesinde, erkekleri olumlu bir bağlamda algılamayı öğreneceksiniz.

İkinci hafta, birincinin tekrarıdır, ancak burada telaffuz edilen ifade biraz değişecek, şimdi düşünmeniz gerekiyor:

"Bu adam beni seviyor!"

Ve üçüncü hafta, karşılıklı sevgi dalgasını ayarlamanıza yardımcı olacak. Bu nedenle, bir erkeği görmüş olmak, kendinize şu sözleri tekrarlayın:

"Bu adamı seviyorum ve o da beni seviyor."

Bu ritüel nasıl yardımcı olacak? Bilinçaltı zihni, kolayca kabul edip sevişmeniz için programlayacaktır. Ayrıca Evren'e daraltılmış olanla tanışmaya hazır olduğun hakkında olumlu bir mesaj göndereceksin.

Parfüm aşık aşk ritüel Simoron

Yılda sadece bir gün yapılır - 14 Şubat'ta St. Valentine şöleninde. Bu, dünya ile uyum sağlamanın yanı sıra aşk sıvılarını çekmek için mükemmel bir zamandır.

En sevdiğiniz parfümden bir şişe alıp önünüze koyun ve sevginin enerjisiyle doldurmaya çalışın. Bu ruhlara olan sevginizi hissedin, bu hissi en üst seviyeye kadar doldurun.

Sonra, sanki sevdiğiniz bir kedicikmişsiniz gibi parmak uçlarınızla şişeyi yavaşça vurun. Sıcak olmanız ve parmaklarınızın ucunda karıncalanma hissi duymanız gerekir.

Sonra "Aşk her zaman benimledir!" İfadesi üç kez tekrarlanır.

Parfümünüzü sevginin enerjisiyle şarj ettiniz, şimdi sihirli güç kazandı. Parfüm uyguladığınızda, sizler tarafından farkedilmeyecek olan aşk sıvıları sizden yayılır.

Sevdiğin birini ara

Bu töreni gerçekleştirmek için, böyle bir araç cephaneliğini stoklamanız gerekir:

  • kuru defne yaprakları;
  • refrakter yemekler;
  • bir kibrit kutusu;
  • minik ateşi yakmak için dallar veya bir kağıt parçası.

Bir tabağa tuz koyun ve hizalayın, sonra dal veya kağıt yardımı ile bir çeşit "iyi" veya "kulübe" koyun. Ateş yakmak.

Avludaki tüm aktiviteleri gerçekleştirmek veya odadaki tüm pencereleri açmak en iyisidir, çünkü defneden çıkan duman oldukça zehirlidir.

Defne yaprağını al, ateşe şu kelimelerle getir:

“Ateşte yanan defne yaprakları!
Aşkım bana gelsin! ”

Daha sonra, yanan defne yaprağındaki işlemi üçün katı olarak tekrarlamak gerekir (üç kez ile sınırlanabilir). Daha fazla tekrar toksik defne dumanı ile dolu olabilir.

Sonuç olarak, Yüksek Kuvvetler, yardımları için teşekkür ettiğinden ve tüm çatışma izlerini yok ettiğinden emindir.

Tüm ritüellerde her zaman kutsal sessizliği sürdürmesi ve gerçekleştirdiği eylemlerden kimseye söylememesi önemlidir. Aksi takdirde, sonucu bozabilirsiniz (hiç gelmeyebilir).

Ve elbette, içtenlikle büyünün gücüne inan, bu şartlara tabi olarak, yarın hayatında çok yakında ortaya çıkacak!

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send