Rüya yorumu

Nazardan kırmızı iplik - nasıl bağlanır ve hangi taraftan giyilir

Pin
Send
Share
Send
Send


Nazardan çıkan kırmızı iplik, birçok insanın kolunda sıkça görülen bir tılsımdır. İnsanlar ipliğin büyülü gücüne inanıyor, ona kutsal bir değer veriyor. Sizi tılsımın olumsuz dış etkenlerden gerçekten bu kadar etkili olup olmadığını ve olumlu bir sonuç elde etmek için nasıl uygun bir şekilde giyileceğini öğrenmeye davet ediyoruz.

Atalarımız, olumsuz etkilerden korunmak için bilek üzerinde kırmızı bir ip icat ettiler, ancak yine de koğuş popülerliğini kaybetmedi ve günlük yaşamda aktif olarak kullanılıyor.

Nazardan kırmızı bir iplik kullanarak, kendinizi bundan sonra hayatınız üzerinde hiçbir olumsuz etkiye sahip olmayacak insan gıptalarına karşı güvenle korursunuz. Ayrıca, muska sizi kendi iç iblislerinden koruyacak.

Bu cazibenin görünüşünün birkaç versiyonu var.

 1. Slav atalarımız, insanlara sersem örmeyi öğreten tanrıça Swan'a tapıyorlardı. Bu tılsımın yardımıyla herhangi bir rahatsızlığı evlerinden çıkarmak mümkündü. Eski kroniklerde, hayvanların ve güneşin enerjisini koruyabilen ipliğe referanslar bulabilirsiniz. Bu nedenle, muska sağlık sağlayabilir ve güvenilir bir şekilde nazardan koruyabilirdi.
 2. Romanların neler olduğunun biraz farklı bir versiyonu var. Onlar geleceği tahmin etme yeteneğine sahip olan kutsal çingene Sarah diyorlar. İlk Çingene Baronu seçildiğinde Sarah, bu görev için başvuranların kıyafetlerinden kırmızı bir ip yardımıyla dikkatlerini çekti. Sonunda, Joseph adlı bir çingene seçti, çünkü ipliği aniden parlak bir parıltıyla parlamaya başladı.
 3. Almanların, bir dize yardımı ile hastaları veba ile kurtarmış olan ilahi Neveheg hakkında bir efsanesi vardır. Çok tanrıça mucizevi bir şekilde enfeksiyondan kaçınmayı başardı.

Tüm sürümleri düşünmek çok uzun zaman alabilir. Ancak dünya genelinde, İsrail halkının efsanesi tanınır. Rachel'ın (Kabala'ya göre - tüm dünyanın annesi) mezarının kırmızı bir iplikle büküldüğünü söylüyor. Parçalara ayrılarak şehir sakinlerine dağıtıldı. Bundan sonra, bebeği olumsuz etkiden korumak için yenidoğan doğumda benzer bir muska ile bağlanmaya başladı.

Tabii ki, hem kırmızı ipliğin yararları hakkındaki teoriyi destekleyenler hem de şüpheciler var - bu durumda, her insanın kendi görüşü var. Ancak, çekiciliğin yararını bilimsel olarak onaylayan bir takım gerçekleri seçebilirsiniz.

Örneğin, bir tılsım sadece yünle yaratılıyor, tıp tarafından kolayca açıklanıyor:

 • Yün kan dolaşımını olumlu yönde etkiler. Yaraların daha aktif iyileşmesine ve enflamatuar olayların ortadan kaldırılmasına katkıda bulunur.
 • Ayrıca yün, küçük ölçüde olmasına rağmen, statik elektrik tedarikçisidir.
 • Atalarımız yün yardımı ile çeşitli etiyolojilerin ağrı hissini başarıyla tedavi etmişlerdir. Antik çağda, erken doğan bebekleri kurtarmak için koyun yünü kullanılmıştır.
 • Yün, vücut ısısıyla temasta kana girmeye başlayan lanolin içerir. Omurga ve eklemlerin yanı sıra kaslar üzerinde artan bir etki ile karakterizedir. Vücudu güçlendirmeye ve ağrıyı hızla gidermeye yardımcı olur.

Mustayı sol eline takmalısın. Çeşitli malların çekiminden sorumlu kişi, geri dönüşünden de doğru olanı sorumludur. Kırmızı bir iplikle bağlanmış budaklar, realitemizin manevi boyutunun kişileşmesidir.

Eldeki bağlı kırmızı rengin sıradan ipliğinin büyülü güçlere sahip olmayacağı unutulmamalıdır. Bunu yapmak için, özel bir komplo okumanın yanı sıra, özel bir şekilde bağlamanız gerekir. Büyük güç Kudüs'ten getirilen muskalara sahip.

Hayatınıza güvendiğiniz andan muskaya kadar Tanrı'nın yasalarına uymalısınız. Kötü işler yapmayın ve olumsuz düşüncelerden kurtulun. Ne de olsa, yünlü bir çekicilik giyerek, Yüce'ye itaatkar olacağına söz veriyor ve manevi dünyanın kurallarını takip ediyorsun.

Bu nedenle, olumsuz duygular zihninizi temizleyin: kıskançlık, öfke, kınama, aldatma, olumsuz alışkanlıklar ve diğerleri. Sözlerinizden, düşüncelerinizden ve davranışlarınızdan sorumlu olduğunuzu unutmayın. Yün iplikten korunmak istiyorsanız, sizden yalnızca pozitif enerji yayılmalıdır.

Muska aniden kırıldıysa - bu panik yapmak için bir neden değildir. Şimdi sadece işlevini yerine getiremediği için negatif ile dolup taşıyordu. İpliği yenisiyle değiştirmeniz gerekir.

Ayrıca birkaç teori var. Kırmızı ipliğin size sihirli yardımını sağlamasını istiyorsanız, bu kurallara dikkat edin:

 • Geleneksel olarak, yakın bir akrabanın kırmızı bir iple bağlanabileceğine inanılmaktadır - bu durumda, koruyucu etkinin maksimum olarak ifade edileceği düşünülmektedir. Bu durumda, yedi düğümde bir iplik bağlamak gerekir, çünkü yedi büyüde özel bir parlak sayıdır.
 • Muska sol elinin bileğini düğümledi. Enerji bedenimizin sol tarafının, negatifin vücuda girmesinden sorumlu olduğuna inanılmaktadır. Sol ele bağlanmış bir iplik, negatif enerjiyi engeller.
 • Kırmızı ipliği kullandığınızda, davranışınızı kontrol etmek önemlidir: özellikle başkalarıyla ilgiliyse olumsuz deneyimler yaşamaya çalışın. Bu bileziğin gücünü hiçbir şeye düşürmez.

Ana kural - kırmızı bir iplik bağladığınızda uyumlu bir ortamda kalın. Aksi takdirde, yün duygularını “hatırlar” ve olumsuzlarını geri verir. Bir diş üzerindeki düğüm sayısının tuhaf olması ve yediyi geçmemesi önemlidir. Her düğüm bilinçli olarak bağlanır. Yumurtalık yaparken, nodüllere ayırdığınız şeyi sessizce kendinize söyleyin.

Örneğin:

 • ilk düğüm - "Beni nazardan koruyor";
 • ikincisi “benden herhangi bir patolojiyi çıkarır”;
 • üçüncü - "Hayatımda sıkıntıya izin vermiyor" vb.

Paketi gerekli enerjiyle şarj etmek için arzunuzu mümkün olduğu kadar kesin bir şekilde formüle edin.

Muskayı bağımsız olarak bağlamak yasaktır. Bu durumda, yaşamınıza izin verme riskiniz vardır.

Herkes kırmızı ipliğin yardımıyla kendini nazardan koruyabileceğini biliyor. Ancak, cadıların ifadelerine göre, ipliğin sahip olduğu tek özellik bu değildir:

 • Düzgün bir şekilde bağlı muska, herhangi bir hasarı ortadan kaldırır ve insan enerji bedenini iyileştirir. Kırmızı iplik sahipleri genellikle uykularında olumsuz bir etki belirtileri görürler. Bilinçaltının yardımı ile yapılan bu cazibe size, bir kişinin size zarar vermeye çalıştığını söylemeye çalışır, ancak başarılı olamaz.
 • İplik aniden kırıldı mı, yoksa kaybettiniz mi? Alarmı çalmak için acele etmeyin! Sadece ana işlevi ile başa çıktı ve Yüksek Kuvvetler artık böyle bir tılsıma ihtiyaç duymamaya karar verdi.
 • Sadece kırmızı ipliği bağlamakla kalmaz, aynı zamanda diğer renk çeşitlerini de seçebilirsiniz - bunların her birinin kendine özgü bir etkisi vardır. Örneğin, yeşil iplik sevgiyi ve dostluğu geliştirir, turuncu - aile içindeki durumu normalleştirir, mavi - iyi çalışmanıza yardımcı olur ve sarı - kariyer basamaklarında hızlı bir şekilde ilerlemenizi sağlar.

Elbette, bileğinize bağlı bir ipliğin% 100 başarı garantisi olmadığını unutmamalıyız. Düzenli olarak çalışmanız ve Yüksek Kuvvetlerin size yardım edeceği inancını sürdürmeniz gerekecektir. Sadece bu şekilde, negatif enerjiden korunmanızı sürekli olarak dışarıdan koruyacaksınız.

Bir sonraki videoyu izlemenizi öneririz.

Marissa

Videoyu izle: MOTORLU TIRPAN (Mayıs Ayı 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send