Rüya yorumu

Eşinden yaka koca - Kendiniz oku

Pin
Send
Share
Send
Send


Kocanın manşetini karısından bağımsız olarak okumak mümkün müdür? Yoksa bir uygulayıcıdan bir ayin sipariş etmek daha mı iyi? Ayin tüm kurallara göre yapılırsa, herhangi bir kişiye olabilir.

Ahlak açısından bakıldığında, eşleri ayırmak mümkün değildir, ancak koşullar farklıdır. Bazen kadınlar, sihirli bir aşk büyüsü yardımıyla erkeklerle evlenir ve böyle bir durumda, büyülenmiş bir kişinin yakasını haklı kılar. Bu konuyla ilgili birkaç ayin düşünün.

13 iğneye yayıldı

Evli bir çifti ayırmak için, çıkış yapan ayda yeni iğneler almanız gerekiyor - 13 parçaya ihtiyacınız var. Akşamları, odadaki ışığı kapatın ve aydınlatma için bir mum bırakın. Saçları çözün ve tüm halka nesnelerini çıkarın - kemer, yüzük, küpe. Giysiler sentetik değil, doğal kumaştan yapılmalıdır.

İğneleri al ve her ezber için arsa:


Şimdi bu iğneleri evlilik yatağının yatağına sokmanız gerekiyor. Bu mümkün değilse, onları evin içine atın. Bu mümkün değilse, kesişme noktasında bir mumu mum ucuyla birlikte bırakın. Törenden sonra oda bir kilise mumuyla temizlenmeli, eller soğuk su altında yıkanmalıdır.

Unutmayın ki, yıkım törenlerinden sonra büyülü bir geri çekilme olabilir. Bu nedenle, şok dalgasının giderilmesine dikkat etmeniz gerekir. Geri alma, sevilen biriyle de kavga ettiğiniz gerçeğiyle ifade edilebilir.

Düğün sırasında evli bir çift yaka

Eğer yeni evlileri dağılmak üzere süslemek istiyorsanız, düğünde büyülü bir üst yapın. Tören için önceden hazırlanmanız gerekir. Koltuk altınızın altına sığabilmeniz için orta büyüklükte muzaffer St. George ikonu satın alın. Kavanoza kutsal su dökün ve düğünden önceki günlerde olduğu kadar çok mum alın.

Her gün, ikondan önce şamdan bir mum yakıp dua kitabını okuyunuz:

  • Trisagion;
  • Creed;
  • Dürüstçe çapraz;
  • Aziz George.

Saint George için herhangi bir dua seçebilirsiniz. Duaları okuduktan sonra, arsa metnini üç kez telaffuz edin:


Bundan sonra, simgeyi çapraz olarak kutsal suya serpin ve şöyle söyleyin:


Kemerdeki simgeye doğru eğin, mumu yakmak için bırakın. Açıklanan eylemleri bir gün kaçırmadan, düğün törenine kadar gerçekleştirin.

Düğün sırasında, düğün törenine ya da evlenme kaydına simgeli (kıyafet altında) katılmanız gerekir. Yaz döneminde simgenin çantanın içinde kalmasına izin verilir. Yeni evlilerin eş olarak ilan edildiği anda, kendinize şunu söylemelisiniz:


Eve git ve akşamları yeni evlilerin kapısına git ve simgeyi kapıya yasla. Son mumu yak ve de ki:


En iyi seçenek, ertesi gün bu simgeyi sunmaktır, böylece kesinlikle evin içine girer. Yeni evliler ile şahsen tanışmadıysanız, bir simge göndererek gönderebilirsiniz. Böyle bir olasılık yoksa, onu kapıda bırakabilir ve kavşaklara bir mum taşıyabilirsiniz.

Volt üzerinde yaka

Yaka karı koca volt üzerinde yapılabilir. Bunu yapmak için, maya olmadan tuzlu ay dik tuzlu hamur yoğurun ve açık seks özelliklerine sahip iki bebek yapın.

Şeklinde tutulan hamur için, ağaçtaki dallara yapıştırabilirsiniz. Çiftin fotoğraflarına sahipseniz, fotoğraftan kesip yüzleri bebeklerin başlarına takabilirsiniz. Bu mümkün değilse, her bebeğin göğsüne bir isim yazın.

Rakamlar kuruduğunda, adlandırma töreni yapın. Bunu yapmak için ilk bebeği alın, üzerine su serpin ve şöyle söyleyin:


Şimdi bebeği yukarı kaldır ve dünyanın her tarafına göster, ekseni etrafında dön ve bebeği ismiyle çağır. Ayini erkeğin bebeğiyle yaptığınız zaman, aynısını kadının bebeğiyle de yapın.

Oyuncakları kutuya koyun ve ertesi sabaha kadar bırakın. Sabah kutunun önünde durun, oyuncak bebeklere bakın ve şöyle söyleyin:


Bu yüzden her sabah ve her akşam 40 gün üst üste yapmanız gerekir. 41. günde bebekleri toprağa farklı yerlere gömmelisin. Mümkünse, onları nehrin farklı kıyılarına gömmek daha iyidir.

Kil volt üzerinde flep

Bu tören kilden yapılmış bebeklerle yapılmalıdır. Yukarıda açıklandığı gibi yapılması gerekenler - adlarının, bebeklerin dört önemli noktaya sunulması. Daha sonra, bebeklere uyması için kapaklı iki boş kavanoz almanız ve nehre gitmeniz gerekiyor.

İlk bebeği kavanozun içine koyun ve terbiyeli kelimeleri 9 kez söyleyin (tam kavanoza koyun):


Kavanozu bir kapakla örtün ve nehre atın. Yüzen bankaya bakın ve şunu okuyun:


İkinci bebeği nehir kıyısında gömün. Mezarın tepesinde, haçlı herhangi bir ağaçtan iki dal bulunmaktadır. Düşünmeden evden çık, yolda hiç kimseyle konuşma. Evde duş aldığınızdan veya yüzünüzü ve ellerinizi soğuk suyla yıkadığınızdan emin olun.

Kocanın karısına evden atıldı

Bir çiftin ortak fotoğrafını çekmeniz veya karınızın fotoğrafını çekmeniz, fotoğrafa bir avuç tuz koymanız ve ardı ardında 13 kez arsa okumak gerekir. Tören sırasında, ışığı yakmanız ve aydınlatmak için bir mum yakmanız gerekir. Pencerenin açık olması, odada yalnız kalması - tüm hayvanları uzaklaştırması gerekir.


Mum yanıyor, fotoğrafı üç gün boyunca masaya tuzla bırakıyor. Daha sonra, bu tuz, eşlerin kapısının altına, arabada ya da bir kıyafet cebinde - döküleceği gibi dökülmelidir. Bu mümkün değilse, kesişme noktasına saçabilirsiniz. Ancak, eğer eş ya da eliyle tuza dokunursa ya da ayağına basarsa sonuç daha iyi olur.

İki ya da üç gün sonra tören tekrarlanabilir. Tuzu dökün ve buhar ayrılıncaya kadar serpin. Yıkıcı enerjiyi boğmamak için ellerinizi ayin sonunda soğuk suyla yıkamayı unutmayın.

Tavuk bacağı manşeti

Ayrılan çift için, bir sonraki yakayı tavuk budu ile yapabilirsiniz. Gevşek bir ayda, piyasadan bir tavuk pençesi alın, değişiklik yapmayın. Eve gel, musluktan bir su kabı yaz, arka tarafa bir kilise mumu yak (haçını kaldır) ve ayağını sağ eline al.

Ayağınızı saatin tersi yönünde suya hareket ettirin ve ardı ardında 13 kez nefretle arsa okuyun. Skoru kaybetmemek için 13 maç koyun ve arsa okuduktan sonra birer birer kaydırın. Hiçbir şey sizi rahatsız etmemelidir, ayin sırasında bir saniye bile zihinsel olarak rahatsız edilemezsiniz.

Okuduktan sonra suyu kavanozun içine dökün - eşlerin kapısının altına dökmeniz gerekir. Çok fazla su varsa, ön kapının altına bir parça ve evin girişinin altına bir parça dökebilirsiniz. Başka bir şehirde yaşıyorsanız, kavşaklara su dökün. Tavuk ayağı başıboş köpek besleyin.

Arsa metni:


Sonuç olarak, aile kavga ve kavgalara başlayacak ve eşler dağılacak. Her şeyi doğru yaparsanız ve hiçbir şeyi karıştırmazsanız, sonuç sizi bekletmez. Ritüel bölümden en az bir öğe yapmazsanız, yanlış yapılan bir ayinden gelen dönüş darbesi size geri dönecektir. Bu, bir hastalık şeklinde veya yakın insanlarla büyük bir çarpışma şeklinde ifade edilebilir.

Siyah mumlarda yaka

Bu tören için aşağıdaki maddeleri hazırlamanız gerekir:

  • iki siyah mum;
  • çiftin ortak fotoğrafı;
  • siyah saplı yeni bıçak.

Yalnız bir odada kalın, perdeleri ve kapıları kapatın, telefonu kapatın. Ayin geceleri azalan bir ayda yapılmalıdır. Saçları çözün, tüm ilmekleri kendinizden çıkarın - kemer, yüzük, küpe, zincir.

Masanın üzerine tahta bir tahta koyun ve üzerine bir çiftin resmini yerleştirin. Yanlarda, mumları yerleştirin. Bir bıçak alın ve bıçağı fotoğraftaki rakamlar arasında, sanki onları ayırıyormuş gibi kaydırın. Resme dokunmak için bir bıçak gerekli değildir. Onların ortak yaşam yolunu paylaştığınızı hayal edin. Tüm iradesini ve nefretini bu eyleme koy.

Ardından bıçağı elinde tutarak komplo sözlerini 6 defa okuyun:


Ardından, keskin bir hareketle, bıçağı fotoğraftaki rakamların arasına yerleştirin ve bırakın. Mumları elinize alın ve resmin üzerine balmumu damlatın - tüm fotoğrafı doldurması gerekir. Dışarı çıkmamak için mumları güçlü bir şekilde eğmeyin. Ardından, fotoğrafların ikiye bölünerek rakamların bağlantısının kesilmesini sağlayın ve şunu söyleyin:


Şimdi nehrin farklı yakasında bulunan fotoğrafların yarısını gömmeli ve şöyle demelisin:


Yakında nehir yoksa fotoğrafı farklı yerlere gömerebilirsiniz. Ortak fotoğraf yoksa ne yapmalı? Sonra boş bir kağıda iki rakam çizmeniz ve isimleri yazmanız gerekir. Fotoğrafta olduğu gibi töreni daha da ileri götürün.

Videoyu izle: Erkeğinizi Elinizde Tutmanın 7 Garanti Yolu (Ocak 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send